» »

128 ali 256 MB ram ??

128 ali 256 MB ram ??

Quake ::

Mene pa zanima ali se mi splaca dokupiti k mojim obstojecim ramom(128 MB) se 128 rama?

Tomi ::

Ce imas denar, in ves, da bi ti prav prisel, vsekakor.. Cene rama namrec rastejo in ce mislis, pohiti..
Seveda je odvisno tudi od tega, kaj imas v skatli, ker verjetno se na slabsi masini ne bi prevec poznalo se 128 MB..
metrodusa.blogspot.com

whatson ::

odvisno od tega za kaj rabiš računalo... če sam za net in pisanje v wordu to je dosti že 32 rama:D
če pa rabiš rač za igre, al ikakšne zahtevnejše programe (3d max,...) ti bo pvsak dodaten ram dobrodošel
>:D

BlackHole ::

Za Windows 2000 ne bi bilo slabo 256 MB, če jih boš kdaj uporabljal.

OZZY ::

Kup 256mb rama. seveda če je denar. Nikoli ne veš kdaj ti bo prav prišel.

Cr00k ::

morm rect da je blo pr men...mel sem win2k..še 320mb premal...:)...seveda ko sem przgal 3d Studio MAX pa kak photoshop...
tko da je hitr zacel skrtat disk....tko da je cist odvisn za kaj nucas pc....ce ga rabs da hods usake pol leta na net...pol ga mas se prevec :)))))...jst tot cist resno mislm, kukr bi prof. Vidmarjeva rekla :)))))

andro ::

Eno izmed nenapisanih pravil je: več rama, tem boljše.:D Če ne boš poganjal kakšnih zahtevnih programov ti ne bo preveč koristil saj je 128Mb kar nekaj.
To have no errors, woud be life without meaning . No strugle no joy!

`DoC ::

Ja jst bi na tvojem mestu kupil ram. Pred kratkim sem svojim skromnim 64 Mb dodal še enkrat toliko in razlika je občutna. Sicer je pa tako splošno znano, da winsi pojejo kolk se da rama... GO FOR IT!:D
+°´°+,¸¸,+°´°~What We Do In Life, Echoes In Eternity~°´°+,¸¸,+°´°+

Tassador ::

Kupi 256 razlika bo ocitna.Jst sem nabavu 2x po 256 dela kot urca! :):D

Quake ::

GAMES ARE MY LIFE!!! :)

Skratka, nor sem na igre in mislim, da bom po hitrem postopku nabavil se dodatnih 128 MB.

Kot operacijski sistem pa uporabljam Win Millenium

Koci ::

saj veš, več rama več muzike oziroma z večimi programui lahko delaš naenkrat. Drugač je pa čist odvisen s kakšimi programi delaš in kolk ga v resnici potrebuješ

T-minator ::

128 mas cist dost:D

Trdi ::

Sam glej, da bo v garanciji. Tovarnisko narejene napake v ramu so zelo pogoste.
Trdota d.o.o.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katero graficno kartico uporabljate? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Strojna oprema
18711310 (7846) mtosev
»

Katero grafično kupiti do 30k?! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
1397959 (6201) js
»

Je smiselno imeti 768 RAMa v C 500 ?

Oddelek: Pomoč in nasveti
121013 (744) krucymucy
»

Dokupiti RAM ali ne?

Oddelek: Pomoč in nasveti
211243 (1038) borut-t
»

koliko rama?

Oddelek: Pomoč in nasveti
271795 (1494) andrej

Več podobnih tem