» »

Hitrost peke CD-jev...

Hitrost peke CD-jev...

Wad@ ::

Zanima me kaj za vraga pomenijo tiste visoke maximalne hitrosti označene na CD-jih?! Meni se zdi da je to bolj marketinško in v bistvu to sploh ni bilo stestirano. Zakaj??? Kupil sem neke CD-je, na njih pa je pisalo 2-48x. Pridem domov in začnem peči... 1. CD mi je bogsigavedi zakaj uničilo pri 39%. Sem si mislil-najberž je comp preveč zaseden, torej ugasnem vse programe in kaj se zgodi? Isto(vse na 40x hitrosti)! Pomislim na slabo posnet original. Ga posnamem na disk-in glej ga vraga-dela...
Nato zapečem CD na CD-RW, spet dela(poizkusim na 40x hitrosti, a snemalec pravilno ugotovi, da je najvišja možna hitrost 4x). Nato na prej omenjene CD-je snemam z 16x in končno tudi tu dela. Za preizkus poizkusim pisati 40x na neke druge CD-je pa je snemalec opravil delo brez napake.
Torej ste imeli tudi vi take izkušnje, z CD-ji? Če ste jih imeli napišite kateri CD-ji so to, da folk ne bo nasedal zlobnim lažem proizvajalcev. Jaz sem nasedel CD-jom Creation.Imam pa Plextorja 40/12/40.

PS: Morda pa se tudi motim in kaj narobe delam in si narobe razlagam...

Vesoljc ::

here we go again :)

o tem je bilo že VELIKO govora...
uporabi iskanje
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...

Wad@ ::

Ja neki sm že pogledu, pa vseen:8)

urosh ::

Osebno sem ime odlične izkušnje z smartbuyi (tistimi dobrimi tastarimi zeleno - modrimi), odkar pa so tile novi svetlo modri imam pa z njimi same probleme. Nima veze, kaj piše na njih, če jih pečem z več ko 24x, mi ga seveda čist normalno speče, samo brati se ga ne da :) Od takrat si kupujem Traxdata (do 40x), pa jih komot pečem z 52 brez, da mi kaj zajebal. Mam pa Lite-on, 52x24x52.

Kupi druge CDje. To je to.

Lp

frenk ::

urosh: do črke natančno je tud pr men...:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kaj NE kupiti!!! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
1379913 (6237) jastreb
»

Smartbuy - nateg? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
776479 (4390) pingo76
»

40x in ne 48x!?

Oddelek: Pomoč in nasveti
211299 (881) lambda
»

Teac CD-W548E & firmware (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
515426 (4739) wilecoyot
»

Smartbuy cdji (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
1168714 (6129) City

Več podobnih tem