» »

twinmos twister PC3700 C2

twinmos twister PC3700 C2

1 2
3
»

DjTonic ::

@TribesMan glede nacrta napajalnika. Ali mi ga nisi poslal se al pa ga nisem dobil :D . Daj mi se ga enkrat poslji, pa da probam to izvesti ;) Saj nekaj sem gledal na enem tujem forumi samo je bilo bolj tak, tak>:D . Danes sem ravno GPU na graficni zbrusil, pa na plato na mosfete pa Southbridge dal hladilna rebra. LP ;)

profii ::

TribesMan a mas se zame kaksen nacrt? mam en no-name 300w napajac. a bi se ga dalo zmodat? ce se ga da a bi mi lahko polslal kaksen nacrt? majl

TribesMan ::

Da ne bom zdej vsakmu posebej pošiljal, sem uploadal na server. Dva fajla sta v tem direktoriju. Zdownloadajte in poglejte. In upam da je konc z PSU vprašanji, ker to je tema o Twisterjih ne pa o napajalcih.

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

mare87 ::

Kakšne čipe pa imajo PC 3700 moduli? Katere izbrat, PC 3500 ali 3700?

DjTonic ::

3500 so se mi zdi z C2 čipi, 3700 in naprej pa z 2.5. Kakšne čipe majo gor pa ne vem, ti bo povedal kdo, ki si jih je kupil.;)

Glejte pripeto sliko, kaj se da izstisniti iz Twinmosov PC 3700. 11×250FSB 8-O (Slika ni moja izvira iz Xtreme foruma) :D :P

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Predator ()

TribesMan ::

Tile Twinmosi so še tastari z Samsungovimi čipi in so kr uredu RAMi. Twisterji PC3700 majo poseben sistem pakiranja čipov, ki niso v plastičnem ohišju ampak je direktno na ploščico pricinjena silicijeva rezina. Za čipe se nič ne govori kaj in keri so, ker so označeni z Twinmosovim napisom, vendar obstajajo slike prvih Twisterjev na katerih so bli še originalni čipi in ti so bili Soutecovi, o kakšnih podrobnih specifikacijah pa ne duha ne sluha.

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

mato22 ::

Tud jest sem jih že laufal na 250FSB sam kaj ko mi proc ne dela na 2500 Mhz in več :(

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mato22 ()

mare87 ::

Za Wlscp (al nekaj takega že vem). Hmm,...zanimivo da se tako malo ve za čipe. Pa saj ni važno,...samo da grejo na 240+ fsb>:D.
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Baza RAM timingov

Oddelek: Navijanje
382673 (1609) DimmniBurek
»

Twinmos twister pc3700

Oddelek: Navijanje
451799 (1141) PlayTheGame
»

Kateri rami za NF7-S?

Oddelek: Kaj kupiti
241499 (1153) svejk
»

Iščem dobre - res dobre RAMe (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
1308756 (6484) WhiteWolf
»

ktere rame naj kupim

Oddelek: Kaj kupiti
171307 (1082) TribesMan

Več podobnih tem