» »

Ideje za izkoristit te bone

Ideje za izkoristit te bone

FiReFTW ::

Malo gledam kam bi šel za te turistične bone ki smo jih dobili, pa iščem ideje.

Koraaz ::

Jaz si tole ogledujem že nekaj časa

https://www.glampingbloke.si/
https://www.bloke.si/brunarica-blosko-j...

Izgleda zanimivo, da se malo popestri od vseh dopustov iz morja in gor, da je nekaj drugačnega, da ni vsako leto eno in isto :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Koraaz ()

IL_DIAVOLO ::

Definitivno je treba podpreti pristne in delavne slovence ki se trudijo za neokrjeno naravo, ne pa mafijo na obali.

Invictus ::

Saj še niso v veljavi, mal počakajte.

Na koncu bo ta bon prst v rit, kot večina Janševih protikoronskih ukrepov...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

atubbuta ::

Odlična ideja za temo.

Zelo mi je všeč sončna hiša nad Lučami. http://www.hisa-sonca.com/ Razgled s terase je za bogove, postrežba vrhunska, okolica čudovita, v bližini Logarska dolina, Robanov kot in Velika planina.

Upam, da bo zdaj še ostalo kaj prostora za nas.
:)

nergac ::

Tudi če ti boni bodo dejansko zaživeli, bo po moje tak naval da se bo težko organizirati, smetano pa bodo pobrali tisti bolj situirani tako glede prostega časa in seveda sredstev.

Zdi se mi, da bi jih slehernik še najbolje zapravil za kake zmenkarije, skoke čez plot in podobno, seveda da gre preko moralnih načel, kajti poraba vavčerjev ni mišljena v tem duhu ...

Gagatronix ::

Nekateri si domisljate, da boste v roke dobili fizicni kos papirja, pa niti pod razno to ne bo tako.

Vazelin ::

I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Smrekar1 ::

FiReFTW je izjavil:

Malo gledam kam bi šel za te turistične bone ki smo jih dobili, pa iščem ideje.


Najprej jih moramo dobiti. Zaenkrat še niso dorečeni, ko se bodo končno zedinili kakšna pravila naj veljajo bodo ugotovili kakšno administrativno nočno moro delajo.

Heisenberg ::

Imam 3 bone v družini, "dam" tistemu ponudniku nastanitev, ki mi zanje ponudi 400€. Sam povem...
Kako bo to v praksi bomo pa videli ko bodo na voljo.

Filip8 ::

pa so le aktivni

__Devil__ ::

Boni so aktivni ali niso aktivni? Kje se da preverit? Je kakšna novica? Ideje ali ponudbe za dobre kampe blizu morja? (Črni Kal?)

drvo ::

V termah Topolščica imajo odlično ponudbo na bone. 66e cena za DVE OSEBI na noč, z zajtrkom seveda vključeno kopanje. Torej 33e po osebi za en dan. En bon za 6 dni. Pohvalno.

__Devil__ je izjavil:

Boni so aktivni ali niso aktivni? Kje se da preverit? Je kakšna novica? Ideje ali ponudbe za dobre kampe blizu morja? (Črni Kal?)

Začeli naj bi veljati z 19.6.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: drvo ()

Yohan del Sud ::

Da ne odpiram nove teme, obujam staro. Torej, se komu, poleg meni, zdi legit ideja, da solo odkolesarim do nekega petzvezdničnega hotela, si naročim suito (po možnosti z eskortom, kaj državo briga, kaj jaz in moj petelin jeva za zajtrk :) ) samo za eno noč. In tako obkljukam postavko na to-do življenjski listi. Še nikoli namreč nisem bival v čemu nad tremi zvezdicami.

No šalo malo na stran, dejansko, kak bi izgledalo, če bi se najavil recimo dan prej in se nato pojavim v kolesarski opremi v blejski titovi vili ali nekje, kjer košta noč cca. 200 eur? Predlogi v tej smeri?
www.strancar.com

jernejl ::

Nekega posebnega luksuza s 5 zvezdicami za 200 evrov ne boš dobil :)
Vila Bled ima 4 zvezdice.
Še najbližje prideš s kakim Intercontinentalom v Ljubljani, ampak tudi tam moraš vzeti kaj več kot zgolj navadno sobo, če želiš "nekaj več". Kar pomeni, da 200 evrov ne bo dovolj.
Ali pa Palace v Portorožu. Tam bo 200 evrov premalo tudi za navadno sobo.

Scaramouche1 ::

Imam občutek da če hočeš izkoristiti bone moraš vedno doplačati toliko več da se raje splača na Hrvaško, no zdaj imajo srečo ko bo karantena...

koyotee ::

Cel pojnt tudi teh bonov je, da nekqm gres in dodatno trosis €, ceprav or vecine kakega ekstra denarja ni, poleg bonov.

koyotee je izjavil:

Cel pojnt tudi teh bonov je, da nekwm gres in dodatno trosis €, ceprav od vecine kakega ekstra denarja ni, poleg bonov.


Cel pojnt tudi teh bonov je, da nekam gres in dodatno trosis €, ceprav od vecine kakega ekstra denarja ni, poleg bonov.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: koyotee ()

DimmniBurek ::

A je kdo najdu kaj pametnega za decembra, da bi šli recimo 4-5 ljudi smučat? Ponudba je res mizerna, vsaj to kar sem najdu na voucherslovenija.si
There Is No Stronger Drug Than Reality

Zgodovina sprememb…

bigsmally ::

Če bi bili ti boni natisnjeni na papir, bi si vsaj 1x lahko z njim obrisal.

DjJuvan ::

bigsmally je izjavil:

Če bi bili ti boni natisnjeni na papir, bi si vsaj 1x lahko z njim obrisal.


Iz denarnice potegni 200€ in se obriši.

koyotee ::

DimmniBurek je izjavil:

A je kdo najdu kaj pametnega za decembra, da bi šli recimo 4-5 ljudi smučat? Ponudba je res mizerna, vsaj to kar sem najdu na voucherslovenija.si


Misliš smučanje po travi?
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

bigsmally ::

DjJuvan je izjavil:

bigsmally je izjavil:

Če bi bili ti boni natisnjeni na papir, bi si vsaj 1x lahko z njim obrisal.


Iz denarnice potegni 200€ in se obriši.


Država mi je 200€ pobrala, pri temu nisem imel nobene pravice da to zavrnem, ko te skubijo nimaš pravic. Potem bojo pa (za moške) dvignili dobo za penzijo na 80 let, pa še malo kriznega davka.

MIHAc27 ::

Ne vem, kaj tolk jokate eni.

Ja, ti boni niso kar zastonj. Zato pa ne zastopim, ljudi, ki jih nočejo izkoristit.

Sam sem družino peljal za 6 dni v Lendavo (tako ali tako bil namen). Amartma je bil opremljen čez in čez in zelo prostoren, tko da imam samo dobre stvari ze rečt.

Nam je pa tast podaril svoj bon, pač pravi da ne gre nikamor... smo šli pa še za 3 dni na Bled. Apartmajček bolj skromen ampak ok, za Bled je bil še poceni.

Da se nič denarja ne pusti spet ni res. Smo šli parkrat ven jest, pa na minigolf, pa sladoled ene dvakrat. Hčer je v Bohinju šla še na terensko jahanje....
Tudi če so eni res taki, ki nič ne zapravijo... so 'plačali' nastanitev in takso. Z tem pa so vsaj lastniki nastanitev nekaj zaslužili.

Dag ::

Meni se zdi brezveze na silo iti nekam samo zato, da porabim bon. Me spominja na ljudi, ki na sejmih na vsaki stojnici pobirajo kulije in reklamni material, zato ker je pač zastonj.

Sploh zdaj, ko je folk na veliko navalil na bone, nimam najmanjše želje kamorkoli hoditi, ker je skoraj povsod gužva. Gužve pa ne prenašam.

Mogoče greva jeseni med tednom za par dni v kakšen kamp, če bo vreme ok, to je pa tudi vse.

DjJuvan ::

bigsmally je izjavil:

DjJuvan je izjavil:

bigsmally je izjavil:

Če bi bili ti boni natisnjeni na papir, bi si vsaj 1x lahko z njim obrisal.


Iz denarnice potegni 200€ in se obriši.


Država mi je 200€ pobrala, pri temu nisem imel nobene pravice da to zavrnem, ko te skubijo nimaš pravic. Potem bojo pa (za moške) dvignili dobo za penzijo na 80 let, pa še malo kriznega davka.


Država ti je 200€ pobrala? Kje? Meni ni nič pobrala. Pobira mi država z davki že celo življenje, da lenuhom in izkoriščevalcem socialnih pomoči ni treba nič početi. Ko pa enkrat mal drobiža vrže nazaj me pa prav nič ne moti.

Dag ::

Seveda ti je pobrala. Zaradi teh 200€ boš kasneje prišel na vrsto pri zdravniku, recimo.

drvo ::

Dag je izjavil:

Seveda ti je pobrala. Zaradi teh 200€ boš kasneje prišel na vrsto pri zdravniku, recimo.


K zdravniku boš kasneje prišel na vrsto zaradi korupcije v zdravstvu in ne zaradi bona. Vsako leto se dodatno mečejo milijoni z lopato za "zmanjšanje čakalnih vrst" pa se te ponavadi še daljšajo.

MIHAc27 ::

Dag je izjavil:

Meni se zdi brezveze na silo iti nekam samo zato, da porabim bon. Me spominja na ljudi, ki na sejmih na vsaki stojnici pobirajo kulije in reklamni material, zato ker je pač zastonj.

Sploh zdaj, ko je folk na veliko navalil na bone, nimam najmanjše želje kamorkoli hoditi, ker je skoraj povsod gužva. Gužve pa ne prenašam.

Mogoče greva jeseni med tednom za par dni v kakšen kamp, če bo vreme ok, to je pa tudi vse.


Ne rinit v turistično oblegane kraje. Men se zdi, kot da vsi poznajo samo Portorož, Izolo, Čateške toplice in pa Bled. Imaš pa še toliko krajev, kjer ni veliko turizma, a vseeno dovolj za počet. Kot rečeno sam sem bil v Prekmurju. Priporočam še kako belo krajino in Kočevje, mogoče Idrijo, Cerknico, Laško.... ma sej Slovenija ni tako majhna. Nastanitev se najde vsepovsod, za počet pa tudi.

Pa če je sedaj veliko turistov, septembra in oktobra jih gotovo ne bo več... do krompirjevih počitnic.

Brias ::

Moja je našla, da pri rezervaciji ( z državnimi boni ) v hotelu Union Ljubljana dobiš bone za 100eur - 200eur za unovčitu v city parku, aleji.... Meni se to res zdi predobro, da bi bilo res. Je že kdo na tak način dobil kak eur nazaj?
Hotel Slon pa daje bone za 90 eur, ki veljajo v Nami ( https://www.hotelslon.com/sl-si/package... ).


Splošni Pogoji

V ceno je vključen DDV, ki trenutno znaša 9,5 %.
Turistična taksa ni vključena v ceno.
Posebna ponudba je na voljo v omejenem časovnem obdobju.
Potrebna je predhodna rezervacija. Paket je na voljo v skladu z razpoložljivostjo hotelskih zmogljivosti.
Cena paketa se razlikuje glede na izbrani termin. Paket je veljaven do 28.12.2020.
Da bi se izognili stroškom, je odpoved oziroma sprememba rezervacije mogoča do 14.00 ure (po lokalnem času hotela) na dan prihoda.
Darilni bon Desetak v vrednosti 100 eur je unovčljiv v novem, najsodobnejšem nakupovalnem središču ALEJA v Ljubljani v vseh prodajalnah, gostinskih in storitvenih lokalih (kot tudi v ostalih štirih nakupovalnih središčih po Sloveniji: Citypark Ljubljana, Center Vič, Citycenter Celje in Europark Maribor)..
POMEMBNO! VEČ NOČITEV KOT REZERVIRATE, VEČ BONOV PREJMETE.
1 NOČITEV - DARILNI BON 100 EUR
2 NOČITVI - DARILNI BON 200 EUR




https://www.uhcollection.si/sl/uhotel/p...

FireSnake ::

Dag je izjavil:

Seveda ti je pobrala. Zaradi teh 200€ boš kasneje prišel na vrsto pri zdravniku, recimo.


Za tole bedarijo ti ne bo težko poiskat vira, ane?
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zstiller ::

Se pravi vsaka nočitev je 200€ od tega ti dajo bon za 100€, da ga lahko porabiš po želji.

Kvinta ::

FiReFTW je izjavil:

Malo gledam kam bi šel za te turistične bone ki smo jih dobili, pa iščem ideje.


Kje si dobil te bone ? ker jaz nisem dobil nič :O
A.C.A.B

con28 ::

Kvinta je izjavil:

FiReFTW je izjavil:

Malo gledam kam bi šel za te turistične bone ki smo jih dobili, pa iščem ideje.


Kje si dobil te bone ? ker jaz nisem dobil nič :O


Kdaj si bil in v katerem hotelu točno?

Brias ::

Zstiller je izjavil:

Se pravi vsaka nočitev je 200€ od tega ti dajo bon za 100€, da ga lahko porabiš po želji.


Ja, in dobim 200eur bonov ki jih v btc sončku porabim za vikend paket v beogradu... naprimer...

Zato pravim a je to kar delajo legalno, ali ne?

nirm ::

Meni se zdi to luknja v zakonu, ki ne bi smela biti legalna. Tako kot v Sparu ne moreš uveljavljati popusta na darilne kartice je tudi z turističnim vavcerjem ne bi smel.
Bi bilo zabavno če bi to nekdo poturil odgovornim v vprašanje.
Je pa tudi res, da sigurno imajo svoje poznane v Unionu in podobnih ljubljanskih hotelih, ki so ga sedaj najbolj nasrkali in se pač morajo posluževati takšnih ukrepov. Bo pa to verjetno prineslo kar nekaj ukvarjanja s penzionerji, južno sceno in etničnimi manjšinami :D

acookook ::

Ker se obdobje za koriščenje počasi izteka, imam pa še vseh 300€ (200€ bon20 in 100€ bon21) ne zanima kam bi lahko kaj šel? Fora je da niti nisem navajen sam hodit kam tak, niti ne vem kje bi se lahko cel dan ali dva s čim zamotil. Neka izhodiščna ideja je, da bi šel pogledat v kaki bike park, to pa je tudi to. Ima kdo kakšen predlog?

DamijanD ::

bon21 lahko porabiš tudi za kakšno opremo/knjige

acookook ::

Ma ni mi,da bi to ruknil za neko random zadeve, res bi rad nekam šel

DamijanD ::

Bohinj -> BP Kanin
Robidišče

acookook ::

Kaj pa kakšno Kočevje/Pohorje? Sem malo gledal in priznam, da je to tak malo za mene stresno.

SmolWhale ::

Kdo ve kje se menja za gotovino? Če bi Janša zmagal na volitvah bi bon vrnil, Golobu pa ne dam nič! Še malo korupcije se bom šel tako kot levaki, gremo do dna!!!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: SmolWhale ()

Scaramouche3 ::

Večina bonov je pač neuporabnih, vedno moraš kar konkretno doplačat in zgubit keš...

m3k ::

SmolWhale je izjavil:

Kdo ve kje se menja za .....

zymzo.com - 200€ bon pri Hofer, če koristiš vavčer?

SmolWhale ::

A tole je legit? seems shady af

delavec44 ::

Saj te težko prinesejo okoli, ker moraš osebno k ponudniku. Dobiš ene 50% vrednosti bona ven.

acookook ::

Še vedno si nisem nič pametnega našel, kakšne so še opcije?

SmolWhale ::

Vrni denar državi, ker je Janša zloben jih vrni!

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Covid boni 2021 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12216425 (5678) V-i-p
»

Turistični boni

Oddelek: Loža
323123 (1757) LeQuack
»

Kdo jemlje BON21? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7817784 (9966) zuz3k
»

Reševanje slovenskega turizma z 200e vavčerji (strani: 1 2 3 424 25 26 27 )

Oddelek: Loža
1312121382 (50659) DePalmo
»

Booking - odpoved

Oddelek: Loža
385282 (4278) ogorazd1

Več podobnih tem