» »

Gimnaziji (zahtevnost)

Gimnaziji (zahtevnost)

Quantum ::

Yo, je mogoče kdo od vas hodil na gimnazijo Brežice ali gimnazijo Novo mesto? Katera se vam zdi na osebni presoji težja?

lp.

Kripto mesi ::

Jaz sem najprej naredil gimnazijo v Brežicah in ker je bilo tako fajn, sem se potem vpisal še na gimnazijo v Novem Mestu in jo tudi dokončal. Po mojih izkušnjah sta kar primerljivi.

FTad ::

Quantum je izjavil:

Yo, je mogoče kdo od vas hodil na gimnazijo Brežice ali gimnazijo Novo mesto? Katera se vam zdi na osebni presoji težja?

lp.


Sem hodil na splošno gimn. Novo mesto 10+ let nazaj. Zelo prijetna, nisem zasledil niti občutil kakega bullyinga ipd. Če greš tja, se ne boš zafkrnil. Gimn. Brežic ne poznam.

Filip8 ::

Mislim da sta to primerljivi gimnaziji, pojdi na tisto, ki ti je bližje, kolikor sem slišal so neke razlike po Ljubljanskih gimnazijah.

Matevz96 ::

Meh, to z boljšimi/slabšimi gimnazijami je bolj tako. Na koncu imajo pa vsi primerljiv uspeh na maturi. Naprimer moja gimnazija se je vedno hvalila (ne več je še enako) kako vsi naredijo maturo*, ja seveda jo če vsem ki se jim zdijo "problematični" dajo na koncu popravca.

*na prvem roku, to povejo zelo potiham.
#hooldthedoor

Quantum ::

Kripto mesi je izjavil:

Jaz sem najprej naredil gimnazijo v Brežicah in ker je bilo tako fajn, sem se potem vpisal še na gimnazijo v Novem Mestu in jo tudi dokončal. Po mojih izkušnjah sta kar primerljivi.

CEPAJ

cvalsr ::

Katera se vam zdi na osebni presoji težja?

Ker bi šel ti seveda rad na težjo, kenede?
Preseli se k PESom, tam boš lahko popoln brezdelnež, nobene gimnazije ti ne bo treba dokončati, dobival boš polne žepe socialnih transferjev, se vozil z neregistriranim avtom - in niti vozniškega ti ne bo treba narediti, kaj šele gimnazije. Pa še nekaznovano boš lahko kradel - čista zmaga za take tapridne, ki iščejo "težjo" gimnazijo.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Sirko20 ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

v VS na

Oddelek: Loža
242094 (1483) nevone
»

Prepis iz gimnazije na računalniško šolo (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10719576 (17580) Smurf
»

Srednja Šola

Oddelek: Loža
304417 (3497) loveJDM
»

katero srednjo šolo? (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
6310405 (7000) Janac
»

Izbira šole (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
528171 (7394) Klemenn

Več podobnih tem