» »

Kako dvigniti populacijo starjoče Evrope?

Kako dvigniti populacijo starjoče Evrope?

««
4 / 25
»»

Mato989 ::

showsover je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Moj bivši sošolec je star 30 let tako kot jaz, on je šel na električarsko jaz pa na ekonomsko gimnazijo, on ni študiral jaz sem, on je imel pri 28tih 45k prihrankov(+ nov avto), jaz pa 15k(+ avto za 3k) No lani decembra sva oba kupila flet v Podravju, jaz sem moral vzet 40k kredita, on pa samo 10k... on bo odplačal v 5 letih, jaz pa v 25tih... go figure kdo je na boljšem(finančno) =)

Je nekako good point, spet pa ne pozabi, da so elektro-majstri v razcvetu (mojstri se prodajajo v tujino, sola se jih manj, kot so potrebe, ker?) ti pa si precej zgresil smer.
Nic strasnega, nic neresljivega; stokanje pa sicer verjetno ne bo pomagalo.


Pa saj ni to bistvo, bistvo pri zgodbi je to, da sem jaz na trg dela prišel s 23/24timi (pustmo kolko sem zafural FERI) on pa z 18timi... Kar pomeni da bo tip v lajfu pri praktično vsem (načeloma) 6 let pred mano. In tako pride do tega prepada, zakaj se rodnost zmanjšuje in zakaj je nekoč bila višja, seveda, če so ženske začele delat večinoma z 18/19, moški pa 19/20...

Če hitrejši vstop na trg dela kombiniramo še z malo bolj ziher službami in ostalim je potem bilo dokaj bolj sprejemljivo spočet otroka (prvega) nekje med 23 in 26... medtem ko danes v teh letih punce prihajajo iz FDVjev ipd. in komaj najdejo kak šiht če sploh pred 28tim...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Chalky ::

Scaramouche1 je izjavil:

Je že konec?
https://www.reuters.com/article/us-ital...

Drastičan pad nataliteta: Do 2100. populacija će biti prepolovljena
https://www.b92.net/zivot/vesti.php?yyy...

Smo zaradi anti bele propagande in občutljivosti na temo rase že izgubili politični boj?

Ali bi isto rekli za Afriko če bi belci,arabci in Azijci v trumah naseljevali Afriko? Bi jim rekli, kaj vas briga, če je napoved v naslednjih 100 let,da boste manjšina?

Ali lahko z kakšnim programom dvignemo populacijo?
Je mogoče subvencionirati dva otroka?


Dejstvo je da v resnici Evropejci nikoli nebi smeli biti v takšen položaju, in je do njega prišlo po čistem naključju oziroma sreči. Ko pogledaš skozi zgodovino in ko začneš razmišljati nekoliko drugače, lahko ugotoviš da smo Evropejci imeli precej sreče da smo se znašli v takšen položaju. Dominacija zahodnega sveta je trajala (no ja in še vedno traja) približno 400-500 let. Kitajska je stara skoraj 5000 let (v razmislek). Rimski imperij, britanski imperij, in zdaj še ameriški imperij (čeprav ne v pravem smislu besede) prikazujejo samo en majhen del celotne zgodovine. Kitajska je imela že leta 1800, preko 300 milijonov ljudi, in če bi bila takrat globalizacija popularna kot je recimo danes, bi Kitajska gladko vladala temu svetu, vključno z Indijo. Kitajska in Indija sta bili glavni sili prvih 16 stoletij. Britanski Imperij je preko svojega izvoza, poceni izdelkov, popolnoma uničil Kitajsko gospodarstvo in zgodil se je reset. Kitajci so poskušali na vse načine vendar sta potem sledila še dva pomembna in usodna dogodka za Kitajsko. Prvi je bil Opium Wars (prva in druga) in nato še industrijska revolucija. Tako sta ste britanski imperij in s tem Evropa znašla na pravem mestu v pravem trenutku.Kitajci so potrebovali stoletja da so se pobrali. Vmes je bilo še nekaj notranjih problemov in pa seveda ponižanje s strani Japoncev.

To kar se zdaj dogaja je vračanje Kitajske na prestol. Nisem za Kitajce in jih nikoli nebi podpiral vendar je to dejstvo, ki ga nihče ne bo mogel spremeniti. Kitajska ima 1.5 milijarde ljudi. Za primerjavo, to je skoraj 5x toliko kot ZDA, oziroma 3x toliko kot Evropska unija, oziroma skoraj 2x toliko kot celoten Zahodni svet skupaj. Sploh prvič v zadnjih 400 letih, da se je Evropa znašla v takšnem položaju. Do zdaj smo imeli konflikte predvsem med seboj. Prva svetovna, druga svetovna, Cold War, to so bili notranji problemi. Kitajska predstavlja nekaj povsem drugega in zato je skrb upravičena. Lahko bi šel precej bolj podrobno vendar bi zato porabil kar precej časa. Naj zapišem še to, da so Zahodnemu svetu šteti dnevi in da nikoli več ne bomo v takšen položaju kot smo bili do sedaj. Evropska rodnost je v popolnem razsulu in če gremo po trenutnih projekcijah bomo do konca 2050 izgubili ogromno število ljudi. Podobno velja za Kitajsko, kjer imajo prav tako probleme z rodnostjo, zato sem tudi mnenja da Kitajska ne bo nikoli tako dominantna kot so to bile ZDA po drugi svetovni vojni. Nastal bo multipolarni svet, ki ga bo morala bela nad rasa sprejeti tako ali drugače. Ni pogojev da bodo lahko ZDA s 3.7% svetovne populacije države ostalih 97% za jajca. To ni uspelo še nobeni državi in je enostavno nemogoče.

Kitajska bo po trenutnih projekcijah izgubila skoraj 600 milijonov ljudi (2100). Zato sem tudi mnenja da bo Kitajska še najbolj nevarna prav v obdobju od 2030-2080, potem pa se začne izredno hitro krčenje njene populacije. Naj dodam še to, da bo poceni delovna sila v prihodnje nepomembna, saj bodo stroji počeli skoraj vsa opravila. Tako da niti ni nujno da bo veljalo, da več ljudi ko imaš, močnejši si. Je pa res da bodo verjetno tisti ljudje, potem delali na drugih področjih, kot je AI, Quantum computing etc, tako da bo verjetno populacija še vedno nekaj pomenila. Jaz sem mnenja da bo prava velesila Indija saj imajo precej mlajšo generacijo in precej večjo rodnost. O Afriki pa sploh ne mislim izgubljati besed, ker vem da bodo v prihodnosti center sveta. Ponovno o tem bi lahko pisal ure in ure vendar zato nimam časa. Zahodni svet je v prostem padu in slej kot prej bo potrebno sprejeti da nismo edini na tem svetu in da bo potrebno sprejeti multipolarni svet.

Edit: Pozabil sem dodati še eno stvar in sicer imamo Evropejci 2 opciji. Prva je da ne naredimo ničesar in da pač čakamo na neizbežno usodo. Druga možnost pa je ta, da začnemo sprejemati ljudi iz drugih koncev sveta v masovnih številkah. Jaz nikoli nisem imel problema z diversity vendar vsi vemo, da se to skoraj nikoli ne bo zgodilo glede nato, da je panika že zdaj ko sprejmemo 300k ljudi letno. V bistvu je kar malce smešno ko razmišljam bolj na dolgi rok. Ljudje ki zdaj protestirajo migracije v bistvu pljuvajo v svojo skledo na dolgi rok. Potrebno se bo odločiti. Razumem pa obe strani da ne bo pomote.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Chalky ()

tone31 ::

Scaramouche1 je izjavil:

Je že konec?
https://www.reuters.com/article/us-ital...

Drastičan pad nataliteta: Do 2100. populacija će biti prepolovljena
https://www.b92.net/zivot/vesti.php?yyy...

Smo zaradi anti bele propagande in občutljivosti na temo rase že izgubili politični boj?

Ali bi isto rekli za Afriko če bi belci,arabci in Azijci v trumah naseljevali Afriko? Bi jim rekli, kaj vas briga, če je napoved v naslednjih 100 let,da boste manjšina?

Ali lahko z kakšnim programom dvignemo populacijo?
Je mogoče subvencionirati dva otroka?

ne strinjam se da take teme se objavlja nacisticne

naj zares si prebere vsebino teh studij ne da se takoj gre z migranti tepsti

nejcek74 ::

Chalky je izjavil:

Dejstvo je da v resnici Evropejci nikoli nebi smeli biti v takšen položaju, in je do njega prišlo po čistem naključju oziroma sreči. Ko pogledaš skozi zgodovino in ko začneš razmišljati nekoliko drugače, lahko ugotoviš da smo Evropejci imeli precej sreče da smo se znašli v takšen položaju. Dominacija zahodnega sveta je trajala (no ja in še vedno traja) približno 400-500 let. Kitajska je stara skoraj 5000 let (v razmislek)....

Ceprav si marsikaj zadel, bi te vseeno opomnil, da si cisto preveč poenostavil številne zadeve:
- npr. Indija nikoli do britanske zasedbe ni bila enovita dežela, vprašanje koliko casa bo, ima EU precej boljse pogoje (pa čeprav zelo slabe) da obstane
- tudi o Kitajski govoriti kot o eni in isti entiteti skozi zgodovino je prevec poenostavljeno. Skoraj bi potem lahko rekli da je EU v rimski imperij.
Staranje gospodarstva je hudičeva zadeva, Kitajsko bo udarilo se huje kot Evropo. Obojim bo preostalo ali propasti ali asimilirati. "Imperiji" preživijo ravno s sposobnostjo da pogoltnejo, asimilirajo kar so zasedli in se sami asimilirajo v tisto kar so zasedli. Norije o dvigu plodnosti pa so mokre sanje neuspešnih diktatorjev (Mussolini, Ceaușescu), jaz se ne spomnim uspešne izvedbe, mogoče jo pozna kdo drug?

Aquafriend ::

Glede kitajske, po mojih internet surf raziskavah skusa globoka drzava prenest kapital in svetovno vodilno silo na kitajsk. Zarad vec razlogov. Kitajci so se izkazali za bolj poslusne. Tudi kitajski sistem jim bolj odgovarja. Kontrola mnozic je vecja kot pri nas. Zahodnega cloveka je malo tezje dat pod kontrolo. V tem jaz ne vidim nobenega problema. Zato, ker zivim na drugacen nacin kot vecina v zahodnem svetu.

Pravzaprav kitajska kot nov izbranec globoke drzave bi verjetno prineslo tudi nekaj pozitivnih stvari za evropo. Ko ravno govorimo o evropski nataliteti, mislim, da bi se z zmanjsanjem standarda scasoma zamenjala tudi vsiljena kultura mnozicnega potrosnistva in yolo kulture. tako bi tudi zelje in pricakovanja bila manjsa kar bi verjetno botrovalo k razmisljanju o vecji druzini. Ljudje se v tem primeru manjsega standarda, pomanjkanje sluzb umakejo k sebi. Ce ni pokojnin vidi resitev v vecji druzini, vec otrok.

Kar se tice zgodovine na sploh, po mojih opazanjih vecina starejse zgodovine je prirejena s strani danasnjih svetovnih velesil, z namenom manipulirat mnozice. S tem vplivas na miselnost mnozic. V rusiji se ucijo, da so slovani prisli iz balkana, V sloveniji se ucijo, da so slovani prisli iz obmocja nekje iza karpatov. Obe drzavi se ucita, da ste tujci v lastni drzavi. To zelo vpliva na psiho naroda, lazje mu je odvzet neodvisnost in prepustit vodenje iz drugih centrov kot so bruselj.

Najprej so iz benetk kot svetovne velesile prenesli svoje delovanje na veliko britanijo. Zaradi geostrateskega polozaja. tako kot benetke lezi obkrozen z morji in je ugoden za nadalnje sirjenje in osvajanje sveta. Potem iz britanskega otoka so premestili v Ameriko. Tudi tukaj ugodna lega obkrozen z morji z vseh strani.

Zgodovina sprememb…

gruntfürmich ::

Aquafriend je izjavil:

Ce ima kdo slucajn 3 otroke, bi bilo fajn dobit se cetrtega. Zakaj? Zato, ker se podzavestno otrok v skupini 3 pocuti odvec. To se lahko pocuti vsak izmed teh treh otrok.
Drugac pa v vasih komentarjih zaznavam prevec kulture YOLO, ki vas ovira pri ustvarjanju druzine. Yolo kultura je za moje pojme nateg. Naravno gledano je obsojena na propad in izumrtje. Seksanje zgolj iz uzitka je nekaksna vrsta bolezni drustva in taksne civilizacije so naravno gledano obsojene na propad. Ce je to nekje na obrobju drustva, je se uredu. Ko to postane osrednji del drustva, taksna civilizacija pocas zacne propadat in zgodovinsko gledano jo vedno nadomesti druga bolj zdrava civilizacija.

takšne kot si ti mora ekspresno hitro izvreči iz obstoja pozitivna selekcija.
to se bo to zgodilo, bo družba nenormalno napredovala in posledično bo tudi višja nataliteta.

skratka ko ne bo več bebčkov kot si ti, bo raj na zemlji.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Slopek ::

Spet se je oglasil ta, ki vse ve, nic ne pove, ampak zali pa na najnizjem nivoju. Kaksni ljudje so to?

Scaramouche1 ::

Lahko bi rekli da je potem država samo subjekt ki ga niti ne zanima rasa,kultura in staroselci!

Edino kar je važno je ali dobiš dovolj ljudi od drugih držav ki so jih vzgojile same in zmagaš vojno natalitete!

Saj smo delno že to, večino ljudi ki nam dela nataliteto je sreča juga, ko se oni dvignejo nam bodo druger rase...

Mato989 ::

Scaramouche1 je izjavil:

Lahko bi rekli da je potem država samo subjekt ki ga niti ne zanima rasa,kultura in staroselci!

Edino kar je važno je ali dobiš dovolj ljudi od drugih držav ki so jih vzgojile same in zmagaš vojno natalitete!

Saj smo delno že to, večino ljudi ki nam dela nataliteto je sreča juga, ko se oni dvignejo nam bodo druger rase...


Država so ljudje... če ljudi več ni država preneha obstajat, tako simpl je to, vse ostalo načeloma ni pomembno za obstoj države!
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Scaramouche1 ::

Mato989 je izjavil:

Scaramouche1 je izjavil:

Lahko bi rekli da je potem država samo subjekt ki ga niti ne zanima rasa,kultura in staroselci!

Edino kar je važno je ali dobiš dovolj ljudi od drugih držav ki so jih vzgojile same in zmagaš vojno natalitete!

Saj smo delno že to, večino ljudi ki nam dela nataliteto je sreča juga, ko se oni dvignejo nam bodo druger rase...


Država so ljudje... če ljudi več ni država preneha obstajat, tako simpl je to, vse ostalo načeloma ni pomembno za obstoj države!



Samo potem je vprašanje ali lahko država obstaja samo ker so ljudje tam, ali bi res Slovenija bila taka kot je če bi Slovence zamenjali Somalci,Pigmejci in Arabci?

Je to tudi pošteno do Slovencev ki so se borili stoletja za Slovenijo,bi oni to delali če bi jim nekdo v naprej rekel da bo njihova kultura in rasa zamenjana?

hr_natakar ::

gruntfürmich je izjavil:

Aquafriend je izjavil:

Ce ima kdo slucajn 3 otroke, bi bilo fajn dobit se cetrtega. Zakaj? Zato, ker se podzavestno otrok v skupini 3 pocuti odvec. To se lahko pocuti vsak izmed teh treh otrok.
Drugac pa v vasih komentarjih zaznavam prevec kulture YOLO, ki vas ovira pri ustvarjanju druzine. Yolo kultura je za moje pojme nateg. Naravno gledano je obsojena na propad in izumrtje. Seksanje zgolj iz uzitka je nekaksna vrsta bolezni drustva in taksne civilizacije so naravno gledano obsojene na propad. Ce je to nekje na obrobju drustva, je se uredu. Ko to postane osrednji del drustva, taksna civilizacija pocas zacne propadat in zgodovinsko gledano jo vedno nadomesti druga bolj zdrava civilizacija.

takšne kot si ti mora ekspresno hitro izvreči iz obstoja pozitivna selekcija.
to se bo to zgodilo, bo družba nenormalno napredovala in posledično bo tudi višja nataliteta.

skratka ko ne bo več bebčkov kot si ti, bo raj na zemlji.

Se ne strinjam. Mislim, da bo prej izumrla civilizacija z nevzdrznim masovnim potrosnistvom in pohlepom, ki slej ko prej unici planet. Ce jih seveda prej ne izumre bela kuga oziroma pomanjkanje otrok. Pomanjkanje otrok je pa spet posledica miselnosti o potrosnistvu, visokem standardu in navidezni iluziji, da si povprecen drzavljan ne privoscit veliko otrok, ker potem ne more zivet po yolo nacelu, uzivat zivljenje na polno. saj so vas preprical, da reinkarnacije ni, da se zivi samo enkrat. Torej prepricali so vas, da morate izkoristit zivljenje in uzivat. To pa ne mores, ce imas veliko otrok in povprecno placo. Mato tudi sanja o nekih subvencijah za mame in druzine. Ne rabis nic subvencij. Zamenjajte svojo kulturo in miselnost. itak kultura ni vasa ampak so vam jo vsilili cez sistem.

Zgodovina sprememb…

Glugy ::

Ja aktivne populacije je vse manj. Je pa pri aktivni populaciji zato lep princip kvalitete standarda življenja nad kvantiteto.

Mato989 ::

hr_natakar je izjavil:

gruntfürmich je izjavil:

Aquafriend je izjavil:

Ce ima kdo slucajn 3 otroke, bi bilo fajn dobit se cetrtega. Zakaj? Zato, ker se podzavestno otrok v skupini 3 pocuti odvec. To se lahko pocuti vsak izmed teh treh otrok.
Drugac pa v vasih komentarjih zaznavam prevec kulture YOLO, ki vas ovira pri ustvarjanju druzine. Yolo kultura je za moje pojme nateg. Naravno gledano je obsojena na propad in izumrtje. Seksanje zgolj iz uzitka je nekaksna vrsta bolezni drustva in taksne civilizacije so naravno gledano obsojene na propad. Ce je to nekje na obrobju drustva, je se uredu. Ko to postane osrednji del drustva, taksna civilizacija pocas zacne propadat in zgodovinsko gledano jo vedno nadomesti druga bolj zdrava civilizacija.

takšne kot si ti mora ekspresno hitro izvreči iz obstoja pozitivna selekcija.
to se bo to zgodilo, bo družba nenormalno napredovala in posledično bo tudi višja nataliteta.

skratka ko ne bo več bebčkov kot si ti, bo raj na zemlji.

Se ne strinjam. Mislim, da bo prej izumrla civilizacija z nevzdrznim masovnim potrosnistvom in pohlepom, ki slej ko prej unici planet. Ce jih seveda prej ne izumre bela kuga oziroma pomanjkanje otrok. Pomanjkanje otrok je pa spet posledica miselnosti o potrosnistvu, visokem standardu in navidezni iluziji, da si povprecen drzavljan ne privoscit veliko otrok, ker potem ne more zivet po yolo nacelu, uzivat zivljenje na polno. saj so vas preprical, da reinkarnacije ni, da se zivi samo enkrat. Torej prepricali so vas, da morate izkoristit zivljenje in uzivat. To pa ne mores, ce imas veliko otrok in povprecno placo. Mato tudi sanja o nekih subvencijah za mame in druzine. Ne rabis nic subvencij. Zamenjajte svojo kulturo in miselnost. itak kultura ni vasa ampak so vam jo vsilili cez sistem.


Jaz nič ne sanjam o tem, jaz samo debatiram znotraj okvirjev debate kako povišat rodnost... ampak to ni skladno z mojim prepričanjem...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

hr_natakar ::

V franciji imajo zelo dobre subvencije. Mame s tremi otroci dobijo subvencijo vsak mesec kot priblizno 1 mesecno placo. Tukaj se pojavijo razlike med razlicnimi narodi, ki zivijo v franciji. Nekateri priseljenci z drugacno miselnostjo in kulturo na polno izkoriscajo te subvencije in imajo dost otrok. Domacini pa obcutno manj. Zakaj? Zarad kulture, ki so jo vam zahodni sistemi, propagande in filmi vsilili. Vse je stvar kulture in miselnosti. Prevec filmov gledate verjetno. Zelite zivet v nekem sanjskem svetu bogatasev z vilo in jahto, penziji ze pri 30 letih in uzivat na polno. To ni vzdrzno in povprecen prebivalec ne more zivet na taken nacin, ker naravno ni vzdrzno. Ker se bojite, da ne boste mogli uzivat, vsako leto na morje, na pocitnice, dober avto, se pokazat pred sosedi, zarad tega jih veliko druzin nima veliko otrok. Ker so vzgojeni v izprijenem sistemu pohlepa, nemoralnosti.

Scaramouche1 ::

hr_natakar je izjavil:

V franciji imajo zelo dobre subvencije. Mame s tremi otroci dobijo subvencijo vsak mesec kot priblizno 1 mesecno placo. Tukaj se pojavijo razlike med razlicnimi narodi, ki zivijo v franciji. Nekateri priseljenci z drugacno miselnostjo in kulturo na polno izkoriscajo te subvencije in imajo dost otrok. Domacini pa obcutno manj. Zakaj? Zarad kulture, ki so jo vam zahodni sistemi, propagande in filmi vsilili. Vse je stvar kulture in miselnosti. Prevec filmov gledate verjetno. Zelite zivet v nekem sanjskem svetu bogatasev z vilo in jahto, penziji ze pri 30 letih in uzivat na polno. To ni vzdrzno in povprecen prebivalec ne more zivet na taken nacin, ker naravno ni vzdrzno. Ker se bojite, da ne boste mogli uzivat, vsako leto na morje, na pocitnice, dober avto, se pokazat pred sosedi, zarad tega jih veliko druzin nima veliko otrok. Ker so vzgojeni v izprijenem sistemu pohlepa, nemoralnosti.


Tukaj je delno res, samo to je tudi stvar druge in tretje generacije priseljencev, vse manj otrok imajo in potem so izenačeni z domorodci!

Mislim da bi že od majhnega morali programirati otroke o patriotizmu in o tem kaj pomeni biti Slovenec, potem bi bilo drugače, feminizem in konstantno plezanje po hierarhični lestvici je ženske potisnilo v boj z moškim, in v tem boju se število otrok zmanjšuje!

solatko ::

Scaramouche1 - Ko že govorimo o Slovencih in neslovencih v SLO. V moji familiji ni več čistih slovenkih potomcev, tudi moj sin ima sina z polslovenko. Preden nakladate, poglejte, koliko čistega ljudstva sploh v posameznih državah, ki so se naseljevale z tujo delovno silo, je še.
Verjetno bi čistih slovenskih nacionalistov težko naštel za kak miljonček, raje manj.

Pojdite vsak skozi svoj rodovnik in poglejte, koliko vašega drevesa ni več čistega. Konkretno moj primer - oče je imel 3 sestre, ena je šla za slovenskega pijančka, njun sin, je poročil dekle hrvaških korenin, torej njuna otroka ne štejeta več. Dve sestri sta se poročili z oficirji, en čisti Makedonec, drugi bosanski Srb, moji bratranci in sestrične iz teh dveh zakonov, niso čisti.
Na mamini strani je še huje - ena sestra, mož Medjimurec, štiri hčere, sicer poročene s slovenskimi fanti, vendar otroci 10 niso čisti.

Že v zgodovini so se mešali z Madžari, Nemci in Italijani, ravno tako pa tudi fantje poročali punce, ki niso bile Slovenke.

Ko boste vse to premislili in preračunali, vas bo nacionalizem morda minil, vsaj v tej obliki, kot ga nekateri kažejo danes, kot fašizem.
Delo krepa človeka

hr_natakar ::

Scaramouche1 je izjavil:

hr_natakar je izjavil:

V franciji imajo zelo dobre subvencije. Mame s tremi otroci dobijo subvencijo vsak mesec kot priblizno 1 mesecno placo. Tukaj se pojavijo razlike med razlicnimi narodi, ki zivijo v franciji. Nekateri priseljenci z drugacno miselnostjo in kulturo na polno izkoriscajo te subvencije in imajo dost otrok. Domacini pa obcutno manj. Zakaj? Zarad kulture, ki so jo vam zahodni sistemi, propagande in filmi vsilili. Vse je stvar kulture in miselnosti. Prevec filmov gledate verjetno. Zelite zivet v nekem sanjskem svetu bogatasev z vilo in jahto, penziji ze pri 30 letih in uzivat na polno. To ni vzdrzno in povprecen prebivalec ne more zivet na taken nacin, ker naravno ni vzdrzno. Ker se bojite, da ne boste mogli uzivat, vsako leto na morje, na pocitnice, dober avto, se pokazat pred sosedi, zarad tega jih veliko druzin nima veliko otrok. Ker so vzgojeni v izprijenem sistemu pohlepa, nemoralnosti.


Tukaj je delno res, samo to je tudi stvar druge in tretje generacije priseljencev, vse manj otrok imajo in potem so izenačeni z domorodci!

Mislim da bi že od majhnega morali programirati otroke o patriotizmu in o tem kaj pomeni biti Slovenec, potem bi bilo drugače, feminizem in konstantno plezanje po hierarhični lestvici je ženske potisnilo v boj z moškim, in v tem boju se število otrok zmanjšuje!


Tega ne mores pricakovati, saj slovenci ne vladajo slovencem ampak so le podaljsana roka iz drugih centrov, bruslja, washingtona in se kaksnega drugega centra. Politika je taksna, da se osvoji druge narode. Torej politika je ravno nasprotna tistemu kar si ti zelis.

Chalky ::

Mene pa bolj zanima na kakšen način se bodo ZDA zoperstavile proti Kitajski. ZDA še nikoli niso bile v takšen položaju. Sicer je že res da so "premagali" Sovjetsko Zvezo vendar je primerjava s Kitajsko popolnoma neprimerna. Kitajska se postavlja po robu Američanom na praktično vseh področjih, gospodarsko, tehnološko, vojaško, mehka moč in tako dalje. Američani imajo eno oziroma 2 bistveni prednosti od ostalih Imperijev in sicer nimajo nobenega zunanjega sovražnika pred svojimi vrati ter gre za ogromno državo. Recimo Rimski imperij je imel zunanje sovražnike pred svojim nosom medtem ko je bilo pri Britanskem Imperiju jasno da ne bodo mogli kontrolirati ostalega sveta preko svojega majhnega britanskega otočka. Američani imajo to veliko prednost saj so obdani z dvema ogromnima oceanoma. Atlantski je tako neprebojen medtem ko imajo v Tihem oceanu pravo armado. ZDA so tu zares ogromne, po površini in sicer so 2 krat večje od Rimskega imperija (na vrhuncu). Kitajska želi z One belt one Road izolirati ZDA iz Azijskega trga. Verjetno bi bilo dobro odpreti prav posebno temo zato, saj bi lahko o tem na dolgo in široko.

hr_natakar ::

Chalky je izjavil:

Mene pa bolj zanima na kakšen način se bodo ZDA zoperstavile proti Kitajski. ZDA še nikoli niso bile v takšen položaju. Sicer je že res da so "premagali" Sovjetsko Zvezo vendar je primerjava s Kitajsko popolnoma neprimerna. Kitajska se postavlja po robu Američanom na praktično vseh področjih, gospodarsko, tehnološko, vojaško, mehka moč in tako dalje. Američani imajo eno oziroma 2 bistveni prednosti od ostalih Imperijev in sicer nimajo nobenega zunanjega sovražnika pred svojimi vrati ter gre za ogromno državo. Recimo Rimski imperij je imel zunanje sovražnike pred svojim nosom medtem ko je bilo pri Britanskem Imperiju jasno da ne bodo mogli kontrolirati ostalega sveta preko svojega majhnega britanskega otočka. Američani imajo to veliko prednost saj so obdani z dvema ogromnima oceanoma. Atlantski je tako neprebojen medtem ko imajo v Tihem oceanu pravo armado. ZDA so tu zares ogromne, po površini in sicer so 2 krat večje od Rimskega imperija (na vrhuncu). Kitajska želi z One belt one Road izolirati ZDA iz Azijskega trga. Verjetno bi bilo dobro odpreti prav posebno temo zato, saj bi lahko o tem na dolgo in široko.


Centri moci nimajo svoje maticne drzave ampak so se cez zgodovino selili od babilona prek benetk, velike britanije do zda. Zdaj so se odlocili prenest na kitajsko. Ce jim bo uspelo ne vem.

Scaramouche1 ::


Tega ne mores pricakovati, saj slovenci ne vladajo slovencem ampak so le podaljsana roka iz drugih centrov, bruslja, washingtona in se kaksnega drugega centra. Politika je taksna, da se osvoji druge narode. Torej politika je ravno nasprotna tistemu kar si ti zelis.


Tukaj se strinjam, če bi Nemci rekli da smo vsi nacisti ker ne vzemamo več migrantov, bi se naši strinjali!

lynxslo5 ::

Evropa je najbolj dekadenten in izrojen kontinent. Bog vse vidi in kaznuje. Za vsak abortus, ki ga naredi Evropejka, Bog za kazen Evropejcem pošlje tri muslimanske migrante v Evropo.

hr_natakar ::

solatko je izjavil:

Scaramouche1 - Ko že govorimo o Slovencih in neslovencih v SLO. V moji familiji ni več čistih slovenkih potomcev, tudi moj sin ima sina z polslovenko. Preden nakladate, poglejte, koliko čistega ljudstva sploh v posameznih državah, ki so se naseljevale z tujo delovno silo, je še.
Verjetno bi čistih slovenskih nacionalistov težko naštel za kak miljonček, raje manj.

Pojdite vsak skozi svoj rodovnik in poglejte, koliko vašega drevesa ni več čistega. Konkretno moj primer - oče je imel 3 sestre, ena je šla za slovenskega pijančka, njun sin, je poročil dekle hrvaških korenin, torej njuna otroka ne štejeta več. Dve sestri sta se poročili z oficirji, en čisti Makedonec, drugi bosanski Srb, moji bratranci in sestrične iz teh dveh zakonov, niso čisti.
Na mamini strani je še huje - ena sestra, mož Medjimurec, štiri hčere, sicer poročene s slovenskimi fanti, vendar otroci 10 niso čisti.

Že v zgodovini so se mešali z Madžari, Nemci in Italijani, ravno tako pa tudi fantje poročali punce, ki niso bile Slovenke.

Ko boste vse to premislili in preračunali, vas bo nacionalizem morda minil, vsaj v tej obliki, kot ga nekateri kažejo danes, kot fašizem.


to o narodih ne pomeni nic, dokler se ne pokaze genska slika ali gesnka analiza. Nekdo iz bosne ali srbije je lahko bolj evropski, v avtohtonem smislu kot kaksen slovenc. In obratno seveda. Dolocena podrocja, recimo nekatere vasi v cazinski krajina v bosni ima vec evropskih genov kot kaksen slovenski kraj ali celo nemski. Tudi v srbiji in na hrvaskem. Nekateri slovenci so temni skoraj kot arabci. samo gesnka analiza steje, to o narodih ne pomen nic. Lahk so hrvat in slovenka ali bosanka priblizno enake genetske slike. v povprecju so seveda neke razlike.

Zgodovina sprememb…

solatko ::

hr_natakar - Nekateri desničarji na tem forumu, nakladajo o čistih Slovencih in njihov skorajšnji propad, zaradi migrantov. Nič drugega nisem napisal, kot to, da je čistih Slovencev (po merilih nacional fašistov) zelo malo, tako kot je vedno manj čistih avstrijcev, francozov, nemcev, italijanov,.... pač držav, ki so naseljevale veliko tuje delovne sile ali imele kolonije po celem svetu.

Danes vztrajati na nacionalizmu je največji kretenizem. Z razpravo ne rini v te vode, ker se bo vse skupaj obrnilo v neželjeno smer.
Delo krepa človeka

Scaramouche1 ::

solatko je izjavil:

hr_natakar - Nekateri desničarji na tem forumu, nakladajo o čistih Slovencih in njihov skorajšnji propad, zaradi migrantov. Nič drugega nisem napisal, kot to, da je čistih Slovencev (po merilih nacional fašistov) zelo malo, tako kot je vedno manj čistih avstrijcev, francozov, nemcev, italijanov,.... pač držav, ki so naseljevale veliko tuje delovne sile ali imele kolonije po celem svetu.

Danes vztrajati na nacionalizmu je največji kretenizem. Z razpravo ne rini v te vode, ker se bo vse skupaj obrnilo v neželjeno smer.


Moj nacionalizem je Slovanski! Sem na ić!
Ne basej Solatko!
Tukaj govorim o tem da so tisti ki so zgradili to državo po večini Slovani in njihovi potomci bi morali biti nasledniki, ne pa kot v Nemčiji in Franciji kjer so že mesta skoraj v lasti Afrike,Arabije...

hr_natakar ::

Po alternativni zgodovini, ki nam jo skrivajo, so nekoc vsi bili v eni drzavi, slovaki, slovenci, slavonci, madzari, balkan, rusija, ukrajina, baltske drzave. Vsi so imeli staroslovanski jezik, z narecji. Ta jezik je bil podoben vedskemu jeziku. Ni bilo niti teh novodobnih religij. Niti katolikov, niti pravoslavcev, niti muslimanov. Potem so temne sile vse to cez vsa ta tisocletja razdelile po nacelu deli in vladaj. To pocnejo se danes. skregajo narod, ga scasoma razdelijo na vec religij in scasoma na vec narodov, razcepijo na manjse drzave, sprejo med sabo poljake in ruse, ukrajince in ruse, hrvate in srbe, slovence in hrvate in jih lazje osvojijo.

Zgodovina sprememb…

lynxslo5 ::

hr_natakar je izjavil:

Po alternativni zgodovini, ki nam jo skrivajo, so nekoc vsi bili v eni drzavi, slovaki, slovenci, slavonci, madzari, balkan, rusija, ukrajina, baltske drzave. Vsi so imeli staroslovanski jezik, z narecji.


Madžari in Balti sigurno niso nikoli govorili staroslavanski jezik. Oni so čisto druga etnična in jezikovna skupina. Je pa res, da smo bili Slovenci in Slovaki nekoč isti narod, dokler nas niso Madžari v 10. stoletju presekali in nas razdelili v dva ločena naroda. Genetsko imamo Slovenci največ skupnega s Slovaki in Čehi. Več kot z ostalimi Slovani.

Poldi112 ::

Chalky je izjavil:

Mene pa bolj zanima na kakšen način se bodo ZDA zoperstavile proti Kitajski. ZDA še nikoli niso bile v takšen položaju. Sicer je že res da so "premagali" Sovjetsko Zvezo vendar je primerjava s Kitajsko popolnoma neprimerna. Kitajska se postavlja po robu Američanom na praktično vseh področjih, gospodarsko, tehnološko, vojaško, mehka moč in tako dalje. Američani imajo eno oziroma 2 bistveni prednosti od ostalih Imperijev in sicer nimajo nobenega zunanjega sovražnika pred svojimi vrati ter gre za ogromno državo. Recimo Rimski imperij je imel zunanje sovražnike pred svojim nosom medtem ko je bilo pri Britanskem Imperiju jasno da ne bodo mogli kontrolirati ostalega sveta preko svojega majhnega britanskega otočka. Američani imajo to veliko prednost saj so obdani z dvema ogromnima oceanoma. Atlantski je tako neprebojen medtem ko imajo v Tihem oceanu pravo armado. ZDA so tu zares ogromne, po površini in sicer so 2 krat večje od Rimskega imperija (na vrhuncu). Kitajska želi z One belt one Road izolirati ZDA iz Azijskega trga. Verjetno bi bilo dobro odpreti prav posebno temo zato, saj bi lahko o tem na dolgo in široko.


Kitajska se ne postavlja po robu, zgolj ponovno želi biti vodilna, ponosna, samostojna sila v Aziji, tako kot je bila do kolonizacije. Belt and road ni iniciativa za izolirati američane, ampak projekt, kako američanom preprečiti, da bi spet izolirali njih. Kitajska je še država v razvoju, ki je ogromno pridobila z globalizacijo. Zakaj bi jim bilo v interesu ukiniti ta sistem? Niso oni tisti, ki težijo s trgovinsko vojno...
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

hr_natakar ::

lynxslo5 je izjavil:

hr_natakar je izjavil:

Po alternativni zgodovini, ki nam jo skrivajo, so nekoc vsi bili v eni drzavi, slovaki, slovenci, slavonci, madzari, balkan, rusija, ukrajina, baltske drzave. Vsi so imeli staroslovanski jezik, z narecji.


Madžari in Balti sigurno niso nikoli govorili staroslavanski jezik. Oni so čisto druga etnična in jezikovna skupina. Je pa res, da smo bili Slovenci in Slovaki nekoč isti narod, dokler nas niso Madžari v 10. stoletju presekali in nas razdelili v dva ločena naroda. Genetsko imamo Slovenci največ skupnega s Slovaki in Čehi. Več kot z ostalimi Slovani.


Ja, danes je na podrocju madzarske in romunije jezikovno vrinjeni drugi osamelci, ki so bili umetno vrinjeni na podrocje staroslovanskih jezikov. Romunija je po nekaterih strokovnjakih bila slovansko govorno podrocje. Potem so tuje sile, zarad geostrateske vojne vrinile romanski jezik v romunijo in tako kulturolosko odsekale rusijo z srbijo, grcijo, bolgarijo. Ampak romunija je se danes pravoslavna, 81 procentov pravoslavcev. Tukaj so bile razne manipulacije z osvajanjem razlicnih narodov.

Zgodovina sprememb…

joze67 ::

Hočete, da vlada nekaj naredi za dvig natalitete v Sloveniji? Sicer mi ni jasno, zakaj - ampak če, je rešitev na dlani. Naj tovariš Janša po vzoru Kitajske zapove politiko enega otroka. Ljudje bodo iz inata imeli po 3-5 otrok.

solatko ::

Težko je imeti otroke v hotelu Mama do 30+ leta.
Delo krepa človeka

hr_natakar ::

Resitev bo prisla sama po sebi. pokojnine bodo vedno bolj mizerne. Na koncu jih sploh ne bo vec. ljudje se bodo zaceli izseljevat iz mest na podezelje. obdelovali bodo zemljo za pridelek. Ker ne bodo zmogli sami prezivet bodo morali imet otroke, da jim pomagajo pri delu in v starosti poskrbijo zanj. Nobene subvencije vas ne bodo resile. Samo ukintev pokojnin vas bo resilo. Ker vas je sistem ze tako dobro prevzgojil po svoje, da vam noben denar ne bo pomagal. Koliko imajo bogatasi pri nas otrok? Imajo 10 otrok, kajne. Seveda ne. v povprecju jih imajo se manj kot revni.

Zgodovina sprememb…

12c0 ::

solatko je izjavil:

hr_natakar - Nekateri desničarji na tem forumu, nakladajo o čistih Slovencih in njihov skorajšnji propad, zaradi migrantov. Nič drugega nisem napisal, kot to, da je čistih Slovencev (po merilih nacional fašistov) zelo malo, tako kot je vedno manj čistih avstrijcev, francozov, nemcev, italijanov,.... pač držav, ki so naseljevale veliko tuje delovne sile ali imele kolonije po celem svetu.

Danes vztrajati na nacionalizmu je največji kretenizem. Z razpravo ne rini v te vode, ker se bo vse skupaj obrnilo v neželjeno smer.


Ni kaj, bo treba tudi turizem prepovedat, tujec pride, čez 9 mesecev pa se domačinki rodi "nečisti" otrok. Aja ne, ekonomija mora laufat, bodo rajši dali predlog, da se ženske zveže za radiatorje. So še vedno za leseno žlico.

#000000 ::

Tanja ki ne bo nikoli mama, ve kako.

dexterboy ::

Mato989 je izjavil:

Stikalo je izjavil:

Ja ...... sveta :)

Vse tezabe glede rodnosti se koncajo in zacnejo pri 2 zadevah
1. Ponzi paygo sistem
2. Kdo bo negoval obnemogle
Za one je enostavna resitev
Za 1. sprememba sistema pokojnin, primere poznamo, za drugo pa prenehanje zdravljenja za ljudi nad 65 oz evtanazija, ko ne mors bec skrbet zase. O nobeni se nocete pogovarjat, ceprav bi resili 90 procentov tezav

PA KAKŠNIH 65 LET?!?!?!
V Loganovem begu je bila življenjska doba 25 let !!!

Vazelin je izjavil:

Je možno, da bo kdaj prišlo do tega, da bodo tiste, ki ne bodo imeli vsaj dveh otrok tretirali kot kriminalce, kot izmečke družbe, kot drhal in sodrgo? Skratka, če nimaš vsaj dveh otrok boš ničvreden, ne boš mogel do službe ipd?

Pobrskaj na medmrežju, ko je bila v Italiji "taksa", ki si ti jo trgali od plače, če si bil samski. Bilo je premalo rojstev in folk ni želel imeti otrok, saj je bila gospodarska situacija bolj boga...
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

Zgodovina sprememb…

gruntfürmich ::

hr_natakar je izjavil:

Se ne strinjam. Mislim, da bo prej izumrla civilizacija z nevzdrznim masovnim potrosnistvom in pohlepom, ki slej ko prej unici planet. Ce jih seveda prej ne izumre bela kuga oziroma pomanjkanje otrok. Pomanjkanje otrok je pa spet posledica miselnosti o potrosnistvu, visokem standardu in navidezni iluziji, da si povprecen drzavljan ne privoscit veliko otrok, ker potem ne more zivet po yolo nacelu, uzivat zivljenje na polno. saj so vas preprical, da reinkarnacije ni, da se zivi samo enkrat. Torej prepricali so vas, da morate izkoristit zivljenje in uzivat. To pa ne mores, ce imas veliko otrok in povprecno placo. Mato tudi sanja o nekih subvencijah za mame in druzine. Ne rabis nic subvencij. Zamenjajte svojo kulturo in miselnost. itak kultura ni vasa ampak so vam jo vsilili cez sistem.

ok. recimo da je to res.
dajmo potem izvedet zakaj se folk odloča za kupico otrok? učasih je bilo to potrebno zaradi delovne sile (slovanski izraz za otroka je podobno suženj) na polju, zaradi živalskega nagona, zabebanosti, cerkve in nezmožnosti kontracepcije.
zakaj pa se danes naj folk odloča za ducat otrok?
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

HulkHogan ::

12c0 je izjavil:


Ni kaj, bo treba tudi turizem prepovedat, tujec pride, čez 9 mesecev pa se domačinki rodi "nečisti" otrok. Aja ne, ekonomija mora laufat, bodo rajši dali predlog, da se ženske zveže za radiatorje. So še vedno za leseno žlico.


Samska mamica z mulcem, ki smo ji davkoplačevalci prisiljeni plačevati cunje, šolo, hrano, hišo, prevoz, telefon, internet...

I ko se kdo oglasi da je proti temu, ga napadete kot so še vedno delali s sužnji ki so se drznili upirati.

HappyPills ::

Telefon in internet se plačuje le samskim mamicam, očkom ne. In to Hogan osebno nakaže zato pa tolk boli. :)

tikitoki ::

Je to dokazal za Slovenijo?

winterriver ::

Zadevo se resuje kot to pocne Nemcija in skandinavci. Poizkusas uvozit cimvec sposobnega kadra iz manj razvitih drzav. Problem je, da smo zaradi nacionalisticnega nabijanja in ksenofobije v Sloveniji to moznost ze hudo zamudili in nimamo vec kaj dosti sposobnega kadra za izbirat. In dlje ko bomo cakali, slabse bojo izgledale vase penzije...

Btw, redukcije elektrike 1977 in 78 so delovale odlicno...

Glede na to, da 3/4 Slovenije ne zna vec brati oz. jim mozgani ne sfolgajo vec kompleksnejsega teksta kot fb zapis, otroske slikanice so pa prekratke, bi znalo delovati fantasticno.

Izklop elektrike po 20 uri... svecka... romantika... dolgcas... brati ne znas... pa gres malo pod rjuho z najdrazjo.

Zgodovina sprememb…

HulkHogan ::

winterriver je izjavil:

Zadevo se resuje kot to pocne Nemcija in skandinavci. Poizkusas uvozit cimvec sposobnega kadra iz manj razvitih drzav. Problem je, da smo zaradi nacionalisticnega nabijanja in ksenofobije v Sloveniji to moznost ze hudo zamudili in nimamo vec kaj dosti sposobnega kadra za izbirat. In dlje ko bomo cakali, slabse bojo izgledale vase penzije...



Kolikor jaz gledam poročila imajo probleme z rasizmom in nacizmom Nemci in skandinavci ne mi.

HappyPills je izjavil:

Telefon in internet se plačuje le samskim mamicam, očkom ne. In to Hogan osebno nakaže zato pa tolk boli. :)


Ženske nikoli ne smejo biti odgovorne za lastno početje, ker enakopravnost!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: HulkHogan ()

HappyPills ::

A tako. In Hogan kolko imaš otrok? Vrjamem, da vsaj 5.

GregiB ::

HulkHogan je izjavil:

Kolikor jaz gledam poročila imajo probleme z rasizmom in nacizmom Nemci in skandinavci ne mi.



Toliko približno, kot mi z migranti... Na široko in na dolgo se o njih poroča, srečal nisem pa še nobenega...
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

Stikalo ::

Ne se bati za prihodnost. Sicer ne joka ampak laja. V Sloveniji je 250.000 psov, več kot otrok do 16. leta starosti. Hov Hov

HulkHogan ::

GregiB je izjavil:

HulkHogan je izjavil:

Kolikor jaz gledam poročila imajo probleme z rasizmom in nacizmom Nemci in skandinavci ne mi.



Toliko približno, kot mi z migranti... Na široko in na dolgo se o njih poroča, srečal nisem pa še nobenega...


Ja res se poroča. Še ko kje slučajno o tem kaj piše se derete da gre za naci propagando.

Sweden's national bomb squad were called out to more than 100 blasts last year, a level not seen anywhere else in Europe.

winterriver ::

HulkHogan je izjavil:

Kolikor jaz gledam poročila imajo probleme z rasizmom in nacizmom Nemci in skandinavci ne mi.


Slabo spremljas, imamo fasisticno vlado, kolikor vem, se je v Nemciji to nazadnje zgodilo v 50 letih prejsnjega stoletja.

Stikalo je izjavil:

Ne se bati za prihodnost. Sicer ne joka ampak laja. V Sloveniji je 250.000 psov, več kot otrok do 16. leta starosti. Hov Hov


Jah saj je logicno, ce si ne mores privoscit otroka, si lahko vsaj pribljizek.

Zgodovina sprememb…

mkk20 ::

V petdesetih letih bomo peceni, pa ne od vzhodnih migrantov, ampak od albancev...
Jaz ne vidim tezav, ce se tujec integrira in na koncu tudi zamesa z domorodci. Pri zgoraj navedenem narodu tega ni in so na nek nacin precej invazivni...

vostok_1 ::

Smrekar1 je izjavil:

vostok_1 je izjavil:


Ne bom na vse odgovarjal. Ampak samo primer. Križarske vojne niso imele takega civilizacijskega impakta. Še plenjenje Carigrada, ni imelo večjih sprememb.
Vpad turkov je jasno bil pomemben dogodek, ampak spet ni terjal kompletno reformacijo evropskih ljudstev.


Saj tudi Druga Svetovna Vojna ni nekaj grobozalno prizadela Švice, Švedske ali Irske. Bilo je nekaj gospodarskih težav, toda nič resnega.


To je exactly to.
2SV, kljub žrtvam ni bistveno spremenila družbenega undertona.
Šlo je za kontinuacijo anglo-saške&vzhodnoevropske vladavide, ki je proti novemu mileniju doživela peak.
2SV vojna je bila zgolj "lokalni" konflitk evropskih superpowerjev.

To kar nas čaka sedaj je, če gre vrjeti številkam in nespremenjenosti trenda...mehki genocid evropskih ljudstev.
Če se uresniči teh napovedanih 300 miljonov afriških migrantov, pomeni, da Evropska ljudstva will technically cesse to exist.
In ne...ne mislit, da pol bomo "ena sama rjava rasa". Pri 3 miljarde afričanov se zlaha absorba 300 miljonov belcev, kjer se belski del gene poola v roku 2 generacij povsem razblini in recede.
Če že bodo mešančki, bo to afro-azijska rasa.
Žal, ne gre za nacistično logiko. Številke so tu. Evropa premore ušivih 300 miljonov ljudi, samo Indija in Kitajska danes predstavljata skoraj 2,5 miljarde ljudi.
Do the maths.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

Mato989 ::

Če je 2SV bila le lokalni konflikt, potem je malo neumno jo imenovat SVETOVNA VOJNA... niso se namreč v tisti vojni borile le Evropske države kajne...Recimo Japonska je napadla Kitajsko, to ima bolj malo zveze z

Šlo je za kontinuacijo anglo-saške&vzhodnoevropske vladavide, ki je proti novemu mileniju doživela peak.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

vostok_1 ::

solatko je izjavil:


Danes vztrajati na nacionalizmu je največji kretenizem. Z razpravo ne rini v te vode, ker se bo vse skupaj obrnilo v neželjeno smer.


Daj mi nekaj povej.
Ali vstrajati na tem, da se eskimi kot ljudstvo obdržijo...je to nacistična logika?

Mato989 je izjavil:

Če je 2SV bila le lokalni konflikt, potem je malo neumno jo imenovat SVETOVNA VOJNA... niso se namreč v tisti vojni borile le Evropske države kajne...Recimo Japonska je napadla Kitajsko, to ima bolj malo zveze z

Šlo je za kontinuacijo anglo-saške&vzhodnoevropske vladavide, ki je proti novemu mileniju doživela peak.


2SV je lokalni konflikt. Glavno vlogo so igrale dražve/ljudstvo, ki so se teple že vsaj 900 let prej.
Zgolj teater je bil večji.
Ajde, japonci so bili en malce wildcard, ampak spet je šlo pretežno za evropejske ljudi, evropejsko tehnologijo, evropejske ideje itd.
V 2SV je bil 90% čisti evropejski duh, in ne nek Zulu.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

joze67 ::

Stikalo je izjavil:

Ne se bati za prihodnost. Sicer ne joka ampak laja. V Sloveniji je 250.000 psov, več kot otrok do 16. leta starosti. Hov Hov
Relevantno je kvečjemu, koliko je mladih psov (do drugega leta).
««
4 / 25
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Posledice Manchesterskega napada? (strani: 1 2 3 417 18 19 20 )

Oddelek: Problemi človeštva
998144810 (130473) BigWhale

Kako dvigniti nataliteto? (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
6611049 (10387) jype

Zakaj imigracija ni prava rešitev (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Problemi človeštva
44683355 (76609) PrihajaNodi

Več podobnih tem