» »

Protiustavnost ukrepov vlade

Protiustavnost ukrepov vlade

vostok_1 ::

A-242 je izjavil:

WizzardOfOZ je izjavil:

Ne rabiš dlje metat, samo natančno odmerjene morajo bit. Če pride 10.000 ljudi (samo ne rabimo kolesarjev, ti so še slabši kot desna vlada) in če vsak vrže 2 kocki, pa še jih samo 10% zadane, smo potolkli vse ljubljanske policaje in še vse politike zraven.


Policaje: skratka rahlo dusevno motene osebke, ki bi radi nafutrali familijo ali zgolj sebe? Krasen si.

Politikov pa ze davno ne bo vec blizu. Ampak ne razumem, zakaj se pritozujete zdaj, saj ste sami vedeli kaj volite. Naslednjic probajte s kom drugim, predvsem pa ne s temi, ki jih imate zdaj v zobeh. SDS bi bil ze davno politicno mrtev, JJ bi natepaval svojo zeno in ga bi verjetno kmalu frslok. Ampak vedno znova in znova jih izvolite in pizdite cez njih. Nehajte jih volit.

Tole velja za slovenijo 100%. Garbage in, garbage out.


Zabiti americani se smejijo, pa verjetno se bo marsikdo tule tudi, ampak ni smesno.


Vsekakor sem se uštel v prvem valu, ko sem kritiziral Šarčevo vlado, da ni še zapirala določene ustanove.
Izkazalo se je, da bi njihova nesposobnost definitivno bila najboljša smer za spopadanje s to epidemijo. Torej malo nič zapiranja.
My bad.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Aston_11 ::

vostok_1 je izjavil:

Torej malo nič zapiranja.
My bad.
Brazilija je dovolj dober primer zate?

nurmaln ::

vostok_1 je izjavil:

link_up je izjavil:

A to ste si otroci temo odprli? Ne vem, kje ti vidis ustavnost s poseganjem v pravice drugega.


Po taki logki, več koliko diktatorjev, bi še naprej vladalo...all of them.

Ponavljam...konstitucija ZDA je eden najboljših, če ne najboljših dokumentov ever written in the history of man. To ne pomeni, da je perfect. It's just the best ever created.

Vsak nov sistem, ki ga gradimo, bi moral kot temelj vsebovati osnovne postulate tistega dokumenta.

THIS.
"I will be quoted in someone's signature,
even if I have to do it myself!" - nurmaln

vostok_1 ::

Aston_11 je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Torej malo nič zapiranja.
My bad.
Brazilija je dovolj dober primer zate?

Svet je dovolj dober primer zame. Nothing happened nowhere. Letne statistike mrtvih so +- znotraj letnih trendov ali vsaj zelo blizu.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Aston_11 ::

Mato989 je izjavil:

Jaz predlagam da vsi ki jim je ta ureditev ok, se okužijo z ebolo jaz pa z corono oz. covid19... obojni brez zdravstvene oskrbe, da vidimo kdo preživi!
Tako razmišljanje pride od posledic covida ali moraš zgolj biti vase zagledan brezsrčen egoist?

vostok_1 je izjavil:

Aston_11 je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Torej malo nič zapiranja.
My bad.
Brazilija je dovolj dober primer zate?

Svet je dovolj dober primer zame. Nothing happened nowhere. Letne statistike mrtvih so +- znotraj letnih trendov ali vsaj zelo blizu.

Brazilija je del sveta. Precej so kopali tam. Kopali so izven letnih statistik. Pretekla leta se niso tako predajali kopanju.

Btw konstitucija USA je nek nov milenijski izraz za ustavo USA ali je to kak nov izpridek?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Aston_11 ()

vostok_1 ::

Aston_11 je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Jaz predlagam da vsi ki jim je ta ureditev ok, se okužijo z ebolo jaz pa z corono oz. covid19... obojni brez zdravstvene oskrbe, da vidimo kdo preživi!
Tako razmišljanje pride od posledic covida ali moraš zgolj biti vase zagledan brezsrčen egoist?


Statistike so jasne. Za overwhelming del populacije, okužba z covidom ne pomeni nič več kot nekaj med prehladom in gripo. Poglje statistike CDCja.
Nekaj jih sicer res lahko fanj nastrada, ampak včasih smo tudi imeli avtomobile brez ABSja, pa je družba vseeno šla veselo naprej.
Kako uspevaš v lajfu s takim pretiranim strahom do majhnih vrjetnosti, ne vem...ampak očitno se da.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Mato989 ::

Aston_11 je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Jaz predlagam da vsi ki jim je ta ureditev ok, se okužijo z ebolo jaz pa z corono oz. covid19... obojni brez zdravstvene oskrbe, da vidimo kdo preživi!
Tako razmišljanje pride od posledic covida ali moraš zgolj biti vase zagledan brezsrčen egoist?

vostok_1 je izjavil:

Aston_11 je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Torej malo nič zapiranja.
My bad.
Brazilija je dovolj dober primer zate?

Svet je dovolj dober primer zame. Nothing happened nowhere. Letne statistike mrtvih so +- znotraj letnih trendov ali vsaj zelo blizu.

Brazilija je del sveta. Precej so kopali tam. Kopali so izven letnih statistik. Pretekla leta se niso tako predajali kopanju.


Tako razmišljanje je posledica vključitve covid19 med bolezni tipa kuga in ebola... kdorkoli meni da si covid zasluži biti tam, predlagam da se jaz okužim z covidom19 on pa z ebolo... oba počakava brez zdravil, pa da vidimo kdo bo trdil da je to ok!
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

vostok_1 ::

Aston_11 je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Jaz predlagam da vsi ki jim je ta ureditev ok, se okužijo z ebolo jaz pa z corono oz. covid19... obojni brez zdravstvene oskrbe, da vidimo kdo preživi!
Tako razmišljanje pride od posledic covida ali moraš zgolj biti vase zagledan brezsrčen egoist?

vostok_1 je izjavil:

Aston_11 je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Torej malo nič zapiranja.
My bad.
Brazilija je dovolj dober primer zate?

Svet je dovolj dober primer zame. Nothing happened nowhere. Letne statistike mrtvih so +- znotraj letnih trendov ali vsaj zelo blizu.

Brazilija je del sveta. Precej so kopali tam. Kopali so izven letnih statistik. Pretekla leta se niso tako predajali kopanju.

Btw konstitucija USA je nek nov milenijski izraz za ustavo USA ali je to kak nov izpridek?


Me ne zanima koliko so kopali, ker ne vemo ne jaz ne ti kaj in za koga so kopali. Ko bo .edu link prispel se lahko oglašaš.
Zaenkrat je svetovni trend gravitiranja blizu ustaljenih letnih trendov.
Nekje več nekje manj.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Aston_11 ::

vostok_1 je izjavil:

Statistike so jasne.
Precej skopanih travnikov so pa dejstvo, ki ga v preteklih letih ni bilo. V statistikah tega ne vidim. Sicer pa tega šarlatanstva ne zmam sam poiskati. Bi bil tako dober, pa za Brazilijo poiskal. Da vidimo, če so samo kopali in kot bi rekel mato, tudi kaj koristnega vsadili.

A-242 ::

vostok_1 je izjavil:

A-242 je izjavil:

WizzardOfOZ je izjavil:

Ne rabiš dlje metat, samo natančno odmerjene morajo bit. Če pride 10.000 ljudi (samo ne rabimo kolesarjev, ti so še slabši kot desna vlada) in če vsak vrže 2 kocki, pa še jih samo 10% zadane, smo potolkli vse ljubljanske policaje in še vse politike zraven.


Policaje: skratka rahlo dusevno motene osebke, ki bi radi nafutrali familijo ali zgolj sebe? Krasen si.

Politikov pa ze davno ne bo vec blizu. Ampak ne razumem, zakaj se pritozujete zdaj, saj ste sami vedeli kaj volite. Naslednjic probajte s kom drugim, predvsem pa ne s temi, ki jih imate zdaj v zobeh. SDS bi bil ze davno politicno mrtev, JJ bi natepaval svojo zeno in ga bi verjetno kmalu frslok. Ampak vedno znova in znova jih izvolite in pizdite cez njih. Nehajte jih volit.

Tole velja za slovenijo 100%. Garbage in, garbage out.


Zabiti americani se smejijo, pa verjetno se bo marsikdo tule tudi, ampak ni smesno.


Vsekakor sem se uštel v prvem valu, ko sem kritiziral Šarčevo vlado, da ni še zapirala določene ustanove.
Izkazalo se je, da bi njihova nesposobnost definitivno bila najboljša smer za spopadanje s to epidemijo. Torej malo nič zapiranja.
My bad.



Zgresil si point. Ce imas celo populacijo gnojev, potem bos imel take ljudi tudi v politiki. Politiki niso nic posebnega, so zrcalo ljudstva, niti nic posebnega niso, pac debili. In kakrsnekoli ljudi imas v vladi, TAKSNI SO LJUDJE IZVEN NJE. In zdaj bi se radi pogovarjali, kdo je vecji gnoj od naroda gnojev. Sem bil ze na vseh celinah in razen americanov (ki so preko hollywooda uspesno izvozili svojo primitvno """kulturo""", da nekateri, se prav zares zabiti slovenceljni, mislijo, da so carji), bos tezko nasel tak cloveski poden kot so slovenceljni, se Italiani se lahko skrijejo.

A zdaj bi pa radi povedali, kako za mikron vecja pizda je JJ in koliko (za mikron) manjsa je ________ (vstavi svojo preferenco), ki bi v enaki situaciji naredil enako? Komu bos pa eno kocko manj v glavo vrgel?

Bodite no resni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: A-242 ()

Aston_11 ::

vostok_1 je izjavil:

Zaenkrat je svetovni trend gravitiranja blizu ustaljenih letnih trendov.
Seveda, dokler ga pogledaš dovolj od daleč in dovolj prirediš podatke.

vostok_1 ::

A-242 je izjavil:



Zgresil si point. Ce imas celo populacijo gnojev, potem bos imel take ljudi tudi v politiki. Politiki niso nic posebnega, so zrcalo ljudstva, niti nic posebnega niso, pac debili. In kakrsnekoli ljudi imas v vladi, TAKSNI SO LJUDJE IZVEN NJE.


To je že res. Še ne pomeni, da se ne moremo malo kolektivno očediti.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Aston_11 ::

Mato989 je izjavil:

[Tako razmišljanje je posledica vključitve covid19 med bolezni tipa kuga in ebola... !
Pa povej, da ti logika ne dela!

vostok_1 ::

Aston_11 je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Statistike so jasne.
Precej skopanih travnikov so pa dejstvo, ki ga v preteklih letih ni bilo. V statistikah tega ne vidim. Sicer pa tega šarlatanstva ne zmam sam poiskati. Bi bil tako dober, pa za Brazilijo poiskal. Da vidimo, če so samo kopali in kot bi rekel mato, tudi kaj koristnega vsadili.


Ne palim na senzacionalistični rumeni trač, žal.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Aston_11 ::

vostok_1 je izjavil:

To je že res. Še ne pomeni, da se ne moremo malo kolektivno očediti.
Npr. volili bi tebe. Kaj bi dobili?

vostok_1 ::

Aston_11 je izjavil:

prirediš podatke.


Sedaj boš ti začel z flateartherji?
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Aston_11 ::

vostok_1 je izjavil:

Aston_11 je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Statistike so jasne.
Precej skopanih travnikov so pa dejstvo, ki ga v preteklih letih ni bilo. V statistikah tega ne vidim. Sicer pa tega šarlatanstva ne zmam sam poiskati. Bi bil tako dober, pa za Brazilijo poiskal. Da vidimo, če so samo kopali in kot bi rekel mato, tudi kaj koristnega vsadili.


Ne palim na senzacionalistični rumeni trač, žal.
Razumem, motijo te dejstva, zato uporabljaš ustrezno prirejeno statistiko, čeprav bi morda potrdila rumeni trač.

vostok_1 je izjavil:

Aston_11 je izjavil:

prirediš podatke.


Sedaj boš ti začel z flateartherji?
Prirediš podatke in potem imaš vostok zaključke, ko pa vprašaš po podatkih, dobiš ravno zemljo. Pričakovano. Pričakoval sem sicer podatke.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Aston_11 ()

Zimonem ::

vostok_1 je izjavil:

Aston_11 je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Jaz predlagam da vsi ki jim je ta ureditev ok, se okužijo z ebolo jaz pa z corono oz. covid19... obojni brez zdravstvene oskrbe, da vidimo kdo preživi!
Tako razmišljanje pride od posledic covida ali moraš zgolj biti vase zagledan brezsrčen egoist?


Statistike so jasne. Za overwhelming del populacije, okužba z covidom ne pomeni nič več kot nekaj med prehladom in gripo. Poglje statistike CDCja.
Nekaj jih sicer res lahko fanj nastrada, ampak včasih smo tudi imeli avtomobile brez ABSja, pa je družba vseeno šla veselo naprej.
Kako uspevaš v lajfu s takim pretiranim strahom do majhnih vrjetnosti, ne vem...ampak očitno se da.

Številke sem dal zgoraj. Ti še nobene. Razen da trapaš kot vaša da moraš zvečer Pajero peljat na sprehod in boš oborožen z granitom.

vostok_1 ::

Aston_11 je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

To je že res. Še ne pomeni, da se ne moremo malo kolektivno očediti.
Npr. volili bi tebe. Kaj bi dobili?


Svobodno družbo, z vsemi privilegiji in odgovornostmi in nevarnostmi.
Targetiran lockdown z ustreznim supportom. Izpadom nekaterih državnih storitev v zameno z ojačenimi drugimi.
Individualnejšim šolstvom in 2 amendment v ustavi. Ter jasno zaprte meje za nelegalna prečkanja.

Just the beginning.

Zimonem je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Aston_11 je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Jaz predlagam da vsi ki jim je ta ureditev ok, se okužijo z ebolo jaz pa z corono oz. covid19... obojni brez zdravstvene oskrbe, da vidimo kdo preživi!
Tako razmišljanje pride od posledic covida ali moraš zgolj biti vase zagledan brezsrčen egoist?


Statistike so jasne. Za overwhelming del populacije, okužba z covidom ne pomeni nič več kot nekaj med prehladom in gripo. Poglje statistike CDCja.
Nekaj jih sicer res lahko fanj nastrada, ampak včasih smo tudi imeli avtomobile brez ABSja, pa je družba vseeno šla veselo naprej.
Kako uspevaš v lajfu s takim pretiranim strahom do majhnih vrjetnosti, ne vem...ampak očitno se da.

Številke sem dal zgoraj. Ti še nobene. Razen da trapaš kot vaša da moraš zvečer Pajero peljat na sprehod in boš oborožen z granitom.


Številk sem v 5 temah prilepil več kot boš ti v celem letu na STju. Tisto tabelco, ki potrjuje moje mnenje, smo mi pregledovali že 2 meseca nazaj.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

Aston_11 ::

vostok_1 je izjavil:


Svobodno družbo, z vsemi privilegiji in odgovornostmi in nevarnostmi.
Kaj ti razumeš kot svobodno družbo? Ker ravno Trump na polno opleta z lend of the free, dejansko pa malo od tega.

Uizi ::


Evo, takrat so tudi zapirali, ziher je bil Janša. :))

vostok_1 ::

Aston_11 je izjavil:

vostok_1 je izjavil:


Svobodno družbo, z vsemi privilegiji in odgovornostmi in nevarnostmi.
Kaj ti razumeš kot svobodno družbo? Ker ravno Trump na polno opleta z lend of the free, dejansko pa malo od tega.


Trump ni svobodnjak. On gladko zapira ljudi, ki mu niso pogodu. Je boljši od Bideta, ampak spet ni za se hvalit.
Ogabno mi je, da misliš, da ga podpiram.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Aston_11 ::

2 amendment bi bil kaj? Kopija ameriškega pojmovanja svobodne družbe?

vostok_1 ::

Uizi je izjavil:


Evo, takrat so tudi zapirali, ziher je bil Janša. :))


Tista pandemija je pobila lep delež svetovne populacije.
Covid še mora priti nad letna povprečja.

Aston_11 je izjavil:

2 amendment bi bil kaj? Kopija ameriškega pojmovanja svobodne družbe?


To kar piše v njihovi konstituciji, verbatim.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

Aston_11 ::

vostok_1 je izjavil:

Aston_11 je izjavil:

vostok_1 je izjavil:


Svobodno družbo, z vsemi privilegiji in odgovornostmi in nevarnostmi.
Kaj ti razumeš kot svobodno družbo? Ker ravno Trump na polno opleta z lend of the free, dejansko pa malo od tega.


Trump ni svobodnjak. On gladko zapira ljudi, ki mu niso pogodu. Je boljši od Bideta, ampak spet ni za se hvalit.
Ogabno mi je, da misliš, da ga podpiram.
Zato sem vprašal. Da izključimo kakšen skrit pomen svobodne družbe. TOrej, da vsak dela kar hoče? Bolje?

Mato989 ::

Lepo prosim ne primerjat pandemije tiste gripe španjolske z covid19...

Dajte si pogledat UMRLJIVOST zaradi španske gripe!
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Aston_11 ::

Mato989 je izjavil:

Lepo prosim ne primerjat pandemije tiste gripe španjolske z covid19...

Dajte si pogledat UMRLJIVOST zaradi španske gripe!
Pa ukrepe poglejte. Mato je ozdravu, matizmov je spet polno.

vostok_1 ::

Aston_11 je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Aston_11 je izjavil:

vostok_1 je izjavil:


Svobodno družbo, z vsemi privilegiji in odgovornostmi in nevarnostmi.
Kaj ti razumeš kot svobodno družbo? Ker ravno Trump na polno opleta z lend of the free, dejansko pa malo od tega.


Trump ni svobodnjak. On gladko zapira ljudi, ki mu niso pogodu. Je boljši od Bideta, ampak spet ni za se hvalit.
Ogabno mi je, da misliš, da ga podpiram.
Zato sem vprašal. Da izključimo kakšen skrit pomen svobodne družbe. TOrej, da vsak dela kar hoče? Bolje?


Odpri novo temo prosim.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Mato989 ::

Ko bo smrtnost 20% zaradi covid19 lahko govorimo o smiselnosti sedanjih ukrepov, do takrat brezveze
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Aston_11 ::

Zakaj, saj je naslov protiustavnost? Govorimo o ustavnosti, kjer bi očitno bil temelj svobodna družba. Ker si vsak po svoje predstavlja, kaj to je, npr. po matotu bi bil to čisti paradiž brez starih ljudi, je logično tudi ustrezno uprašanje o tem, kaj ustavnost sploh je in očitno svobodna družba kot temeljni postulat.

Mato989 je izjavil:

Ko bo smrtnost 20% zaradi covid19 lahko govorimo o smiselnosti sedanjih ukrepov, do takrat brezveze

Ti je že kdo rekel danes, da si najlepši, najpametnejši in najboljši?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Aston_11 ()

vostok_1 ::

Aston_11 je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Lepo prosim ne primerjat pandemije tiste gripe španjolske z covid19...

Dajte si pogledat UMRLJIVOST zaradi španske gripe!
Pa ukrepe poglejte. Mato je ozdravu, matizmov je spet polno.


Kolikor vem, obširnejših lockdownov ni bilo. Nekaj mest se je zaprlo, nekaj inmproviziralo.
Ampak govorimo o gripi z zelo visoko stopnjo umrljivosti.
Tisto bi morda že lahok kategorizirali blizu ebole. Ne covid.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

A-242 ::

In se spet vsi delajo fine in lepe, kakrsnekoli preference ze ima. Franceljnu je fino, ker je lahko doma in lahko zabusava, Primzi ni prevec zadovolen, ker mu gre biznis odiranja sonarodnjakov v maloro, Franjo "the pizda" tudi ni prevec srecen, ker ne zmore vec placevati drugega kredita, ki ga je vzel, da bi zasvinjal slovenijo s turisticnim gnojem preko airbnb, ... Bebec (osebno ime) je tudi nesrecen, ker ne more vec prikazovati pomanjkanja mozganov v sosednem fitnesu, pa tudi zaloge proteinov pohahajo.... seveda, vse v imenu zdravja in clovekoljubja.

Cudoviti ste.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: A-242 ()

vostok_1 ::

Temu se reče svoboda.

Problem je ker od jutri fašem kazen če grem vn po 21. uri. Mladi kolega soforumaš, pa bo zgolj še drkal vsaj naslednjih 30 dni, ker mu je punca v drugi regiji.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Aston_11 ::

vostok_1 je izjavil:

Kolikor vem, obširnejših lockdownov ni bilo.
Nekaj tega. So poskusili, so bili uspešni, so popustili in je bila pizdarija. Spominja na kaj? Matota na nič. Članek je bil na yahoo ali na kakšen drugem rumenem portalu in verjetno še kje.

vostok_1 ::

Covid ni španska gripa. Odnehaj Aston.

----
Če bi jaz bil nazaj 18 let, in bi me topla lulica čakala 100km daleč stran čez regijo...garantiram, da bi kot partizani čez blatno hosto gazil.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

Aston_11 ::

vostok_1 je izjavil:

Mladi kolega soforumaš, pa bo zgolj še drkal vsaj naslednjih 30 dni, ker mu je punca v drugi regiji.
Mladi kolega forumaš bo z biciklom rešil problem regih. Ker mu je vseeno za vse, razen zase.

vostok_1 ::

Rekel bom nekaj kontroverznega:

Če rabim žrtvovat 90 letnika z pridruženimi boleznimi na ICUju v komi, zato, da bo ta naš mladi kolega lahko fukal za praznike...so be it.
I give you my blessings young padwan.

Tisti starček, ki bo rabil postlo. Mu jo odstopim.

Nabij jo pošteno fant. It will cost me dearly.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

IL_DIAVOLO ::

Ti si se kontroverzen ze rodil.

vostok_1 ::

And i will die so.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zimonem ::

vostok_1 je izjavil:

Rekel bom nekaj kontroverznega:

Če rabim žrtvovat 90 letnika z pridruženimi boleznimi na ICUju v komi, zato, da bo ta naš mladi kolega lahko fukal za praznike...so be it.
I give you my blessings young padwan.

Tisti starček, ki bo rabil postlo. Mu jo odstopim.

Nabijo jo pošteno fant. It will cost me dearly.
ti še fukal nisi.

Mato989 ::

Aston_11 je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Kolikor vem, obširnejših lockdownov ni bilo.
Nekaj tega. So poskusili, so bili uspešni, so popustili in je bila pizdarija. Spominja na kaj? Matota na nič. Članek je bil na yahoo ali na kakšen drugem rumenem portalu in verjetno še kje.


Predvsem me spominjada je razlika v smrtnosti za ene par 100x razlike... oziroma tam reda x1000
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Aston_11 ::

vostok_1 je izjavil:

Covid ni španska gripa.
Ni. Ampak se širi na podoben način. Na račun ukrepov, ki sedaj so, takrat jih pa ni bilo, bo/je težko primerjati neprimerljivo. Sicer pa bo tudi še navadna gripa usekala. Tako kot je lani usekala in so posledice tudi na tem forumu pripisali covidu. Sedaj bo oboje, kakšen bo rezultat, bomo videli.
Glede na to, da pravite, da covida ni, bo statistika zanimiva, ker boste lahko vse gripi pripisali.


BTW letos se bom cepil proti gripi. Do sedaj se še nikoli nisem.

vostok_1 ::

Aston_11 je izjavil:


BTW letos se bom cepil proti gripi. Do sedaj se še nikoli nisem.


Kaj še čakaš, višek pandemije?
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Aston_11 ::

Mato989 je izjavil:

Predvsem me spominjada je razlika v smrtnosti za ene par 100x razlike... oziroma tam reda x1000
Ti si znan, da ti ne gre ne statistika, ne matomatika, ne nič, ko rabi primerjati dve različni stvari med seboj. Se čisto zgubiš in menda te še plačujejo za to matomatiko.

vostok_1 je izjavil:

Aston_11 je izjavil:


BTW letos se bom cepil proti gripi. Do sedaj se še nikoli nisem.


Kaj še čakaš, višek pandemije?
Cepivo, padavan, cepivo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Aston_11 ()

vostok_1 ::

Rekel si proti gripi.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Mato989 ::

Aston_11 je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Covid ni španska gripa.
Ni. Ampak se širi na podoben način. Na račun ukrepov, ki sedaj so, takrat jih pa ni bilo, bo/je težko primerjati neprimerljivo. Sicer pa bo tudi še navadna gripa usekala. Tako kot je lani usekala in so posledice tudi na tem forumu pripisali covidu. Sedaj bo oboje, kakšen bo rezultat, bomo videli.
Glede na to, da pravite, da covida ni, bo statistika zanimiva, ker boste lahko vse gripi pripisali.


BTW letos se bom cepil proti gripi. Do sedaj se še nikoli nisem.


Kaj ma to veze kako se širi... tudi navadna gripa se širi ENAKO kot španska gripa... smrtnost zaradi Covida19 če upoštevamo veljavne podatke za mlajše od 65 je cca 0,03% +/- 0,02%

Pri Španski gripi je bila koliko?

Poglejte, če bi vsak 8 okuženi UMRL bi se jaz strinjal z vsemi ukrepi... če pa ne umre skoraj noben, pa je to neumnost! Dokler ne začne v redu DVOMESTNIH procentov, umirat delovno aktivno prebivalstvo so vsi ti ukrepi izven razkuževanja in nošnje mask v zaprtih prostorih ter omejitev prireditev BULLSHIT!
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

Aston_11 ::

vostok_1 je izjavil:

Rekel si proti gripi.

Gripi ja, par dni je za počakati na vrsto, in da nazaj zdravstveni dom odprejo, ker ga je nek okuženi mato torpediral.

Mato989 ::

COVID19 je nateg!
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

vostok_1 ::

Aston_11 je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Rekel si proti gripi.

Gripi ja, par dni je za počakati na vrsto, in da nazaj zdravstveni dom odprejo, ker ga je nek okuženi mato torpediral.


Pol pa počaki doma.

Mato989 je izjavil:

COVID19 je nateg!


Vrjetnost, da je. Je v tej fazi bistveno večja, kot da ni.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

Aston_11 ::

Mato989 je izjavil:

če upoštevamo veljavne podatke za mlajše od 65 je cca 0,03% +/- 0,02%
Ti si znan po tem, da ne znaš uporabljati statistike in da prihajaš ves čas do napačnih rezultatov. Minimalka for life.

Mato989 je izjavil:

COVID19 je nateg!
Bravo mato, zato si imel vročinico. Sodelavka pa je enega pokopala zaradi tega natega.

vostok_1 je izjavil:

Pol pa počaki doma.
Ni potrebe, ker imam imunski sistem kot mato. Sicer si ga nisem celo poletje na soncu glihal, vendar kot da bi!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Aston_11 ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

sezona gripe 750 hospitaliziranih, Zdaj zarad Covid pa 200 in panika (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
22724334 (22437)          

Statistika in COVID-19 (strani: 1 2 3 431 32 33 34 )

Oddelek: Loža
1663100711 (73721) BigWhale

Omejeno gibanje med regijami zaradi virusa (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Loža
76353469 (41659) s1m0n

Je vzpodbujanje nenošenja maske v (zaprtih) javnih prostorih kaznjivo? (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Problemi človeštva
46347446 (42551) vostok_1

Več podobnih tem