» »

Južnoafriška različica virusa pri nas !

Južnoafriška različica virusa pri nas !

zmaugy ::

nekikr je izjavil:

Vsi smo v tem. Nihče ne uživa v tej pofukani epidemiji.

Prometnik s 4000EUR plače se ne strinja s teboj. Tudi gozdar s 1500EUR dodatka se ne strinja s teboj. Niti nihče drug od prejmenikov 1001 dodatka. Niti Vsi povezani z režimom, ki jim nihče ne gleda pod prste. Niti...

Vsi smo v tem, res je. Tako kot eni jedo zelje in drugi meso, pa je skupaj segedin.


Kaj, si umaknil tisto neokusno slikco? Si se zamislil nad sabo, ane? Glede na tvoj način (in malo po spominu) bi rekel, da si tipični "I don't give a fuck" japi, ki mu je trenutno malce neugodno in bi rad druge naspidiral, da grejo v konflikt zato, da bo on lahko na fri šel v kafič.

PS: Vidim, da se nisi opredeljeval in si pisal v tretji osebi množine pri kulinariki. Mislim da vem, na kateri strani si ti pri tem kosilu. Ne pri pregovornem zelju, po mojem da niti pri pregovornem segedinarju.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

A110 ::

ajdov2 je izjavil:

Florida je na nekje 6000 okuženih/dan, kar je tako kot da bi mi imeli 600. Ukrepi pa minimalni.

Kako to?


kaj me briga florida in njeno celoletno poletje. Meni je pomembno kaj se dogaja pri nas oz v naši okolici. In tu imamo od nekje sredi oktobra dalje več kot 50% presežek smrti. Od česa? aja, ukrepi delujejo kontra in zato ljudje umirajo.

zmaugy ::

Nisi vedel? Ukrepi so krivi. DJ Ajdov in DJ Coolbits naj organizirata en "million people rave party" in bomo vsi takoj zdravi.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

ajdov2 ::

A110 je izjavil:

ajdov2 je izjavil:

Florida je na nekje 6000 okuženih/dan, kar je tako kot da bi mi imeli 600. Ukrepi pa minimalni.

Kako to?


kaj me briga florida in njeno celoletno poletje. Meni je pomembno kaj se dogaja pri nas oz v naši okolici. In tu imamo od nekje sredi oktobra dalje več kot 50% presežek smrti. Od česa? aja, ukrepi delujejo kontra in zato ljudje umirajo.

Južna Dakota ima zimo, pa je tudi na boljšem od nas.

A110 ::

Sosed je zadel loto. Hitro pojdi in kupi lističe. Zagotovo boš tudi ti zadel.

CoolBits ::

Kitajci so res najebali z virusom, pri njih so ljudje kar padali po tleh.
UK gre pa najbolje s tolikimi lockdowni, uspeli so rešit večino ljudi.

zmaugy ::

Trol.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

sbawe64 ::

Propaganda v vsem svojem sijaju
https://www.rtvslo.si/zdravje/novi-koro...



https://www.cidrap.umn.edu/news-perspec...
Aug 19, 2008 (CIDRAP News) – A study of the blood of older people who survived the 1918 influenza pandemic reveals that antibodies to the strain have lasted a lifetime and can perhaps be engineered to protect future generations against similar strains.
2020 is new 1984
Corona World order

Slopek ::

A110 je izjavil:

Sosed je zadel loto. Hitro pojdi in kupi lističe. Zagotovo boš tudi ti zadel.

Stara teta mi je pri 85.letih umrla za kovidom. Sem že v vrsti za cepljenje, ker bom verjetno tudi sam umrl, če fašem virus.

A110 ::

smrt ni edina mozna posledica virusa. Te prizadenejo (so) tudi nas mlajse. Če pa je tebi vseeno oz mislis da ti nemore biti nic pa bodi vsaj toliko fer do drugih da virusa ne siris dalje. ampak je zanimivo koliko vas kar naenkrat ve več kot praktično vsi ki se poklicno ukvarjajo s tem

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: A110 ()

zmaugy ::

Slopek je izjavil:

A110 je izjavil:

Sosed je zadel loto. Hitro pojdi in kupi lističe. Zagotovo boš tudi ti zadel.

Stara teta mi je pri 85.letih umrla za kovidom. Sem že v vrsti za cepljenje, ker bom verjetno tudi sam umrl, če fašem virus.

Koliko jih je zadelo loto v zadnjem letu in koliko jih je umrlo za covidom?
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Slopek ::

Zmaugy nisem si jaz izmislil te loto primerjave.
V prvem primeru, se ti je kot kaže zdela smiselna.
Loterija je za 80 letnika vsak dan, da se sploh zbudi.

A110. Ja, sem fer, pa mi nihče ne more ravno očitati namernega širjenja virusa.

sbawe64 ::

Merklci se je zmešalo do konca:
https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx...
2020 is new 1984
Corona World order

A110 ::

Slopek je izjavil:

Zmaugy nisem si jaz izmislil te loto primerjave.
V prvem primeru, se ti je kot kaže zdela smiselna.
Loterija je za 80 letnika vsak dan, da se sploh zbudi.

A110. Ja, sem fer, pa mi nihče ne more ravno očitati namernega širjenja virusa.



Seveda imaš izvwne povsod. To sem mislil z lotom. Zato pa moraš primerjati smiselno primerljive stvari. Tako recimo ni primerno primerjati recimo Slovenije in švedske. Zaradi prevelikih okoljskih razlik. Je pa smiselno primerjati Skandinavijo med sabo in jasno vidimo ali ukrepi delujejo ali ne

digitalcek ::

zmaugy je izjavil:

... da grejo v konflikt zato, da bo on lahko na fri šel v kafič.


Hrvati, kot smo slišali, so včeraj odprli kafiče, bolje terase kafičev, mislim da do 22. ure vsak dan.

Ali res kdo misli, da imajo tako nikakve epidemiologe, da bodo na račun tega ukrepa "umrli" nekaj tisoč državljanov?

Ob dejstvu približevanja velike noči in prvega maja, najbrž niso neumni, da potegnejo potezo, ki bi jih spravila v velike težave...

Za veliko noč pa bo na Hrvaškem odprto še vse kaj drugega, kot terase kafičev. Bomo videli.

Igralnice pa so, mimogrede, tudi ŽE odprte. Do 22. ure zvečer.

NOBENE PREPOVEDI iti iz hiše... Niti policijske ure.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: jest10 ()

ajdov2 ::

A110 je izjavil:

Slopek je izjavil:

Zmaugy nisem si jaz izmislil te loto primerjave.
V prvem primeru, se ti je kot kaže zdela smiselna.
Loterija je za 80 letnika vsak dan, da se sploh zbudi.

A110. Ja, sem fer, pa mi nihče ne more ravno očitati namernega širjenja virusa.



Seveda imaš izvwne povsod. To sem mislil z lotom. Zato pa moraš primerjati smiselno primerljive stvari. Tako recimo ni primerno primerjati recimo Slovenije in švedske. Zaradi prevelikih okoljskih razlik. Je pa smiselno primerjati Skandinavijo med sabo in jasno vidimo ali ukrepi delujejo ali ne

Kaj pa primerjava Slovenija vs Bosna? Spet manj ukrepov, manj mrtvih, bolj normalno življenje.

Smurf ::

digitalcek je izjavil:


Hrvati, kot smo slišali, so včeraj odprli kafiče, bolje terase kafičev, mislim da do 22. ure vsak dan.

Ali res kdo misli, da imajo tako nikakve epidemiologe, da bodo na račun tega ukrepa "umrli" nekaj tisoč državljanov?

Po trenutnih planih se bodo tudi v Sloveniji odprli kafici, ko bomo imeli toliko primerov kot jih imajo hrvatje sedaj.

Miki N ::

Ne pozabimo, da je bila Hrvaška tista kužna jama ob kateri so celo "razumnejši" Paničarji zariplo rjoveli ZAPRITE MEJE kot stekle ovce. :))

Saj isto je z Afriko. Dolgo po tem, ko bodo Afričani sproščeno densali v noč si bomo mi (Evropa) še vedno pregledovali "dokazila" in si tlačili kitajske analne teste v rit.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

zmaugy ::

digitalcek je izjavil:

zmaugy je izjavil:

... da grejo v konflikt zato, da bo on lahko na fri šel v kafič.


Hrvati, kot smo slišali, so včeraj odprli kafiče, bolje terase kafičev, mislim da do 22. ure vsak dan.

Ali res kdo misli, da imajo tako nikakve epidemiologe, da bodo na račun tega ukrepa "umrli" nekaj tisoč državljanov?

Ob dejstvu približevanja velike noči in prvega maja, najbrž niso neumni, da potegnejo potezo, ki bi jih spravila v velike težave...

Za veliko noč pa bo na Hrvaškem odprto še vse kaj drugega, kot terase kafičev. Bomo videli.

Igralnice pa so, mimogrede, tudi ŽE odprte. Do 22. ure zvečer.

NOBENE PREPOVEDI iti iz hiše... Niti policijske ure.

In Nemci zaostrujejo ukrepe, vedno so bili neumni, ane?

ajdov2 je izjavil:

A110 je izjavil:

Slopek je izjavil:

Zmaugy nisem si jaz izmislil te loto primerjave.
V prvem primeru, se ti je kot kaže zdela smiselna.
Loterija je za 80 letnika vsak dan, da se sploh zbudi.

A110. Ja, sem fer, pa mi nihče ne more ravno očitati namernega širjenja virusa.



Seveda imaš izvwne povsod. To sem mislil z lotom. Zato pa moraš primerjati smiselno primerljive stvari. Tako recimo ni primerno primerjati recimo Slovenije in švedske. Zaradi prevelikih okoljskih razlik. Je pa smiselno primerjati Skandinavijo med sabo in jasno vidimo ali ukrepi delujejo ali ne

Kaj pa primerjava Slovenija vs Bosna? Spet manj ukrepov, manj mrtvih, bolj normalno življenje.


Da ne omenjamo Zanzibarja...
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

digitalcek ::

Smurf je izjavil:

digitalcek je izjavil:


Hrvati, kot smo slišali, so včeraj odprli kafiče, bolje terase kafičev, mislim da do 22. ure vsak dan.

Ali res kdo misli, da imajo tako nikakve epidemiologe, da bodo na račun tega ukrepa "umrli" nekaj tisoč državljanov?

Po trenutnih planih se bodo tudi v Sloveniji odprli kafici, ko bomo imeli toliko primerov kot jih imajo hrvatje sedaj.


Če bomo imeli toliko primerov, kot Hrvati, bo to slabo, saj jih je točno dvakrat več...

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: jest10 ()

zmaugy ::

Miki N je izjavil:

Ne pozabimo, da je bila Hrvaška tista kužna jama ob kateri so celo "razumnejši" Paničarji zariplo rjoveli ZAPRITE MEJE kot stekle ovce. :))

Saj isto je z Afriko. Dolgo po tem, ko bodo Afričani sproščeno densali v noč si bomo mi (Evropa) še vedno pregledovali "dokazila" in si tlačili kitajske analne teste v rit.

Zato pa ne vem, zakaj se nekateri tako upirajo migracijam iz Afrike...
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Smurf ::

digitalcek je izjavil:

Smurf je izjavil:

digitalcek je izjavil:


Hrvati, kot smo slišali, so včeraj odprli kafiče, bolje terase kafičev, mislim da do 22. ure vsak dan.

Ali res kdo misli, da imajo tako nikakve epidemiologe, da bodo na račun tega ukrepa "umrli" nekaj tisoč državljanov?

Po trenutnih planih se bodo tudi v Sloveniji odprli kafici, ko bomo imeli toliko primerov kot jih imajo hrvatje sedaj.


Če bomo imeli toliko primerov, kot Hrvati, bo to slabo, saj jih je točno dvakrat več...

7 day average imajo 2x manjsi od nas, pri vec kot 2x vec prebivalstva. Se pravi per capita 4x manj.

zmaugy ::

digitalcek je izjavil:

Smurf je izjavil:

digitalcek je izjavil:


Hrvati, kot smo slišali, so včeraj odprli kafiče, bolje terase kafičev, mislim da do 22. ure vsak dan.

Ali res kdo misli, da imajo tako nikakve epidemiologe, da bodo na račun tega ukrepa "umrli" nekaj tisoč državljanov?

Po trenutnih planih se bodo tudi v Sloveniji odprli kafici, ko bomo imeli toliko primerov kot jih imajo hrvatje sedaj.


Če bomo imeli toliko primerov, kot Hrvati, bo to slabo, saj jih je točno dvakrat več...

Samo tebi ni bilo jasno, da je človek mislil glede na število prebivalcev.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

ajdov2 ::

Če zmanjšamo število testov, bo tudi okuženih manj. Trump je že vedel. MAGA

digitalcek ::

zmaugy je izjavil:


In Nemci zaostrujejo ukrepe, vedno so bili neumni, ane?.


Nemci so bili vedno pametni, vendar pa si bodo letos poleti pognali krogle v obe koleni.
Enako Grki. In Španci.

Potem pa bo jok in stok.
Si že slišal za bedno nemško pomoč, imenovano Hartz 4? Guglaj, možic, guglaj. Da vidiš, kako ogromna je ta pomoč...

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: jest10 ()

gozdar1 ::

Nekateri so pač radi zaprti, se bodo že naveličali. BAje, da bo vsega konec do maja, vsaj tako so trdili nekateri, ki so poslušali stroko, mi laiki, ki smo trdili nasprotno pač nimamo pojma.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: gozdar1 ()

zmaugy ::

digitalcek je izjavil:

zmaugy je izjavil:


In Nemci zaostrujejo ukrepe, vedno so bili neumni, ane?.


Nemci so bili vedno pametni, vendar pa si bodo letos poleti pognali krogle v obe koleni.
Enako Grki. In Španci.


Potem pa bo jok in stok.
Si že slišal za bedno nemško pomoč, imenovano Hartz 4? Guglaj, možic, guglaj. Da vidiš, kako ogromna je ta pomoč...


Ne vem zakaj se potem kdo čudi, ko nas Hrvati peljejo scat po vprašanju meje, če so pametnejši od Nemcev, Špancev in Grkov skupaj.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

ajdov2 ::

gozdar1 je izjavil:

Nekateri so pač radi zaprti, se bodo že naveličali. BAje, da bo vsega konec do maja, vsaj tako so trdili nekateri, ki so poslušali stroko, mi laiki, ki smo trdili nasprotno pač nimamo pojma.

Konec bo, ko dovolj ljudi neha spoštovat ukrepe.

Lahko maja, lahko jutri, lahko 2025,...

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

digitalcek ::

ajdov2 je izjavil:

gozdar1 je izjavil:

Nekateri so pač radi zaprti, se bodo že naveličali. BAje, da bo vsega konec do maja, vsaj tako so trdili nekateri, ki so poslušali stroko, mi laiki, ki smo trdili nasprotno pač nimamo pojma.

Konec bo, ko dovolj ljudi neha spoštovat ukrepe.

Lahko maja, lahko jutri, lahko 2025,...


Nemci garant že letos.
V vseh večjih nemških mestih " od maja, junija "antiukrepi" demonstracije z 300.000, 500.000 udeleženci. Pa se pejt...

Pa vsake tri mesece v parlamentu glasovanje o nezaupnici.

Pa tudi bedno nemško socialno pomoč, imenovano Hartz 4, bo treba dvigniti z BEDNIH letošnjih 446 evrov na vsaj 550, če ne 600 evrov.

https://www.hartziv.org/

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: jest10 ()

Invictus ::

A110 je izjavil:


Statistika preseženih smrti pa je izmišljena kajne?

V 2020 je mrtvih toliko kot 2019, 2018, pač malo odstopanj.

Kje ti vidiš presežne smrti ?!?!?!
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

ajdov2 ::

https://www.24ur.com/novice/korona/je-o...

Uradna resnica se je spet izkazala za laž

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ajdov2 ()

A110 ::

Invictus je izjavil:

A110 je izjavil:


Statistika preseženih smrti pa je izmišljena kajne?

V 2020 je mrtvih toliko kot 2019, 2018, pač malo odstopanj.

Kje ti vidiš presežne smrti ?!?!?!


No daj primerjaj kar destletje. ali pa stoletje. se še španska gripa nebo poznala. Primerjaj za čas ko smo zaprti, torej od nekje oktobra dalje in povej kaj vidiš.

mahoni ::

A110 je izjavil:

Invictus je izjavil:

A110 je izjavil:


Statistika preseženih smrti pa je izmišljena kajne?

V 2020 je mrtvih toliko kot 2019, 2018, pač malo odstopanj.

Kje ti vidiš presežne smrti ?!?!?!


No daj primerjaj kar destletje. ali pa stoletje. se še španska gripa nebo poznala. Primerjaj za čas ko smo zaprti, torej od nekje oktobra dalje in povej kaj vidiš.

Vidim ovce.
Tu je bil nesramen podpis, ki mi je prislužil naziv, ampak mi dol visi za tem.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

A110 ::

super, če jih še začneš šteti boš hitro zaspal

mahoni ::

Evo vam jebena astrazeneca. To je se dejansko edina vakcina, o kateri se najbolj negativno pise.

https://www.wochenblick.at/nebenwirkung...

Kdor ne razume svabski naj si translejta z gugelom.
Tu je bil nesramen podpis, ki mi je prislužil naziv, ampak mi dol visi za tem.

b3D_950 ::

Zdaj ko je mir, jemo samo krompir.

zmaugy ::

mahoni je izjavil:

A110 je izjavil:

Invictus je izjavil:

A110 je izjavil:


Statistika preseženih smrti pa je izmišljena kajne?

V 2020 je mrtvih toliko kot 2019, 2018, pač malo odstopanj.

Kje ti vidiš presežne smrti ?!?!?!


No daj primerjaj kar destletje. ali pa stoletje. se še španska gripa nebo poznala. Primerjaj za čas ko smo zaprti, torej od nekje oktobra dalje in povej kaj vidiš.

Vidim ovce.

Dober wifi ima signal tudi v kopalnici, res je.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

darkolord ::

mahoni je izjavil:

Evo vam jebena astrazeneca. To je se dejansko edina vakcina, o kateri se najbolj negativno pise.

https://www.wochenblick.at/nebenwirkung...

Kdor ne razume svabski naj si translejta z gugelom.
Fake naslov, niso nič withdrawali

CoolBits ::

Vprašanje je samo ali boš v Nurembergu na strani tožnikov ali obtožencev.
Lista se pridno izpolnjuje, brez skrbi.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

zmaugy ::

CoolBits je izjavil:

Vprašanje je samo ali boš v Nurembergu na strani tožnikov ali obtožencev.
Lista se pridno izpolnjuje, brez skrbi.

A to se boste jutri popoldne igrali v igralnici s sošolci?
Je pa res, da bo ob menjavi vlade potrebno analizirati ukrepe in ravnanja vlade in ostalih udeležencev v javnem dialogu in poiskati odgovorne za to, da smo kljub strogim ukrepom med najslabšimi na svetu.
Pa bo kar Ljubljana, ker nismo provinca upravljana iz Nemčije - že od leta 1945 ne več.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

CoolBits ::

zmaugy je izjavil:

CoolBits je izjavil:

Vprašanje je samo ali boš v Nurembergu na strani tožnikov ali obtožencev.
Lista se pridno izpolnjuje, brez skrbi.

A to se boste jutri popoldne igrali v igralnici s sošolci?
Je pa res, da bo ob menjavi vlade potrebno analizirati ukrepe in ravnanja vlade in ostalih udeležencev v javnem dialogu in poiskati odgovorne za to, da smo kljub strogim ukrepom med najslabšimi na svetu.
Pa bo kar Ljubljana, ker nismo provinca upravljana iz Nemčije - že od leta 1945 ne več.

Menjave vlade ne bo, bo menjava sistema.
Krivci so tako na levi kot na desni in tudi vi v kleti pridete na vrsto.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

zmaugy ::

CoolBits je izjavil:

zmaugy je izjavil:

CoolBits je izjavil:

Vprašanje je samo ali boš v Nurembergu na strani tožnikov ali obtožencev.
Lista se pridno izpolnjuje, brez skrbi.

A to se boste jutri popoldne igrali v igralnici s sošolci?
Je pa res, da bo ob menjavi vlade potrebno analizirati ukrepe in ravnanja vlade in ostalih udeležencev v javnem dialogu in poiskati odgovorne za to, da smo kljub strogim ukrepom med najslabšimi na svetu.
Pa bo kar Ljubljana, ker nismo provinca upravljana iz Nemčije - že od leta 1945 ne več.

Menjave vlade ne bo, bo menjava sistema.
Krivci so tako na levi kot na desni in tudi vi v kleti pridete na vrsto.

Morda pridete pa ruski boti na vrsto. Beware what you wish for.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

CoolBits ::

Da ne pozabimo, kaj smo že lani vedeli.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: jest10 ()

zmaugy ::

Raziskave o tem, zakaj so nekateri zelo občutljivi na covid in drugi praktično neobčutljivi:

https://siol.net/novice/svet/sibke-tock...
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Nedasemiveč ::

Jst sm jo tud fasal. Bejba kašlja, mal glavobola sicer pa zaenkrat nič resnega. Temperatura že tri dni varira 36-37 (pri obeh), višje ne gre. Slabše počutje je opazila v petek, sumi, da se je okužila v službi preko sodelavke, ki je v četrtek ostala doma. Sva pa daleč od rizičen skupine.

Zgodovina sprememb…

belo mleko ::

sbawe64 je izjavil:

Merklci se je zmešalo do konca:
https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx...


Haha... pa se ji je res zmesalo. Zenska verjetno ze mesce iz bunkerja sredi Berlina operira in na karti rise covid tocke. Ne zivim v SLO in tu pri nas se ze vsem j*** za covid. BMK dost je bilo. Kdor ima s tem probleme se pa naj v folijo zavije.
https://il9.picdn.net/shutterstock/videos/6059618/thumb/8.jpg

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

digitalcek ::

zmaugy je izjavil:


Ne vem zakaj se potem kdo čudi, ko nas Hrvati peljejo scat po vprašanju meje, če so pametnejši od Nemcev, Špancev in Grkov skupaj.


Najbrž NISO pametnejši.
Ampak brez problema priznajo, da če jim še eno leto propade turizem (covid potni listi in ostale ovire), propadejo. Bankrotirajo. Dobijo šestko, ne samo trojko.

Glede na to, da imajo lastno valuto, bi lahko tiskali po mili volji. Koliko pa tiskajo, e vemo.

Torej bodo, logično, šli letos na MINIMALNE ovire za prihajajoče turiste. Najbrž še na manjše, kot so šli lansko poletje...

In stavim, da ne bodo po zalivih v Kvarnerju in Dalmaciji plavali corona mrliči...

In kot je nekdo že napisal: Že tržijo Croatia corona free, oziroma Croatia corona safe country.
In odpirajo terase in igralnice.

Nemci pa nasprotno razmišljajo, kako bi državljane še bolj stisnili v domove...
Da o Slovencih ne govorim.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: jest10 ()

vostok_1 ::

zmaugy je izjavil:

nekikr je izjavil:

Tisto od nekikr je bila grožnja z akcijo (glede na kontekst predvidevam da bi vključevala fizično nasilje)

To si si izmislil. Prav nobenega fizičnega nasilja ne bi bilo, ker nismo barbari. Samo štrik okoli vratu in vse vas, ki ste nam vzeli leto življenja in jih želite vzeti še več, od Goričkega do Pirana na obcestne svetilke. Kot v Antičnem Rimu. Da se ve tudi za naprej, da se s svobodo ne gre zajebavat. Eno je, da uvedeš nek nesmiselni davek, čisto nekaj drugega pa, da mi vzameš nekaj let življenja. Pa v redu, zame je tako že vseeno, ker je leto "enako" letu. Ampak, da imaš jajca vzeti mladostniška življenja otrokom, tega pa pač ne oprostim. Kje so/bodo zdaj prve ljubezni? Kje bodo zmenki? Maturantski izlet? Vse to in še več odpade v imenu nadgalaktične apokalipse, za katero Švedi niti ne vedo, da jo imajo. Pa tudi ti ne bi vedel zanjo, če ti ne bi vsak dan po TVju razlagali koliko je bilo včeraj pozitivnih.


Hvala za tale post, nekikr. Samo dodatno dokazuješ, kdo ali kaj si in kam sodiš. Kaj je že bilo z osnovno šolo? A samo prva triada deluje?

PS: Upaj, da moderatorji sami opazijo in odstranijo tvoj post, jaz jih nikakor ne bom opozarjal nanj. Bo dobra referenca za v naprej za vse, kar boš še napisal. Gre v zaznamke...


Ne razumeš zmaugy. Proti okupatorjem, ki nam kradejo svobodo in svoboščine je to povsem upravičeno.
Zaenkrat vas zgolj rešuje establišment, ki se mu jebe za virus, dokler lahko krade in ima oborožene plačance, ki ga branijo.
Če to pade...

Uizi je izjavil:

Ka je pičke? Kdo je za nabutat? :))


Zakaj zmerjaš ostale za pičke, ko pa si ti tista pusica, ki jo je virus z 99.96 možnostjo preživetja, tako prestrašil, da si ne upa vn iz hiše?

zmaugy je izjavil:

nekikr je izjavil:

Ja, prehitro sem zapisal oz. v afektu. Mislil sem napisati, da je bila pri nas najdlje zaprta šola, potem so mukoma odprli prvo triado, nato z največjimi napori še ostale. Dijaki in študentje tavajo v temi, če izrazijo željo, da gredo nazaj v šolo, dobijo pa sodnika za prekrške. Takega režima ni bilo nikjer na svetu. Bo zdaj bolje?

Brez skrbi, BigWhale bo prišel in pobrisal vse kar ne piše "ukrepi so super, hočemo še več dodatkov". Če boste jemali še več let življenja vsem, potem bo štrika dovolj za vse, brez skrbi, tudi zanj. Pa to niti ni grožnja, zgolj opozorilo kaj se je zgodilo v zgodovini, kadar so bili ljudje stisnjeni v kot. Te gripa pravljice bo počasi dovolj, ljudje bodo hoteli nazaj življenje in na žalost se lahko zgodovina ponovi.


Zdaj pa ti mene poslušaj. Vsi smo v tem. Nihče ne uživa v tej pofukani epidemiji. Meni se je cel plan podrl lani in se precej matram v nastalih okoliščinah.
Imam to srečo, da delam od doma itak, ampak po enem letu je motivacija počasi že šla u kurac in imam tudi jaz že vsega do vrh glave. Ampak pač guram iz dneva v dan. Se ne pritožujem preveč, ker vem, da bi bilo brez ukrepov še bistveno slabše. Vem da vsi ukrepi niso ok, ampak v osnovi so pa ukrepi potrebni.
Vsi tisti, ki se kurčite tukaj z nekim verbalnim nasiljem in vzpodbujanjem k nasilju (seveda - ker si ne upate protestirat proti vladi, se boste spravili pa na sodržavljane, ki so v podobne sranju kot vi, samo računate, da bojo mehkejše tarče) - če jokate zdaj, si zamislite posledice svojih pozivov. A ti misliš, da se bo kdorkoli pustil, da z njim taki obračunavajo?
Zdaj imaš probleme razvitega sveta (ti seveda misliš, da imaš eksistenčne probleme), v anarhiji, ki si jo želiš in jo kličeš, bi verjetno dal vse, da bi lahko bil doma v lockdownu.
Pri nas vemo kaj je vojna, moji starši so jo konkretno doživeli, v mojem kraju je spomenik talcem, kjer lahko preberem ime iz precej bližnjega sorodstva, ki so ga ustrelili Nemci. Sam sem jo dal aktivno skozi - res da je bila kratka, ampak izkušnje ne pozabiš. Takšne izkušnje si ne želim ponovno, ampak sem nanjo pripravljen bolj kot večina ljudi.
Tole zdaj je precej zoprno in za dosti ljudi tudi grozno, ampak ne delaj si utvar, da bi bilo tvoje anarhistično rajanje zate in tebi podobne prijetno, kot rečeno bi si verjetno takrat vsi želeli mir in lockdown nazaj.

mahoni je izjavil:

zmaugy je izjavil:

mahoni je izjavil:

@zmaugy
Dej poglej kako bi te moral uzaliti, da me tozis in da se najdemo na sodiscu, da te spoznam v zivo. Lahko to naredis?

Ah, še en, ki bi se tolkel po prsih. Hecno, vedno na isti strani...:))

PS: Si prijavil dohodek od preprodaje mask na FURS?


Kaj pa ce se dobiva tako prijateljsko v Sloveniji? Bi te vljudno pozdravil, mogoce bi celo poklepetala, imel bi tudi negativni test s seboj, da si na zihr strani, masko bi tud nosu, sej ves tisto tapravo FFP3, ki mi je ostala od preprodaje.

Kaj pravis?

Pravim, da si sam izbiram družbo. In ti to nisi.


Oddebeljenega žal ne veš. Tudi strokovnjaki ne vedo.
Nehaj lagati.

Uizi je izjavil:

Jaz bi kadil jointe v službi pa nesmem, faking NAZI vlada in zakoni! Vsakemu doniram za joint in vsi naenkrat zapalimo, pol bo zih legal. :D 420 BLAZE IT


Saj si sam rekel, da bi švasal ljudi v stanovanja ameriko pa zbombardiral. Jp, pravilno si se opisal.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: zmaugy ()

vostok_1 ::

ajdov2 je izjavil:

Vostok, lej to: https://www.24ur.com/novice/korona/japo...


Sm videl. Gre za politični pritisk na državljane sovražne države.

zmaugy je izjavil:

Nisi vedel? Ukrepi so krivi. DJ Ajdov in DJ Coolbits naj organizirata en "million people rave party" in bomo vsi takoj zdravi.


V Wuhanu so ravno to naredili.

zmaugy je izjavil:

Trol.


Ironija.

sbawe64 je izjavil:

Propaganda v vsem svojem sijaju
https://www.rtvslo.si/zdravje/novi-koro...

https://www.cidrap.umn.edu/news-perspec...
Aug 19, 2008 (CIDRAP News) – A study of the blood of older people who survived the 1918 influenza pandemic reveals that antibodies to the strain have lasted a lifetime and can perhaps be engineered to protect future generations against similar strains.


Totalna propaganda.
Zanimivo, da o cepivih na klasični osnovi niti ne želijo pisati. Vse samo mRNA in cloni.
Orban pa se cepel s klasičnim.

A110 je izjavil:

smrt ni edina mozna posledica virusa. Te prizadenejo (so) tudi nas mlajse. Če pa je tebi vseeno oz mislis da ti nemore biti nic pa bodi vsaj toliko fer do drugih da virusa ne siris dalje. ampak je zanimivo koliko vas kar naenkrat ve več kot praktično vsi ki se poklicno ukvarjajo s tem


Precej minimalno število virus zares prizadane. Potegnili ste pač kratko v lajfu, ne nas sedaj zapirat ker ste ljubosumni.

sbawe64 je izjavil:

Merklci se je zmešalo do konca:
https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx...


Pričakovano.

Smurf je izjavil:

digitalcek je izjavil:


Hrvati, kot smo slišali, so včeraj odprli kafiče, bolje terase kafičev, mislim da do 22. ure vsak dan.

Ali res kdo misli, da imajo tako nikakve epidemiologe, da bodo na račun tega ukrepa "umrli" nekaj tisoč državljanov?

Po trenutnih planih se bodo tudi v Sloveniji odprli kafici, ko bomo imeli toliko primerov kot jih imajo hrvatje sedaj.


Če nehamo tako pogosto testirat bo to hitro doseženo.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

vostok_1 ::

zmaugy je izjavil:

digitalcek je izjavil:

zmaugy je izjavil:

... da grejo v konflikt zato, da bo on lahko na fri šel v kafič.


Hrvati, kot smo slišali, so včeraj odprli kafiče, bolje terase kafičev, mislim da do 22. ure vsak dan.

Ali res kdo misli, da imajo tako nikakve epidemiologe, da bodo na račun tega ukrepa "umrli" nekaj tisoč državljanov?

Ob dejstvu približevanja velike noči in prvega maja, najbrž niso neumni, da potegnejo potezo, ki bi jih spravila v velike težave...

Za veliko noč pa bo na Hrvaškem odprto še vse kaj drugega, kot terase kafičev. Bomo videli.

Igralnice pa so, mimogrede, tudi ŽE odprte. Do 22. ure zvečer.

NOBENE PREPOVEDI iti iz hiše... Niti policijske ure.

In Nemci zaostrujejo ukrepe, vedno so bili neumni, ane?

ajdov2 je izjavil:

A110 je izjavil:

Slopek je izjavil:

Zmaugy nisem si jaz izmislil te loto primerjave.
V prvem primeru, se ti je kot kaže zdela smiselna.
Loterija je za 80 letnika vsak dan, da se sploh zbudi.

A110. Ja, sem fer, pa mi nihče ne more ravno očitati namernega širjenja virusa.



Seveda imaš izvwne povsod. To sem mislil z lotom. Zato pa moraš primerjati smiselno primerljive stvari. Tako recimo ni primerno primerjati recimo Slovenije in švedske. Zaradi prevelikih okoljskih razlik. Je pa smiselno primerjati Skandinavijo med sabo in jasno vidimo ali ukrepi delujejo ali ne

Kaj pa primerjava Slovenija vs Bosna? Spet manj ukrepov, manj mrtvih, bolj normalno življenje.


Da ne omenjamo Zanzibarja...


Nemci imajo kot naročeno gaypiga za zdravstvenega ministra. Pokvarjenca Drostena za epidemiologa.

gozdar1 je izjavil:

Nekateri so pač radi zaprti, se bodo že naveličali. BAje, da bo vsega konec do maja, vsaj tako so trdili nekateri, ki so poslušali stroko, mi laiki, ki smo trdili nasprotno pač nimamo pojma.


Konca ne bo vsaj do 2025. Vendar v različnih intenzitetah.

A110 je izjavil:

Invictus je izjavil:

A110 je izjavil:


Statistika preseženih smrti pa je izmišljena kajne?

V 2020 je mrtvih toliko kot 2019, 2018, pač malo odstopanj.

Kje ti vidiš presežne smrti ?!?!?!


No daj primerjaj kar destletje. ali pa stoletje. se še španska gripa nebo poznala. Primerjaj za čas ko smo zaprti, torej od nekje oktobra dalje in povej kaj vidiš.


0,5% uradno (lažno) mrtvih upokojencev.
Sploh ne vem kaj se koronarji oglašate pri takih številkah, ki jih inženirji redno uporabljajo kot zaokrožitveno napako.

CoolBits je izjavil:

Vprašanje je samo ali boš v Nurembergu na strani tožnikov ali obtožencev.
Lista se pridno izpolnjuje, brez skrbi.


A res moramo izgubljati čas s tistim šovom? :'(

zmaugy je izjavil:

CoolBits je izjavil:

Vprašanje je samo ali boš v Nurembergu na strani tožnikov ali obtožencev.
Lista se pridno izpolnjuje, brez skrbi.

A to se boste jutri popoldne igrali v igralnici s sošolci?
Je pa res, da bo ob menjavi vlade potrebno analizirati ukrepe in ravnanja vlade in ostalih udeležencev v javnem dialogu in poiskati odgovorne za to, da smo kljub strogim ukrepom med najslabšimi na svetu.
Pa bo kar Ljubljana, ker nismo provinca upravljana iz Nemčije - že od leta 1945 ne več.


Tudi od leta 45 nismo imeli policijske ure in omejeno gibanje pa je bila nevarnost bistveno večja kot 0,03%.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: zmaugy ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Covid-19 epidemija lažna? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12611252 (8824) vostok_1

Več podobnih tem