» »

Nakup vzmetnice - Jysk ali Moemax?

Nakup vzmetnice - Jysk ali Moemax?

prilagoditev ::

Pozdravljeni,

izbiram med spodnjimi vzmetnicami:

https://jysk.si/spalnica/vzmetnice/vzme...

https://www.moemax.si/p/nadana-vzmetnic...

https://www.moemax.si/p/nadana-vzmetnic...

Kaj menite? Jyskova je znižana iz slabih 700eur na 340eur, gold verzija. Danes jih skočim sprobati, vem pa samo, da je ok, če ima vzmetnica 7 consko žepkasto vzmetenje in potem čez pen (polieterska, hladno valjana, spominska).

Hvala in lep pozdrav

donvito ::

Obvezno sprobat fizično in nikakor ne vzet s spominsko peno. Meni nikakor ne sede, pred časom vzel v jyisku, ni bila niti gold verzija, dimenzije 200x140, ne vem pa sedaj točno ker model. V glavnem super, trdota ravno pravšnja in na eni strani trša, na drugi mehkejša.
Še šofer, ki je pripeljal pohvalil, je pa odsvetoval tiste s spominsko peno. Je bila tudi cenejša od gold verzije, cca 300EUR.
Odloči se pa sam na podlagi počutja, ko boš sprobal. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: donvito ()

Dag ::

Tista za 700, znižana na 340, se verjetno niti ena ni prodala za 700. Klasičen marketinški nateg, ko misliš, da mora biti nekaj super, če je bilo drago, zdaj pa je znižano.

V Ikei dobiš odlično vzmetnico 140x200 za cca. 280. Tudi sicer ima Ikea dobre vzmetnice po zmernih cenah in z 10-letno garancijo.

Alien123 ::

donvito je izjavil:

Obvezno sprobat fizično in nikakor ne vzet s spominsko peno. Meni nikakor ne sede, pred časom vzel v jyisku, ni bila niti gold verzija, dimenzije 200x140, ne vem pa sedaj točno ker model. V glavnem super, trdota ravno pravšnja in na eni strani trša, na drugi mehkejša.
Še šofer, ki je pripeljal pohvalil, je pa odsvetoval tiste s spominsko peno. Je bila tudi cenejša od gold verzije, cca 300EUR.
Odloči se pa sam na podlagi počutja, ko boš sprobal. :)


Zanimivo, jaz pa edino kar lahko pohvalim, je spominska pena. Pred parimi leti dal nekje 800€ za vzmetnico in spim kot otrok, še vzglavniki so iz spominske pene. Ni ga boljšega.

matobeli ::

Če se že vzame poceni ležišče z žepkastimi vzmetmi je čisto vseeno če se vzame boljšo in cenejšo iz Ikeje https://www.ikea.com/at/de/p/hoevag-tas...

blink ::

Dag je izjavil:

Tista za 700, znižana na 340, se verjetno niti ena ni prodala za 700. Klasičen marketinški nateg, ko misliš, da mora biti nekaj super, če je bilo drago, zdaj pa je znižano.

V Ikei dobiš odlično vzmetnico 140x200 za cca. 280. Tudi sicer ima Ikea dobre vzmetnice po zmernih cenah in z 10-letno garancijo.


Pa verjetno znajo še kakšne popuste dati, glede na to da se septembra odpre v LJ.

kixs ::

blink je izjavil:

Dag je izjavil:

Tista za 700, znižana na 340, se verjetno niti ena ni prodala za 700. Klasičen marketinški nateg, ko misliš, da mora biti nekaj super, če je bilo drago, zdaj pa je znižano.

V Ikei dobiš odlično vzmetnico 140x200 za cca. 280. Tudi sicer ima Ikea dobre vzmetnice po zmernih cenah in z 10-letno garancijo.


Pa verjetno znajo še kakšne popuste dati, glede na to da se septembra odpre v LJ.


Je to kolikor toliko tocno? Navadno grem v Zagreb, ampak zdaj zaradi karantene to ni prakticno. V AT/IT mi pa ni za it.

sm1x ::

Pred kakim mesecem sem tudi sam kupoval vzmetnico, vzel sem jo pri podjetju Slovenska postelja po naročilu.
Ne morem prehvalit, spim ko dojenček. Je pa nekoliko dražje - sam sem dal za vzmetnico dimenzije 200x180 + prevleko cca 650€.

Kvinta ::

Sem pred cajtom nekje bral ,da en privatnik v Slo sam dela vzmetnice po naročilu tudi tiste na fedre.

Samo Dormeo ne kupit mi je razpadla po 7 letih ;((
A.C.A.B

Zimonem ::

Spominska pena daj za počivat pod klimo. Za celo noč pa meni ne paše. Postelja rata fajhtna vsak dan pa ne mislim zračiti postelje. Meni najbolj paše kokos. Moraš pa sprobal sam. Se je pa fletno vležt na spominsko peno ko je hrbet nekoliko načet. Ampak za to si lahko dobiš nadvzmetnico.

qwertyy ::

Pred cca enim letom sem kupil Jyskov Gold S70. Sprva je mi je bila top, spominska pena se je res vdrla samo tistih 2 cm, kolikor je naj bi bilo. Na žalost pa me je razočarala, ker je po pol leta že popolnoma mehka. Sicer ima trdo in mehko stran, ampak na mehki sem zdaj tako ugreznjen, da me potem zjutraj boli hrbet. Trda stran je pa zdaj približno taka, kot je bila na začetku mehka.

Zanjo sem se odločil, ker so jo veliko hvalili in tudi v trgovini ter na začetku je bila res super. Zdaj pa mi je čisto premehka, sploh ker ne maram postelj v katere se preveč ugrezneš..

koyotee ::

Vsak jogi ki nima vzmeti se bo prej ali slej pogreznil.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

matobeli ::

Tud spominska pena se pogrezne, latex malo manj, naravni latex pa še manj.

Odvisno kolk ma človek kil, kolk je dober jogi...

Je pa fajn menjat po ene 3-4 letih, ali pa vsaj it testirat nove po tem času, da se objektivno oceni v kako dobrem stanju je še.

blink ::

kixs je izjavil:

blink je izjavil:

Dag je izjavil:

Tista za 700, znižana na 340, se verjetno niti ena ni prodala za 700. Klasičen marketinški nateg, ko misliš, da mora biti nekaj super, če je bilo drago, zdaj pa je znižano.

V Ikei dobiš odlično vzmetnico 140x200 za cca. 280. Tudi sicer ima Ikea dobre vzmetnice po zmernih cenah in z 10-letno garancijo.


Pa verjetno znajo še kakšne popuste dati, glede na to da se septembra odpre v LJ.


Je to kolikor toliko tocno? Navadno grem v Zagreb, ampak zdaj zaradi karantene to ni prakticno. V AT/IT mi pa ni za it.


V nekaj medijih sem zasledil to informacijo, ni pa nikjer točnega datuma objavljenega. Če že, bolj proti koncu septembra. Zna biti pa kilometrska vrsta z 1,5m distanco :D

qwertyy ::

koyotee je izjavil:

Vsak jogi ki nima vzmeti se bo prej ali slej pogreznil.

Saj S70 ma vzmeti, spominske pene je samo 2 cm na vrhu. Vseeno nisem pričakoval, da se bo tako pogreznil že po dobrem letu.

gruntfürmich ::

čim več naravnih materialov...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

PacificBlue ::

Jaz sem vzel tole, zelo zadovoljen, spim kot že dolgo ne.

https://www.ideo.si/180x200_cm_vzmetnic...

Steinkauz ::

Hm precej poceni.
Trenutno imam 7 let staro 180cm Dormeo Aloe Vera, ki je se je že precej polegla.

Preferiram trda ležišča, tko da tole bi mogoče blo.
Sam ne piše kolk točno trdo je.

A si to lahk kje probal al si na blef kupu?

atubbuta ::

Jaz sem v Rutarju kupil vzmetnico za 700€ in je bila že v osnovi zanič. Zdaj po 6 letih je samo še za na odpad.

Svetujem Dormeo ali Slovenska postelja.
:)

c3p0 ::

Če ti ustreza zelo trdo ležišče, ima Ikea izbiro. Imam že kakih 5 let in se še ne ugreza, pa še poceni je bilo, mislim da okoli 150€. Baby sleep.

PacificBlue ::

Steinkauz je izjavil:

Hm precej poceni.
Trenutno imam 7 let staro 180cm Dormeo Aloe Vera, ki je se je že precej polegla.

Preferiram trda ležišča, tko da tole bi mogoče blo.
Sam ne piše kolk točno trdo je.

A si to lahk kje probal al si na blef kupu?


Ja, je znizana cena, jaz sem kupil mislim da v svetpohistva skupaj s postelnim okvirjem. Sem jo pa kupil bolj na blef oz malo sem prebral reviewe na spletu. Tudi jaz imam raje bolj trda lezisca in mi je ravno prav trda, je ne bi priporocal ce ne bi bil zadovoljen.

Taip4n ::

Slovenska postelja, zaenkrat super. Tudi prodaja na nivoju. Sem ležal na vsaki postelji nekaj časa, da dobiš nek približen občutek. Bil v Dormeo, prodajal študent, ki je zdrdral specifikacije in that's it.
Je bila pa cca. 400€, mešanica lateks/žepki in bambus prevleka (dvojno deljena).

lejko0 ::

Kaj mislite o bett1 vzmetnicah (zmagovalka nemskih testov)? Je to ok zadeva ali rebrandan dormeo?

Kvinta ::

Jaz sem to kupo sploh nisem šel probat tri leta bo ziher zdržala8-)
https://www.mimovrste.com/lezisca-vzmet...
A.C.A.B

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Kvinta ()

kixs ::

blink je izjavil:

kixs je izjavil:

blink je izjavil:

Dag je izjavil:

Tista za 700, znižana na 340, se verjetno niti ena ni prodala za 700. Klasičen marketinški nateg, ko misliš, da mora biti nekaj super, če je bilo drago, zdaj pa je znižano.

V Ikei dobiš odlično vzmetnico 140x200 za cca. 280. Tudi sicer ima Ikea dobre vzmetnice po zmernih cenah in z 10-letno garancijo.


Pa verjetno znajo še kakšne popuste dati, glede na to da se septembra odpre v LJ.


Je to kolikor toliko tocno? Navadno grem v Zagreb, ampak zdaj zaradi karantene to ni prakticno. V AT/IT mi pa ni za it.


V nekaj medijih sem zasledil to informacijo, ni pa nikjer točnega datuma objavljenega. Če že, bolj proti koncu septembra. Zna biti pa kilometrska vrsta z 1,5m distanco :D


Glede na clanek v Financah, da so dali ven oglase o zaposlovanju, bo verjetno odprta okoli novega leta ali celo kasneje...

J.McLane ::

Sem se prav spomnil na svoj Jogi in če dobro pomislim je iz leta 2008 ali tam nekje. Nič se ne pogreza, spim kot dojenček, tako kot prvi dan. Je bil pa že takrat preko 700€ 160X200, Jogi (Oaza?), žepkasto vzmetenje, na vrhu plast naravnega latexa.
Simplicity is the ultimate sophistication - Leonardo da Vinci

googleg1 ::

Zakaj vsi pisete, da spite kot dojencki. Dojencki se skos zbujajo in jokajo. Jaz spim kot fizicni delavec, ceprav cel dan sedim za racunalnikom :)

No to ubistvu to ni res. Imam Oazo kot moj predhodnik vendar mi je premehka.

HappyPills ::

Trgovina Dollar BTC. Res vrhunska ležišča in slo proizvodnja. Vse naredijo po meri. Edini problem teh vzmetnic je, da kjerkoli drugje zdaj spim je pojstla "slaba". Aja pa sprobaš lahk v salonu vse. Priporočam.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Najboljša vzmetnica - Jogi je? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
227104529 (9243) Vanadium
»

Nakup vzmetnice (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7434123 (10694) TheHijacker
»

Katero vzmetnico kupiti? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8142566 (20164) matobeli
»

Ležišče DORMEO - vaše mnenje (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Kaj kupiti
20691680 (27438) Ganon
»

Katero ležišče/jogi izbrati

Oddelek: Loža
2311458 (10634) Darko!

Več podobnih tem