» »

Gaming slušalke za xbox one

Gaming slušalke za xbox one

axl13_27 ::

Rad bi kupil slušalke z mikrofonom. Iščem najboljše razmerje med kakovostjo in ceno ... imel pa bi priključene na jack izhod iz gamepada.

Imam že brezžične AKG slušalke (povezava na tv). Gaming slušalke bi kupil samo zaradi mikrofona in zato se mi tudi poraja vprašanje ali je smiselno kupiti še ene slušalke ali pa se da kupiti samo mikrofonček...

Hvala :)

axl13_27 ::

axl13_27 je izjavil:

Rad bi kupil slušalke z mikrofonom. Iščem najboljše razmerje med kakovostjo in ceno ... imel pa bi priključene na jack izhod iz gamepada.

Imam že brezžične AKG slušalke (povezava na tv). Gaming slušalke bi kupil samo zaradi mikrofona in zato se mi tudi poraja vprašanje ali je smiselno kupiti še ene slušalke ali pa se da kupiti samo mikrofonček...

Hvala :)



P.s.: sprašujem pod temo konzole, ker na drugih temah (zvok,slika) je več govora o PC slušalkah, ki pa niso vse kompatibilne z xbox (usb vhod ipd...)

sfaljk ::

Sinu sem kupil Razer Kraken X. Takrat so bile 50EUR. Za to ceno so bile dobre pol leta nazaj best buy. Vsaj po testih in mnenjih. Sam pa sem gledal ne samo na kvaliteto zvoka ampak tudi, da so lahke in imajo dobro blaženje, saj zna po daljšem času to motiti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sfaljk ()

axl13_27 ::

Super... jih imate priklopljene direktno na gamepad? Se mi gre tudi za 7.1 zvok, kar je odlično pri teh ...

ianconnell ::

Rad bi kupil slušalke z mikrofonom.
2048

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: scipascapa ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katere slušalke in kje kupiti? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Kaj kupiti
30171227 (14192) Banza
»

Gaming Slušalke

Oddelek: Pomoč in nasveti
445599 (3902) darkz
»

Gaming slušalke (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
6114476 (12636) dottor
»

Kupil Slušalke - Razočaran ?

Oddelek: Pomoč in nasveti
302905 (2159) shadeX
»

Katere GAMING slušalke kupiti???

Oddelek: Kaj kupiti
294144 (3551) Yohan del Sud

Več podobnih tem