» »

Se da kje gledati Sport klub kanale?

Se da kje gledati Sport klub kanale?

«
1
2 3

jedateruk ::

Nisem v Telemachu in hočem jih gledati zastonj. Se da kje dobiti ace stream povezave za njih?

solatko ::

Zamenjaj operaterja!
Delo krepa človeka

TOP ::

Ja Telemach ima edino.

hr_natakar ::

Ce si pravi sportnik bos ti sportal in ne gledal druge. Gledanje sporta je brezveze, ker nimas nic vadbe od tega.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Groot ()

Mikrohard ::

Če poznaš koga, ki ima Telemach, ga prosi za dostop do EON-a.

2dark ::

Mikrohard je izjavil:

Če poznaš koga, ki ima Telemach, ga prosi za dostop do EON-a.


Če nimajo blokirano, da lahko pri drugem operaterju gledaš telemachove programe.

Siol vem, da nima TVINa blokiranega, ker ga gledam na A1.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

Mikrohard ::

Nihče nima svoje mobilne televizije blokirane pri drugih operaterjih.

2dark ::

Mikrohard je izjavil:

Nihče nima svoje mobilne televizije blokirane pri drugih operaterjih.


Ima.Men telemachova mobilna na dela pri A1 operaterju. Siolov tvin mi pa deluje.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

Mikrohard ::

Telemach je tukaj malo specifičen, ker v lastnem omrežju omogoča ogled vseh programov, v drugih omrežjih pa samo določen nabor. Ostali operaterji imajo pa povsod enako shemo. Tukaj je govora o Sportklubih, ki delajo povsod.

alexz ::

baje da se jih da gledat na spletnem eon-u če si naročnik mobilne

McClane ::

googlaj Kodi Green Balkan. Dela vse.
\"You want us to build WHAT??\" - Ancient Chinese Wall Engineer

-valvoline- ::

Mobdro. Imas vse sportklub (hrvaski), tudi skysports, beinsport, fox sport itn. Kakovost slike je vcasih odicna, vcasih bolj tko tko pa vseeno gledljiva.

buttcrack ::

Naložil addon pa mi za mobdro javi en error.

-valvoline- ::

Ne predvajaj preko kodija. Za android box je mobdro apk, na windowsih najprej instaliraj NOX android emulator, potem v njem instaliraj mobdro.apk.

buttcrack ::

Balkan green addon error. Check log...

Aj delam preko smart tvja

Zgodovina sprememb…

-valvoline- ::

jedateruk ::

McClane je izjavil:

googlaj Kodi Green Balkan. Dela vse.

Moram imeti najprej Kodi, ali je green.exe predelan Kodi?

buttcrack ::

-valvoline- je izjavil:

https://www.mobdro.bz/

Tukaj mi je uspelo, ampak bi vseen rše preko kodija sprobal. Tukaj mi malo šteka.

jedateruk ::

Pred pol ure sem inštaliral balkan green. Po inštalaciji mi je takoj odprlo in je delalo. Potem sem zaprl in kmalu spet hotel odpreti. Na bližnjici piše "Green-Krypton.exe -p" in tega mi ne odpre. Če grem v mapo balkan green in tam odprem Green-Krypton.exe, pa ne dobim ali ne znam dobiti ničesar, za vse rubrike piše, da nimam nič.

Zgodovina sprememb…

buttcrack ::

Ti si na windowsih predvidevam?

Preko kompa imam telemach, rad bi pa še s kavča.

Mobdro.apk delajo SKji, ampak mi šteka, balkan green addon preko kodija na smart tv pa mobdro ne dela, ostali kanali npr. HRT pa dela BP.

Horas ::

t2 ima zdaj arena sport. 3 kanali ob večerih fajni dokumentarci z podnapisi kar sportklub ni imel!
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

buttcrack ::

Ko bo španska in angleška liga spet na sceni, da ne omenim LP in EL, si s temi dokumentarci ne morš lih pomagat.

-valvoline- ::

Za tekme v zivo lahko tudi batman stream, drakula stream ali sportlemon, vse prek brskalnika.

saveconsult ::

Že nekaj časa ne pri Telekomu. Poglej malo https://streamingsites.com ponavadi uporabim za live sport streame.

z3ro ::

Jaz jih spremljam preko EONa na WebOSu in deluje, sicer sem pa na Telekomu.

jedateruk ::

http://tv247.us/watch/espn mi zgleda dober za športne prenose. Zdaj tam gledam espn, kjer je tekma Dallas - Clippers.
A kdo ve, na katerih kanalih so prenosi glavnih teniških turnirjev? Da bom še te kanale kje našel in gledal brez šport kluba. Aja, še to: poskusil sem mobrdo, sport klub 1 je (bil) slab. Zdaj sem odprl mobdro in tam odprl espn, slika je dobra, ampak časovno je http://tv247.us/watch/espn boljši, tudi od acestream://090e690f31a9ddb089bcb805b67433ca6ebd8358 kjer je tudi lahko gleda tekmo Dallas - LAC.

Zgodovina sprememb…

XS!D3 ::

jedateruk ::

Tisti, ki niste na telemachu, kje gledate tekmo Slovenija - Grčija?

solatko ::

Pri sosedu, ki je na Telemach-u. Vztopnica sixpack.:'(
Delo krepa človeka

BBkingg ::

Sem na Telemachu, ki ima Sportklub programe in bi rad gledal Areno sport, ki je na A1, Telekomu...
Zamenjam up. ime in geslo z nekom ki je na A1, Telekomu...
Bodi iz Krške ali NM regije, da osebno zamenjava, piši na ZS.

KuntaKinte ::

to bi bilo enostavno menjat,če z geslom ne bi imel dostopa do naročniških podatkov,oziroma bi lahko nastavil drugo geslo,
tako pa je škakljivo nekomu nepoznanemu dat geslo

alexz ::

legalno se da arene gledat tukaj

https://neo.io/prijava/promo-koda

https://tv.t-2.net/

Matica93 ::

Obstaja kaksen stream za danes zvecer Slovenija Hrvaska?

Probavam te batman pa drakula streame pa se sami oglasi odpirajo streami pa ne :D

nightrage ::

Ubistvo se da gledat na EON android/ios aplikaciji, če ti da ker EON kodo.

Zgodovina sprememb…

Matica93 ::

Res ne poznam nikogar, da ma telemach :)

brbr21 ::

KODI SportHD in Continuum ponavadi ne razočarata

https://ibb.co/k08hTmQ
https://ibb.co/WnpXQ60

nightrage ::

Pejd gledat v kakšno ošterijo, pa bo!8-)

strom_15 ::

xseki ::

Matica93 je izjavil:

Res ne poznam nikogar, da ma telemach :)

Če imaš blizu Petrol/Big Bang, lahko kupiš predplačniško EON Telemach kodo za 15€/3 mesece in gledaš. Osebno uporabljam to storitev več kot eno leto za spremljanje prve slovenske nogometne lige na Sport Klubu.

ales74 ::

www pika jokerlivestream pika art

upam da boš znal razvozlat link

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ales74 ()

globoko grlo ::

A če mam sam mobi na telesmehu je kkšna varjanta za gledat basket?
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

Bezukhoff ::

Akcijska ponudba predplačniškega paketa EON TV traja od 15. 11. 2019 do 30. 6. 2022 oz. do razprodaje zalog ali preklica,
karkoli nastopi prej. Ponudba velja ob nakupu predplačniškega paketa EON TV v vseh poslovalnicah Telemacha in
partnerskih prodajnih mestih. V času akcijske ponudbe uporabnik prejme 50% popust na nakup predplačniškega
paketa EON TV, tako da cena z upoštevanim popustom za predplačniški paket EON TV znaša 14,50 EUR.


Tega več ni.

globoko grlo ::

izy
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

FoxKnox ::

ales74 je izjavil:

www pika jokerlivestream pika art

upam da boš znal razvozlat link


Hvala za hint.
Je bila dobra tekma.

ales74 ::

globoko grlo je izjavil:

A če mam sam mobi na telesmehu je kkšna varjanta za gledat basket?

probaj na eon.tv če ti delajo sk kanali, včasih so delali tudi če imaš samo mobilno

Mehr57 ::

xseki je izjavil:

Matica93 je izjavil:

Res ne poznam nikogar, da ma telemach :)

Če imaš blizu Petrol/Big Bang, lahko kupiš predplačniško EON Telemach kodo za 15€/3 mesece in gledaš. Osebno uporabljam to storitev več kot eno leto za spremljanje prve slovenske nogometne lige na Sport Klubu.


Kako pa lahko to spremljaš več kot eno leto, če je samo za 3 mesece? Če kupiš novo kodo, se moraš registrirati z drugim e-naslovom in mobilno številko. Razen, če imaš veliko mobilnih številk na zalogi.

xseki ::

Mehr57 je izjavil:

xseki je izjavil:

Matica93 je izjavil:

Res ne poznam nikogar, da ma telemach :)

Če imaš blizu Petrol/Big Bang, lahko kupiš predplačniško EON Telemach kodo za 15€/3 mesece in gledaš. Osebno uporabljam to storitev več kot eno leto za spremljanje prve slovenske nogometne lige na Sport Klubu.


Kako pa lahko to spremljaš več kot eno leto, če je samo za 3 mesece? Če kupiš novo kodo, se moraš registrirati z drugim e-naslovom in mobilno številko. Razen, če imaš veliko mobilnih številk na zalogi.

Ja, na vsake tri mesece se ponovno registriraš (email + tel. št) in vneseš kodo. Jaz sem si nabavil Telemach SIMFREE2GO SIM kartico - pred tem uporabil nekaj svojih številk.

Mehr57 ::

xseki je izjavil:

Mehr57 je izjavil:

xseki je izjavil:

Matica93 je izjavil:

Res ne poznam nikogar, da ma telemach :)

Če imaš blizu Petrol/Big Bang, lahko kupiš predplačniško EON Telemach kodo za 15€/3 mesece in gledaš. Osebno uporabljam to storitev več kot eno leto za spremljanje prve slovenske nogometne lige na Sport Klubu.


Kako pa lahko to spremljaš več kot eno leto, če je samo za 3 mesece? Če kupiš novo kodo, se moraš registrirati z drugim e-naslovom in mobilno številko. Razen, če imaš veliko mobilnih številk na zalogi.

Ja, na vsake tri mesece se ponovno registriraš (email + tel. št) in vneseš kodo. Jaz sem si nabavil Telemach SIMFREE2GO SIM kartico - pred tem uporabil nekaj svojih številk.


Se pravi, potem na vsake 3 mesece kupiš ta SIMFREE2GO paket z novo mobilno številko, s katero se potem registriraš za predplačniški EON. Pa lahko vsakič uporabiš isti e-naslov?

xseki ::

Mehr57 je izjavil:

xseki je izjavil:

Mehr57 je izjavil:

xseki je izjavil:

Matica93 je izjavil:

Res ne poznam nikogar, da ma telemach :)

Če imaš blizu Petrol/Big Bang, lahko kupiš predplačniško EON Telemach kodo za 15€/3 mesece in gledaš. Osebno uporabljam to storitev več kot eno leto za spremljanje prve slovenske nogometne lige na Sport Klubu.


Kako pa lahko to spremljaš več kot eno leto, če je samo za 3 mesece? Če kupiš novo kodo, se moraš registrirati z drugim e-naslovom in mobilno številko. Razen, če imaš veliko mobilnih številk na zalogi.

Ja, na vsake tri mesece se ponovno registriraš (email + tel. št) in vneseš kodo. Jaz sem si nabavil Telemach SIMFREE2GO SIM kartico - pred tem uporabil nekaj svojih številk.


Se pravi, potem na vsake 3 mesece kupiš ta SIMFREE2GO paket z novo mobilno številko, s katero se potem registriraš za predplačniški EON. Pa lahko vsakič uporabiš isti e-naslov?

Tako. Na vsake 3 mesece greš po novo EON kodo in telefonsko številko s katero se potem registriraš. E-naslov pa mora biti drugačen ob vsaki registraciji tako kot tel. številka. Na tisti črni škatlici je vse razloženo kako zadeva deluje in kakšen je potek registracije.

Zgleda, da bo še ta EON Prepaid na voljo do 30.8.2022. Sicer pa so to storitev podaljšali že ene 3x... Prvo je bilo 2020, potem 2021 in 2022. Očitno jim prinaša dober denar.
https://telemach.si/download/terms/pogo...

V-i-p ::

Za mail uporabiš https://temp-mail.org/en/ za tel. št. pa vzameš njihovo prepaid za 1€ pa je.
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!
«
1
2 3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Svetovno prvenstvo v košarki 2023 (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Šport
82243185 (13968) 2dark
»

Prva liga Telemach (2021-2022) (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Šport
10612584 (5113) oo7
»

Prenos prve lige na SPORTKLUBU

Oddelek: Šport
51348 (1126) roko11111
»

Siol brez SPORTKLUBA (SK) (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
8713672 (5118) firbec
»

Liga prvakov bo na voljo izklučno naročnikom SiOl-a (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5912596 (9835) oo7

Več podobnih tem