» »

Delo v Sensilabu

Delo v Sensilabu

PrihajaNodi ::

Pozdravljeni,

Ma kdo kakšne izkušnje za delo tam? Sem dobil ponudbo. Sam je vseeno pač slovenska firma in teh se načeloma izogibam:).

L.p.
Nodi
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Raptor F16 ::

Sensilab je v svetu farmacije tko nekak ko Topshop roba.

Kot podizvajalec oz. dobavitelj prvega reda smo postransko že delali za razne Topshop firme. Verjel ali ne, v teh neumnostih je tak denar, da lahko relativno dobro zaslužiš tudi kot zunanji izvajalec vključen v logistično verigo dobave izdelkov/storitev.

Denar jim verjetno ne bi smel biti težava, dokler bodo svoje precenjene tablete drago prodajali naivnim upokojencem in WOKE ljudem srednjih let ki iščejo načine za maksimaln HELTH lajfstajl na bazi tablet in praškov.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

Zgodovina sprememb…

bluefish ::

Bonitetna ocena in povprečna plača povesta marsikaj, lanski poslovni izid pa še kaj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

c3p0 ::

Raptor F16 je izjavil:

Sensilab je v svetu farmacije tko nekak ko Topshop roba.


Niso bolj v prehranskih dodatkih? Tisto, ko večina teh firm kupuje pri par proizvajalcih in jih potem prodaja kot nekaj čisto novega. Moderni "Džirlo čang šlang".

paraboŁa ::

V takih firmah se sigurno veliko naučiš, imaš možnosti za napredovanje, dobro referenco in nenazadnje verjetno tudi dobro plačo. I'd say go for it.

PrihajaNodi ::

paraboŁa je izjavil:

V takih firmah se sigurno veliko naučiš, imaš možnosti za napredovanje, dobro referenco in nenazadnje verjetno tudi dobro plačo. I'd say go for it.


Meh kaj veliko se ne bi naucil. Je pa zanimivo da so mi poslali pogoje (delo za nedolocen cas, placo). Me pa slovenske firme res odbijajo. Ta ima sicer 250 zaposlenih ampak vseeno to ni veliko.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

foofighter ::

No ja, jaz z njimi nisem imel dobre izkušnje. Enkratni zunanji izvajalec. Težil in čakal na plačilo zelo dolgo, predolgo. Ni direktno povezano z interno politiko pa vseeno. Sem bil presenečen, ker sem razmišljal podobno kot nekateri izmed vas. Prodajo praške z noro maržo, denar ne bo problem.

PrihajaNodi ::

Zanimivo. Ma kdo bizi pa da nelepi prnt screen od njih?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

bauci ::

Prihodki 2019 30.487.395€
Čisti dobiček ali čista izguba -646.936€

PrihajaNodi ::

Kak pa jim je to ratal...mas se st. zaposlenih? Aja pa povprecna placa
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

showsover ::

198 @ 2018

ubermensch ::

bluefish je izjavil:

Bonitetna ocena in povprečna plača povesta marsikaj, lanski poslovni izid pa še kaj.


Kje lahko to vidim? Plačljiv bizi? Hvala.

Zgodovina sprememb…

bluefish ::

Med drugim AJPES. Bonitetne ocene so plačljive, podatki o kadrih in finančnih izkazih ipd. pa so brezplačno dostopni po registraciji.

Povprečna plača lani menda 1591 EUR, upad za 7% glede na leto prej - najbrž posledica rasti števila zaposlenih. Glede na nizko dodano vrednost na zaposlenega (malo manj kot 27k) še kar solidno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

PrihajaNodi ::

Thnx
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

PrihajaNodi ::

Povprečne plače ne vidim v Ajpesu pod splošno. Finančni podatki plačilna sposobnost in hitri podatki pa so zaklenjeni. Torej?

V tujini se za delodajalce uporablja glassdoor pa imaš vse detajle tam iz prve roke.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

showsover ::

Sum ofgross salaries / Count of employees ?

PrihajaNodi ::

Je res tolk tezko podatke sem dat?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

bluefish ::

Katere? Pomakni se malo gor po temi.

bauci ::

2019 Povprečna mesečna plača na zaposlenega 1.592€
2018. 1.703€

jojw ::

Pred leti je moja pri njih delala dve leti in bila zadovoljna. Glede na to, da je bila zgolj prodajalka je imela super plačo....

PrihajaNodi ::

Vprasanje pazakaj je sla stran?

bauci je izjavil:

2019 Povprečna mesečna plača na zaposlenega 1.592€
2018. 1.703€


To je verjetno bruto. Slabo
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

DSmidgy ::

Za katerokoli podjetje gre, je zmeraj dobro preveriti, kaj kažejo bilance, preden greš z njim v sodelovanje. Npr., če je v bilanci razvidno, da jim pada kapital, ali kaj podobnega, se poveča možnost, da računa za opravljene storitve ne bodo plačali, če z njimi sodeluješ preko s.p.-ja.

-Wall ::

Nodi misli tega, ne morete slovenskih bonitet za Romunska podjetja iskati.

https://www.sensilab.ro/

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: -Wall ()

Blinder ::

DSmidgy je izjavil:

Za katerokoli podjetje gre, je zmeraj dobro preveriti, kaj kažejo bilance, preden greš z njim v sodelovanje. Npr., če je v bilanci razvidno, da jim pada kapital, ali kaj podobnega, se poveča možnost, da računa za opravljene storitve ne bodo plačali, če z njimi sodeluješ preko s.p.-ja.


imaš mogoče link, kje to poiskat?
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

DSmidgy ::

AJPES, Javna objava letnih poročil: https://www.ajpes.si/jolp/

sonar1 ::

Blinder je izjavil:

DSmidgy je izjavil:

Za katerokoli podjetje gre, je zmeraj dobro preveriti, kaj kažejo bilance, preden greš z njim v sodelovanje. Npr., če je v bilanci razvidno, da jim pada kapital, ali kaj podobnega, se poveča možnost, da računa za opravljene storitve ne bodo plačali, če z njimi sodeluješ preko s.p.-ja.


imaš mogoče link, kje to poiskat?

https://www.stop-neplacniki.si

tony1 ::

-Wall je izjavil:

Nodi misli tega, ne morete slovenskih bonitet za Romunska podjetja iskati.

https://www.sensilab.ro/


Tle eden iz Romunije, v sosednji temi nam pa drugi razlaga, da sta uradni servis in pooblaščenec nekaj različnega, ker živi v Švabiji... :D

Mato989 ::

In kolko so ti ponudli plače?
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Slovenija vabi delavce iz Filipinov (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
18919075 (14948) PrihajaNodi
»

Ustanovitev podjetja v Romuniji (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8114756 (12360) PrihajaNodi
»

Zaplemba premoženja neznanega izvora pred zakonom o obdavčitvi nepremičnin! (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
8213484 (11765) sensei
»

Če bi en mesec vsi delali za minimalca

Oddelek: Loža
356859 (5812) Predator ^^
»

Odprtje s.p. -ja

Oddelek: Pomoč in nasveti
4112198 (11121) BlaY0

Več podobnih tem