» »

Vivid Money

Vivid Money

««
11 / 11
»
»»

darkolord ::

If the payment of this fee isn't successful, Vivid reserves the right to request and collect the payment through other means.


Verjetno ti pa deaktivirajo račun in ponovno aktivirajo, ko gor naložiš sredstva.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: darkolord ()

buttcrack ::

I'm out ;)

BuDi79 ::

delavec44 je izjavil:

Torej greš lahko s stroški v minus? Kdaj pa potem oni zaprejo račun in grejo v izterjavo?
Skrill je hotel iti za 7,99 v izterjavo prednekaj leti

eeslliw54 ::

V kolikšnem času ste dobili mail s potrditvijo, ko ste zaprli račun? Iz aplikacije me je že vrglo, sem pa pričakoval, da se na mail dobi še kakšen "dokaz" o zaprtju. Sedaj bo že ene 10 dni od tega...

chrush ::

Dvomim, da kaj dobiš. Sam sem zaprl na Tomorrow bank, ki je prav tako od Solarisa in nisem nič dobil.
https://www.facebook.com/OverMuraMuviMejkers

BuDi79 ::

eeslliw54 je izjavil:

V kolikšnem času ste dobili mail s potrditvijo, ko ste zaprli račun? Iz aplikacije me je že vrglo, sem pa pričakoval, da se na mail dobi še kakšen "dokaz" o zaprtju. Sedaj bo že ene 10 dni od tega...
Če "leta" nimaš prometa dobiš takoj, sicer pa v FAQ piše da lahko traja 45 dni. In račun ni zaprt dokler ne dobiš maila. Ko se posksi ponovno prijaviti v Vivid nekdo ki je dobi mail o zaprtju dobi obvestilo v stilu "your account was closed", če maila nisi dobil pa "your account is in process of closing".

Pri nemi teče 16+ dni...

17 dni, danes sem dobil mail.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BuDi79 ()

Slayer69 ::

Evo, da se spet malo javim glede tega glupega Vivida: še vedno nismo nič rešili glede teh "burnanih" rewardov (vsakič ista zgodba iz strani supporta: "raziskujemo, vas obvestimo ko bo kaj novega"... ampak to traja sedaj že 2 meseca).

In sedaj k vprašanju: ali kdo ve, če obstajajo kaki "pravni" prijemi, da bi se lotil te zadeve? Ker kot kaže bodo samo zavlačevali v nedogled. Ker primer se mi zdi dokaj nezapleten - jasno je, da so lagali oz naredili napako, ker več kot očitno nas mnogo ni dobilo nobenega obvestila in mnogim so se tudi opravičili in vrnili denar. Tako, da ne vem kaj je tukaj za raziskovati 2meseca+, ker nisem noben osamljen/poseben primer. V igri je cca 500€, tako da ni tako malo, da bi jih enostavno izpustil.. ni pa spet tako veliko, da bi se šel lahko neke resne tožbe ipd.

Skratka kak nasvet, kaj bi še lahko naredil kot samo čakal?

Tekee ::

BuDi79 je izjavil:

eeslliw54 je izjavil:

V kolikšnem času ste dobili mail s potrditvijo, ko ste zaprli račun? Iz aplikacije me je že vrglo, sem pa pričakoval, da se na mail dobi še kakšen "dokaz" o zaprtju. Sedaj bo že ene 10 dni od tega...
Če "leta" nimaš prometa dobiš takoj, sicer pa v FAQ piše da lahko traja 45 dni. In račun ni zaprt dokler ne dobiš maila. Ko se posksi ponovno prijaviti v Vivid nekdo ki je dobi mail o zaprtju dobi obvestilo v stilu "your account was closed", če maila nisi dobil pa "your account is in process of closing".

Pri nemi teče 16+ dni...

17 dni, danes sem dobil mail.

Preden zaprem Vivid račun, bi preostala sredstva iz Vivida nakazal na svoj slovenski račun pri banki Sparkasse.
Če se prav spomnim, je nekaj časa nazaj nekdo na forumu omenil probleme z nakazili med eno izmed slovenskih bank in Vividom.
Zato me zanima, ali ima kdo izkušnje s SEPA plačilom: Vivid (Solaris) account -> Sparkasse račun?

eeslliw54 ::

Tekee je izjavil:

Preden zaprem Vivid račun, bi preostala sredstva iz Vivida nakazal na svoj slovenski račun pri banki Sparkasse.
Če se prav spomnim, je nekaj časa nazaj nekdo na forumu omenil probleme z nakazili med eno izmed slovenskih bank in Vividom.
Zato me zanima, ali ima kdo izkušnje s SEPA plačilom: Vivid (Solaris) account -> Sparkasse račun?


S SEPA nakazilom na slo banko ne bi smelo biti problemov. Mislm, da so bile težave pri "top up-ih", kjer so uporabniki želeli napolniti račun s kartico.

delavec44 ::

Težave so bile z nakazili na Sberbank, ker so splošno blokirali Ruse. S Sparkasse ne bo problemov.

Nesta ::

Če prav razumem je po novem potrebno imeti vsaj 1000€ na računi da ima lahko odprt zastonj račun na Vividu?
Tudi CASCHBACKA za free račun ni več?

Hvala

Tidule ::

Kolikor sem gledal je 1000 EUR oziroma 100 EUR v assets pogoj samo za cashback. Da ne bi smel imet odprtega računa, če nimaš 1000 EUR stanja nisem zasledil.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tidule ()

chrush ::

Tako je. Pogoj je zgolj za cashback.
A mogoce kdo ve, ce je mozno recimo z vividom placat znesek 50.000€ naenkrat. Recimo nakup avta v nemčiji. Dnevni privzeti limit je 10.000€ in nikjer nisem nasel, da bi lahko spreminjal.
https://www.facebook.com/OverMuraMuviMejkers

Mare2 ::

Nesta je izjavil:

Če prav razumem je po novem potrebno imeti vsaj 1000€ na računi da ima lahko odprt zastonj račun na Vividu?


Hvala

Poglej malo nazaj. Smo se pogovarjali, da imaš lahko zastonj račun, če imaš gor 1000 EUR

ali

da s kartico opraviš vsaj 1 eno plačilo na mesec.

Torej, nazadnje je bilo ALI. Sedaj nisem šel preverjat, če so kaj spremenili. Ne bom zdej vsak teden gledal ali piše ali ali pa in. :)
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

Nesta ::

Hvala za informcije.
Ampak cashback meni ne deluje že več kot 2 meseca...
pa sem imel naloženega več kot 1000€ ter vsak teden narejenih več transakcij

Tidule ::

Za caschback moraš imet zadnji dan v mesecu 1000 eur na računu (ali 100 eur v assests). Če si imel in se chargeback ni aktiviral imaš za to spport.

Recordman ::

Že spet sprememba v T&C, očitno bo za drugo kartico treba plačevat:

Monthly maintenance fee for Vivid Money card

EUR 0.00 for 1 physical or virtual Vivid Money card
EUR 0.99 for each additional physical and virtual Vivid Money card

blze ::

Zdravo.

Kako ste rešili CSD glede obveščanja, da ste zaprli račun? Nisem dobil nobenega potrdila od Vivid, da sem zaprl račun.

Hvala.
uživejte
blze

buttcrack ::

zapreš v edavkih in je to to, vsaj pri meni (in naši) je bilo tako.

barakus ::

V appu Vivid omenja 4% interest rate EUR pocket. A je kdo to uspel aktivirat / najdet, je to slovencem sploh na voljo?

chrush ::

Tega nisem nikjer zasledil. Imaš prime verzijo? Danes sem dobil mail, da privaja v. 2.0.
https://www.facebook.com/OverMuraMuviMejkers
««
11 / 11
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Google pay/Samsung pay (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
19934195 (514) MrStein
»

Curve - več kartic v eni (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Loža
598133753 (7787) buttcrack
»

Kako do čimvečjih drobtin - cashbackov?

Oddelek: Loža
5978 (726) uhuhu
»

Spet Google pay in N26

Oddelek: Mobilne tehnologije
205476 (2857) buneech
»

Visa debetna- spletni nakupi

Oddelek: Loža
413826 (2990) Egidij88

Več podobnih tem