» »

Binance VISA debetna kartica

Binance VISA debetna kartica

««
11 / 12
»»

pecavar34 ::

Stejkan ne velja, velja samo če je v spotu. Mam stejkanga pa ti zbije % cash backa
Asus ROG G751JY

janezvalva ::

pecavar34 je izjavil:

Stejkan ne velja, velja samo če je v spotu. Mam stejkanga pa ti zbije % cash backa

potrjujem. samo če imaš v spot acc.
IQ test: v enem vedru imaš 2l vode, v drugem 1l vode. koliko veder imaš?

Ryanair ::

A je kje kakšna nastavitev, da lahko "plačam" s katero koli kripto valuto, ki jo imam na Binance, in tudi €?
Ker meni jemlje samo od BNB. Da sem lahko zdaj plačal, sem moral usdt pretopiti v bnb 8-O
Hvala za info.

janezvalva ::

ja greš v odsek za kartico
potem imaš payment priority, klikneš pero
se ti odpre okno "edit payment priority" vlečeš gor ali dol kot ti paše

IQ test: v enem vedru imaš 2l vode, v drugem 1l vode. koliko veder imaš?

Vuli ::

o hudo, pa a res ne znate malo raziskat sami od sebe?
|Gb x570 Pro|R9 5900x|32GB DDR4 RAM G.Skill V@ 3600 cl16|6800XT Merc319 Black|

Mato989 ::

Pa ne pozabit da mors met 1 mesec povprecje over 1 bnb da dobis tier za ta csshbavk
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Ryanair ::

Vuli je izjavil:

o hudo, pa a res ne znate malo raziskat sami od sebe?

Sem našel prejle, ja.... Malo raziskovanja mi ni škodilo. :)

Hvala @janezvalva tudi za slikico in pojasnilo. Odlično deluje! 8-)

Dark000 ::

Glede tega seznama 'payment priority'. Če imaš default bnb ali btc ti (če prav razumem) ob plačilu samodejno zamenja v eur. Kakšen pa je tečaj in fee-ji v takem primeru. Ali se mogoče bolj splača prej pretvorit iz bnb oz. btc v eur in nato default plačati z eur.

In pa še glede 'skritega' 0.09% fee-ja, kdaj to pride v poštev?

Toni022 ::

Eno vprašanje, vse razumem razen dviga na bankomatih, zanima me kaksen je mesecni limit na bakomatih- po Binance odredbi maximum ATM dnevni limit je 290 eur, sedaj, ali je to limit za en dan in ga je mogoce dvigniti vsak dan v mesecu, ali obstaja mesecni limit ki kaze drugace? Drugo vprasanje za tistih 8700 eur mesecno, ali to pomeni samo v slucaju placila ali je to tist limit ki ga je mogoce dvigniti na bankomatih kot celotno enomesecno vsoto(po 290 eur)? Vglavnem mi ni kristalno jasna ta stvar...
hvala

amacar ::

290€ na dan je max dvig, 8700€ na dan je max za placilo preko kartice. To je vsa umetnost.

Vuli ::

konverzija v Eur gre po tečaju, ki ga ima Visa. mislim ,da ni nekega fee-ja tle. Eni komplicirate na veliko.
|Gb x570 Pro|R9 5900x|32GB DDR4 RAM G.Skill V@ 3600 cl16|6800XT Merc319 Black|

Dark000 ::

Je kdo že imel kakšen refund. Jaz sem dobil enega iz aliexpress-a (pred desetimi dnevi), ampak nič še na kartici... AI support pravi naj počakam 15 dni, res toliko traja ali se je kje ustavilo (če ima kdo izkušnje z vračili na kartico).

janezvalva ::

ja. jaz sem že imel.
refund se prikaže v seznamu opravljenih nakupov.



ja. nekaj časa traja (oz. kakšen teden)
IQ test: v enem vedru imaš 2l vode, v drugem 1l vode. koliko veder imaš?

Zgodovina sprememb…

janezvalva ::

zdaj sem bil v LIDL-u, plačal, mi napiše "napaka v transakciji" mi pobere 2.5€ in potem sem moral še z drugo kartico plačat. wtf?!!
IQ test: v enem vedru imaš 2l vode, v drugem 1l vode. koliko veder imaš?

janezvalva ::

a ne, sem dobil nazaj. phew!

IQ test: v enem vedru imaš 2l vode, v drugem 1l vode. koliko veder imaš?

Apartcik ::

Dobim v soboto ob polnoči potisno sporočilo od Binance, da sem v Lillu kupil v neki trgovini za slabih 19 ojrov izdelkov. Seveda sem kartico takoj zamrznil in prijavil na Binance. Še vedno preiskujejo primer, ampak mi je res zanimivo kako so prišli do številke moje kartice. To kartico uporabljam le preko Google Pay in plačujem v fizičnih trgovinah in nikdar preko spleta.
Zanimiva je tudi višina nakupa, bi pričakoval, da bodo poskusili z večjo vsoto :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Apartcik ()

energetik ::

Zanimivo, razen če ti niso podatkov prestregli na tvojem PC, ko si jih vnašal v GPay ali gledal na Binance, ne vem kako bi prišli do številk. Razen absurdne možnosti, da jih izdajata Gugl ali Binance, kar močno dvomim.
Še tretja varianta - da so prišli random do št. kartice in CVV? Meni so zlorabili Mastercard slovenske banke, ki sem jo le 3x uporabil pri spletnih nakupih, pa še to na načeloma legit štacunah s https povezavo.

Zato pa - kartice za 1x uporabo FTW, jaz uporabljam Revolut.
vires in numeris

Apartcik ::

Binance ima tudi virtualno kartico, ampak verjetno je ne moreš kar ukinjat in nenehno kreirati nove? Revolut žal ni povezljiv z Google Pay, upam da se Google že enkrat odloči in doda uradno Google Pay za Slovenijo.

energetik ::

Virtualna ni enako 1x uporaba. Virtualno pač lahko le zamrzneš po vsaki uporabi.
vires in numeris

sebas4 ::

Kako je to z Virtualno Binance kartico. A črpa denar iz Funding ali is Spot oz ima enake nastavitve kot fizična kartica?


Virtualna kartica, ko jo enkrat skreiraš ima drugačno številko od fizične kartice, ampak virtualne kartice ne kreiraš vedno znova, lahko jo le zamrzneš, dokler jo spet ne rabiš, medtem ko ti fizična kartica ostane v uporabi. Gre bolj zato da ne zaupaš podatkov svoje fizične kartice kakšnim manj varnim marketom.

Prosim, popravite me če sem kaj narobe navedel.

permit ::

A dobiš tudi IBAN, če pridobiš Binance VISO?

permit ::

permit je izjavil:

A dobiš tudi IBAN, če pridobiš Binance VISO?


Ne morem več urejat:

Na prvi strani teme sedaj prebral, da je nekdo napisal, da ne dobiš IBANa, ampak ali vseeno lahko na to kartico prejemaš plačila od drugih?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: permit ()

janezvalva ::

ne dobiš IBAN-a.
odpreš Binance Pay v svojem Binance account:
https://www.binance.com/en/blog/p2p/bin...
IQ test: v enem vedru imaš 2l vode, v drugem 1l vode. koliko veder imaš?

daznoh2008 ::

Kako lahko fizično dobim denar iz binanc v roke....govorim o zneskih 50k €

janezvalva ::

v Binancah ni šans. poskusi s p2p, local bitcois, advcash, ...
IQ test: v enem vedru imaš 2l vode, v drugem 1l vode. koliko veder imaš?

energetik ::

daznoh2008 je izjavil:

Kako lahko fizično dobim denar iz binanc v roke....govorim o zneskih 50k €
Kako to misliš, gotovino? Misliš da ti bo CZ osebno bankovce prinesel v roke? :D
vires in numeris

Dark000 ::

Dark000 je izjavil:

Je kdo že imel kakšen refund. Jaz sem dobil enega iz aliexpress-a (pred desetimi dnevi), ampak nič še na kartici... AI support pravi naj počakam 15 dni, res toliko traja ali se je kje ustavilo (če ima kdo izkušnje z vračili na kartico).


Epilog (če komu kaj prav pride). Po dveh poizvedbah (live support) in ne vem še kakšnih preverjanjih (tehnical team) ter dodatnem čakanju (skoraj en mesec), sem dobil refund nazaj. Izkazalo se je, da so refund prejeli takoj (oz. takrat, ko so sporočili iz aliexpress-a), dejansko vrnili na kartico pa ga niso, KER je bilo plačilo v USD torej ob plačilu je šla izmenjava iz EURvUSD, nazaj (refund) pa so prejeli par centov manj EUR kot je bilo prvotno plačilo. Na koncu sem moral potrditi, da se strinjam, da mi vrnejo manjši znesek. Vse skupaj pa se je šlo za cca. 25€.

Ne priporočam za ali oz. tam kjer je možen refund in je bilo plačilo izvedeno v drugi valuti. Očitno nimajo dodelanega (konkretno tega) procesa.

Apartcik ::

Apartcik je izjavil:

Dobim v soboto ob polnoči potisno sporočilo od Binance, da sem v Lillu kupil v neki trgovini za slabih 19 ojrov izdelkov. Seveda sem kartico takoj zamrznil in prijavil na Binance. Še vedno preiskujejo primer, ampak mi je res zanimivo kako so prišli do številke moje kartice. To kartico uporabljam le preko Google Pay in plačujem v fizičnih trgovinah in nikdar preko spleta.
Zanimiva je tudi višina nakupa, bi pričakoval, da bodo poskusili z večjo vsoto :)


Epilog zadeve: binance je refundiral teh slabih 19 ojrov, niso pa nikoli razložili kako je lahko do tega prišlo. Sedaj ne vem, je kdo prišel do podatkov preko mojega računalnika/telefona, naključno vtipkal pravo številko kartice (??) ali je to posledica česa tretjega......
Staro kartico so seveda ukinili in precej hitro sem dobil novo. Sedaj pa upam, da se zgodba ne ponovi :)

RockyS ::

Poglej na reddit, tam je tega polno ampak Binance noče dati izjave da imajo težave s zaposlenimi, ki kradejo oz izdajateljem kartic, kar je malo verjetno.

+ Tega binance kartica nima nobene prave verifikacije.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: RockyS ()

kekeck ::

Ali vam Binance Visa kartica dela na Hofer bencinski, meni ne.
Zaenkrat še nisem imel težav na nobenem POS terminalu, samo na samopostrežnih bencinskih avtomatih tako v SLO kot v tujini.

janezvalva_5 ::

poskusi vtaknit kartico v režo in odtipkat pin

kekeck ::

Sem tudi tako poskusil, PIN prime potem pa zavrne transakcijo. Tudi v aplikaciji se vidi neuspešna transakcija.

Mato989 ::

Vcasih se to zgodi ce mas na kartici crypto namesto fiata in ne more pretvorit ker zabuga

Mas gor prav eur ali crypto tokene
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

kekeck ::

Na kartici imam EUR.

Uros!no ::

Hvala in goodbye.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Uros!no ()

Hepanlol ::

Blah. V katero smer se bomo sedaj zgrnili Binance begunci? Nexo, Crypto.com in Plutus so trenutno najbolj kredibilne opcije, kajneda? Kako pa je z osebnimi IBAN računi pri teh ponudnikih, so vsi še vedno brez, je morda kdo na tekočem?

Senior Dev ::

Konec pranja denarja preko VISA sistema. Evropa je dala ban za Binance.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

delavec44 ::

Hepanlol je izjavil:

Blah. V katero smer se bomo sedaj zgrnili Binance begunci? Nexo, Crypto.com in Plutus so trenutno najbolj kredibilne opcije, kajneda? Kako pa je z osebnimi IBAN računi pri teh ponudnikih, so vsi še vedno brez, je morda kdo na tekočem?


Plutus ti da po novem virtualni iban s katerega lahko tudi brezplačno nakazuješ preko sepa instant. Direktne bremenitve še delajo.

IgorCardanof ::

Hepanlol je izjavil:

Blah. V katero smer se bomo sedaj zgrnili Binance begunci? Nexo, Crypto.com in Plutus so trenutno najbolj kredibilne opcije, kajneda? Kako pa je z osebnimi IBAN računi pri teh ponudnikih, so vsi še vedno brez, je morda kdo na tekočem?


Bi se držal stran od Nexo in Crypto.com.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

kriptobog ::

Ledger cl card

Netrunner ::

IgorCardanof je izjavil:

Bi se držal stran od Nexo in Crypto.com.

Zakaj pa? Lahko utemeljiš?
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

IgorCardanof ::

Netrunner je izjavil:

IgorCardanof je izjavil:

Bi se držal stran od Nexo in Crypto.com.

Zakaj pa? Lahko utemeljiš?


Oba sta se ukvarja z nekolateriziranim posojanjem kripta raznim VCjem. Po mojem mnenju je zelo velika verjetnost, da so že dolgo pod vodo in se samo čaka, kdaj se odkrije, da ne morejo poplačati svojih vlagateljev.
Crypto.com je med drugim tudi zapravljal na stotine milijonov za brezvezen marketing.

Ta dejavnost je (leto?) nazaj pokopala kaj nekaj večjih imen v kriptu.

Nexo ti je še do nedovnega ali ti še zmeraj? ponuja 8% - 10% obresti na tvoje stabilce. Od kje pride ta yield? Noben tega v kriptu ne plačuje. To je bilo še toliko bolj problematično 1 leto nazaj ko smo bili v popolnem bear marketu.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Zgodovina sprememb…

Matheus ::

Torej, če prav razumem Binance sedaj več ne bo ponujal možnosti depozita in dviga FIATA preko mastercard/visa?

forward ::

Matheus je izjavil:

Torej, če prav razumem Binance sedaj več ne bo ponujal možnosti depozita in dviga FIATA preko mastercard/visa?

Ne. Ne sprejemajo več evrov.
Binance zdaj nekaj obljublja, da bodo v kratkem omogočili alternativo. Bomo videli.

Netrunner ::

IgorCardanof je izjavil:


Nexo ti je še do nedovnega ali ti še zmeraj? ponuja 8% - 10% obresti na tvoje stabilce. Od kje pride ta yield? Noben tega v kriptu ne plačuje. To je bilo še toliko bolj problematično 1 leto nazaj ko smo bili v popolnem bear marketu.

Za crypto.com nevem vendar o nexotu sem dosti bral in je lepo razloženo kako deluje in zakaj ima take obresti. Ne me vprašat po viru, ker se ne spomnim kje sem to bral. Če se ne motim del denarja dobijo od obresti ki jih drugi plačujejo za kredite ki jih imajo pri njih, krediti pa so v celoti pokrit s premoženjem kreditojemalca.
... kogar zanima naj si malo pogoogla :) Za začetek recimo tukaj
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Netrunner ()

IgorCardanof ::

Zakaj bi si kdo sposojal pri njih za 8% ali 10%, če je dobil drugje po 2%?
Bi bil zelo kritičen do teh stvari. Nobena od teh platform seveda ne bo rekla, "ja smo ponzi shema"-
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Matheus ::

forward je izjavil:

Matheus je izjavil:

Torej, če prav razumem Binance sedaj več ne bo ponujal možnosti depozita in dviga FIATA preko mastercard/visa?

Ne. Ne sprejemajo več evrov.
Binance zdaj nekaj obljublja, da bodo v kratkem omogočili alternativo. Bomo videli.


Edina alternativa v tem trenutku je torej dvig preko bančnega nakazila.

delavec44 ::

Gre se za to, da bo Binance čez slaba 2 meseca ukinil Binance Visa kartico in povezan cashback.

Probleme z EUR nakazili so imeli že prej.

Mato989 ::

Netrunner je izjavil:

IgorCardanof je izjavil:


Nexo ti je še do nedovnega ali ti še zmeraj? ponuja 8% - 10% obresti na tvoje stabilce. Od kje pride ta yield? Noben tega v kriptu ne plačuje. To je bilo še toliko bolj problematično 1 leto nazaj ko smo bili v popolnem bear marketu.

Za crypto.com nevem vendar o nexotu sem dosti bral in je lepo razloženo kako deluje in zakaj ima take obresti. Ne me vprašat po viru, ker se ne spomnim kje sem to bral. Če se ne motim del denarja dobijo od obresti ki jih drugi plačujejo za kredite ki jih imajo pri njih, krediti pa so v celoti pokrit s premoženjem kreditojemalca.
... kogar zanima naj si malo pogoogla :) Za začetek recimo tukaj


Od celsius fiaska sem helo skepticen do tega

Trenutno mam btc in eth na bit stampu na 2.5 in 2 postov yielda se mi zdi se najbolj ziher
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

WizzardOfOZ ::

Binance Pay pa deluje?
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!
««
11 / 12
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

KuCard - Kucoin exchange bo izdal visa kartico

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
81405 (316) Trubar
»

Plutus (Visa kartica + cashback) (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
18616988 (3540) Pahuljone
»

BINANCE SEPA nakazilo (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
13233129 (6581) Tidule
»

Crypto.com (strani: 1 2 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
6111828 (6803) scorpio5
»

Obdavčitev manjšega holdinga kriptovalut

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
263394 (1921) gruntfürmich

Več podobnih tem