» »

Protiustavnost ukrepov vlade

Protiustavnost ukrepov vlade

vostok_1 ::

Zimonem je izjavil:

https://www.stat.si/statweb/News/Index/...

Nehaj nakladat, ker nisi nalepil enega podatka, ampak cel cajt onaniraš kako boš svojo pricunkulo vlekel zvečer na sprehod.


I'm sorry, i'm not following.
Tabelo, ki si mi podal, smo že gledali in prikazuje efektivno nespremenjeno smrtnost skozi leto. Minimalna odstopanja.
To je kvečjemu argument zame.
Govoril sem o povečani smrtnosti zaradi respiratornih bolezni, konkretno vs. gripa.
Se opravičujem, če to ni bilo jasno.

Vsekakor pa se strinjam. Covid ni uspel v nobenem mesecu letos spremeniti število umrlih in full.

LightBit je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Morda pa je to tudi taktika češke, ki bo potestirala vse prebivalstvo. Izločila imune in jih poslala delat.

Ali niso to rekli Slovaki?


My bad. Sem imel čehe v spominu.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

mahoni ::

vostok_1 ::

Granted. Sedaj pa naj gredo delat in nehajo paralizirat zdravstveni sistem pod kapaciteto.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Badwolff ::

mahoni je izjavil:

https://www.24ur.com/novice/korona/zdra...

Nice.


Scer štekam, kaj hočejo povedat, ampak...

vostok_1 ::

PS. Te zadeve se je moralo porihtati pred drugim valom.
Če se spopadamo z apokalipso, v 7 mesecih bi morali delovati kot dobro naoljen stroj.

Se z Okapijevo trditvijo strinjam...hvala bogu, da nas je zadel malo močnejši prehlad, ker če bi bilo kaj resnejšega, bi morali z vozički pobirati ljudi po cesti, kot v dobrih starih časih temnega veka.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

vostok_1 ::

Iz RTV

Razglasitev epidemije bodo izkoristili za še bolj umazana politična in kriminalna dejanja! Ta vlada na zelo aroganten in primitiven način izkorišča Covid19 za svoje prikrite umazane politične agende!


Velika večina ljudi se zaveda novega korona virusa, a vedno bolj dvomi in več ne verjamem v način in pristop spopadanja z njim!


Dovolj je vseh te manipulacij, strašenja, žuganja, zavajanja, potvarjanj, sprenevedanj in skrivanj!
In pa predvsem dovolj je tega nespoštljivega odnos do državljank in državljanov R.Slovenije!


Tudi normiji počasi postajajo nejevoljni. Človek bi upal, da bo po tej katastrofi bodo SDS in njegovi priveski zgolj še strohnel prah v politični sferi.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

zmaugy ::

HappyPills je izjavil:

Kdor bi želel legalno kršiti odloke itd. Imam priložnost za vas. Rabijo se ptrostovoljci, rdeči križ CZ, bolnišnice, DSOji, socialni programi itd.
Pojdite med ljudi družite se z njimi in pomagajate.

Itak je zgolj prehladek in nekateri so ga že itak baje preboleli.>:D
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

vostok_1 ::

Vi štirje/pet ste tako prekleto podobni...da ni to en plačanec z večimi računi.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

HappyPills ::

vostok_1 je izjavil:

Iz RTV

Razglasitev epidemije bodo izkoristili za še bolj umazana politična in kriminalna dejanja! Ta vlada na zelo aroganten in primitiven način izkorišča Covid19 za svoje prikrite umazane politične agende!


Velika večina ljudi se zaveda novega korona virusa, a vedno bolj dvomi in več ne verjamem v način in pristop spopadanja z njim!


Dovolj je vseh te manipulacij, strašenja, žuganja, zavajanja, potvarjanj, sprenevedanj in skrivanj!
In pa predvsem dovolj je tega nespoštljivega odnos do državljank in državljanov R.Slovenije!


Tudi normiji počasi postajajo nejevoljni. Človek bi upal, da bo po tej katastrofi bodo SDS in njegovi priveski zgolj še strohnel prah v politični sferi.


A to si po rtv pisal? In kak je bil odziv?

zmaugy ::

vostok_1 je izjavil:

Vi štirje/pet ste tako prekleto podobni...da ni to en plačanec z večimi računi.


Spet si začel z osebnim nivojem? Poglej vse poste nad tvojim. Nihče nikogar ne zmerja vsaj ne direktno in osebno.

Modi...don't say i didn't told you so.


A smo presenečeni? Enako kot bi bili nad novo Trumpovo bedarijo.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

vostok_1 ::

Modi, kot rečeno. Dokazi so tu na dlani for you to see.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

zmaugy ::

Točno. Ampak na tvojo škodo.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zimonem ::

Te zadeve se je moralo porihtati pred drugim valom.
Če se spopadamo z apokalipso, v 7 mesecih bi morali delovati kot dobro naoljen stroj.


Kako že? Take kot si pozapreti na psihiatrijo? Ker si najjači, najlepši, imaš dekle..... Samo številke, dejstva in analize te pa pustijo izgubljenega.

Slopek ::

https://siol.net/novice/slovenija/fantj...
Več kot devet tisoč mladih fantov, rojenih leta 2002, bo v prihodnjih dneh po pošti prejelo seznanitev z vpisom v vojaško evidenco, s čimer bodo postali vojaški obvezniki. Zaradi ukrepov proti širjenju bolezni covid-19 skupinskih seznanitev s pravicami in dolžnostmi po več krajih po Sloveniji letos tako ne bo, so sporočili z ministrstva za obrambo.

wtf? ste za to vedeli že prej?

edit:nič pretresljivega

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Slopek ()

vostok_1 ::

Vrjetno se odpoveduje vse po vrsti.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Markus386 ::

Ta vpis v vojaski evidenco je bil ze prej, samo da si ponavadi moral it v vojasnico, pa so ti tam malo delali promocijo za vojsko, pa kak kuli si dobil, in ce si vedel, kdo je rudolf meister, mogoce se majcko.

Boljse vprasanje je, zakaj v letu 2020 ne vpisujemo tudi punc v vojasko evidenco?

WizzardOfOZ ::

vostok_1 je izjavil:

Utk je izjavil:

Sej tudi ob 20h na sprehodu ne ogrožaš nikogar...


Jasno. Gre za IMO neustaven ukrep, vreden vsake fašistične vlade.
Da smo si to tako nonšalantno pustili uvesti je slab znak za prihodnost.


Ali je uvedena policijska ura?

Zimonem ::

Ja

WizzardOfOZ ::

HotBurek je izjavil:

Problem je v sistemu.

Če se bo zamenjalo vlado (klasika levo/desno), se s tem ne bo naredilo nič; drugi ljudje, isti sistem.

Potrebno je spremenit sistem.

Ko se to zgodi, potem bomo na poti v boljše.

Sedaj je priložnost, da se gre stran od klasike levo/desno, in se začne pogovarjat o samem sistemu in potrebnih spremembih le tega.


Jaz sem za sistem, kjer politik s svojim življenjem odgovarja, da bo dobro delal. Če ne dela dobro, ga pač daš pod giljotino na osrednjem trgu (in pobereš vstopnino od gledalcev).

Zimonem je izjavil:

Ja


Potem pa kar granitne kocke v roke in gremo obmetavat parlament. Oziroma ljudi v njem, stavbe je škoda.

Zgodovina sprememb…

WizzardOfOZ ::

vostok_1 je izjavil:

Sistem se kot rečeno spreminja, na globalni ravni. Zaenkrat je to še teorija zarote, ampak mislim da do 2025 bo to že kukalo v mainstream.

Zaenkrat je dovolj, če spravimo komunistično totalitaristične kriminalce iz oblasti in nam omogočijo iti vn na zrak po 21 uri.


Niso komunistično totalitaristične kriminalci desnice nič slabši od komunistično totalitaristične kriminalce levice. Oboji so kreteni, ki bi jih morali pospravit to jesen.

vostok_1 je izjavil:

Sistem se kot rečeno spreminja, na globalni ravni. Zaenkrat je to še teorija zarote, ampak mislim da do 2025 bo to že kukalo v mainstream.

Zaenkrat je dovolj, če spravimo komunistično totalitaristične kriminalce iz oblasti in nam omogočijo iti vn na zrak po 21 uri.


Niso komunistično totalitaristični kriminalci desnice nič slabši od komunistično totalitarističnih kriminalcev levice. Oboji so kreteni, ki bi jih morali pospravit to jesen.

Torej kdaj granitne kocke? Danes? Jutri? Al ste vsi samo še ene navadne pičke, k samo klobasate po forumih, drugega pa ne upate?

Zgodovina sprememb…

vostok_1 ::

WizzardOfOZ je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Utk je izjavil:

Sej tudi ob 20h na sprehodu ne ogrožaš nikogar...


Jasno. Gre za IMO neustaven ukrep, vreden vsake fašistične vlade.
Da smo si to tako nonšalantno pustili uvesti je slab znak za prihodnost.


Ali je uvedena policijska ura?


Kmalu, jutri.

Glede kock, počakaj še malo, da se nabere kritična masa nezadovoljnih. Letijo dlje. Stavbe pa je jasno škoda.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

Zimonem ::

Ah zabava za Ljubljančane.

WizzardOfOZ ::

vostok_1 je izjavil:

WizzardOfOZ je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Utk je izjavil:

Sej tudi ob 20h na sprehodu ne ogrožaš nikogar...


Jasno. Gre za IMO neustaven ukrep, vreden vsake fašistične vlade.
Da smo si to tako nonšalantno pustili uvesti je slab znak za prihodnost.


Ali je uvedena policijska ura?


Kmalu, jutri.

Glede kock, počakaj še malo, da se nabere kritična masa nezadovoljnih. Letijo dlje. Stavbe pa je jasno škoda.


Ne rabiš dlje metat, samo natančno odmerjene morajo bit. Če pride 10.000 ljudi (samo ne rabimo kolesarjev, ti so še slabši kot desna vlada) in če vsak vrže 2 kocki, pa še jih samo 10% zadane, smo potolkli vse ljubljanske policaje in še vse politike zraven.

vostok_1 ::

Good point. Ne vrjamem, pa da bi se v tem trenutku nabralo 10k ljudi. Zaenkrat še državni puf financira sedenje pred TV.

Bo pa prej ali slej popustil.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

link_up ::

A to ste si otroci temo odprli? Ne vem, kje ti vidis ustavnost s poseganjem v pravice drugega.
In and Out

WizzardOfOZ ::

Če ne smem ob 22h ven peljat psa v naravo, je s tem kršena moja ustavna pravica. Ogrožam nikogar in s psom sva iz istega gospodinjstva (čeprav je pes večino časa 8m od mene, ker je flex tako dolg)

vostok_1 ::

link_up je izjavil:

A to ste si otroci temo odprli? Ne vem, kje ti vidis ustavnost s poseganjem v pravice drugega.


Po taki logki, več koliko diktatorjev, bi še naprej vladalo...all of them.

Ponavljam...konstitucija ZDA je eden najboljših, če ne najboljših dokumentov ever written in the history of man. To ne pomeni, da je perfect. It's just the best ever created.

Vsak nov sistem, ki ga gradimo, bi moral kot temelj vsebovati osnovne postulate tistega dokumenta.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

Uizi ::

WizzardOfOZ je izjavil:

Če ne smem ob 22h ven peljat psa v naravo, je s tem kršena moja ustavna pravica. Ogrožam nikogar in s psom sva iz istega gospodinjstva (čeprav je pes večino časa 8m od mene, ker je flex tako dolg)


Bogi kuža, kršiš mu ustavno pravico. Kako bi se počutil, če bi tebe Janša dal na 8m flex?

vostok_1 ::

Še Uizija sem pozabil naštet kot shitmakerja. Praktično isti način imate. In ste največja smet v tej temi in tudi pri ostalih. Brezvezne, žaljive enovrstičnice.
Saj vem, da me modi ne marajo, ampak you have to give me at least this, guys.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

sheeshkar ::

vostok_1 je izjavil:

Še Uizija sem pozabil naštet kot shitmakerja. Praktično isti način imate. In ste največja smet v tej temi in tudi pri ostalih. Brezvezne, žaljive enovrstičnice.

Morda se glede tega zgledujejo po tebi?

blink ::

Neon87 je izjavil:

"SKLEP

PREPOVED gibanja je protiustavni ukrep. POLICIJSKA URA je protiustavni ukrep. Vse, dokler ni razglašeno “izredno stanje.” Do tedaj se gibanje lahko samo “omeji”, omejitev pa mora biti podprta s prepričljivimi razlogi o “nujnosti, primernosti in sorazmernosti.”

Zakonske določbe v ZNB, na katere se sklicuje Vlada RS, ko odreja takšne ukrepe, so OČITNO PROTIUSTAVNE.

Zato sem v svojem komentarju odločitve večine sodnic in sodnikov Ustavnega sodišča zapisal, da je srednjeročno “škodljiva”, “sramotna” in da daje Vladi RS na voljo “bianco menico”, pravno neomejen manevrski prostor za sprejemanje kakršnih koli ukrepov. Prvič zato, ker večina ni upoštevala očitno utemeljenega stališča manjšine štirih, da bi Ustavno sodišče moralo presojati tudi ustavnost ZNB, zlasti in prisiljujoče nujno določbe 39. člena. In drugič, ker je odločitev večine “kot taka” državi podelila prosto pot, da počne, stori, odredi in uvede KARKOLI. Ta KARKOLI pa je OČITNO IN MOČNO PROTIUSTAVEN."

Vir: https://andraz-tersek.si/ustavnopravni-...


COVID prav malo briga ali ti je Jansa vsec ali ne, ali se strinjas z ukrepi ali ne. Bedakom moras samo reci da je Jansa kriv za COVID in bodo iz kljubovanja Jansi zaceli nositi maske.

vostok_1 ::

sheeshkar je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Še Uizija sem pozabil naštet kot shitmakerja. Praktično isti način imate. In ste največja smet v tej temi in tudi pri ostalih. Brezvezne, žaljive enovrstičnice.

Morda se glede tega zgledujejo po tebi?


Dvomim. Jaz vedno poskrbim da je nekaj vsebine tudi, če šitpostam.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zimonem ::

vostok_1 je izjavil:

sheeshkar je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Še Uizija sem pozabil naštet kot shitmakerja. Praktično isti način imate. In ste največja smet v tej temi in tudi pri ostalih. Brezvezne, žaljive enovrstičnice.

Morda se glede tega zgledujejo po tebi?


Dvomim. Jaz vedno poskrbim da je nekaj vsebine tudi, če šitpostam.

Potem pišeš z nevidnim črnilom.

zmaugy ::

vostok_1 je izjavil:

sheeshkar je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Še Uizija sem pozabil naštet kot shitmakerja. Praktično isti način imate. In ste največja smet v tej temi in tudi pri ostalih. Brezvezne, žaljive enovrstičnice.

Morda se glede tega zgledujejo po tebi?


Dvomim. Jaz vedno poskrbim da je nekaj vsebine tudi, če šitpostam.


In čez 14 dni se boš še kar kurčil? Ali se boš delal kot da ni nič, kot v primeru tvojih nebuloz izpred pol leta o tem, da korona napada skoraj samo azijske moške?
Lej, če ti modi pustijo, da vsako temo spremeniš v svoj lastni kup gnoja, še ne pomeni, da nisi naredil kupa gnoja.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

Badwolff ::

WizzardOfOZ je izjavil:





Jaz sem za sistem, kjer politik s svojim življenjem odgovarja, da bo dobro delal. Če ne dela dobro, ga pač daš pod giljotino na osrednjem trgu (in pobereš vstopnino od gledalcev)


Sem zelo za, dejmo jih po šeriatsko.
Ampak ne ustavimo se pri politikih. Tudi zdravniki so ista golazen. Takoj za njimi, mogoče še prej, so nogometni sodniki. Oz športni nasploh. Oz sodniki all in all. Seveda tožilci in odvetniki tudi, ter ostala nesnaga, ki je odgovorna za sodne zaostanke. Pa policaji. Fudbaleri, sploh kadar igrajo ko penzioneri. Pa tudi z ostalimi športniki je isto, če so slabi, na trg z njimi.... Zakaj bi sploh kje nehal, kdor zajebe, naj plača. Sploh pa kriminalci, prometni prekrškarji ipd. Seveda tudi delavci in kmetje, če delasdki za en kurc, se jih ne odpušča, ampak naj gredo pred strelski vod. Kocke naj letijo! NAJ LETIJO!

Zimonem ::

Badwolff je izjavil:

WizzardOfOZ je izjavil:





Jaz sem za sistem, kjer politik s svojim življenjem odgovarja, da bo dobro delal. Če ne dela dobro, ga pač daš pod giljotino na osrednjem trgu (in pobereš vstopnino od gledalcev)


Sem zelo za, dejmo jih po šeriatsko.
Ampak ne ustavimo se pri politikih. Tudi zdravniki so ista golazen. Takoj za njimi, mogoče še prej, so nogometni sodniki. Oz športni nasploh. Oz sodniki all in all. Seveda tožilci in odvetniki tudi, ter ostala nesnaga, ki je odgovorna za sodne zaostanke. Pa policaji. Fudbaleri, sploh kadar igrajo ko penzioneri. Pa tudi z ostalimi športniki je isto, če so slabi, na trg z njimi.... Zakaj bi sploh kje nehal, kdor zajebe, naj plača. Sploh pa kriminalci, prometni prekrškarji ipd. Seveda tudi delavci in kmetje, če delasdki za en kurc, se jih ne odpušča, ampak naj gredo pred strelski vod. Kocke naj letijo! NAJ LETIJO!

Samček bi se kdo ponesreči zasukal pa vrgel kocko vbnlb wow ne bo srečen.

Badwolff ::

Za vsak slučaj še /s

Uizi ::

Še 3 ure in 50min časa imate, da peljete kužke kakat, prej ga boste navadli na nov termin bolje bo. Lp

Badwolff ::

WizzardOfOZ je izjavil:

Če ne smem ob 22h ven peljat psa v naravo, je s tem kršena moja ustavna pravica. Ogrožam nikogar in s psom sva iz istega gospodinjstva (čeprav je pes večino časa 8m od mene, ker je flex tako dolg)


Kaj šele ustavna pravica psa!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Badwolff ()

Zimonem ::

Uizi je izjavil:

Še 3 ure in 50min časa imate, da peljete kužke kakat, prej ga boste navadli na nov termin bolje bo. Lp

Jutri zvečer šele stopi v veljavo. Danes le po mili volji.

vostok_1 ::

zmaugy je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

sheeshkar je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Še Uizija sem pozabil naštet kot shitmakerja. Praktično isti način imate. In ste največja smet v tej temi in tudi pri ostalih. Brezvezne, žaljive enovrstičnice.

Morda se glede tega zgledujejo po tebi?


Dvomim. Jaz vedno poskrbim da je nekaj vsebine tudi, če šitpostam.


In čez 14 dni se boš še kar kurčil? Ali se boš delal kot da ni nič, kot v primeru tvojih nebuloz izpred pol leta o tem, da korona napada skoraj samo azijske moške?
Lej, če ti modi pustijo, da vsako temo spremeniš v svoj kup gnoja, še ne pomeni, da nisi naredil kupa gnoja.


Če bo čez 14 dni za en red večja količina mrtvih, bom jasno priznal, da gre za malo resnejšo zdravstveno anomalijo, ki bo morda komaj zaznavno spremenila letne statistike smrti.
Istočasno pa bom spraševal za medicinske študije, kjer so izločeni pacienti vseh respiratornih bolezni, z incidenco ca. 300 /100.000 prebivalcev v tem času.
Enostavno nemogoče bi bilo, da je letos samo in zključno covid. Če so ukrepi zajezili ostale bolezni, potem so tudi covid. Ampak pravite, da ga niso zajezili...tko da.
Do takrat pa žal bom vstrajal.

In tudi če bom eventuelno popušil. To ne spremeni dejstva, da smo šli skozi, nekaj kar je zgolj statistična anomalija v primerjavi z dogodki v polpretekli človeški zgodovini.
Če bo za covidom umrlo 10.000 ljudi, bo to zgolj enomesečna level anomalija. To pomeni 4% večja povprečna letna smrtnost.
V sloveniji v modernem času pa so smrti že tako nizke, da večina od vas sploh ni več vajena rednih smrti, kot so generacije pred vami. Že generacije vaših staršev in prastaršev.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

zmaugy ::

Zimonem je izjavil:

Uizi je izjavil:

Še 3 ure in 50min časa imate, da peljete kužke kakat, prej ga boste navadli na nov termin bolje bo. Lp

Jutri zvečer šele stopi v veljavo. Danes le po mili volji.

Danes je dovoljeno celo noč kakce pobirat po zelenicah, za vse nazaj, ki so ostali tam. Naj bo malo reda na teh podrekanih travnikih...>:D. Včeraj sem na sprehodu srečal kar nekaj modelov s cucki, večina bez nagobčnika (gospodarjev), cucki so bili kulturni.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

vostok_1 ::

Ne razumem, kakšen sadist moraš biti, da se naslajaš nad policijsko uro.
Upam, da ti je že kdo v lajfu rekel, da nekaj s teboj ne štima. Sadomazohist si.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

zmaugy ::

vostok_1 je izjavil:

Ne razumem, kakšen sadist moraš biti, da se naslajaš nad policijsko uro.
Upam, da ti je že kdo v lajfu rekel, da nekaj s teboj ne štima. Sadomazohist si.


Glede na to, da mi to očita nekdo, ki se mu po njegovih besedah gladko jebe za potencialno 10000 po nepotrebnem mrtvih Slovencev, sem povsem pomirjen in se ne obremenjujems s tvojimi proforma očitki. Ker vemo, da se ti jebe tudi za lastnike psov in zgolj nabiraš poceni točke za zagovor lastnega udobja.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

vostok_1 ::

Za 4% povečano statistiko mrtvih, predvsem starega neaktivnega prebivalstva, ne želim kolapsirati oportunitete mlajših generacij in seveda tudi sedanjih.

Ampak 4%-nega povečanja ne bo, za to so take debate bolj akademski nonsense.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

zmaugy ::

vostok_1 je izjavil:

Za 4% povečano statistiko mrtvih, predvsem starega neaktivnega prebivalstva, ne želim kolapsirati oportunitete mlajših generacij in seveda tudi sedanjih.

Ampak 4%-nega povečanja ne bo, za to so take debate bolj akademski nonsense.


Ja, ja, kar vleči se nazaj iz luknje, ki si si jo sam skopal. Ni prva. In vemo, da modelov s teflonsko prevleko nič ne ustavi pri bruhanju virtualnega dreka.
Tako da ne vleči kakšnih posebnih zaključkov, če ti ne bom kaj veliko več odgovarjal. Se mi ne da zapravljat časa. Zgolj včasih...
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

Zimonem ::

vostok_1 je izjavil:

Za 4% povečano statistiko mrtvih, predvsem starega neaktivnega prebivalstva, ne želim kolapsirati oportunitete mlajših generacij in seveda tudi sedanjih.

Ampak 4%-nega povečanja ne bo, za to so take debate bolj akademski nonsense.

Pa saj si ti tudi neaktivno prebivalstvo.

A-242 ::

WizzardOfOZ je izjavil:

Ne rabiš dlje metat, samo natančno odmerjene morajo bit. Če pride 10.000 ljudi (samo ne rabimo kolesarjev, ti so še slabši kot desna vlada) in če vsak vrže 2 kocki, pa še jih samo 10% zadane, smo potolkli vse ljubljanske policaje in še vse politike zraven.


Policaje: skratka rahlo dusevno motene osebke, ki bi radi nafutrali familijo ali zgolj sebe? Krasen si.

Politikov pa ze davno ne bo vec blizu. Ampak ne razumem, zakaj se pritozujete zdaj, saj ste sami vedeli kaj volite. Naslednjic probajte s kom drugim, predvsem pa ne s temi, ki jih imate zdaj v zobeh. SDS bi bil ze davno politicno mrtev, JJ bi natepaval svojo zeno in ga bi verjetno kmalu frslok. Ampak vedno znova in znova jih izvolite in pizdite cez njih. Nehajte jih volit.

Tole velja za slovenijo 100%. Garbage in, garbage out.



Zabiti americani se smejijo, pa verjetno se bo marsikdo tule tudi, ampak sploh ni smesno. Slovenci smo gnoji, najbolj nemaren gnojni izcedek te zemlje in temu primerno se obnasamo. Ne tudi ti nisi izjema (ne wizzard of whatever, TI, ki tole beres), pritozujes se samo, ker nisi ti ob koritu, ko pa bi bil tam, bi pocel enako.

Garbage in, garbage out.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: A-242 ()

vostok_1 ::

zmaugy je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Za 4% povečano statistiko mrtvih, predvsem starega neaktivnega prebivalstva, ne želim kolapsirati oportunitete mlajših generacij in seveda tudi sedanjih.

Ampak 4%-nega povečanja ne bo, za to so take debate bolj akademski nonsense.


Ja, ja, kar vleči se nazaj iz luknje, ki si si jo sam skopal. Ni prva. In vemo, da modelov s teflonsko prevleko nič ne ustavi pri bruhanju virtualnega dreka.
Tako da ne vleči kakšnih posebnih zaključkov, če ti ne bom kaj veliko več odgovarjal. Se mi ne da zapravljat časa.


Kake luknje? Zaenkrat nismo niti še čez 200. 160 je bilo predkratkim mrtvih za gripo.

Hvaležen ti bom iz dna srca, če me daš na ignore listo in nehaš quote-at, odgovarjat ali kakorkoli me imet v mislih. Resnično ti hvala.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Mato989 ::

sunshine403 je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

da je ebola povsem drugi rang bolezni.

Po novem ne vec. Po novem je po nasi zakonodaji COVID-19 v istem razredu kot ebola, ce sem prav videl tisto spremembo izpred tedna ali dveh :))


Jaz predlagam da vsi ki jim je ta ureditev ok, se okužijo z ebolo jaz pa z corono oz. covid19... obojni brez zdravstvene oskrbe, da vidimo kdo preživi!
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

sezona gripe 750 hospitaliziranih, Zdaj zarad Covid pa 200 in panika (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
22724872 (22975)          

Statistika in COVID-19 (strani: 1 2 3 431 32 33 34 )

Oddelek: Loža
1663102316 (75326) BigWhale

Omejeno gibanje med regijami zaradi virusa (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Loža
76354623 (42813) s1m0n

Je vzpodbujanje nenošenja maske v (zaprtih) javnih prostorih kaznjivo? (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Problemi človeštva
46348372 (43477) vostok_1

Več podobnih tem