» »

Reševanje slovenskega turizma z 200e vavčerji

Reševanje slovenskega turizma z 200e vavčerji

««
24 / 27
»»

-valvoline- ::

Kar pa mene zanima, zakaj so vedno na slo obali cene 2-3x visje primerljivim aranzmajev/apartmajev na hrvaskem.

Okapi ::

Sem mislil, da si dovolj bister, da bi to sam pogruntal. Očitno sem se motil.>:D

IL_DIAVOLO ::

Ce hočejo kradit goste Hrvaski, jim to ne uspeva najbolj :P

-valvoline- ::

Res da zarad korone se bo marsikaj spremenilo, pa vseeno pri takih oderuskih cenah lahko recem da vsi k dopusutuejo na slo obali so neumne ovce. Par km stran na hrvaskem vse pol ceneje, turcija,grcija,egipt itn cenejsi z vkljucenim letalskim prevozom. bon bomo ze ponucal, itak ga bomo placal. drgac pa hvala lepa.

RockyS ::

Katera agencija nudi omenjene destinacije v juliju? Nobena.

thramos ::

sunshine403 je izjavil:

Jaz od tega ne bom imel niti eura vec ali manj, ti pa bi dobil 200eur cenejsi dopust.
In se enkrat... vecina namestitev NE dviguje cen zaradi uporabe bonov, pac pa se ker kapacitete polnijo.


Če bo nekdo k tebi prišel zaradi bona, drugače pa bi imel prazno, boš imel zaradi bonov več €. Če boš zaradi bonov imel bolj polne kapacitete in boš zato lahko dvignil ceno, boš imel zaradi bonov več €.

Skratka če se kapacitete polnijo zaradi bonov, so boni posreden vzrok za dvig cen, vedno pa so način reševanja turističnih ponudnikov.

A se res polnijo zaradi tega je seveda vprašanje, ampak če je imel lani nekdo 90 % gostov tujcev, je jasno, samo z domačimi gosti tega ne more nadomestit.

Da je šlo poleg teh 200 € kar nekaj 1000 € za "reševanje" gospodarstva je itak jasno. Ampak turizem razen vpetosti v ekonomijo pač ni niti približno nujno potrebna panoga brez katere ne gre.

-valvoline- ::

Okapi je izjavil:

Sem mislil, da si dovolj bister, da bi to sam pogruntal. Očitno sem se motil.>:D

Ne ne, does not compute. Se manj pa za bebce k tam zapravijo dragocen dopust.

V turizmu ter gostinstvu poleg gradbenistva je najvec uvozenih suznjev in dumping izkoriscevanja. Kar naj propade, ne rabimo. Pomoc ja, vendar ixkljucno za tiste k zaposlujejo slovenc

Zgodovina sprememb…

D3m ::

No evo.

Danes plačal rezervacijo....Prekmurje. :)
|HP EliteBook|R5 6650U|

Vazelin ::

D3m je izjavil:

No evo.

Danes plačal rezervacijo....Prekmurje. :)

Super. Support the team:)
Jaz bom šel tut v tiste konce, če se ne odločim za Severno primorsko
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

-valvoline- ::

D3m je izjavil:

No evo.

Danes plačal rezervacijo....Prekmurje. :)

Pohvalno. Obalni zlatarji zagotovo ne bodo dobil centa od mene, tudi vavcerja ne.

Mato989 ::

Problem bonov v mojih očeh je to, da rešujejo samo en ozek segment... medtem ko je čakanje na delo pripadalo praktično vsem pod enakimi pogoji, vavčerja ne moremo izkoristit kjerkoli v SLO pod enakimi pogoji za vse poslovne subjekte...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

D3m ::

Smo rezervirali Domačija Firbas

Upam, da bo nama in otrokoma všeč.

http://firbas.com/
|HP EliteBook|R5 6650U|

mkk20 ::

Sem rezerviral KT v hribih nad Ljubnim ob Savinji. Glavni dopust in ga bom skoraj v celoti pokril z boni.
Mal me jezi samo, da tamali ki je bila rojena 3 tedne po 13.3. ne pripada bon, čeprav je bila izpostavljena okužbi bolj kot večina drugih otrok. Pustimo to, da nisem mogel biti zraven pri porodu ipd. Jelc je sicer lajal, da bodo padli notri tudi vsi novorojenčki rojeni letos, ampak ker je preko kriznega štaba v trenutku potegnil veter druge smeri (kot ničkolikokrat ) so ta datum dali na 13.3. Jaz bi ga dal na datum konca epidemije.

c3p0 ::

D3m je izjavil:

Smo rezervirali Domačija Firbas

Upam, da bo nama in otrokoma všeč.

http://firbas.com/


Odličen domač hruškov sok, ostale ponudbe ne poznam.

IL_DIAVOLO ::

Ne vem sicer koga privabijo kure na mizi, ampak dobro eni tudi jejo iz istega kroznika kot mačke.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Vazelin ()

feryz ::

A to plačaš takrat, ko koristiš? Ker nikoli ne veš. Danes tako, jutri drugače.
Kakor kocin zapove.

-valvoline- ::

mkk20 je izjavil:

Sem rezerviral KT v hribih nad Ljubnim ob Savinji. Glavni dopust in ga bom skoraj v celoti pokril z boni.
Mal me jezi samo, da tamali ki je bila rojena 3 tedne po 13.3. ne pripada bon, čeprav je bila izpostavljena okužbi bolj kot večina drugih otrok. Pustimo to, da nisem mogel biti zraven pri porodu ipd. Jelc je sicer lajal, da bodo padli notri tudi vsi novorojenčki rojeni letos, ampak ker je preko kriznega štaba v trenutku potegnil veter druge smeri (kot ničkolikokrat ) so ta datum dali na 13.3. Jaz bi ga dal na datum konca epidemije.

Jaoo, novorojencke 2020 in njihove starse bi lahko castil vssj po jurcka, k so ze tolk denarja zmetal in pokradl...
;((

zasekamroz ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Ne vem sicer koga privabijo kure na mizi, ampak dobro eni tudi jejo iz istega kroznika kot mačke.

Jst pa mačka jeva včasih iz istega krožnika 🐈

sunshine403 ::

thramos je izjavil:

Če bo nekdo k tebi prišel zaradi bona, drugače pa bi imel prazno, boš imel zaradi bonov več €. Če boš zaradi bonov imel bolj polne kapacitete in boš zato lahko dvignil ceno, boš imel zaradi bonov več €.
Skratka če se kapacitete polnijo zaradi bonov, so boni posreden vzrok za dvig cen, vedno pa so način reševanja turističnih ponudnikov.
A se res polnijo zaradi tega je seveda vprašanje, ampak če je imel lani nekdo 90 % gostov tujcev, je jasno, samo z domačimi gosti tega ne more nadomestit.

To se strinjam. Ampak ce smo posteni, lahko na tak nacin za dvig cen okrivis tudi ostalo pomoc gospodarstvu. Ce je ne bi bilo, bi sla firma v bankrot, ker pa je firma, ki dela pokrove za cestne jaske dobila pomoc, je se vedno pri zivljenju, delavci imajo place in so zato nekateri izmed njih rezervirali dopust v Sloveniji in s tem posledicno dvignili cene.
No ja anyway... kot sem napisal, meni ti boni ne bodo resili nicesar. Sem pac eden izmed tistih, ki ima zares tam okoli 90% tujih gostov (domacini, so pa poslovno ali pa zaradi kaksnih tekmovanj). Pa ne toliko zaradi cen, ker so realno gledano vec kot dovolj ugodne tudi za Slovence, ampak zaradi lokacije. Nekako dvomim, da bo prav veliko Slovencev slo na dopust v osrednjo Slovenijo... ne glede na korono ali brez korone :)

stratosD ::

1 vavčer za 6 dni apartmaja tukaj (doplačilo 65eur z turistično takso vred)
http://www.apartmaji-tonkli.si/

Zdej iščem še za 2 vavčer ...ima kdo kakšno priporočilo za ob Kolpi - da ni kamp pa blizu reke - domače - brez luksuza???:)

fikus_ ::

" . . . kot sem napisal, meni ti boni ne bodo resili nicesar."

Torej računaš tudi letos na ~90% tujih gostov?

sunshine403 ::

Ja. Razmerje tuji:domaci bo zelo verjetno priblizno enak, zasedenost pac ne. Ceprav vsaj za julij in avgust zaenkrat ne kaze tako slabo. Je pa res, da se glede na to, s kaksnim "planom" vlada dela, vse lahko spremeni ze do danes zvecer :))

avtek ::

Midva sva mojega skoraj celoti pokoristila pretekli podaljšan vikend v Ratečah. Super nastanitev, prijazen lastnik, še "zastonj" sva dobila gorska kolesa (Specialized) za vse dni bivanja.
Nobenih komplikacij, BP.

EDiT: Kolesa za izposojo, seveda. :D :D :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: avtek ()

thramos ::

sunshine403 je izjavil:


To se strinjam. Ampak ce smo posteni, lahko na tak nacin za dvig cen okrivis tudi ostalo pomoc gospodarstvu. Ce je ne bi bilo, bi sla firma v bankrot, ker pa je firma, ki dela pokrove za cestne jaske dobila pomoc, je se vedno pri zivljenju, delavci imajo place in so zato nekateri izmed njih rezervirali dopust v Sloveniji in s tem posledicno dvignili cene.


Seveda, ampak bistveno bolj posredno kot bon, ki ga ne moreš porabiti nikakor drugače.

sunshine403 je izjavil:

No ja anyway... kot sem napisal, meni ti boni ne bodo resili nicesar. Sem pac eden izmed tistih, ki ima zares tam okoli 90% tujih gostov (domacini, so pa poslovno ali pa zaradi kaksnih tekmovanj). Pa ne toliko zaradi cen, ker so realno gledano vec kot dovolj ugodne tudi za Slovence, ampak zaradi lokacije. Nekako dvomim, da bo prav veliko Slovencev slo na dopust v osrednjo Slovenijo... ne glede na korono ali brez korone :)


Ja, če je tako verjamem, da zate boni nimajo kaj dosti vpliva.

Ampak dejansko imaš enako zasedenost s tujimi gosti kot pred korono?

sunshine403 ::

@Thramos ne. Ce gledam izkljucno samo avgust potem priblizno podobno ja, ampak en sam mesec je tako tako. Realno po moje ni nastanitve na svetu (ne samo v Sloveniji) ta moment, ki bi imela enako zasedenost kot recimo lani. In ce pogledas malenkost bolj na siroko, je realno leto krepko krepko drugacno kot pa je bilo lansko. Najprej zanic zima (nic snega, nic smucanja, dve progi na umetnem pac ni nekaj, za kar bi se splacalo priti iz drugega konca sveta), potem 3 mesece cisto nic, sedaj pa vsaj nekaj. Ampak ze junij je vec kot 50% manj kot je bilo lani, julij je tam 20-30% manj, avgust je pa zaenkrat ok (vseeno tam enih 20% manj). Za september je pa v trenutni situaciji tako ali tako se brez veze premisljevat, ko nihce ne ve, ce ne bodo ze konec tedna spet vse zaprli.

anketar ::

Invictus je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:

Za tisto črtico korenja in pikico krompirja? Ne hvala.

Očitno nimaš potreb, da bi tam sploh jedel, niti nimaš pojma kaj se streže.

Pač si nekulinaričen tip, ki mu je višek gostilne nedeljska svinjska pečenka plus restan krompir in goveja župa.

Nič narobe s tem ;).


basado y rojopillado, to je izven SLO kulinarična specialiteta

boldleaf ::

Machete je izjavil:

Tole je ena velika debilnost. Zakaj ne dobimo vaučerjev za športno opremo? Zakaj ne za pohištvo? Mogoče za beljenje zob? Izjemna nerpavičnost in nesorazmernost. Kaj si bo ena mamca s 400 penzije s tem? Koliko bo fiktivnih računov na ta račun? 50%? Lej kolega, jaz ti prepustim vaučerja, ti narediš račun, plačaš ddv, meni pa daj 50 eur v žep, itak nisem mislil it nikamor.


Ne, debilnost je, da ne razumes.

Drzava dobi od turizma davke.

Ce ni povprasevanja, bo turizem spustil cene in pobranih davkov bo manj.

Zato Jajo podeli neke brezvezne voucherje, da ne bi cene turisticnih storitev slucajno padle, ker bo iz tega dobil manj davkov za pokrast.

Seveda pa vecina primitivnega slovenceljskega naroda tega ne razume (Stanford marshmallow experiment) @ Wikipedia in bo voucherje divje vnovcevala, kasneje pa placevala visje cene, denar za voucherje pa gre tako ali tako iz njihovih davkov, tako, da bojo turisticno storitev posredno tako ali tako placali, pa se cena ne bo padla.

Skratka genialna poteza Jajota, v momentu je pokazal ves primitivizem slovenskih ljudskih mnozic.

In enako kot pri experimentu zgoraj (se enkrat: Stanford marshmallow experiment @ Wikipedia ), se tudi tule pokaze, vas vecina ne more zadrzati ne vzeti marshmallowa. Niti v odrasli dobi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: boldleaf ()

nevone ::

denar za voucherje pa gre tako ali tako iz njihovih davkov, tako, da bojo turisticno storitev posredno tako ali tako placali,


Kdo pa naj bi plačal, Dedek Mraz? Če nekaj dobiš nazaj, kar si dal, je to še vedno več, kot če samo daš in nič ne dobiš.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

FireSnake ::

-valvoline- je izjavil:

Res da zarad korone se bo marsikaj spremenilo, pa vseeno pri takih oderuskih cenah lahko recem da vsi k dopusutuejo na slo obali so neumne ovce. Par km stran na hrvaskem vse pol ceneje, turcija,grcija,egipt itn cenejsi z vkljucenim letalskim prevozom. bon bomo ze ponucal, itak ga bomo placal. drgac pa hvala lepa.


Daj ne bluzi!
Hrvaška, pa poceni, ja.

Drugorazredni turisti so Slovenci na hrvaškem. Kr izvoli! Mene že leta ne vidijo.
Prav vesel, sem, da bomo letos dopustovali doma. Verjetno ne zadnjič!
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Mato989 ::

nevone je izjavil:

denar za voucherje pa gre tako ali tako iz njihovih davkov, tako, da bojo turisticno storitev posredno tako ali tako placali,


Kdo pa naj bi plačal, Dedek Mraz? Če nekaj dobiš nazaj, kar si dal, je to še vedno več, kot če samo daš in nič ne dobiš.

o+ nevone


Boljše bi bilo če bi tisti ki delajo, manj dajali... namesto teh kolobocij =)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

boldleaf ::

nevone je izjavil:

denar za voucherje pa gre tako ali tako iz njihovih davkov, tako, da bojo turisticno storitev posredno tako ali tako placali,


Kdo pa naj bi plačal, Dedek Mraz? Če nekaj dobiš nazaj, kar si dal, je to še vedno več, kot če samo daš in nič ne dobiš.

o+ nevone


No saj to je tisto. Dejansko vam ni jasno.

Zaradi tele davcne poteze, bojo ali dvignili davke ali pa bo manj, za npr. zdravstvo.

Na storitvah, ki jih nudi drzava, (ceste, gasilci, drustva, ze omenjeno zdravstvo, policija,...) bos zaradi svojega dopustovanja imel se manj kot ze imas. Ker je pa nujno, da ce je nekaj zastonj, je pa treba zauziti - saj se spomnite tistih obiskovalcev bio sejma, ki so nabasali na prave konopljine cookije, tiste s thcjem, potem so pa po kozolcih plezali. Zjebala jih je tocno ta miselnost - "o piskotki, pa zastonj, dajmo se nabasat kolikor je zelodec velik, pa se nekaj pod pultom za sabo ukradem".

Brez tega, bi bili turisticni delavci prisiljeni spustiti cene, od cesar bi (vsaj, ce turizem uporabljas) potrosniki, na dolgi rok profitiral precej vec.

Vse kar bi bilo potrebno, je marshmallow pojesti malo kasneje (ce si eksperiment prebral). Samo to. Cene bi pocasi padle, in ko so enkrat nizke, jih ne mores tako preprosto dvigniti, je treba zabo pocasi kuhati, spet leta plezati, da pridejo na danasnjo raven. Ampak ne, bomo na prvo zogo vzeli kar je na mizi, kasneje pa preplacevali turisticne storitve kot do sedaj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: boldleaf ()

c3p0 ::

FireSnake je izjavil:


Drugorazredni turisti so Slovenci na hrvaškem. Kr izvoli! Mene že leta ne vidijo.
Prav vesel, sem, da bomo letos dopustovali doma. Verjetno ne zadnjič!


Morda kje. Sam sem hodil južneje od Splita in nisem nikoli doživel negativnosti.

Pa tudi precej odvisno od odnosa, naduteži in egotriperji se vedno znova sprašujejo, zakaj se vsi do njih grdo obnašajo.

boldleaf ::

c3p0 je izjavil:

FireSnake je izjavil:


Drugorazredni turisti so Slovenci na hrvaškem. Kr izvoli! Mene že leta ne vidijo.
Prav vesel, sem, da bomo letos dopustovali doma. Verjetno ne zadnjič!


Morda kje. Sam sem hodil južneje od Splita in nisem nikoli doživel negativnosti.

Pa tudi precej odvisno od odnosa, naduteži in egotriperji se vedno znova sprašujejo, zakaj se vsi do njih grdo obnašajo.


Drugorazredni turisti so Slovenci tudi v lastni drzavi. Probaj iti na Bled kampirat, ko enkrat mine tale Corona "kriza". Bos videl, kako bo na pol prazen kamp kar naenkrat poln.

Sicer pa se ne gre samo za odnos.

Sicer je ta pomemben, ampak gre za nekaj drugega.

Denar. Vec kot si obetajo denarja od npr. Nemcev, Avstrijcev, bolj irelevanten jim bo en slovenceljn (ali celo odvec). In za Nemca je na jug Hrvaske hodit hudo dolga pot...

Mene osebno Hrvaska ne bo vec videla. Pa ne toliko zaradi odnosa. Cisto preprosto, ker je se toliko zanimivih krajev na svetu, zakaj bi moral biti kreten, ki se cmari na plazi vsako leto. Nazadnje sem bil 3-4 leta nazaj na xxx morju (niti pod razno ne povem kje, je bilo pa 50km drobnega peska brez enega samega turista), z nahrbtnikom, in sem videl zakaj Slovenceljni rinejo na Hrvasko. Tako so nerazgledani, da se sploh ne zavedajo, da je se toliko lepsih krajev kot "Lepa nasa". Fino. Imam vsaj mir, ko uzivam kje drugje, brez lokalne zalege.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: boldleaf ()

MadMicka ::

Ne vem, kaj je tule gori z nekaterimi narobe, ampak mislim, da tisti, ki govorijo o nekih "drugorazednih" turistih, sami niso kaj dosti na dopustu niti pri nas, niti na Hrvaškem. Vsako leto, po večkrat grem bodisi k nam, bodisi na Hravško kot turist, vedno tako kot mora biti.

c3p0 ::

Kar sem slišal Nemci niso ravno največji tipperji... Iz prakse pa vidim, da sedijo za mizo cel večer, sicer nekaj spijejo, pojedo pa ne toliko več. Bi sicer zaslužili več, če bi 3x obrnili isto mizo, tako pa jo le 1-2x.

boldleaf ::

MadMicka je izjavil:

Ne vem, kaj je tule gori z nekaterimi narobe, ampak mislim, da tisti, ki govorijo o nekih "drugorazednih" turistih, sami niso kaj dosti na dopustu niti pri nas, niti na Hrvaškem. Vsako leto, po večkrat grem bodisi k nam, bodisi na Hravško kot turist, vedno tako kot mora biti.


Beri:

boldleaf je izjavil:

Tako so nerazgledani, da se sploh ne zavedajo, da je se toliko lepsih krajev kot "Lepa nasa". Fino. Imam vsaj mir, ko uzivam kje drugje, brez lokalne zalege.


Ti povem "poslovno skrivnost" za lepe pocitnice (sem dve desetletji prezivel na Hrvaskem morju, ampak to v krajih in casih, ko sem lahko sam lezal na plazi, mogoce se je bilo treba malo potrudit ampak takrat se je se dalo). Pogledas kam gre svetovna turisticna creda. Gres v nasprotno smer. In Hrvasko morje je postalo hlev. Ker pa nisem govedo, niti nimam crednih nagonov, jih od takrat naprej ne obiskujem vec. Dejansko grem raje v Slovenijo (spet - tja kjer ni crede).

najlepse pocitnice pa so bile nekje, kjer je bil naslednje leto izbruh kuge - nula turistov, neokrnjena narava

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: boldleaf ()

boldleaf ::

c3p0 je izjavil:

Kar sem slišal Nemci niso ravno največji tipperji... Iz prakse pa vidim, da sedijo za mizo cel večer, sicer nekaj spijejo, pojedo pa ne toliko več. Bi sicer zaslužili več, če bi 3x obrnili isto mizo, tako pa jo le 1-2x.


Saj niso, gre se za percepcijo. Niso samo slovenski turisti na Hrvaskem zabiti, tudi Hrvaski gostinski delavci jim fantasticno parirajo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: boldleaf ()

aborko ::

Dejte tisti ki se vam je Hrvaška zaradi odnosa zamerila dejansko napisat zakaj je šlo. Ker jst v zadnjih 20 letih nisem imel nobenih problemov, pa sem mogoče 4x bil na istem mestu, ostalo vse različno od Zadra naprej dol, večinoma kampiranje. Predvidevam da tudi letos ne bo težav najti nek osamljen kamp, se je sezona baje kar katastrofalno začela za sosede.

boldleaf ::

aborko je izjavil:

Dejte tisti ki se vam je Hrvaška zaradi odnosa zamerila dejansko napisat zakaj je šlo. Ker jst v zadnjih 20 letih nisem imel nobenih problemov, pa sem mogoče 4x bil na istem mestu, ostalo vse različno od Zadra naprej dol, večinoma kampiranje. Predvidevam da tudi letos ne bo težav najti nek osamljen kamp, se je sezona baje kar katastrofalno začela za sosede.


Saj ni s Hrvasko nic narobe (ok, probajo odret turista do gat ampak to vsi pocnejo), problem je masovni turizem, ki ga srecas tam.

Vcasih se je dalo iti v "divjino" (Je bil kdo na Pagu? Sveti duh (ce se prav spomnim imena), zalivcki pod njim (tole: https://www.google.com/maps/@44.5242989...?

Vcasih je do tja vodil makedam, do plaze si sel skozi makijo, kjer je bilo toliko crnih vdov, da sem jih lahko v "teglc" nabiral. Pozabi na opanke.

Spodaj so se pa, za do komolca veliki, "zelenci" sprehajali.

V zalivcku si bil prakticno sam, do tja so tekli pitni potocki (ce ni bila res susa).

Kolega mi je pokazal slike od lani... kot Lili Put Put...



.., sardince, zabasano s turisti, vozijo jih s colni do tja.

Ergo, Hrvaska je zaradi pozresnosti za zasluzkom spremenila svoje morje v luna park. Za cene se niti ne bi sekiral, trpeti masovnega turizma pa ne mislim, placati za to pa sploh ne.

Ok, da bos bolje razumel, kampiral sem s spalko na Golem otoku. 4 dni, dvakrat nam je ribic iz Raba pripeljal vodo, hrano in vino, skoraj smo ga prepricali, da bi ostal eno noc z nami, pa je rekel, da bo zena huda :D

Ampak ne me narobe razumeti, razumem, da nekateri tripajo na guzvo, na diskac na plazi, na "dogajanje" v Vodicah. Na igranje taroka z nekaj prijatelji v prenabasanem kampu. Jaz pac ne in Hrvaska je destinacije, ki se je ogibam.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: boldleaf ()

;-) ::

Imamo pri nas sploh kake vile ali vsaj mobilne hiske, ki imajo bazen vsaj tako da ni 10 familij na istem bazenu. Kraj ni vazen.

Zadnja dva dni se je se kolpa fajn zafilala, zdaj pa ie samo vprasanje casa kdaj uvedejo karanteno po vracanju iz HR in smo prakticno "gotovi". Obsojeni na naso brezvezno dezelo, kjer nimas morja razen nekaj malega betonske plaze ali blizino luke (svinjarija). In ostalih destinavij kjer kopanje odpade ce nisi ekstremist.

Okapi ::

Soča Villa, za deset oseb, bazen.

Vazelin ::

https://reporter.si/clanek/svet/turisti...
Turistični boni: v Bohinju in Kranjski Gori jih pridno porabljajo, slabše je na Bledu

Župan, a bo šlo z jezika "Im sorry"?
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

rejven ::

Res ne razumem vseh tistih, ki kurcate hrvate ob vsaki priliki, sej ne da sem največji fan le teh, ampak res redko naletim na slabo izkušnjo. Mogoče edino bi edino v kakšni restavraciji bilo v slo meni, ostalo bp.

Mam v Novigradu vikend ob morju, vse je zakon voda je pač istrska, ceprav če kdo pozna ta konc, če se zapelješ proti pineti/maredi ob po peš/kolesarski poti je tudi čistoča morja in vidljivost vrhunska, skoraj na ravni dalmacije.

Podaljšan vikend v juniju smo glampal v Biogradu na moru, pogledal na bookingu dan prej kaj je fraj, jih poklical se zmenil booking cena -15% (standard fee od bookinga) in to je to. Vse kot mora biti, lokalci prijazni, bari/restavracije odprte, mesto samo sicer ni nekaj o čemer bi domov pisal, voda je pa totalna zmaga.
Je pa tko, da kjub temu, da so bile nastanitve na 3/4 prazne (ne samo pri naši nastanitvi) je bilo na "promenadi" se vedno relativno veliko ljudi tako, da si ne predstavljam it v normalni sezoni (mogoče september), nekaj kar v novigradu težko doživiš, ker ima res veliko nepozidane obale in relativno male kapacitete (Hoteli, kampi,...)
Si ne predstavljam, da bi se drenjal v portorožu ali piranu, zame je fajn samo v mrtvi sezoni.

bobby ::

Ena zadeva me moti in to je kopiranje osebnega dokunenta. NOBENEMU ne dovolim tega in tu tudi ne bom.
Bom kar podaril, ce ne bo treba kopirat osebne
Ce eksplicitno ne odgovorim osebam PNG ali PR,..I dont care about your opinion.

Gagatronix ::

bobby je izjavil:

Ena zadeva me moti in to je kopiranje osebnega dokunenta. NOBENEMU ne dovolim tega in tu tudi ne bom.
Bom kar podaril, ce ne bo treba kopirat osebne


Kopiranje osebnega dokumenta ni niti zakonsko dovoljeno.

bobby ::

Gagatronix je izjavil:

bobby je izjavil:

Ena zadeva me moti in to je kopiranje osebnega dokunenta. NOBENEMU ne dovolim tega in tu tudi ne bom.
Bom kar podaril, ce ne bo treba kopirat osebne


Kopiranje osebnega dokumenta ni niti zakonsko dovoljeno.


Je dovoljeno v specificnih primerih,.. Za uveljavljanje kupona se mi pa zdi zadostno prepisovanje
Ce eksplicitno ne odgovorim osebam PNG ali PR,..I dont care about your opinion.

sunshine403 ::

bobby je izjavil:

Ena zadeva me moti in to je kopiranje osebnega dokunenta. NOBENEMU ne dovolim tega in tu tudi ne bom.
Bom kar podaril, ce ne bo treba kopirat osebne

Saj ni treba. Ostanes doma pa ti nihce ne bo zahteval osebne. Ce pa se zelis prijaviti v hotel pa jo bos pac moral pokazati. In zares niti ves ne ali jo jaz s tisto aplikacijo zgolj poskeniram ali slikam. Ampak ce ti to ne pase, se pac ne bos prijavil v hotel/apartma/kamp... Namesto da pa kurcas hotelirje, ker hocejo tvojo osebno, se pa raje obrni na vlado naj ukine zakon, po katerem so podatki z osebne obvezni ob prijavi VSAKEGA gosta... boni gor ali dol.

perci ::

Kopiranje je za unovčevanje bonov zakonsko eksplicitno dovoljeno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: perci ()

;-) ::

Žal gre res samo za "reševanje turizma" in ne za dobrobit državljanov.

Če bi šlo za dobrobit in zdravje državljanov bi dobili bone za hrvaško kjer ni gužve in je varneje.

mikhaair ::

Škoda ker EU ni rekla da se euri lahko trošijo po celi uniji.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: mikhaair ()
««
24 / 27
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ideje za izkoristit te bone

Oddelek: Loža
469803 (2251) SmolWhale
»

Covid boni 2021 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12216381 (5634) V-i-p
»

Booking - odpoved

Oddelek: Loža
385246 (4242) ogorazd1
»

Odnos do slovenskih turistov, vkljucno s Slovenijo (kako izboljsati odnos) (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
1309650 (6750) SuperKripto
»

Turizem na Bledu, leta 2017 izjava, da naj hodijo Slovenski turisti raje izven sezone (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
21722198 (15610) Vazelin

Več podobnih tem