» »

Kateri mp3 player z diskom kupiti?

Kateri mp3 player z diskom kupiti?

premak ::

Zanima me, kateri mp3 player z diskom kupiti (10 - 20 GB). Ker vem, kakšne so cene približno, mislim kak rabljen model. Če kdo pozna koga ki prodaja, naj pove. Mi lahko kako svetujete kakšen model bi bil dober za primerno ceno?

prema@email.si

Hvala

IceIceBaby ::

Lahko ti priporočam iPoda (www.apple.com/ipod). Na vseh testih ga ocenjujejo ful dobro, v USA se prodajajo ful dobro in je celo med prvimi tremi najbolj kul izdelki (v eni raziskavi sem bral zadnjič :))
iPod je zakon kej je majhen, dokaj dolgo baterija zdrži, je lep za pogledat, enostaven za uporabljat in ima firewire priključek tko da 10gb zlo hitro spraviš na njega. Uporaben je tudi kot externi disk, pa tak organizator ma gor itd.
Slabost je cena. Pri nas 10gb model stane mal manj kot 100k sit. Druagč pa lahko iz USA dobiš 5gb model že za 100 dolarjev + poštnina. To je pa napol zastonj. Poglej na ebay.

evo, link do testa na toms hardware

Zgodovina sprememb…

wind ::

ce bo kdo to naročeval iz USA jaz vzamem enega :)

IceIceBaby ::

poštnina te pride 10, 15 dolarjev. Z prodajalcem se pa zmeniš da napiše gor gift pa vrednost $30 recimo tko da ne carinjo. Vse skup imaš pri nas lahko za manj kot 30k sit.

CaqKa ::

jaz sem za mojga fotra kupil v powerplusu creative jukebox 3.
zadeva ima 20 gb diska, usb1, firewire.
mislim da je okrog 80ksit...
morš pa extra prosit da ti ga naročijo.. sicer je pa eventus zastopnik za creative... morem jih preklet ker rezervno baterijo za jukeboxa naročam že dva in pol mesca.

premak ::

Hvala za vse odgovore, mi lahko kdo pove, kako kupovati prek eBuya? S karticami naših transakcijskih računov se očitno tam ne da kupovat. Kdo ve za rešitev?

Flamer ::

Mene pa zanima če je možno da dobis dejansko iPoda na eBayu že za 10-50$??
Da ni ko kaki nateg??:\

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Flamer ()

Flamer ::

Pa ni to kaka rabljena šara, pise zapečateno, nikoli odprto...

moj_nick ::

Jst sploh ne prtisnem play če ni ipod :D

Resno, ta napravca te zasvoji - ni lepšega kot vsa zbirka muske v žepu.


btw če hočš nabijat (da, to se da) morš kupt ameriški model, ker imajo evropski znižan maximum volume.

IceIceBaby ::

pomoje je nateg. Nebi drugač bli novi playerji 300 dolarjev, nekdo bi pa za 10 prodajal.
Če bi blo možno nardit podoben mp3 player za tak drobiž pol bi sigurno kakšni korejci to delali :)

Btw...plačevanje v tujino je zlo enostavno prek Western Uniona. Sicer je kar precej provizije, ampak je pa zadeva hitra in zanesljiva. Drugač pa kreditna kartica, jaz večinoma iz tujine naročam z eurocard in je še vedno šlo brez problemov.

premak ::

Na e-bayu neki ne razumem.
PayPal je plačilo s kartico, personal check je verjetno ček, kaj je pa money order? Je mogoče plačilo po prevzemu?
Hvala.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: premak ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

iPod

Oddelek: Kaj kupiti
241895 (1124) __Devil__
»

[MP3] predvajlaniki s trdim diskom

Oddelek: Zvok in slika
364277 (2666) kapca81
»

iPod in Mac mini članek na Jabuk.net (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
608479 (7377) Roadkill
»

Kateri mp3 predvajalnik z 20GB+ prostora

Oddelek: Kaj kupiti
111951 (1716) TribesMan
»

Kateri mp3 prenosni player?

Oddelek: Kaj kupiti
111433 (1278) iso2000

Več podobnih tem