» »

iPod

iPod

Arkadij ::

Torej sprašujem, če se mi splača kupiti applovega iPoda (glede na to, da veliko poslušam muziko). Vem, da je predvajalnik super, samo me zanima če to opraviči njegovo ceno. Največja (40GB) varijanta stane 135.000, prodajajo pa tudi 20GB za 110.000 in 10GB za 85.000 SIT. Lahko se ga uporablja tudi kot eksterni disk. Predvsem me zanima, če ima že kdo izkušnje z njim, drugače bo pa vsako mnenje dobrodošlo. :)

Klik!

CirCA|PhP ::

Mogoče veš kok stane tale tanov Mini Ipod, k je 4Gb??

IceIceBaby ::

za 85k sit dobiš zdej 15GB iPoda. 10GB modela ni več. Mogoče majo še kakšne stare zaloga, ampak od zdej naprej bo tako. 15, 20 in 40GB.

Cen za iPod mini še ni, v EU se bo šele spomladi začel prodajat AFAIK.

Marley, glede samega iPoda pa ti lahko rečem le to da je zakon zadeva, samo malo drago je :) Sicer je pomoje najbolj kul prenosni mp3 player in če že imaš namen dat tolk keša in če dost poslušaš musko bi ti vsekakor iPoda priporočal. Zadeva je res majhna in lahka pa enostavna za navigirat med komadi. Poleg tega maš dost velik ekran tut za kakšno pasjanso ali za enostavne zapiske, koledarček...

Če maš kakšno možnost ga iz USA probi dobit :) Dolar je trenutno precej slab in če poznaš koga v USA ga lahko že za 60k s poštnino vred dobiš.

XWY ::

Glede IPoda ti lahko povem da je bil meni to eden najboljših nakupov (imam 15gb model, s tem da ga nisem kupil pri nas).
Ima izjemno pregledne menije, preprosto upravljanje, super urejanje glasbe in playlist prek ITunesov, seveda eksterni disk, podpira VBR, krasna reprodukcija zvoka.... Poleg tega pa se da dokupiti kup pripomočkov (spet so v tujini cenejši (ciljam na Ameriko)), od katerih je meni trenutno najpomembnejši card reader, tako da lahko na potovanju preočiš fotografije iz digitalca direktno na IPod in kartica je spet prosta.

Jaz ga toplo priporočam, razmisli samo glede kapacitete.
Al pa tud ne?!?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: XWY ()

antonija ::

A pa se da iPod direkt uporabljat kot externi disk a je treba prej instalirat kej na kompjuter tko kot pri iRiverju?
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

IceIceBaby ::

XPji ga takoj spoznajo kot externi disk. Za ostale nevem, ampak v 98 verjetno ne dela kr tko.

antonija ::

Pol pa sploh ni tko npaacna zadeva... Upam da bo ksn na ebayu dost pocen... Kaksne so pa kej iPodove alternative? A majo enako dober zvok in menuje al so bl poden?
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: antonija ()

OldSkul ::

Jaz ga bom prek nemškega e-baya kupil, ko bomo prišli v EU.

antonija ::

Jaz si ga bom tud prek nemskega ebaya kupu, sam se preden bomo v EU, ker sm zdej tko bliz EU da si lahk k kolegu narocim in mi na siht prinese paket...:D

Me pa se zmeri zanima kak je z drugim firmam teh tavelkih playerjev. A so vsaj v istem razredu a je iPod res taka tata-mata da povoz vse druge?
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

IceIceBaby ::

Pomoje pri creativu ali kakšni drugi firmi dobiš podobno zadevo. Čeprav iPod je pomoje še vedno najmanjši, najlažji in najlepše zgleda (v živo še 10x boljš kot na slikah). Pa menije ma odlične pa tiste navigacijske gumbe (niso gumbi ampak touch pad, kot pri notebookih :)) itd.

Če ti je taglavna stvar čim več diska se dobi tudi ene 60gb zadeve, se mi zdi da jih creative dela. Ampak če bi jaz kupoval bi 100% iPoda. 15GB je dovolj za musko in občasno prenašanje podatkov vse ostalo se mi zdi pa boljše kot pri konkurenci.

moj_nick ::

Jst imam 15gb model in nimam kaj za pripomnit. Če imaš denar, ga kupi, žal ti nikakor ne more biti.


Ravnokar sem dobil še iTrip. Prav dobr izpade - oddajnik FM signala, da lahko poslušaš musko z iPodovega diska na navadnem radiu, avtoradiu, doma se pokneš na kavč z iPodom v rokah in ti lepo špila musko na stolpu :)

pa btw men dela iPod v Linuxu ;)
110111001001010001010000

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: moj_nick ()

Arkadij ::

No, sedaj sem zbral dovolj keša in sem naročil 20gb. Dobiš kar nekaj stvari več kot pri 15gb, 40 gb pa mislim da ne rabim. No, hvala za nasvete. :)

Road Runner ::

po mojih izračunih bo mini pršu ~ 68k (4gb, manjši, lažji, manj se poznajo praske)

drugač pa, ma kdo ipoda že kj dl časa? mene trenutno predvsem skrbi to, da baterija drži tistih 18 mescev, pol pa začne pešat

OldSkul ::

Marley pa ti boš dal 110 tisočev za en MP3 player???:\
Na tvojem mesu bi ga raje za male pare na nemškem E-bayu kupil, preostali denar pa še kam pametno vložil.

Gandalfar ::

Racer: si videl .. zadeva je v ameriki cist razprodana .. cakalni casi so do nekje 3 tedne.. ce bomo to lahko cez 2 meseca dobili pri nas bo se vredu..

Road Runner ::

Gandalfar: no, dva mesca mamo da zaslužmo ;)

Gandalfar ::

Ne skrbi .. prva stvar, ki jo bomo kupl bo en roza ipod zate.. :D

Arkadij ::

Danes dobil iPoda. To je eden izmed tistih nakupov, zaradi katerega ti ni žal niti dinarja, ki si ga dal. :D

Zakon je.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Arkadij ()

freserovski ::

Katerega si pa kupil in kolko $$$ si odštel?
Problemi so, problemi bodo! Kurc jih gleda!!

NightHawk ::

bom kr kleletole prasou...
je na vidiku kaksna stvarca kot doticni IPod, le da bo podpirala tudi videoformat? pa potem more verjetno se barvni lcd imeti.

IceIceBaby ::

Mislim, da ima Creative nekaj podobnega (al pa kak drug proizvajalec, ne me za besedo držat). V zadnjem monitorju je bil test prenosnih MP3 playerjev in je tista zadeva not. Fancy, samo je tut dost večji in težji od iPoda.

moj_nick ::

Archos
110111001001010001010000

Arkadij ::

Jaz sem vzel 20 gb, zanj sem dal pa nekaj čez 100k. EPL

Je pa tud zelo uporaben kot eksterni disk.

No. 1 ::

Zdej so vsi iPod cnej, pa sam 20GB in 40 GB sta možna in seveda 4GB mini iPod!

__Devil__ ::

Lep pozdrav!

Jaz bi vprašal, če je možno pogledati kdaj si naložil določeno aplikacijo na iPod touch. Gre za tweet defense in v itunes sem dal pod "Apps" desni klik na aplikacijo ter " Get info" in piše Date Modifed: 22.3.2010. Je tole pravo?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

iRiver Clix, druga generacija

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
124127 (3142) Oven-2k
»

Mp3 Predvajalnik [15-20 GB] - USB Host

Oddelek: Kaj kupiti
71454 (1340) __luka__
»

iPod in Mac mini članek na Jabuk.net (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
608491 (7389) Roadkill
»

Kateri mp3 predvajalnik z 20GB+ prostora

Oddelek: Kaj kupiti
111956 (1721) TribesMan
»

iPod, kje ga kupiti...

Oddelek: Kaj kupiti
262824 (2036) rh^

Več podobnih tem