» »

Zakaj se eni igrajo z čustvi drugih?

Zakaj se eni igrajo z čustvi drugih?

FiReFTW ::

Me zanima mnenje drugih glede tega, gre pa se za mojo osebno situacijo trenutno.

Skoraj 2 meseca se že pogovarjam z eno punco ki sem jo spoznal prek tinderja potem sva si pa izmenjala telefonske in se pogovarjala prek whatsappa.

Dobila se še nisva saj je malo predno sem jo spoznal bil odlok o prehajanju v druge regije, ona pa ni iz moje regije.

Ves ta čas sva si pisala na whatsapp in tudi imela telefonske klice pa tudi parkrat videoklice (tako da oseba je prava).

Situacija pa je taka da mi je zlo všeč, skoraj bi rekel da sem rahlo zaljubljen že.

Finta pa je da tudi ona je že od začetka mi dajala zelo direktne znake, kot začela klicat ljubkovalna imena čez nekaj časa, potem sčasoma je začela govoriti da sem ji ful všeč mi pošilja slike ki so zlo "pikantne" skratka seksualne, se z mano menit o tem...torej sexting pac kaj bi delala itd... scasoma mi govoriti da je zaljubljena v mene da sem ji ful všeč itd.. mi posiljat love songs, mi govoriti da se nikoli ni spoznala nekoga takega, torej zlo zlo močni znaki ki nimajo argumentov v nasprotno.

Zdaj pa problem ki pa polek vseh stvari zgoraj namiguje na popolnoma nasprotno.

Včasih se zmeniva da bi gledla skupaj film al pa še menila po telefonu ali kaj, pa je ob tisti uri enostavno ni pa se ne oglasi, pol pa čas par ur napiše da je mogla to pa to... in to se dogaja precej pogosto.

Včasih pride dan ali dva ali tri ko zelo malo piše, mogoče v 2-3 dneh napiše 6 stvari, kar se mo zdi zlo malo, torej vsakih 5 ur nekaj pa čeprav so ful ljubkovalne stvari se mi zdi zelo čudno da nekomu ki ti je tako všeč pišeš tako redko včasih, pa razumem da nekdo mogoče kdaj nima časa ampak čudno da vseeno hodi ONLINE na whatdapp večkrat vmes med tem časom ko sploh ne prebere pa odpiše na moj message.

Skratka dosti stvari kaj govori in to vse zelo direktno nakazuje da sem ji zlo všeč, so pa stvari ki jih dela ki nimajo smisla glede na to kaj govori in nakazujejo nasprotno.

Skoraj imam občutek kot da se samo igra znano ker mi res nima nobenega smisla to, če ti je nekdo ful všeč gledaš da se čimveč meniš z njim in delaš stvari z njim, njej pa zgleda ni prioriteta popek tega pa je dostikrat ONLINE na ehatdapp po eni strani pa ne prebere kaj sem ji napisal po par ur in ne odgovori.

Zdaj me pa zanima vaše mnenje glede tega, kaj bi mislite da se tu dogaja, in kaj mi svetujete, da se tudi jaz oddaljim in začnem odgovarjati zlo počasi po pol dneva včasih?
  • zaklenil: BigWhale ()

koyotee ::

S čustvi...
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Goran's Blog ::

Dobit se v živo in potem videt kaj in kako.
Online je eno, drugo je potem v živo...

Miki N ::

:))

Trik je da si ti samo eden v njenem Tindić seznamu... ona pa je edina v tvojem.

Ekonomija obsega.
;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

Invictus ::

Ker se nisi dobil z njo, kljub omejitvam, se je naveličala...

Nekako jo moraš "položiti" v enem mesecu, drugače zgubijo zanimanje...

Si pač najdejo enega, ki bi jih/jih je "položil".

Zdaj je šlo precej takih vez v 3PM, ker se niso dobili v živo...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Invictus ()

BigWhale ::

Ok, dejmo tole ustavit preden se zacne.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

ženski izgovori glede zmenka (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12521169 (17481) BigWhale

Kako ogovoriti punco na facebooku (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15539870 (29662) vostok_1

Punca (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6313705 (11454) Gandalfar
»

Kako začeti pogovor ?! (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Loža
56858343 (36865) strictom

kako dobit punco ?? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11415595 (11179) Gandalfar

Več podobnih tem