» »

Kako dvigniti populacijo starjoče Evrope?

Kako dvigniti populacijo starjoče Evrope?

««
25 / 25
»
»»

nejcek74 ::

Jah, slabo kaze vašim planom, z desničarji zenske nočejo seksati, posiljevanje z namenom oploditve pa ni sprejemljivo. Zdaj ce vam je res toliko do tega, da se ohrani določen populacijski bazen začnite delat na sebi: zavrzite svoje ogabne ekstremistične blodnje, pokažite spoštovanje do potencialnih partnerk ter poskrbite za osebno higieno.
Ko opravite ta korak, javite, pa vam razložim kako pridete do partnerk za snovanje družine. Ni vrag, da v par letih ne izboljšamo stanja.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: FTad ()

Mr.B ::

sgdjkdlsugi4 je izjavil:

Mr.B je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Končno ena tema, ki obravnava resen problem človeštva in ne nek recimo global warming (BS).

Nekaj točk spočetih v temi, od soforumašev:

1. "Kaj me briga, kdo me bo nasledil"
To je nabržj izjava osebe, ki at the least nima otrok, and at best nobenega čuta za legacy, zgodovino in prihodnost družbe. Temu bi jaz enostavno rekel običen delovni dron. Work, consume, work, consume and then die. To je maksimalna grandioznost, ki jo premorejo taki.
Vprašanje se poraja...čemu ohraniti "našo" kulturo torej?
Če ne drugega, vsaj smo bili dosedaj zgled vsem barbarom, kako se vodi civilizirano, humanistično državo.
Nek irančan je pričal, da s tem ko Evropa postaja multikulturna, so zgubili zgled, preko katerega lahko mečejo svojim diktatorjem pod nos.
Če v evropi recimo toleriramo islamistično iransko kulturo, potem se lahko njihove ajatole izgovarjajo...češ...glej, saj tudi evropejci so taki.
TL;DR we were a beacon of freedom and decency for the barbarian world. Podobno kot Rim nekoč.


2. Kako izboljšati demografsko sliko?
Odvzeti nekaj pravic ženskam.
Vem vem. Vsem so se vam gate zvile v klopčič, ko ste to prebrali. Ampak žal je to tako, iz čisto praktičnih primerov. Emancipacija pomeni večja samostojnost žensk in večja kontrola rojstev.
Kako to narediti egalitarno...probably a substantial amount of brainwashing and incentives.

3. Morate se zavedat, da večina od vas bo še živa v tranzitnem obdobju iz ene kulture v drugo.
Ja, to pomeni, da boste čutili posledice te tranzicije. In še vsaj eno ali dve generaciji therafter.
Če vam to nič ne pomeni...kaj naj rečem, ste malce defeatist mazohisti.

4. Tisti, ki zmerjajo "češ, belci (aka. nacisti) ne morejo biti diskriminirani". Why not?
V kolikor so manjšina, so lahko ravno tako. In tudi bodo bili, enkrat ko ekonomska inercija jim presahne.
Ali si to zaslužijo? Do katere mere?
When will the debt be paid, če sploh?
In če ne...ali potem zagovarjate genocid nad neko "raso"?

Zaenkrat bo to dovolj. Še posebej bi rad odgovore na 4. točko, preferably, od kakega levičarja, multukulti type osebe.
Hvala.



Za pomoč koherentni za tiste ki ob poslušanju Fox news like 24 kur medijev, mislijo da vejo.
Pa prov veselje mi bo vsako tvojo objavo iz preteklosti dodati, da bo tako pika na i tistim ne samo desničarskim blodnjam ampak tudi do kje seže tvo intelekt pri vseh teh teorijah zarot. Da boš pač resen zagoornik. Resen, ne vreden posmeha.

Ti smatras (((Fox News))) kot desničarski medij? lol

Verjetno nisi dobro prebral, zato še enkrat - v zahodnem svetu ni desnice, ampak le kontrolirana opozicija.

Dejansko desnico lahko ironično najdeš v islamskih državah, kjer se zavedajo židovskih vplivov, problema nigrov v modernem svetu ter ženske emancipacije. Imajo pa druge probleme s svojo puščavsko doktrino iz 8. stoletja, kjer se od židovskega talmuda ne razlikujejo baš dosti. Krščanstvo je vsaj stopilo korak naprej, glede na globohomo propagando in poljubljanje nog nigrom iz afrike trenutnega papeža pa spet predaleč.

To da si omejen, pri dojemanju napisanega. je itak nepotrebno potrjevati.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

vostok_1 ::

https://www.rtvslo.si/slovenija/zaostre...

Saj ne rečem. Ni več čas debelih krav, ampak, me prav zanima kako mislite laufat državo naslednjih 30 let brez hard avtomatizacije.
Močan padec populacije, vse naraščajoči socialni programi, korona kriza 1&2.

Saj ne bo konec sveta, jasno da ne. Me pa prav zanima kako bo delovala taka družba....izven tega, da polovico svlovenije nadomestimo z afričani. Kar je tudi želja nacistov (levičarjev).
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

vostok_1 ::

Tri fashion extremisti prebutali 22 letnico ker je nosila krilo, v nemčiji:

https://www.theguardian.com/world/2020/...

:))


Spali boste tako kot ste si postlali. Trust me, v naslednjih desetletjih bo takih člankov iz dneva v dan več.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Chalky ::

China's Population To Drop By Half, Immigration Helps U.S. Labor Force
https://www.forbes.com/sites/stuartande...

https://imgur.com/TJtvbqq

Kot sem zapisal že na prejšnjih straneh. Kitajska nikoli ne bo dominirala tako kot so ZDA v prejšnjem stoletju. Multipolarni svet je tu in potrebno se bo pripraviti. Kitajska bo imela neko kratko obdobje (moje mnenje 2050-2070) kjer bodo na vrhuncu moči in tam se bo odločalo komu bo pripadlo to stoletje. Zato se Kitajcem tudi mudi prevzem Taiwana in po mojem mnenju že zamujajo. Xi je obljubljan vojaško superiornost do leta 2050 kar bo po mojem mnenju prepozno. Po mojem mnenju bo vse skupaj precej bolj izenačeno kljub temu da imajo Kitajci 1.4 milijarde ljudi. Kitajcem bi se pravzaprav moralo poklopiti kar nekaj stvari in kakršen koli konflikt, ki bi se lahko zavlekel jih lahko na dolgi rok pošteno stane. Recimo kakšen resnejši konflikt z Indijo bi jim požrl kar nekaj časa. Vse kar morajo Američani storiti je integrirati NATO vojsko z Japonsko, Avstralijo in Južno Korejo (skupaj 1.3 milijarde ljudi). Po letu 2050 se bo Kitajsko prebivalstvo začelo izredno hitro krčiti in bodo do leta 2070 izgubili skoraj 300 milijonov ljudi. Američani bodo zaradi migracijske politike svojo populacijo držali na isti ravni, čeprav sem mnenja da bodo v prihodnosti še povečali migracijsko kvoto. Poleg tega je tu še Kanada ki bo imela do leta 2100 približno 80 milijonov ljudi. Kitajci bodo imeli še vedno več ljudi, vendar bo razlika precej manjša in se jim po letu 2100 ne bo več splačalo spustiti v konflikt z zahodom. Pravzaprav bo imel Zahod leta 2100 več ljudi kot Kitajska. Evropa bo izgubila kar precej ljudi kljub temu da bodo lahko z migracijsko politiko precej bolje krotili vpad populacije kot Kitajska. Seveda je tu še en kup dejavnikov ki jih nisem štel in omenil, pravzaprav je to samo ena možnost.

Vse skupaj bo po mojem mnenju precej bolj izenačeno predvsem zato ker so se Kitajci "prepočasi" zbudili. Če bi Kitajci v času industrijske revolucije bili v položaju kot so recimo danes (minus vsa tehnologija) bi Kitajci zdajle dominirali 21 stoletje in vse skupaj sploh nebi bilo blizu. Američani nebi dobili 20 stoletja. Indija bo v precej boljšem položaju po mojem mnenju. Seveda je prihodnost nemogoče napovedati in že kakšen večji konflikt lahko vse skupaj spremeni v trenutku. Pravzaprav se svet izredno hitro spreminja in razna dejstva, kot npr da je Kitajska stara več kot 5000 let niso več tako pomembna. Nekateri imperiji so dominirali po več stoletij, tega danes ni več. Kitajska bo v naslednjih 80 letih (to ni nič) izgubila skoraj 750 milijonov ljudi. O stoletjih se sploh ne splača več govoriti ker se vse odvija precej hitreje.

Tule en primer tega kar govorim. Američan vedo da bo potrebna integracija in priprava za tisto obdobje 2050-2070. Podobno zdaj počnejo z Japonsko in Južno Korejo.

HMS Queen Elizabeth has embarked the largest number of warplanes ever onto her deck as she prepares to take her place at the heart of a UK-led NATO Carrier Strike Group.
https://www.royalnavy.mod.uk/news-and-l...

Edit: Ne vem zakaj ne naloži zgornje slike. Kliknite na Forbsov članek glede številk za 2100.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Chalky ()

vostok_1 ::

CPP bi, če bi tako želel, odredil prisilno rojevanje.

To, da Kitajska ne bo dosegla tega kar je ZDA. S tem se načeloma strinjam. Kitajci in azijci nasploh nimajo istega kulturnega ozadja kot evropejci in so tako genetsko kot kulturno bolj rigidni. Imajo pa številke. Kitajska bo definitivno imela enormen impak na svetovno dogajanje v tem stoletju. Če se odvije normie scenarij.

Svet as far as i can see currently bo definitivno multipolaren.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Chalky ::

@vostok_1

To glede prisilnega rojevanja ne vem. Mi je pa jasno da bo vpad zares gromozanski in da bodo morali kmalu nekaj postoriti kajti ko si enkrat v tem problemu je zelo težko iz njega. Z migracijami ne bodo nikoli pokrili izgube.

Sem pa zgoraj pozabil omeniti še eno izredno pomembno točko in sicer trenutni sistem. Američani so po drugi svetovni vojni uvedli svoj sistem, ki se ga držijo praktično vse države, z redkimi izjemami. Tu imam v mislih razne organizacije pa bančne sisteme in njihovo (ameriško) valuto, ki jo bodo Kitajci po mojem mnenju v prihodnosti močno zamajali. Pa razni mednarodni zakoni kot je recimo freedom of navigation, territorial waters itd. Vse to bo na kocki oziroma se bodo Američani na vsak način obešali na takšne stvari. Zdaj se pa vprašaj, ali se bo Kitajska sposobna zoperstaviti sistemu (ki ga je zahod zgradil)? Po mojem mnenju ni pogojev predvsem zato, ker bi potrebovali zato več desetletij, ki pa jih Kitajska nima. Pravzaprav bo Kitajcem poleg Zahodne vojaške moči, še največ preglavic delal prav sistem. Dvomim da ga bodo lahko spremenili/zrušili v tako kratkem času. Morda se motim, vendar trenutno ne vidim pogojev preko katerih bi lahko Kitajci zrušili sistem. Morda bi se moral ponoviti scenarij iz druge svetovne vojne s to razliko da bi oni izšli kot popolni zmagovalci, morda takrat. Čeprav si ne predstavljam kako bi to izgledalo ob dveh vojaških silah, da bi ena kapitulirala medtem ko bi druga utrpela zgolj manjše izgube.

vostok_1 ::

Amerikanci niso uvedli svoj sistem. Premalo poznaš realno zgodovino ZDA od 19. st naprej.

Se nekako strinjam, da vojna z Kitajsko je celo vrjetna. Hladna vojna s Sovjetsko zvezo je bila čisti scam.

Gre namreč za dve različni struji. ZDA in USSR je bila povsem ista struja pri delu. Kitajska pa nisem prepričan, če tudi. Vsaj mislim, da ne do take mere.
Presenečen bom, če ne bo prišlo do lokalnih spopadov.

----
In other news. Baje na švedskem se trenda nov fad. Degradiranje Koranov. Baje jih požigajo, obkladajo z svninjino itd.
Maby there's still some balls left in sweden afterall. Let's see (and hope).
https://apnews.com/article/578834d58fa2...
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

vostok_1 ::

Far-right activists had burnt a Quran in Sweden's Malmo city that led to an unrest as around 300 people began to protest, police said, Associated Press reported.

The protesters threw objects at police officers, burned tyres, set fire in Malmo late Friday.

The unrest followed the burning of Quran on Friday afternoon, that was done by far-right activists and shared online, according to TT news agency.


"Far-right" burns Quran. "Peaceful protesters" burn city.
Makes sense :))


Najbolj mi je žal, da nismo še v letu 2040-2050.
So much fun to be had.
Problem je ker bo veliko GenX-ov takrat že skoraj dementnih, da bi videli kaj so dovolili se zgoditi.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Chalky ::

Jasno da so Američani uvedli svoj sistem. Že to da je UN zgradba v New Yorku pove veliko. Pa razni bančni sistemi pa mednarodne organizacije. Poglej kdaj so bile organizacije ustanovljene in kdo je sedel za mizo ko so se pisali zakoni. UN je "star" vsega 75 let! To je smešno oziroma vse skupaj nič.

Jaz sem konflikt med ZDA in Sovjetsko zvezo vedno dojemal kot internal conflict. Mediji, vojaški industrijski kompleks in predsedniki so porivali svojo agendo vendar je dejstvo da so Rusi vedno bili del Evrope oziroma evropskega kontinenta. Zato je bil to vedno naš notranji problem, oziroma notranji problem "zahoda". Večina Ruskega prebivalstva živi na zahodu države, oziroma na vzhodu Evropskega kontinenta. Zato tudi nebi bil šokiran če bi nekega dne Rusi v primeru konflikta potegnili z nami, oziroma bi ostali nevtralni. Pravzaprav sem mnenja da bi lahko Američani in Rusi v prihodnosti prišli do kakšnega dogovora in premirja. V trenutnem okolju se to zdi malo verjetno vendar, bi se lahko to čez čas spremenilo, predvsem zaradi vse večjega vpliva Kitajske.

Zdaj kar se tiče Kitajske je pa to dejansko external threat, ki je zahod ni vajen. Rusi so v bistvu tako kot mi v Sloveniji samo da so oni pač precej večji tako po velikosti kot populaciji. Ni neke velike razlike. Kitajska pa je nekaj povsem drugega. O njih pravzaprav ne vemo prav dosti. Z njimi nimamo praktično nič skupnega, sistem, vrednote, jezik, kultura, pristop...praktično v popolnem nasprotju z našim mišljenjem. Zato mi tudi nikoli ne bo jasno kako lahko nekdo podpira Kitajce (razumem da ti gredo Američani na živce), ki z nami nimajo ničesar skupnega in jim pravzaprav dol visi za nas.

Scaramouche1 ::

https://imgur.com/TJtvbqq

Do 2100 bo robotika že tako razvita da je smešno govoriti o tem da rabimo še več otrok ali celo enako, tudi polovice ne!

Zelo malo ljudi je dovolj pametnih, da lahko vodi firme in tehnološko programira ekonomijo!

To je IQ 120 plus.. teh je majhen procent ljudi!

Važno je da se ne dovoli da se tisti ki ne morejo v teh državah delati normalno ne vzamejo kot humanitarni projekt kot je zdaj migracija iz Afrike in Arabije!


Danes je vojna za IQ kapital, Ameri hočejo izsesati EU in Azijo najpametnejših, o tem se ne govori v medijih!

Važno je da sprejemamo tiste ki bodo v novem svetu nepotrebni...

Mr.B ::

vostok_1 je izjavil:

Far-right activists had burnt a Quran in Sweden's Malmo city that led to an unrest as around 300 people began to protest, police said, Associated Press reported.

The protesters threw objects at police officers, burned tyres, set fire in Malmo late Friday.

The unrest followed the burning of Quran on Friday afternoon, that was done by far-right activists and shared online, according to TT news agency.


"Far-right" burns Quran. "Peaceful protesters" burn city.
Makes sense :))


Najbolj mi je žal, da nismo še v letu 2040-2050.
So much fun to be had.
Problem je ker bo veliko GenX-ov takrat že skoraj dementnih, da bi videli kaj so dovolili se zgoditi.

Desnicarska nerazgledana budala , komentira desnicarske blodnje s smilijem. :|

Scaramouche1 je izjavil:

https://imgur.com/TJtvbqq

Do 2100 bo robotika že tako razvita da je smešno govoriti o tem da rabimo še več otrok ali celo enako, tudi polovice ne!

Zelo malo ljudi je dovolj pametnih, da lahko vodi firme in tehnološko programira ekonomijo!

To je IQ 120 plus.. teh je majhen procent ljudi!

Važno je da se ne dovoli da se tisti ki ne morejo v teh državah delati normalno ne vzamejo kot humanitarni projekt kot je zdaj migracija iz Afrike in Arabije!


Danes je vojna za IQ kapital, Ameri hočejo izsesati EU in Azijo najpametnejših, o tem se ne govori v medijih!

Važno je da sprejemamo tiste ki bodo v novem svetu nepotrebni...

Leta 2100 bos mel kolonije verjetno ne samo na marsu... ampak je, desnicarje skrbi...
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: luclucluc ()

bigsmally ::

nejcek74 je izjavil:

z desničarji zenske nočejo seksati, posiljevanje z namenom oploditve pa ni sprejemljivo.


Is anyone really surprised that Right-wingers have better sex lives?

Od kdaj pa je za vas levičarje posiljevanje nesprejemljivo? Potem boste poslali domov vse fikifikijeverce?

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Poldi112 ()

Mr.B ::

bigsmally je izjavil:

nejcek74 je izjavil:

z desničarji zenske nočejo seksati, posiljevanje z namenom oploditve pa ni sprejemljivo.


Is anyone really surprised that Right-wingers have better sex lives?

Od kdaj pa je za vas levičarje posiljevanje nesprejemljivo? Potem boste poslali domov vse fikifikijeverce?

Verjetno vostok ne spada zraven, razen öe je miüljeno iti v Bordel, tam paglavci itak ne ütejejo...
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: luclucluc ()

Poldi112 ::

Chalky je izjavil:

Zato tudi nebi bil šokiran če bi nekega dne Rusi v primeru konflikta potegnili z nami, oziroma bi ostali nevtralni.


Nobena država ne pomaga drugim kar tako, altruistično. Ali ker so iste barve, kulture, ... Vse to je pesek v oči. V grobem je prioriteta št. 1 vsake države varnost in to je najlažje zagotoviti tako, da vladaš nad ostalimi. Najlažje v smislu, da ko si v poziciji, da si 10x močnejši od vseh ostalih, te nihče ne upa napasti. A ta pozicija ni realna, ker bankrotiraš. USA je tu anomalija, ker je izkoristila zgodovinsko priložnost, ko so se vsi ostali medsebojno zbombardirali.

In ker nihče noče biti dominiran smo tekom zgodovine konstantno videvali koalicije, ki so bile potrebne, da se je preprečilo sosedom vzpon. Takoj, je ena država postala premočna, so se bivši zavezniki skupno spravili nad njih, ker če bi dopustili, da jim predaleč pobegne, bi izgubili suverenost. En lep primer, z besedami bodočega šefa svobodnega sveta.

If we see that Germany is winning the war, we ought to help Russia; and if that Russia is winning, we ought to help Germany, and in that way let them kill as many as possible.”


Chalky je izjavil:

Ni neke velike razlike. Kitajska pa je nekaj povsem drugega. O njih pravzaprav ne vemo prav dosti. Z njimi nimamo praktično nič skupnega, sistem, vrednote, jezik, kultura, pristop...praktično v popolnem nasprotju z našim mišljenjem. Zato mi tudi nikoli ne bo jasno kako lahko nekdo podpira Kitajce (razumem da ti gredo Američani na živce), ki z nami nimajo ničesar skupnega in jim pravzaprav dol visi za nas.


Kitajci niso v poziciji, da bi nas dominirali, tako kot nas dominira US. In tudi US čez par desetletij ne bo več imela te moči, ker se je evropa postavila nazaj na noge. Kar nas lahko zjebe je zgolj notranja nestabilnost. In tu je na mestu vprašanje - kdo producira begunce kot po tekomeč traku - grozni kitajci, ali svetovni policaj?

S kitajci imamo ogromno skupnega - radovednost, želja po miru, sodelovanju, odpod do vojne, ... Kar gre US propagandi hudo v nos in zato nas dan za dnem strašijo. Nič novega.

vostok_1 je izjavil:

Amerikanci niso uvedli svoj sistem. Premalo poznaš realno zgodovino ZDA od 19. st naprej.

Se nekako strinjam, da vojna z Kitajsko je celo vrjetna. Hladna vojna s Sovjetsko zvezo je bila čisti scam.


Rusi, ki so bili odrezani od bivših trgovinskih partnerjev ter prisiljeni v vlaganje v vojsko namesto v ekonomijo, se ne bi ravno strinjali.

Medtem ko je kdo po tvojem uvedel ameriški sistem? Alieni?

Itako da so bili američani. Z Bretton Woods so rekli efektivno to, kar je rekel Bush: Every nation, in every region, now has a decision to make. Either you are with us, or you are with the terrorists.

Edino da večina držav ni imela opcije biti s "teroristi", ker so v tem primeru dobili po glavi.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Poldi112 ()

Poldi112 ::



Na 29. sekundi, realpolitika čez komedijo.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Poldi112 ()

luclucluc ::

Mr.B je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Far-right activists had burnt a Quran in Sweden's Malmo city that led to an unrest as around 300 people began to protest, police said, Associated Press reported.

The protesters threw objects at police officers, burned tyres, set fire in Malmo late Friday.

The unrest followed the burning of Quran on Friday afternoon, that was done by far-right activists and shared online, according to TT news agency.


"Far-right" burns Quran. "Peaceful protesters" burn city.
Makes sense :))


Najbolj mi je žal, da nismo še v letu 2040-2050.
So much fun to be had.
Problem je ker bo veliko GenX-ov takrat že skoraj dementnih, da bi videli kaj so dovolili se zgoditi.

Desnicarska nerazgledana budala , komentira desnicarske blodnje s smilijem. :|

Scaramouche1 je izjavil:

https://imgur.com/TJtvbqq

Do 2100 bo robotika že tako razvita da je smešno govoriti o tem da rabimo še več otrok ali celo enako, tudi polovice ne!

Zelo malo ljudi je dovolj pametnih, da lahko vodi firme in tehnološko programira ekonomijo!

To je IQ 120 plus.. teh je majhen procent ljudi!

Važno je da se ne dovoli da se tisti ki ne morejo v teh državah delati normalno ne vzamejo kot humanitarni projekt kot je zdaj migracija iz Afrike in Arabije!


Danes je vojna za IQ kapital, Ameri hočejo izsesati EU in Azijo najpametnejših, o tem se ne govori v medijih!

Važno je da sprejemamo tiste ki bodo v novem svetu nepotrebni...

Leta 2100 bos mel kolonije verjetno ne samo na marsu... ampak je, desnicarje skrbi...

To da ti oklicuješ kogarkoli razen mame, ki te je rodila, za budalo je beyond hilarious mongrel en.

bigsmally ::

Rasa ne obstaja, ampak za zaostalost Afrike so krivi belci! Dejstvo!

Poldi112 ::

Rasa seveda obstaja, za zaostalost afrike pa vsekakor so krivi belci, oz. bolj natančno evropejci in zadnje čase američani.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Poldi112 ()

bigsmally ::

Poldi112 je izjavil:

Rasa seveda obstaja, za zaostalost afrike pa vsekakor so krivi belci, oz. bolj natančno evropejci in zadnje čase američani.


A ker smo jim ukradli znanje? Drugega jim dol itak ne manjka, Kitajci sedaj na veliko rudarijo, tako da zlobni, beli kolonialist ni izčrpal zemlje.

Poldi112 ::

Kolega, rasizem vam megli možgane. Ropanje in klanje, ki se je izvajalo pod kolonialno oblastjo, je precej dobro dokumentirano. V novejšem času pa razsutje Libije, Egipta, ...

Kako smo se mi razvijali pod naci nadvlado? No, take oz. še slabše možnosti so imeli afričani pod angleži, nemci, italijani, belgijci,
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Poldi112 ()

vostok_1 ::

bigsmally je izjavil:

Rasa ne obstaja, ampak za zaostalost Afrike so krivi belci! Dejstvo!


Haha, legendarna. :))
Podobno kot: "naših dežel nimamo, a njihove moramo zaščititi"

Pač, bolniki, ki se ne zavedajo svoje neumnosti.

Poldi112 je izjavil:

Kolega, rasizem vam megli možgane. Ropanje in klanje, ki se je izvajalo pod kolonialno oblastjo, je precej dobro dokumentirano. V novejšem času pa razsutje Libije, Egipta, ...

Kako smo se mi razvijali pod naci nadvlado? No, take oz. še slabše možnosti so imeli afričani pod angleži, nemci, italijani, belgijci,


Jaz bi ti toplo priporočal, da preveriš kdo je vodil suženjsko trgovino in kdo je bil največji zaslužkar.
Do it my friend.

Če pač hočeš spoznati resnico. Če želiš ponavljati indoktrinirano mantor pa go right ahead. Te pa bom označil za bedaka if you do.

-----------
In other news:

V vašem verodostojnem levičarskem časopisu Delo, navajajo podatke o rekordno nizki fizični sposobnosti mladih generacij.
Debelost, motorična retardiranost.


50' leta bodo čudovita. I'm sure of it.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

Poldi112 ::

Kolega, če nimate argumentov se ne rabite oglašati. Ker to, da ste opranoglavec, je vsem kristalno jasno.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

vostok_1 ::

Kako nimam argumentov:

Vlada svetuje: Omejite stike, kjer je to za vsakodnevno življenje mogoče


https://www.rtvslo.si/zdravje/novi-koro...

Direkt iz establišmenta.


Svetujejo vam, da se zaprete v hišo, tako kot vam jaz svetujem.

Ti pa me obtožuješ pomanjkanja argumentov, medtem ko zbežiš stran ob prvem resnem vpršanju.
Slabo ti to gre prijatel.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Mato989 ::

Poldi112 je izjavil:

Kolega, rasizem vam megli možgane. Ropanje in klanje, ki se je izvajalo pod kolonialno oblastjo, je precej dobro dokumentirano. V novejšem času pa razsutje Libije, Egipta, ...

Kako smo se mi razvijali pod naci nadvlado? No, take oz. še slabše možnosti so imeli afričani pod angleži, nemci, italijani, belgijci,


Ja ker pred tem kolonializmom so se pa VRHUNSKO razvijali ane "kolega"?

Če bi se črnci v Afriki tako sposobno razvijali bi bili na višjem tehnološkem nivoju kot hudobni belci in bi nas oni zasužnjili... samo so prevlki lenuhi, to jim je kulturno privzgojeno!
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

vostok_1 ::

@koronapaničarji

vostok_1 je izjavil:

Kako nimam argumentov:

Vlada svetuje: Omejite stike, kjer je to za vsakodnevno življenje mogoče


https://www.rtvslo.si/zdravje/novi-koro...

Direkt iz establišmenta.


Kakšno opravičilo boš imel sedaj imagodei, poldi itd.?

Vam pravijo, da se zaprite v hišo. Vi pa nič.

Miki N je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Saj se poizkušam. Mi pa preprečujete, ker vas je strah. Fetišisti prokleti.

@imagodei
Kam si zbežal?



Vostok v trgovini včeraj - junaške prsi polne smrtonosno kužnega zraka:


Looks about right :D

Šit, sm falu temo.
Anyway...
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

Slopek ::

Izbris.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Slopek ()

tone31 ::

vse neonaciste v tej temi v kanclager se pospravi in ni vec problemov v eu

vostok_1 ::

Se strinjam. Levičarji vedno uspete uničiti neko kulturo, ki vas gosti.

Kulturni marksizem (Hitler je bil fan Makrsa, look it up) so začeli pumpati na hard po 2SV. Sproduciral je flower power gibnanje in degeneracijo naše družbe.
50 let kasneje pa lahko uživamo v njegovih pridobitvah.
Retardirana kultura, nevarno izgubo natalitete, padec inovacij, izguba trusted sosesk, disgeničnost reprodukcije itd.

Lepo vam je uspelo, ni kaj.
Kulturni marksisti ste rak rana družbe. Če se ga ne hitro zdravi povzroči izumrtje gostitelja.

Zadeva postaja iz dneva v dan bolj self evident.

Opranoglavci tvojega kova itak postajate vedno bolj irelevantni.

PS. Preden greste, but hitler and christianity....
Nacional socialisti so prirejali "orgije" za hitlejugend, kjer so fantje zaplojevali mladenke.
Free love so to speak.
Klasična marksistična.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

vostok_1 ::

Se pa strinjam. Če bi marksistični levičarji vladali Evropi, Evropa ne bi imela težav.
Ker ne bi bilo več Evrope. Ampak zgolj še kolonije tretjega sveta na njenem teritoriju.

Self evident my commie friend.
Self evident.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

tone31 ::

"look it up" pomeni verjetno "go to right wing conspiracy site i visit every day"?

sgdjkdlsugi4 ::

Poldi112 je izjavil:

Kolega, rasizem vam megli možgane. Ropanje in klanje, ki se je izvajalo pod kolonialno oblastjo, je precej dobro dokumentirano. V novejšem času pa razsutje Libije, Egipta, ...

Kako smo se mi razvijali pod naci nadvlado? No, take oz. še slabše možnosti so imeli afričani pod angleži, nemci, italijani, belgijci,



top kek

D3m ::

Ne preveč na glas.

Izvoljeno ljudstvo so.
|HP EliteBook|R5 6650U|

vostok_1 ::

tone31 je izjavil:

"look it up" pomeni verjetno "go to right wing conspiracy site i visit every day"?


A Hitlerjeve eseje imenuješ right wing conspiracy sites?
Sem vedel, da si podel bedak.

Moses Levy was the son of Eliahu Ha-Levi ibn Yuli (death circa 1800), a courtier and royal merchant, and his wife, Rachel, one of three wives in a plural marriage. The Ibn Yuli family were élite Sephardi Jews who served as court officials and advisers to the sultans of Morocco.[8]


Moses Elias Levy @ Wikipedia

Just double checking.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Mr.B ::

luclucluc je izjavil:

Mr.B je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Far-right activists had burnt a Quran in Sweden's Malmo city that led to an unrest as around 300 people began to protest, police said, Associated Press reported.

The protesters threw objects at police officers, burned tyres, set fire in Malmo late Friday.

The unrest followed the burning of Quran on Friday afternoon, that was done by far-right activists and shared online, according to TT news agency.


"Far-right" burns Quran. "Peaceful protesters" burn city.
Makes sense :))


Najbolj mi je žal, da nismo še v letu 2040-2050.
So much fun to be had.
Problem je ker bo veliko GenX-ov takrat že skoraj dementnih, da bi videli kaj so dovolili se zgoditi.

Desnicarska nerazgledana budala , komentira desnicarske blodnje s smilijem. :|

Scaramouche1 je izjavil:

https://imgur.com/TJtvbqq

Do 2100 bo robotika že tako razvita da je smešno govoriti o tem da rabimo še več otrok ali celo enako, tudi polovice ne!

Zelo malo ljudi je dovolj pametnih, da lahko vodi firme in tehnološko programira ekonomijo!

To je IQ 120 plus.. teh je majhen procent ljudi!

Važno je da se ne dovoli da se tisti ki ne morejo v teh državah delati normalno ne vzamejo kot humanitarni projekt kot je zdaj migracija iz Afrike in Arabije!


Danes je vojna za IQ kapital, Ameri hočejo izsesati EU in Azijo najpametnejših, o tem se ne govori v medijih!

Važno je da sprejemamo tiste ki bodo v novem svetu nepotrebni...

Leta 2100 bos mel kolonije verjetno ne samo na marsu... ampak je, desnicarje skrbi...

To da ti oklicuješ kogarkoli razen mame, ki te je rodila, za budalo je beyond hilarious mongrel en.

To da ne ves kaj komentiras, in to potrdis v pisani obliki. Ja res si faca. Pomagaj vostoku, on itak pravi da imajo babe prevec pravic. Kako si upajo reci ne.

bigsmally je izjavil:

Poldi112 je izjavil:

Rasa seveda obstaja, za zaostalost afrike pa vsekakor so krivi belci, oz. bolj natančno evropejci in zadnje čase američani.


A ker smo jim ukradli znanje? Drugega jim dol itak ne manjka, Kitajci sedaj na veliko rudarijo, tako da zlobni, beli kolonialist ni izčrpal zemlje.

Kajtaci so v afriki dalec zadaj v iskoriscanju njenih resorsev kot evropejci. Na sreco kot kaze, so pa americani se bolj zadaj od kitajcev, oni so zgodovinsko rabili samo poceni delovno silo...

vostok_1 je izjavil:

bigsmally je izjavil:

Rasa ne obstaja, ampak za zaostalost Afrike so krivi belci! Dejstvo!


Haha, legendarna. :))
Podobno kot: "naših dežel nimamo, a njihove moramo zaščititi"

Pač, bolniki, ki se ne zavedajo svoje neumnosti.

Poldi112 je izjavil:

Kolega, rasizem vam megli možgane. Ropanje in klanje, ki se je izvajalo pod kolonialno oblastjo, je precej dobro dokumentirano. V novejšem času pa razsutje Libije, Egipta, ...

Kako smo se mi razvijali pod naci nadvlado? No, take oz. še slabše možnosti so imeli afričani pod angleži, nemci, italijani, belgijci,


Jaz bi ti toplo priporočal, da preveriš kdo je vodil suženjsko trgovino in kdo je bil največji zaslužkar.
Do it my friend.

Če pač hočeš spoznati resnico. Če želiš ponavljati indoktrinirano mantor pa go right ahead. Te pa bom označil za bedaka if you do.

-----------
In other news:

V vašem verodostojnem levičarskem časopisu Delo, navajajo podatke o rekordno nizki fizični sposobnosti mladih generacij.
Debelost, motorična retardiranost.


50' leta bodo čudovita. I'm sure of it.

To da si nerazgledan, itak vemo. To tud pomeni da zgodovine tud kaj dosti ne poznas. Kaj ko bi prebral kakj o evropskem kolonializmu v teh dezelah. Francozi ze vejo...
Potem pa poglej, kaj so imeli muslici v casu srednjega veka.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mr.B ()

Mr.B ::

Mato989 je izjavil:

Poldi112 je izjavil:

Kolega, rasizem vam megli možgane. Ropanje in klanje, ki se je izvajalo pod kolonialno oblastjo, je precej dobro dokumentirano. V novejšem času pa razsutje Libije, Egipta, ...

Kako smo se mi razvijali pod naci nadvlado? No, take oz. še slabše možnosti so imeli afričani pod angleži, nemci, italijani, belgijci,


Ja ker pred tem kolonializmom so se pa VRHUNSKO razvijali ane "kolega"?

Če bi se črnci v Afriki tako sposobno razvijali bi bili na višjem tehnološkem nivoju kot hudobni belci in bi nas oni zasužnjili... samo so prevlki lenuhi, to jim je kulturno privzgojeno!

Vpras americani, oni so jih z ladjami uvazali. In se danes, ker se grejo kapitalizma v solah, nocejo svojim drzavvljanom nuditi ustrezno izobrazbo, potem pa se cudis o teoretikih , veri boga in ostale blodnje...

vostok_1 je izjavil:

@koronapaničarji

vostok_1 je izjavil:

Kako nimam argumentov:

Vlada svetuje: Omejite stike, kjer je to za vsakodnevno življenje mogoče


https://www.rtvslo.si/zdravje/novi-koro...

Direkt iz establišmenta.


Kakšno opravičilo boš imel sedaj imagodei, poldi itd.?

Vam pravijo, da se zaprite v hišo. Vi pa nič.

Miki N je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Saj se poizkušam. Mi pa preprečujete, ker vas je strah. Fetišisti prokleti.

@imagodei
Kam si zbežal?



Vostok v trgovini včeraj - junaške prsi polne smrtonosno kužnega zraka:


Looks about right :D

Šit, sm falu temo.
Anyway...

Da da, pozabil si da sramotis padlega junaka z izjavami, kot co odvzem pravic babam... ja naci ki povelicuje partizana, ni cudno da blodis v vseh temah, ko nimas tri p materne.

vostok_1 je izjavil:

Se strinjam. Levičarji vedno uspete uničiti neko kulturo, ki vas gosti.

Kulturni marksizem (Hitler je bil fan Makrsa, look it up) so začeli pumpati na hard po 2SV. Sproduciral je flower power gibnanje in degeneracijo naše družbe.
50 let kasneje pa lahko uživamo v njegovih pridobitvah.
Retardirana kultura, nevarno izgubo natalitete, padec inovacij, izguba trusted sosesk, disgeničnost reprodukcije itd.

Lepo vam je uspelo, ni kaj.
Kulturni marksisti ste rak rana družbe. Če se ga ne hitro zdravi povzroči izumrtje gostitelja.

Zadeva postaja iz dneva v dan bolj self evident.

Opranoglavci tvojega kova itak postajate vedno bolj irelevantni.

PS. Preden greste, but hitler and christianity....
Nacional socialisti so prirejali "orgije" za hitlejugend, kjer so fantje zaplojevali mladenke.
Free love so to speak.
Klasična marksistična.

Da da hitler je bil najbolje, kar se je lahko zgodilo evropi. Sanjaj dalje, v katero opcijo ga bos uvrstil, da se bos pocutil bolje.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mr.B ()

Mato989 ::

Se vedno mi noben ni razlozil kako smo belci krivi za stanje in napredek afrike ce so preden smo prisli tja dobesedno ziveli plemensko 100 let pred opicami

Vec kot mracnega veka evrope nikol niso zmogli dosezt v vecini afrike
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

vostok_1 ::

Baje smo evropejci krivi za to, da oni niso morali izumiti kolesa tam dol. Morda, če bi jih pustili dol pri miru nekaj tisočletji, bi vrjetno uspeli.
Ne vem točno kakšno logiko uporabljajo neo-marksisti.

Baje krivijo evropejce, da niso zastonj častili železnic in telegrafa afriki, or something.
Zanimivo čemu Azijci niso nikoli formalno bili uporabljeni kot sužnji takrat. Low paid labor...šure, ampak ne sužnji.

Why is that?
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

spegli ::

A ni na meji 1500000000 migrantov od lanskega januarja ? By debil grims.

Scaramouche1 ::

vostok_1 je izjavil:

Baje smo evropejci krivi za to, da oni niso morali izumiti kolesa tam dol. Morda, če bi jih pustili dol pri miru nekaj tisočletji, bi vrjetno uspeli.
Ne vem točno kakšno logiko uporabljajo neo-marksisti.

Baje krivijo evropejce, da niso zastonj častili železnic in telegrafa afriki, or something.
Zanimivo čemu Azijci niso nikoli formalno bili uporabljeni kot sužnji takrat. Low paid labor...šure, ampak ne sužnji.

Why is that?


Oni so svoje sužnje prodajali Amerom in ostalim! NE NAM!
To da so jih lovili kar tako je smeha, ne obstaja črnska WAKANDA, to samo neumni razmišljajo!

To da so v zaostanku zaradi kolonializma je smešna trditev! Toliko let kasneje? Tiste države ki niso bile kolonizirane so v večjem zaostanku ker jim kolonizatorji niso prinesli znanja!

Mr.B ::

Scaramouche1 je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Baje smo evropejci krivi za to, da oni niso morali izumiti kolesa tam dol. Morda, če bi jih pustili dol pri miru nekaj tisočletji, bi vrjetno uspeli.
Ne vem točno kakšno logiko uporabljajo neo-marksisti.

Baje krivijo evropejce, da niso zastonj častili železnic in telegrafa afriki, or something.
Zanimivo čemu Azijci niso nikoli formalno bili uporabljeni kot sužnji takrat. Low paid labor...šure, ampak ne sužnji.

Why is that?


Oni so svoje sužnje prodajali Amerom in ostalim! NE NAM!
To da so jih lovili kar tako je smeha, ne obstaja črnska WAKANDA, to samo neumni razmišljajo!

To da so v zaostanku zaradi kolonializma je smešna trditev! Toliko let kasneje? Tiste države ki niso bile kolonizirane so v večjem zaostanku ker jim kolonizatorji niso prinesli znanja!


To da tako kot vostok iščeš v Googlu, ker drugje ne znaš točno z določenimi ključnimi besedami in upaš da boš dobil drugačen rezultat kot je tvoj votokov umski doseg... To da je vostok med nerazgledanimi naciji in se tudi ne skriva kot tak. No verjetno je naci čisto sprejemljivo dejstvo v njegovem umskem dosegu…Pa pustimo da brati ne znate, ampak raje gledate vizualne sci fi plačane prispevke.

Tako da Vostok like mentaliteta, ne gre dlje od udarnega naslovnika...


Samo da nadaljuješ ropanje, preden se človeku obrne. Seveda je normalno da boš investiral v "infrastrukturo" da boš lažje kradel..
The establishment of colonial rule over the African interior (c. 1880-1900) reinforced Africa’s commodity export growth. Colonial control facilitated the construction of railways, induced large inflows of European investment, and forced profound changes in the operation of labour and land markets (Frankema and van Waijenburg 2012). That is, colonial regimes abolished slavery, but they replaced it with other forced labour schemes. The scramble pushed African exports to new heights, but without the preceding era of commercialisation the African scramble probably would never have taken place.

COLONIALISM AND ECONOMIC DEVELOPMENT IN AFRICA

Colonial Style and Post-Colonial Ethnic Conflict in Africa

Analysis of Colonialism and Its Impact in Africa


PS za tiste s kitajsko predispozicijo... Postcolonialism and organizational knowledge in the wake of China’s presence in Africa: interrogating South-South relations

tole lahko celo berete
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

sgdjkdlsugi4 ::

Zimbabwe.

V eni besedi sem zakljucil tvoje blodnje.

Zgodovina sprememb…

vostok_1 ::

Mr.B-ja jaz kar ignoriram. Nima smisla trošit časa z moteno osebo.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21
««
25 / 25
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Posledice Manchesterskega napada? (strani: 1 2 3 417 18 19 20 )

Oddelek: Problemi človeštva
998144810 (130473) BigWhale

Kako dvigniti nataliteto? (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
6611049 (10387) jype

Zakaj imigracija ni prava rešitev (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Problemi človeštva
44683355 (76609) PrihajaNodi

Več podobnih tem