» »

Moderatorji

Moderatorji

Luk as ::

Res se mi smilite.
  • zaklenil: bluefish ()

kuall ::

če boš kritiziral moderatorje po moje ne moreš pričakovat druzga kot izbrisa. vsak človk najprej poskrbi za svojo rit.
je pa zanimivo, kako moderatorji, ki so na poziciji moči, ne prenesejo kritike in jo brišejo, medtem ko od politikov, ki so tudi na poziciji moči, pričakujejo, da bodo vsako kritiko vsakega debila morali poslušati.

IL_DIAVOLO ::

Največ naredis ce se ne sekiras, ampak veselo shitpostas naprej. Ce se jezis, se bolj z veseljem brisejo. Ne prerekaj se z njimi, niti komuniciraj ne.

Samo ignore. In ja, skoda da je temu tako, ampak sami so ustvarili taksno klimo.

Cheers ;)

Zgodovina sprememb…

Luk as ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Največ naredis ce se ne sekiras, ampak veselo shitpostas naprej. Ce se jezis, se bolj z veseljem brisejo. Ne prerekaj se z njimi, niti komuniciraj ne.

Samo ignore.

Cheers ;)

Saj imaš prav. Za na forum je to najboljša rešitev. Toda taki so zame pussyji v real lifu.
Ki se ne znajo oziroma ne upajo postavit za svoj prav. Ja tukaj se lahko duvajo v real lifu bi jih hitro postavil na realna tla.
Res se mi smilijo.

Gagarin ::

A bi jih tepu?

Lonsarg ::

Tisto iz screenshota niti slučajno ni izbris kritike ampak gre za izbris trolanja (mislim halo "zaradi mojih blodenj"), ravno trolanje pa znatno zniža kvaliteto foruma. Prave kritike lahko komot najdeš neizbrisane pod temo pritožbe.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

Luk as ::

Lonsarg je izjavil:

Tisto iz screenshota niti slučajno ni izbris kritike ampak gre za izbris trolanja (mislim halo "zaradi mojih blodenj"), ravno trolanje pa znatno zniža kvaliteto foruma. Prave kritike lahko komot najdeš neizbrisane pod temo pritožbe.

To sploh ni res, ker ne veš kaj vse je izbrisano.
Spet si nasedel, ker ne vidiš pointa. Očitno si še en od "vernikov" ki ne vidijo dalj kot 5cm pred sabo. Fora ni o njegovih blodnjah (ki ne rečem, da jih nima-mo) fora je v kredibilnosti moderatorjev.
Tisto kar jim ne paše hitro izbrišejo, da jih čim manj vidi-prebere.
Enako bo s to temo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Luk as ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Francija od Googla terja globalno pravico do pozabe

Oddelek: Novice / Zasebnost
75590 (3305) nsignific
»

Odprto pismo slo-techu (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
637273 (5321) Pyr0Beast

Več podobnih tem