» »

Pohvale

Pohvale

Temo vidijo: vsi

Hipatija ::

Se mi je zdelo, da sem enkrat nekje tukaj opazila temo "Pohvale", ampak ker je sedaj ne najdem, odpiram novo.

Rada bi pohvalila moderatorja @ahac-a, za doslednost pri "oživljanju" moje teme, ki so jo uporabniki dvakrat izbrisali. To je vse.
Woman can either be a feminist or a masochist.

Polozweii ::

Pohvalu bi D3m ker je v privat da best kolega.

Pohvalil bi jype-a. Tip je razgledan, dober sogovorec, stručko svoje vrste. Ko se z njim dobiš 1 na 1 vidš, da gre za one in a million osebo.

Pohavlil bi Okapija, ki nesebično deli svoje znanje in izkušnje, ustvarja zanimive prispevke...

Pohvalil bi tudi Barbapapo / CADFreak, ki kdaj deli svoje praktične izkušnje v tehinčnih bolj strojniško obarvanih temah. Predvsem njegov umirjen karatkter pozitivno odstopa od povprečja. Za razliko od mene ni zaletav...

Pohvalil bi McHusch-a in Agressorja, ki poskrbita za glavnino člankov na ST -> Vsebina zaradi katere se splača obiskati forum tudi, ko ti ni do sodelovanja v razpravah.

Ostali mi trenutno ne padejo na misel, da bi jih lahko s čim kakorkoli izpostavil.
Genosse

Zgodovina sprememb…

FrRoSt ::

Pohvalil bi tole našo, simpatično in rahlo plaho @Hipatijo, ki se bori in opozarja tudi na zadeve z lepšimi polovicami ljudi in njihovimi problemi. :)

Sicer je zadnje nekaj časa ni več tukaj gor, upam, da je ni pregnal koronavirus. ;)
Znajdite se sami! Vrgli so me ven iz teme koronavirusa! :))
Zaradi zrezka ne ubijajte Krave!

janezvalva ::

hvala moderatorjem za vneto delo
my Dissenter: Master Procrastinator

Vazelin ::

Pohvalil bi moderatorja percija za zavzeto delo
I got 99 problems but 5 usd tezus ain't one.

bedarija ::

pohvalil bi @FrRoSt-a ker mi daje upanje da pecanje neznank na forumu lahko vodi v kaj resnejšega.

Jarno ::

To z idioti je malce mim. Gre za ST kulturo, kjer je slog pisanja z manj samocenzure, več je ad-hominem zadev itd.
Na bolje obiskanih dobro moderiranih tujih forumih praviloma vedno debatiraš s kom drugim, zato so prispevki bolj previdni in vsebinski.
There lives a zipacna in zugrarna...

Facebook dev ::

Pohvalil bi Vazelina, za njegove dnevne zabavne vložke v kripto temi.

D3m ::

Pohvalil bi kolega Polota za dobro plavanje med WOKE babami in upam, da mu uspe v Lockhead Martin Corp. :)

Pohvalil bi tudi jypeta, ki me še mora povabiti v kitajsko restevracijo (Supernova).....lahko je tudi vozi miško.....pa Polozweii mora biti obvezno zraven.
|HP ProBook|R5 3500U|
|Lenovo A10|Mediatek MT8121|

Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Moj prvi film

Oddelek: Sedem umetnosti
81097 (532) MasterTade
»

Uncharted 3: Drake's Deception

Oddelek: Igre
493649 (2686) yayo
»

kater napajalnik

Oddelek: Kaj kupiti
161353 (1083) Wofk
»

Vprašanje glede online trgovin - Ali kaj kupujete?

Oddelek: Kaj kupiti
111658 (1189) delfinus
»

Oglejte si stran in jo pokomentirajte

Oddelek: Izdelava spletišč
221080 (650) pivmik

Več podobnih tem