» »

Katere GAMING slušalke kupiti???

Katere GAMING slušalke kupiti???

D-factor ::

Pozdravljeni!

Zanimajo me vaše izkušnje z gaming slušalkami, katere uporabljate, zakaj in kako ste zadovoljni z njimi...

Osebno se nekak odločam med Logitech Precision GAMING in SpeedLink Medusa 5.1 PROGAMER...
Ce pa ima kdo kakšen boljši predlog, pa so seveda dobrodošli.

Hvala!

D

fraising ::

Sennheiser HD 595 + Razerjeva zvocna = ownage!

jset recimo pri cod2 slisim do 2 sekunde prej playerja kot kaksen z low slusalkami.

jambo***

Zheegec ::

Dobre slušalke in pa Logitech ali Speedlink ne gre skupaj v isti stavek :D

Vzemi kakšne Sennheiser, sam imam HD515, razmišljam o kakšnih še boljših.
Pa še kakšno solidno zvočno, samo da ne bo integrirana.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

fraising ::

ce ze sennheiser posezi vsaj po HD 555, moje prejsne in so tud dobre

djordjevic ::

Potrjujem za HD 515. Sennheiser je itak prava stvar. Pred kratkim omislil še hdr 130 (šenkal prejšnje punci za delo in še kablovje me moti). Delam z njimi en dan. Šum sicer je prisoten, ampak jebat ga, wireless je wireless. Ko zašpila zvok je vse tako kot mora bit.

eVro ::

Sennheiser so najboljše, imajo vem da tudi ene 2 modela prav za gaming. Za zvočno ti pa priporočam Club 3D Theatron DD, dosti cenejša od X-Fijev (za glasbo tudi boljša, edino pri gamingu je mogoče malo slabša). Še vedno pa neprimerljivo boljša od integriranih stvari.

tsatthoggua ::

Nja kakšno naklučje..sem ravno pri istem vprašanju. 5.1 sound vs. stereo vs. kvaliteta ....

Trenutno imam doma Medusa 5.1 , ki so za moje pojme kar solidne slušalke še posebej v igrah in dvd filmih, kjer 5.1 pride do izraza.
Definitivno ni občutek isti kot na zvočnikih, vendar je dokaj dober pribljižek in je za nočno igranje CSS in ostalih špilov pri meni edina možnost uporaba slušalk.
Kar me moti je pomankanje nizkih tonov oziroma moteče vibriranje namesto basov. Saj nekaj minut ta masaža čisto paše samo kaj kmalu dojadi. Poleg tega je kar nekaj šuma prisotnega v primeru, da je tišina za ozadje. Si bom probal sposodit še kake slušalke pa da vidim ali je problem mogoče v sound kartici sami ( X-Fi Gamer).

Zanima je ali je kdo imel že kake 5.1 slušalke in jih je zamenjal za kake Sennheiser HD555 naprimer (ko jih že toliko hvalite hehe ) in do kakšnih zaključkov je prišel.... Verjetno stvar osebnega okusa vendar ali je boljši zvok res več vreden kot občutek prosorskega zvoka... Odstotnost mikrofona bi preživel.

Na netu sem našel tale review, ki se dotakne točno teh dveh slušalk. Še vedno v dvomih....

eVro ::

Vi sploh veste kaj primerjate? Meduso (5.1 slušalke :o ) proti Sennheiser HD 555!?

Ste se kdaj vprašali, zakaj najboljše firme ne naredijo 5.1 slušalk?

Naj en drug razloži, bom raje globoko vdihnil in pogledal stran. :P

Zheegec ::

Surround slušalke so izdealna rešitev za ljudi, ki imajo vsaj 4 ušesa ali več... za vse ostale pa so Sennheiserce neprimerno boljše.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Ted ::

Sennheiser HI-FI zame zagotovo ne morejo biti gaming slušalke iz preprostega razloga : nimajo mikrofona.
Mah...

Pouh ::

zakaj bi mel HI-FI mikrofon?

če se pa upaš, pa lahko v gugl napišeš Sennheiser gaming in maš tut z mikrofonom.

tsatthoggua ::

Ne saj tukaj zdej nič ne primerjam. Verjamem, da so HD555 po kvaliteti zvoka daleč pred kakimi Medusa ali Zalman 5.1 slušalkami....in po ceni (120€ vs. 50€ ni drobiž)

Zanimiv bi se mi zdel komentar nekoga, ki računalnik uporablja ne samo za igre (vendar igra MP igre, kjer je prednost prostorskega sounda večja kot v SP), ampak tudi filme in poslušanje glasbe in je imel prej nekaj časa 5.1 slušalke in jih nato zamenjal za recimo HD555. Ali pogreša "prostorski zvok"? Ali je kvaliteta in užitek poslušanja res toliko večja?? Ali bi nazaj zamenjal za prejšnje slušalke ali so HD555 res tako superiorne, da niti pomisli ne na to??

mihec87 ::

Sam menim da je 5.1 na slušalkah brezsmiselno in je boljše imeti ene dobre stereo slušalke.
Posedujem medusa 5.1 saj ne rečem da so slabe samo ko sem poskusil kolegove sony stereo slušalke res da so hi-fi so brez mica, menim da so boljše tako da če bi še enkrat kupoval bi premislil..

Ted ::

Mikrofon je danes nujna komponenta za kakršnokoli mrežno igranje. Brez tega pač ne gre.
Mah...

TomoSlo ::

Ja sam če rabiš mikrofon,ga posebej kupiš pa si ga rukneš nekam,da ti ni v napoto oz. lahko uporabiš mic od webcamere,če jo imaš. Jest sem ga celo dobil zraven asus plate.
Drgač pa zame po dveh letih skoraj vsakodnevne uporabe: Zalman 5.1. V kombinaciji z Audigyjem zvok zelo odličen (pa sem na zvok kr dost občutljiv..)

Sagec ::

Ja Haloo ne vprašu je po gaming slušalkah torej potrebuje 5.1 sound + mikrofon !

Speed link medusa gaming 5.1 je 100% najboljša rešitev.. + zvočna audigy se ! za pribl. 30€ jo uporablajam sam je za gaming d'best za ta dnar !

PARTyZAN ::

Ja sam če rabiš mikrofon,ga posebej kupiš pa si ga rukneš nekam,da ti ni v napoto oz. lahko uporabiš mic od webcamere,če jo imaš. Jest sem ga celo dobil zraven asus plate.


Ko sem tole prebral, sem se samo nasmejal:D

Se vidi, da v tej temi sodelujejo samo "tr00 gamerji". Kaksne sennheisserce? Tisto kar imajo v ponudbi skupaj z mikrofonom je hudo overpriced, in te zadeve niti priblizno ne dosegajo kvalitete svojih "vecjih in drazjih bratov" brez mikrofona. V tem rangu placas samo firmo.

Logitech precision gaming so zelo kul slusalke. Ene najpopularnejsih v gamingu. Za meduso sem slisal, da so narejene iz bolj bogih materialov, ampak so drugace OK. Aja, pa tisti 5.1 nateg je pac samo ... nateg.

Kdo je omenjal, da bi zvocno menjal? Zvocno bi menjal za igranje iger na slusalkah? Na slusalkah z mikrofonom? Rajsi ne bom komentiral tega...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PARTyZAN ()

Zheegec ::

Sem imel privilegij sprobat vse te "gaming" slušalke, od Meduse, do Logitecha in podobnih. Po kvaliteti zvoka se te slušalke tudi približajo ne mojim HD515, tudi manj udobne so.

Imam pač rad kvaliteto, za monitor & miško & tipkovnico & slušalke/zvočniki mi nikoli ni bilo žal denarja, glede slušalk že premišljujem o še boljših. Sennheiser z mikrofonom res niso nič posebnega, zato kar vzemi takšne brez mikrofona, pa mikrofon posebej. 5.1 slušalke pozabi, tisto ni noben pravi surround, vsaj dokler imaš samo 2 ušesi, tudi ne more biti surround. Pravi 5.1 sistem so samo zvočniki.

Zvočne ne imeti integrirane, dostikrat se pojavljajo kakšni šumi na integrirani, pa na dobrih slušalkah se razlika pozna (no, na Precision gaming razlike najbrž res ne opaziš), tudi tukaj mi ni žal denarja za X-fi Extreme Music.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Mr.B ::

Še en za : Sennheiser HD 5**
Pa posebejmicrofon, dovolj že tist za 2 €, ali tisti s podstavkom, vse ostalo je bolj nateg... Pa eno boljšo zvočno, ne onboard seveda.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Sagec ::

Alien3001 : 5.1 slušalke pozabi, tisto ni noben pravi surround, vsaj dokler imaš samo 2 ušesi, tudi ne more biti surround. Pravi 5.1 sistem so samo zvočniki.

Kaj boš v igrici z sorround?

Sorund maš za poslušanje..

5.1 je pa zato namenjeno da je vseh 5 zvočnikof postavljeni tako da sta 2 spredaj 2 zadaj 1 en v sreedini !

Rabi zato 5.1 ker če igra multiplayer ali navadno singel player sliš ko gre nekdo zadaj spredaj itd.. z sorround 1 zvočnikom to neeboš nikoli dosegel !

Grey ::

Ne govort, da so 5.1 slušalke nateg. V času, ko sem še igral Counter Strike, sem nabavil Zalmanove 5.1 slušalke...and what a difference it was. Dejansko sem slišal kako daleč je bil kdo, kje se je kdo nahajal itd. Lahko bi igral z zaprtimi očmi.

mihec87 ::

Grey pred temi slušalkami pa si mel?

TokioGangsta ::

Nihče še ni omenil Razer Barracuda slušalke, ali zvoćno pa me zanima kakšne so vaše izkušnje z njimi.
Asus P5K ~ Q6600 ~ 8800GTS 320MB~ Crucial 2GB 800MHZ ~
Enermax 500W ~ Antec Nine Hundred ~ Tarantula & Lachesis

Zgodovina sprememb…

Maximus ::

Steelsound 4H! Imajo mikrofon, ki se zloži v slušalko. Na kablu imaš potenciometer s katerim uravnavaš glasnost in stikalo za vklop/izklop mikrofona. Zvok je dober in čist.

djordjevic ::

Heh, brezžične hdr-ke so crknile po treh dneh uporabe. Zgleda tudi Sennheiser ni več to, kar je bil. :S

Edit: Po ene takem super idiotskem resetu spet delajo. :S

Zgodovina sprememb…

mesoreznica ::

Torej sam uporabljam Zalman 5.1 + ločen mikrofon za igre ter Sennheiser 555 za glasbo in filme. Če bi se moral odločit samo za ene slušalke, bi izbral Sennheiser 555.

LP
Gigabyte UD3P, E8500 @ 4.5 GHz , HD4870-X2, 4GB ram (Xtreeme Dark),
WD Velociraptor, LC Legion-X

TomoSlo ::

Sennheiser 555 - 120€,
Zalman 5.1 - 35€,

8-O 8-O 8-O

Zheegec ::

Kvaliteta se plača 8-) 8-)
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Grey ::

Prej sem imel ene navadne slušalke za 15€, ki so imele še mikrofon.

Kvaliteta se plača, ampak surrounda ti pa ne more pričarat.

Yohan del Sud ::

Imam speedlink meduso in nisem preveč zadovoljen. Zvok v igrah je res sijajen, prostorski, da se kar oziraš za sabo (itak da tko morjo suvat vse gaming slušalke). Ampak za glasbo poslušat so poden. Poleg tega odpada prevleka pene dol kar naprej iz naušnega dela.
www.strancar.com


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katere slušalke?

Oddelek: Kaj kupiti
407818 (6893) Meizu
»

Nakup novih slušalk!

Oddelek: Kaj kupiti
273570 (2577) BangBros123
»

Kvalitetne slušalke (za filme, igre)....

Oddelek: Kaj kupiti
92855 (2742) Samek1337Q
»

Slušalke za igre

Oddelek: Kaj kupiti
233287 (2927) €uro
»

[Slušalke] do 10K SIT (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
739768 (6292) Fatboyslim

Več podobnih tem