» »

Sledenje cepljenju proti Covid19

Sledenje cepljenju proti Covid19

Temo vidijo: vsi
1
2
3 4 5

T743 ::

"Sam sem tudi zelo dobro poznal enega, so bila dejstva naslednja: star 46let, po vedenju najbližnjih, prijateljev, povsem zdrav, rekreativni športnik, normalna kilaža. Začel kašljati, se slabo počutiti, izguba vonja in okusa, standardni znaki covid - čez vikend, v sredo umrl. Do zdravnika sploh ni prišel, umrl doma."

Enostavno ne verjamem tega, da ni prišel do zdravnika...v tej zgodbi vsaj to ne štima.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: T743 ()

Aston_11 ::

T743 je izjavil:

ne verjamem tega, da ni prišel
Ni to religija, da bi verjel.

T743 ::

Nti nisi ti nobena referenca, da bi te sploh vzel v obzir....

Aston_11 ::

T743 je izjavil:

Nti nisi ti nobena referenca, da bi te sploh vzel v obzir....

Sva dva pol. Plus vsi ostali. Razen tiste, v katere verjameš ;)

RoccoC ::

T743 je izjavil:

"Sam sem tudi zelo dobro poznal enega, so bila dejstva naslednja: star 46let, po vedenju najbližnjih, prijateljev, povsem zdrav, rekreativni športnik, normalna kilaža. Začel kašljati, se slabo počutiti, izguba vonja in okusa, standardni znaki covid - čez vikend, v sredo umrl. Do zdravnika sploh ni prišel, umrl doma."

Enostavno ne verjamem tega, da ni prišel do zdravnika...v tej zgodbi vsaj to ne štima.


Saj zakaj pa bi verjel nekemu neznancu na nekem obskurnem forumu, bolj pametno je verjeti raznim bodybulder kvazi novinarjem, frizerkam in podobnim osebkom, ki kričijo zarota.

P.s.: Ne do zdravnika ni prišel, testiral se je v ponedeljek, bil je pozitiven, umrl je v sredo ponoči doma v Ljubljani.

feryz ::

V krogu ljudi, ki jih jaz poznam, je od jeseni umrlo 8 ljudi. Niti eden od korone. Niti z virusom korone.
Od starosti, raka in podobno.
Verjamem pa, da jih vi poznate ogromno.

Tast ima 78 let, raka na čeljusti, raka na prostati in raka na črevesju. Zdravijo ne več, nekaj so sicer rezali stran, zdaj pa nima več smisla. So pa rakci relativno počasni, tako da ga, baje, čaka še par let. Za bolečine je jemal gore tablet, v zadnjem letu je prešaltal na THC. Od takrat je nov človek.

Zbolel je v četrtek, v petek je 2x pogrnil na hitrem testu, tretjič so mu potrdili virus na PRC. V soboto in nedeljo je glumil nekega bolnika, kako je slab, kako bo umrl, kako nič ne okuša.
Včeraj popoldan pa si je šel kupit piščanca, ker mu je zadišal, ga naredil in zmazal. Danes je že tipi topi.

Take ljudi recimo jaz poznam. Kakšni, kao, popolnoma zdravi in mladi, umirajo v vašem krogu ljudi, pa vi veste. Bolj neverjetni, kot ne.

gozdar1 ::

Ne vam kaj se nekateri čudite temu , da so ljudje umrli od covid-a,določem procent jih bo tako, kot pri vsaki stvari. Kar nekaj jih vsako leto umre zaradi reakcije na tako nedolžne stvari, kot so jagode, nenazadnje so pljuča presajali tudi zaradi pšosledic gripe samo se iz tega ni delalo drame.
So pa statistično starejši nekajkrat bolj ogroženi, kot mlajši.

s1m0n ::

Če si koga od sorodnikov imel v domu je velika verjetnost, da poznaš koga, ki ga je odnesla korona... Da jih poznaš več, ki niso bili v domovih pa je že konkreten dosežek glede na to da jih je 60% iz DSOjev. Tako da za ostalo ne ostane gleda na to, da je % vseh umrlih s/za kovid pod 0,5% populacije.

Invictus ::

T743 je izjavil:


Enostavno ne verjamem tega, da ni prišel do zdravnika...v tej zgodbi vsaj to ne štima.

Tako hitro, kot sedaj v korona časih, se še ni prišlo do zdravstvenih storitev...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

pegasus ::

feryz je izjavil:

Ker je nemogoče da bi pri teh letih, zdravega človeka, pokončal takle virus.
Šure bro, ti si referenca, tebi verjamemo.
Zelo očitno ne razumeš vzroka smrti pri teh okužbah, kljub temu, da ga sam demonstriraš. Z nezdravim življenjem imaš tako zjeban imunski sistem, da niti ne more preveč reagirati in posledično boš covid preživel. Drug primer je zgoraj omenjen zdrav in fit 46-letnik, ki je zaradi preveč burne reakcije imunskega sistema podlegel. To je vzrok smrti, ne pa virus direktno ...

IL_DIAVOLO ::

feryz je izjavil:

Kako moreš umreti od prehlada!?
Ok, jaz poznam enega, konkretno mene, tik pred petdesetim letom, ki že tri tedne na polno vdihuje in tlači v usta virus covid, s strani vsaj osmih ljudi, pa ni variante, da sem vsaj asimptomatski. Enostavno ne gre name. Kaj šele, da bi me pokončal. Sem pa šolski primer nezdravega življenja, ekstremno nezdravega.

Zato so to neverjetne zgodbe. Da bi mlad, zdrav človek umrl zaradi korone? Ti ljudje nekaj imajo. Če še niso bili pri zdravniku zaradi tega, to nič ne spremeni.


Na vse se ne prime enako. Seveda ne umres kar tako, ampak ne sodi virusa samo po svojih simptomih, ker je butasto. Podobno butasto, da virus ne obstaja.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Slopek ::

@pegasus. Se nočem postavit na nobeno stran, ampak zdaj prvič slišim, da nekdo s slabšim imunskim, bolje predela kovid, kot fit oseba.
Po tvoje, sploh ne pride do okužbe, če si "nezdrav".

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Slopek ()

IL_DIAVOLO ::

pegasus je izjavil:

feryz je izjavil:

Ker je nemogoče da bi pri teh letih, zdravega človeka, pokončal takle virus.
Šure bro, ti si referenca, tebi verjamemo.
Zelo očitno ne razumeš vzroka smrti pri teh okužbah, kljub temu, da ga sam demonstriraš. Z nezdravim življenjem imaš tako zjeban imunski sistem, da niti ne more preveč reagirati in posledično boš covid preživel. Drug primer je zgoraj omenjen zdrav in fit 46-letnik, ki je zaradi preveč burne reakcije imunskega sistema podlegel. To je vzrok smrti, ne pa virus direktno ...


Interesting theory, actually clever one.

Ampak je to res?
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

showsover ::

pegasus je izjavil:

Z nezdravim življenjem imaš tako zjeban imunski sistem, da niti ne more preveč reagirati in posledično boš covid preživel.

Ha! Sem vedno vedel, da so alkoholizem, kajenje, prenažiranje in razvrat za nekaj dobro! In your face, healthy life!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: showsover ()

s1m0n ::

Verjetno je potek močno odvisen tudi od doze virusa, ki ga prejmeš.
Tudi jaz jih poznam nekaj, ki so ga preboleli. Med njimi so tudi takšni, ki so v zgornjem vrhu za katere je takšen virus lahko usoden pa ga prebolijo z lahkoto. Poznam pa tudi mlade, ki se aktivno ukvarjajo s športom pa se jih je virus lotil konkretno (par jih je bilo mesec dni brez energije, sape, moči... še sedaj niso v top formi).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: s1m0n ()

digitalcek ::

Kot veste, sovražim linke bolj kot...

Ampak tega vseeno prilepim. Če je že bilo, pa ga izbrišem.

https://www.thailandmedical.news/news/v...

jest10 ::

Ravnokar dobil drugo dozo.
Po prvi sem en dan malo čutil mišico, kamor sem bil cepljen.

HappyPills ::

feryz je izjavil:

HappyPills je izjavil:

Ja poznam enega ki je umrl od Covida, brez pridruženih bolezni, star 42.
Brez obdukcije si na rekla kazala.
Ne moreš trditi, da je umrl od Covida. Ker je nemogoče da bi pri teh letih, zdravega človeka, pokončal takle virus.
Bistvo je očem skrito. V takem primeru se nagibam k napakam zdravstva.


Sosed od mojih starih star mal čez 50 trenutno leži v Brežiški bolnišnici na intenzivni. Športnik, skoz zunaj, zdrav skoz.
Od kolegice fotr v 60ih je na ventilatorju v Ljubljani
Od druge kolegice fotr je star 72 in zdaj rabi fizioterapijo ker ga je tolk stoklko, da tut hodt ni več mogu.
Moj star stric je bil lansko leto na ventilatorju zarad covida (sicer star 84)

Mam pa kolega, ki je samo 2x kihnu in prebolel ter še enega, ki sploh ni imel nobenega simptoma in ima protitelesa.

Kot rečeno vse je v verjetnostih. Cepivo ima best odds. Torej jaz dam življenje tja. Vi pa kokr hočte.

Oberyn ::

HappyPills je izjavil:

Sosed od mojih starih star mal čez 50 trenutno leži v Brežiški bolnišnici na intenzivni. Športnik, skoz zunaj, zdrav skoz.
Od kolegice fotr v 60ih je na ventilatorju v Ljubljani
Od druge kolegice fotr je star 72 in zdaj rabi fizioterapijo ker ga je tolk stoklko, da tut hodt ni več mogu.
Moj star stric je bil lansko leto na ventilatorju zarad covida (sicer star 84)
Mam pa kolega, ki je samo 2x kihnu in prebolel ter še enega, ki sploh ni imel nobenega simptoma in ima protitelesa.

To je najbolj skeri pri tej bolezni, da pojma nimaš kako bo. So bolni starci, ki so komaj čutili, so fit mladci, ki so umrli ali ostali kripli. Loterija. Lahko pogledaš v lepe priročne tabele na sledilniku, kako kaže statistika za tvojo starost, ampak statistika nima veze, statistika se nanaša na množico, nate se ne nanaša. Nate se nanaša dejanska realizacija dogodka. Nekje v tebi so navite neke baze, tolk čudne, da se ne odzivajo niti na simpl sql request, ampak kako so navite, to da rezultat, kako boš prebolel. Čista vesoljska loterija. Pri enih virusih že vnaprej veš, da si doomed. Pri drugih veš, da boš en teden hripav, ampak bo šlo mimo. Pri tem pa ne veš nič.

hendriks ::

Glede na članek v New England Journal Of Medicine se zna zgoditi, da bo več cepljenih v krajšem času, kot smo sprva predvidevali. Ker učinkovitost mRNA cepiv po 1. odmerku je 92%, kar je navdušujoče.

jshadlsa232 ::

Oberyn je izjavil:

HappyPills je izjavil:

Sosed od mojih starih star mal čez 50 trenutno leži v Brežiški bolnišnici na intenzivni. Športnik, skoz zunaj, zdrav skoz.
Od kolegice fotr v 60ih je na ventilatorju v Ljubljani
Od druge kolegice fotr je star 72 in zdaj rabi fizioterapijo ker ga je tolk stoklko, da tut hodt ni več mogu.
Moj star stric je bil lansko leto na ventilatorju zarad covida (sicer star 84)
Mam pa kolega, ki je samo 2x kihnu in prebolel ter še enega, ki sploh ni imel nobenega simptoma in ima protitelesa.

To je najbolj skeri pri tej bolezni, da pojma nimaš kako bo. So bolni starci, ki so komaj čutili, so fit mladci, ki so umrli ali ostali kripli. Loterija. Lahko pogledaš v lepe priročne tabele na sledilniku, kako kaže statistika za tvojo starost, ampak statistika nima veze, statistika se nanaša na množico, nate se ne nanaša. Nate se nanaša dejanska realizacija dogodka. Nekje v tebi so navite neke baze, tolk čudne, da se ne odzivajo niti na simpl sql request, ampak kako so navite, to da rezultat, kako boš prebolel. Čista vesoljska loterija. Pri enih virusih že vnaprej veš, da si doomed. Pri drugih veš, da boš en teden hripav, ampak bo šlo mimo. Pri tem pa ne veš nič.

To ne veš in ne ve noben. Ampak veš pa da beta sok, ki si ga boš pustil vbrizgati, deluje popolnoma?

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: jest10 ()

ajdov ::

Oberyn je izjavil:

HappyPills je izjavil:

Sosed od mojih starih star mal čez 50 trenutno leži v Brežiški bolnišnici na intenzivni. Športnik, skoz zunaj, zdrav skoz.
Od kolegice fotr v 60ih je na ventilatorju v Ljubljani
Od druge kolegice fotr je star 72 in zdaj rabi fizioterapijo ker ga je tolk stoklko, da tut hodt ni več mogu.
Moj star stric je bil lansko leto na ventilatorju zarad covida (sicer star 84)
Mam pa kolega, ki je samo 2x kihnu in prebolel ter še enega, ki sploh ni imel nobenega simptoma in ima protitelesa.

To je najbolj skeri pri tej bolezni, da pojma nimaš kako bo. So bolni starci, ki so komaj čutili, so fit mladci, ki so umrli ali ostali kripli. Loterija. Lahko pogledaš v lepe priročne tabele na sledilniku, kako kaže statistika za tvojo starost, ampak statistika nima veze, statistika se nanaša na množico, nate se ne nanaša. Nate se nanaša dejanska realizacija dogodka. Nekje v tebi so navite neke baze, tolk čudne, da se ne odzivajo niti na simpl sql request, ampak kako so navite, to da rezultat, kako boš prebolel. Čista vesoljska loterija. Pri enih virusih že vnaprej veš, da si doomed. Pri drugih veš, da boš en teden hripav, ampak bo šlo mimo. Pri tem pa ne veš nič.

Koliko fit mladcev je že umrlo? Koliko jih je bilo okuženih? To je preprosto strašenje ljudi. Precej dobro vemo koga ta virus ogroža in to niso fit mladci/mladenke.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: jest10 ()

ceazare ::

Wow. Povej to mojemu fit kolegu, ki je umrl v svojih tridesetih. Povej to moji znanki, ki je pustila službo, da ni več tako izpostavljena, saj ima prirojeno pljučno hipertenzijo. Aja, ni fit, je ni škoda kajne?
Poznam nekoga, ki bo ponavljal letnik, ker ga je bolezen čisto povozila in si nekaj mesecev po tem še ni opomogel. Eni se je sredi kemoterapije okužil mož, da med odmerki ni mogla domov.

Potem pa preberem od nekoga, mogoče celo na tem forumu, ki se je hvalil, kako lahek potek bolezni je imel. Ker sam ni skoraj umrl, se mu ni zdelo vredno testirat, je pa priznal, da je nevede okužil še ene 10 ljudi...

kamiKaZaA ::

ceazare je izjavil:

Wow. Povej to mojemu fit kolegu, ki je umrl v svojih tridesetih. Povej to moji znanki, ki je pustila službo, da ni več tako izpostavljena, saj ima prirojeno pljučno hipertenzijo. Aja, ni fit, je ni škoda kajne?
Poznam nekoga, ki bo ponavljal letnik, ker ga je bolezen čisto povozila in si nekaj mesecev po tem še ni opomogel. Eni se je sredi kemoterapije okužil mož, da med odmerki ni mogla domov.

Potem pa preberem od nekoga, mogoče celo na tem forumu, ki se je hvalil, kako lahek potek bolezni je imel. Ker sam ni skoraj umrl, se mu ni zdelo vredno testirat, je pa priznal, da je nevede okužil še ene 10 ljudi...

Vse zapret, zabetonirat v bunkerje, če pa kdo želi še naprej svobodno živeti in se sprehajati po svetu, pa streljat na njega. To več ni res. Nova normalnost je prihodnost. Nič več druženja, nobenih koncertov, dopustov, sprehajanj,... vsi se v bunkerje zapret in počakat, da corona in ostalih milijon virusov izgine. Pa če čakamo v bunkerju milijon let. Boljše to kot pa normalno živet kot smo živeli do leta 2020.

;((

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: jest10 ()

kamiKaZaA ::

Prepovedat vožnjo z avtomobili. Vsako leto umre okoli 100 ljudi. Dovolj je bilo. Vsi odslej hoditi peš.

Prepovedat letenje z letali. Vsako leto umre nekaj 100 ljudi po svetu. Dovolj je bilo. Vsi odslej peš hodit. Magari, če greš na kitajsko.

Prepovedat prodajat cigarete. Vsako leto več milijonov ljudi umre od cigaretov. Dovolj je bilo.

prepovedat prodajat alkohol. Vsako leto več milijonov ljudi umre od alkohola. Dovolj je bilo.

Prepovedat prodajat sladkor. Vsako leto več milijonov ljudi umre od sladkorja. Dovolj je bilo.

Prepovedat delat. Vsako let več deset tisoč ljudi po svetu umre zaradi delovnih nesreč. Dovolj je bilo.

Prepovedat živet. Vsako leto več deset milijonov ljudi umre (starost, bolezen, nesreče...). Dovolj je bilo. Vse ustrelit, da ne umrejo od bolezni, nesreč, starosti...

;((

Resnično nemorem verjet, kakšen idiotizem se enim sedaj plete v glavi, ko imamo korono in je umrlo 2 milijona ljudi v svetu od tega. 2 milijona od 7 milijard. A vsako leto umre 50+ milijonov. In zdaj naj mi gremo živet v bunkerje in uničimo celo ekonomoijo zaradi enega malo bolj nalezljivega virusa. Faak. ;((

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: jest10 ()

Uizi ::

Oprostite, vi ste bedak.

HappyPills ::

Oh no the economy!

FoxKnox ::

Naj bo nekaj jasno vsem :

Dokler ne bo vsaj 70 % populacije precepleno in \ali prekuženo, gledano globalno ali lokalno,ukrepi ostanejo taki ali drugačni, z nekaj tedenskimi\mesečnimi sproščanji, nekako čez poletje, jeseni gremo pa nov krog.
Na vas je odločitev, kako boste živeli naslednjih par let vaše mladosti,srednjih let ali starosti.
Precepleni ali preboleli in svobodni ali " pametni " in zaprti. The future is yours

ajdov ::

Glede na to, da je cepiva itak premalo, se je treba torej prekužit.

hendriks ::

ajdov je izjavil:

Glede na to, da je cepiva itak premalo, se je treba torej prekužit.


Ni res. Cepiva bo čedalje več. Ti se kar prekuži, če ti paše.

ajdov ::

hendriks je izjavil:

ajdov je izjavil:

Glede na to, da je cepiva itak premalo, se je treba torej prekužit.


Ni res. Cepiva bo čedalje več. Ti se kar prekuži, če ti paše.

Jaz sem se že 8-)

Zdaj ste še ostali na vrsti.

Menda se ne bojite enega prehlada??

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Uizi ()

Uizi ::

Bojim se tvoje retardiranosti.

zmaugy ::

ajdov je izjavil:

Glede na to, da je cepiva itak premalo, se je treba torej prekužit.


Predlog, malo drugačen: vse jokice, ki ne morete brez druženja, žuranja etc. zbrat v nekaj hotelskih kompleksih in notri zapret skupaj z nekaj okuženimi za par tednov na prostovoljni osnovi, seveda. Karantena. Potem pa spustit ven. Ampak v času karantene nobene zdravniške pomoči, ker itak je zgolj prehladek. Aspirinčke in lekadolčke in polne hladilnike. In žur non stop. Velja?
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

blackbfm ::

Dokler ne bo vsaj 70 % populacije precepleno in \ali prekuženo, gledano globalno ali lokalno,ukrepi ostanejo taki ali drugačni, z nekaj tedenskimi\mesečnimi sproščanji, nekako čez poletje, jeseni gremo pa nov krog.


Časi ko nihče ni poznal nikogar s korono so mimo. Jz ziher vsaj pol ljudi ki poznam so ze prekuzeni (vključno z mano). Tako da dvomim v nov krog.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: blackbfm ()

ajdov ::

zmaugy je izjavil:

ajdov je izjavil:

Glede na to, da je cepiva itak premalo, se je treba torej prekužit.


Predlog, malo drugačen: vse jokice, ki ne morete brez druženja, žuranja etc. zbrat v nekaj hotelskih kompleksih in notri zapret skupaj z nekaj okuženimi za par tednov na prostovoljni osnovi, seveda. Karantena. Potem pa spustit ven. Ampak v času karantene nobene zdravniške pomoči, ker itak je zgolj prehladek. Aspirinčke in lekadolčke in polne hladilnike. Velja?

Jaz sem že prekužen, ne rabim tega. Se jim pa lahko pridružim da malo žuramo not.

Ostali naj pa sami zase povejo. Jaz nisem tko kot vi lockdownerji, ki bi vsem usiljevali svoje.

zmaugy ::

ajdov je izjavil:

zmaugy je izjavil:

ajdov je izjavil:

Glede na to, da je cepiva itak premalo, se je treba torej prekužit.


Predlog, malo drugačen: vse jokice, ki ne morete brez druženja, žuranja etc. zbrat v nekaj hotelskih kompleksih in notri zapret skupaj z nekaj okuženimi za par tednov na prostovoljni osnovi, seveda. Karantena. Potem pa spustit ven. Ampak v času karantene nobene zdravniške pomoči, ker itak je zgolj prehladek. Aspirinčke in lekadolčke in polne hladilnike. Velja?

Jaz sem že prekužen, ne rabim tega. Se jim pa lahko pridružim da malo žuramo not.

Ostali naj pa sami zase povejo. Jaz nisem tko kot vi lockdownerji, ki bi vsem usiljevali svoje.


A je kakšen dvom?
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

ajdov ::

Še enkrat. Lockdownerji ste tisi, ki bi drugim vsiljevali, ne pa jaz. Drugi naj se sami zase odločijo.

Uizi ::

Zakaj se potem tako trudiš s postanjem debilizmov že več kot pol leta? lol

ajdov ::

Vi lockdownerji postate debilizme. Ne vem a dejansko verjamete v ukrepe, al pa imate neko korist od njih.

jshadlsa232 ::

ajdov je izjavil:

Vi lockdownerji postate debilizme. Ne vem a dejansko verjamete v ukrepe, al pa imate neko korist od njih.

Lockdownerji VERJAMEJO (ja, to je nova religija) v ukrepe, zato da lahko izzivijo svoje skrite represirane travme proti soljudeh. Srbi imajo svoj izraz za to "inat". Komunisti so to znali izkoristiti v obliki "korisnih budal".

Ljudje ki so skepticni, bi samo radi da se jih pusti na miru in ne drka poleg vsega ostalega, kaj se dogaja v lajfu.

          ::

jshadlsa232 je izjavil:

Ljudje ki so skepticni, bi samo radi da se jih pusti na miru in ne drka poleg vsega ostalega, kaj se dogaja v lajfu.


Bolj kot skeptični so nerazgledani.

Uizi ::

Pa nepismeni tudi. :))

Oberyn ::

FoxKnox je izjavil:

Na vas je odločitev, kako boste živeli naslednjih par let vaše mladosti,srednjih let ali starosti.

Ne drži, po mojem mnenju. Ne vem, kako je drugje po svetu, ampak pri nas so ljudje efektivno ločeni od praktično vseh odločitev. Tudi medicinska stroka je ločena od vseh odločitev. Medicinsko stroko vodijo ljudje, za katere če ste en teden mislili, da so poblazneli, že za naslednji teden nimate več idej, kaj bi si mislili. Večina ljudi porabi vso energijo za sestavljanje meseca z mesecem, za lepljenje svojih razbitih življenj, za reševanje šolskega leta svojih otrok osnovnošolcev. Za vsako odločitev, za vsak glas so kaznovani ali zastraševani. Pa magari, da samo deklamirajo pesem ali držijo dežnik nad glavo. Vse odločitve sprejema tolpa okorelih kriminalcev, ki so se spajdašili po zaporih in so okupirali državo. In te odločitve nimajo nobene povezave z epidemijo, z epidemijo se dajansko sploh nikoli niso ukvarjali. Saj tega vendar ni možno spregledati. Tako da ne strinjam se, da so odločitve malih ljudi pomembne za karkoli v zvezi z epidemijo.

zmaugy ::

ajdov je izjavil:

Še enkrat. Lockdownerji ste tisi, ki bi drugim vsiljevali, ne pa jaz. Drugi naj se sami zase odločijo.

Ti drugim vsiljuješ virus.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

          ::

Oberyn je izjavil:

Vse odločitve sprejema tolpa okorelih kriminalcev, ki so se spajdašili po zaporih in so okupirali državo. In te odločitve nimajo nobene povezave z epidemijo, z epidemijo se dajansko sploh nikoli niso ukvarjali.


To je res, vendar pa po drugi strani, ukrepi ostalih držav se vendarle ne razlikujejo tako zelo bistveno.

Oberyn je izjavil:

Tako da ne strinjam se, da so odločitve malih ljudi pomembne za karkoli v zvezi z epidemijo.


Odločitve posameznikov so nestrokovne in sebične.

Vetrpiha ::

HappyPills je izjavil:

feryz je izjavil:

HappyPills je izjavil:

Ja poznam enega ki je umrl od Covida, brez pridruženih bolezni, star 42.
Brez obdukcije si na rekla kazala.
Ne moreš trditi, da je umrl od Covida. Ker je nemogoče da bi pri teh letih, zdravega človeka, pokončal takle virus.
Bistvo je očem skrito. V takem primeru se nagibam k napakam zdravstva.


Sosed od mojih starih star mal čez 50 trenutno leži v Brežiški bolnišnici na intenzivni. Športnik, skoz zunaj, zdrav skoz.
Od kolegice fotr v 60ih je na ventilatorju v Ljubljani
Od druge kolegice fotr je star 72 in zdaj rabi fizioterapijo ker ga je tolk stoklko, da tut hodt ni več mogu.
Moj star stric je bil lansko leto na ventilatorju zarad covida (sicer star 84)

Mam pa kolega, ki je samo 2x kihnu in prebolel ter še enega, ki sploh ni imel nobenega simptoma in ima protitelesa.

Kot rečeno vse je v verjetnostih. Cepivo ima best odds. Torej jaz dam življenje tja. Vi pa kokr hočte.

Ko recemo zdrav, ne mislimo tega, kar ti mislis.

Razumete zakaj zdravstvo in medicina ne testirajo in delajo preiskav kar vse poprek za vse zivo?
Ker bi slej kot prej pri skoraj vsakem nasli nekaj, pri cemer bi trebalo ukrepati s casom, a ta nekaj za zdaj se nima vpliva na kvaliteto zivljenja.
Zdravimo takrat, ko vpliva na zivljenje in ne prej.
Podobno tudi ne iscemo kaj je narobe s clovekom, ce deluje OK.

Primerov, kjer nekdo umre izkljucno zaradi korone, je zelo malo.
Tako kot je se manj ljudi, ki umrejo izkljucno zaradi cepiv

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vetrpiha ()

hendriks ::

ajdov je izjavil:

hendriks je izjavil:

ajdov je izjavil:

Glede na to, da je cepiva itak premalo, se je treba torej prekužit.


Ni res. Cepiva bo čedalje več. Ti se kar prekuži, če ti paše.

Jaz sem se že 8-)

Zdaj ste še ostali na vrsti.

Menda se ne bojite enega prehlada??


O poglej ga, junaka! :)) Zdaj je ves glasen in ponosen kot pav, ker je imel srečo, da mu covid ni pustil posledic. Čeprav vsi vemo, da je možno, da ti jih je pustil. Pa tudi če ti jih je, ne bi nikoli priznal, kajne? Po drugi strani pa vsak pozna nekoga, starega pod 40, ki se še sedaj pobira po bolezni, pa je bil zdrav in aktiven.

Da se vrnemo na temo: 6,44 milijona doz dnevno se sedaj porabi za cepljenje

vostok_1 ::

ceazare je izjavil:

Wow. Povej to mojemu fit kolegu, ki je umrl v svojih tridesetih. Povej to moji znanki, ki je pustila službo, da ni več tako izpostavljena, saj ima prirojeno pljučno hipertenzijo. Aja, ni fit, je ni škoda kajne?
Poznam nekoga, ki bo ponavljal letnik, ker ga je bolezen čisto povozila in si nekaj mesecev po tem še ni opomogel. Eni se je sredi kemoterapije okužil mož, da med odmerki ni mogla domov.

Potem pa preberem od nekoga, mogoče celo na tem forumu, ki se je hvalil, kako lahek potek bolezni je imel. Ker sam ni skoraj umrl, se mu ni zdelo vredno testirat, je pa priznal, da je nevede okužil še ene 10 ljudi...


Skratka zaradi par "gobavih" posameznikov, ki so bojda potegnili kratko zaradi covida...moramo vsem zdravim, ki so v krepki večini in jim ni popolnoma nič...prepovedati živeti polno življenje.

No offense mate, ampak matova ideologija je na trenutke kar privlačna.

Vedno več se sproducira funkcionalnih hendikepirancev in vzdržuje pri življenju z medicinsko pomočjo, zaradi katerih moramo pol prirediti družbo, da jim ustreza.
Pa glej...ne trdim, da sem jaz eden od tistih supermanov. Lahko bom jutri mrtev zaradi neke prirojene gobavosti, o kateri nisem vedel...vseeno se mi ne zdi prav, da ker jaz ne moram tečti tako hitro, tekmecem obesimo 20kg utež.

Včasih je bilo na posamezniku, da se znadje na svoj način, ne pa da družbo razturamo zaradi peščice.

hendriks je izjavil:

ajdov je izjavil:

hendriks je izjavil:

ajdov je izjavil:

Glede na to, da je cepiva itak premalo, se je treba torej prekužit.


Ni res. Cepiva bo čedalje več. Ti se kar prekuži, če ti paše.

Jaz sem se že 8-)

Zdaj ste še ostali na vrsti.

Menda se ne bojite enega prehlada??


O poglej ga, junaka! :)) Zdaj je ves glasen in ponosen kot pav, ker je imel srečo, da mu covid ni pustil posledic. Čeprav vsi vemo, da je možno, da ti jih je pustil. Pa tudi če ti jih je, ne bi nikoli priznal, kajne? Po drugi strani pa vsak pozna nekoga, starega pod 40, ki se še sedaj pobira po bolezni, pa je bil zdrav in aktiven.

Da se vrnemo na temo: 6,44 milijona doz dnevno se sedaj porabi za cepljenje


Neumnost.
Šanse, da ti je covid "pri asimptomatksem ali blagem poteku" kaj pustil so približno take, kot, da ti jih je cepivo.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: jest10 ()

c3p0 ::

ceazare je izjavil:

Wow. Povej to mojemu fit kolegu, ki je umrl v svojih tridesetih. Povej to moji znanki, ki je pustila službo, da ni več tako izpostavljena, saj ima prirojeno pljučno hipertenzijo. Aja, ni fit, je ni škoda kajne?


Znanec, maratonec, 40, sicer zdrav kot dren, se je še pred covidom zvrnil v jarek, srčna kap. Pomoč prepozna, umrl po dveh tednih kome. Umira se s covidom ali brez, fit ali ne fit.

vostok_1 ::

Treba se bo navadit, da naslednja 3 leta, bo večina malo sumljivih smrti...covid.

To je pač posledica družbene histerije...ki vrjemite ali ne...vpliva tudi na stroko in medicino.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: jest10 ()
1
2
3 4 5


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Podrobno o sestavi cepiva proti covidu-19 (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
59494305 (34122) Unchancy

Južnoafriška različica virusa pri nas ! (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Problemi človeštva
29521617 (14405) sharp126325

Več podobnih tem