» »

Panasonic TV - dostop in snemanje na USB zunanji disk

Panasonic TV - dostop in snemanje na USB zunanji disk

kunguruj ::

Morda bo znal kdo pomagati. Na Panasonic 65GZ1500 imam preko USB priključen zunanji HD na katerem imam različne medijske vsebine. TV uporabljam tudi kot DLNA strežnik. Pretakanje vsebin, npr iz TV-ja na PC deluje gladko brez problema, tudi obratno sem testiral in deluje tudi to. Edini problem znajo biti podnapisi, vendar to je že druga tema. Torej UPnP (DLNA) povezava med TV-jem in PC-jem deluje brez problema.
Kaj si pa želim, je to, da bi lahko snemal datoteke iz PC-ja na TV, saj mi UPnP povezava to ne omogoča. Verjetno bi bila potrebna FTP povezava. Te pa mi nikakor ne uspe vzpostaviti. Poizkusil sem z Windows Raziskovalcem, kjer sem vnesel "\\IMETV" ali IP številko. Prav tako sem poizkusil s FileZila vendar mi ne uspe.
Enostavno rad bi kopiral datoteke direktno iz računalnika na HD priključenem na TV. Tako bi lahko imel USB HD vedno priključen na TV in ga ne bi rabil nositi sem ter tja. Pa še TV bi mi lepo deloval kot strežnik, tudi takrat ko je "izklopljen". Ali TV takšno snemanje sploh omogoča in kako? Na Panasonic strani sem našel navodila za TV-je letnik 2014, kjer je to bilo mogoče, za novejše TV-je pa ne vem.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Xtreamer - IPTV predvajanje (strani: 1 2 3 418 19 20 21 )

Oddelek: Zvok in slika
1019228457 (96129) telexdell
»

DLNA software

Oddelek: Zvok in slika
317319 (4568) mk818764
»

IPTV --> DLNA

Oddelek: Zvok in slika
92845 (2331) z3ko
»

Samsung lcd LE40 c750 r2w uporabne aplikacije

Oddelek: Zvok in slika
81367 (1153) umexteacher
»

uPnp vprasanja

Oddelek: Pomoč in nasveti
91045 (910) xandros

Več podobnih tem