» »

Reševanje slovenskega turizma z 200e vavčerji

Reševanje slovenskega turizma z 200e vavčerji

««
27 / 27
»
»»

facepalm ::

FoxKnox je izjavil:

Jaz upam, da naši ponudniki turističnih zmogljivosti vedo kakšna situacija velja letos. Ker bo streznitev drugo leto huda.Stakimi cenami ne bo veliko tujih gostov naših pa sploh ne.Sploh glede na izven penzionsko ponudbo.

Ce namigujes na bone, ti povem, da so imeli tisti, ki jih letos niso jemali, vseeno polno zasedeno.
Ce bo drugo leto konec covid sranja (dvomim), bodo res sli nasi gosti v tujino, bodo pa tudi tujci prisli k nam. Letos npr je bilo ITA gostov le za vzorec napram prejsnjim letom (so baje dopustovali vecinoma v svoji drzavi).
Bistvenih sprememb cen ne vidim na vidiku ze zaradi splosnih podrazitev vsega.

J.McLane ::

Slovenskega morja je premalo da bi bil poceni, tako preprosto je to in lepo je videti da znamo iztržiti take cene za tisto greznico.

Na drugi strani imamo pa v hribih veliko ugodne ponudbe, pa ne mi spet Bovca, Bleda Bohinja omenjat je še veliko drugega za videt.
Simplicity is the ultimate sophistication - Leonardo da Vinci

jotunn ::

FoxKnox je izjavil:

Jaz upam, da naši ponudniki turističnih zmogljivosti vedo kakšna situacija velja letos. Ker bo streznitev drugo leto huda.Stakimi cenami ne bo veliko tujih gostov naših pa sploh ne.Sploh glede na izven penzionsko ponudbo.

Cisto tako iz lastnih izkusenj... ko se je letos odprto in je bilo potovanje (ter odprtje nastanitvenih zmogljivosti) zopet normalno omogoceno (pustimo sedaj tisto prej za poslovne stranke) je bila stvar boljsa, kot leta 2019, ki je bilo dalec od slabega ;) Sicer se je malo spremenila struktura gostov (precej manj Italjanov, Izraelcev in Azijcev) ampak prvic v zgodovini sem imel julij in avgust 100% zasedene (pa Slovencev ni niti za 5% vseh gostov). Niti enega apartmaja prostega niti za en dan. Tako da ce je to tvoja streznitev, potem sem za :)) Ce pa bo drugo leto se malo bolj normalno z manj pritiskov na vse skupaj, bo pa zares situacija se precej precej boljsa. Ljudje, sploh po skoraj dveh letih taksnih in drugacnih omejitev, nocejo sedeti doma, pa vedno vec je takih, ki jim tudi lezanje na plazi ne ustreza vec, tako da tudi turizem v notranjosti vedno bolj cveti in zelo verjetno bo v prihodnosti se bolj.

facepalm ::

J.McLane je izjavil:

Slovenskega morja je premalo da bi bil poceni, tako preprosto je to in lepo je videti da znamo iztržiti take cene za tisto greznico.

Na drugi strani imamo pa v hribih veliko ugodne ponudbe, pa ne mi spet Bovca, Bleda Bohinja omenjat je še veliko drugega za videt.

Lahko kaksno priporocilo? Imamo se vse bone za porabit, pa nimamo ideje kam. Tourist trape in terme ne prebavim.

c3p0 ::

Terme so čisto kul, moraš pa vedet kam in kdaj, da ni polno deroče dece in kakcev v bazenu.

FoxKnox ::

jotunn je izjavil:

FoxKnox je izjavil:

Jaz upam, da naši ponudniki turističnih zmogljivosti vedo kakšna situacija velja letos. Ker bo streznitev drugo leto huda.Stakimi cenami ne bo veliko tujih gostov naših pa sploh ne.Sploh glede na izven penzionsko ponudbo.

Cisto tako iz lastnih izkusenj... ko se je letos odprto in je bilo potovanje (ter odprtje nastanitvenih zmogljivosti) zopet normalno omogoceno (pustimo sedaj tisto prej za poslovne stranke) je bila stvar boljsa, kot leta 2019, ki je bilo dalec od slabega ;) Sicer se je malo spremenila struktura gostov (precej manj Italjanov, Izraelcev in Azijcev) ampak prvic v zgodovini sem imel julij in avgust 100% zasedene (pa Slovencev ni niti za 5% vseh gostov). Niti enega apartmaja prostega niti za en dan. Tako da ce je to tvoja streznitev, potem sem za :)) Ce pa bo drugo leto se malo bolj normalno z manj pritiskov na vse skupaj, bo pa zares situacija se precej precej boljsa. Ljudje, sploh po skoraj dveh letih taksnih in drugacnih omejitev, nocejo sedeti doma, pa vedno vec je takih, ki jim tudi lezanje na plazi ne ustreza vec, tako da tudi turizem v notranjosti vedno bolj cveti in zelo verjetno bo v prihodnosti se bolj.

Nekaj je potrebno vedeti Letos je cela zahodna evropa letovala v Sloveniji, Hrvaski, Črni gori, Albaniji in Grčiji. Nikjer drugje, Španija, Turčija, Italija, Tunizija, Egipt so bili skoraj zaprti ali pa zaradi covida dlje niso upali.Prišli pa niso z letali ampak z lastnim prevozom. So bili res tako navdušeni, da se bodo vrnili drugo leto ?

J.McLane ::

facepalm je izjavil:

J.McLane je izjavil:

Slovenskega morja je premalo da bi bil poceni, tako preprosto je to in lepo je videti da znamo iztržiti take cene za tisto greznico.

Na drugi strani imamo pa v hribih veliko ugodne ponudbe, pa ne mi spet Bovca, Bleda Bohinja omenjat je še veliko drugega za videt.

Lahko kaksno priporocilo? Imamo se vse bone za porabit, pa nimamo ideje kam. Tourist trape in terme ne prebavim.


Ribnica na Pohorju, vodni park Radlje ob Dravi
Podzemlje Pece, Koroška in okolica
Idrija (v planu)
Za preverit novi doživljajski Park Cukarca
Simplicity is the ultimate sophistication - Leonardo da Vinci

facepalm ::

c3p0 je izjavil:

Terme so čisto kul, moraš pa vedet kam in kdaj, da ni polno deroče dece in kakcev v bazenu.

So cisto ql, ce so ti vsec.
Terme ne maram ze kot sam koncept dopusta.
Sploh pa bazeni.. bljak.
Sam imam raje bolj aktiven dopust (ne nujno fizicno), da mi okolica nudi nekaj zanimivega/razburljivega.
Zato imam tezave najti primeren kraj v Sloveniji za dopustovanje. Meni zanimive muzeje sem ze obiskal, na obali sem doma, S primorsko poznam kot svoje zepe, prlekija in JV ne nudijo nic pametnega (da bi vedel).
Ostanejo Alpe.
Cela Slovenija je taka destinacija, ki bi mi bila zanimiva kaksen teden do dva. Ce bi bil cel teden na istem mestu, bi se ze dolgocasil.
Npr Toskana pa je sla mimo prehitro. Po dveh tednih, bi rabil se kaksna dva, da bi jo dozivel "kot je treba" in bom zato moral se 1x dol, ceprav se ponavadi ne vracam 2x na isto destinacijo (zivljenje je prekratko).

facepalm ::

J.McLane je izjavil:


Ribnica na Pohorju, vodni park Radlje ob Dravi
Podzemlje Pece, Koroška in okolica
Idrija (v planu)
Za preverit novi doživljajski Park Cukarca

Hvala za zanimive predloge:)

c3p0 ::

facepalm je izjavil:


So cisto ql, ce so ti vsec.
Terme ne maram ze kot sam koncept dopusta.
Sploh pa bazeni.. bljak.


True, meni so všeč, ampak pozimi. Zunaj -, pa lepo v kalužico, pa malo savnice, potem pa ven na mrzlo in niti ne čutiš mraza. Mmmm :)

mojsterleo ::

Mi smo bili za bone v Rogaški ( grand hotel ), za vikend. Lahko samo priporočam. Za sprehodnike in kopalce je dovolj zabave, cene so res ugodne letos, nobenih 'bon' nategov.

Zgodovina sprememb…

IL_DIAVOLO ::

Cepljenji bi se mogli dobiti vavcerje za gostilne, da bodo pokrili izgube.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

DePalmo ::

Badwolff je izjavil:

DePalmo je izjavil:



Lani sem na Hrvaškem imel apartma za cel teden za 280e, do morja sem imel dobesedno minuto hoje. Bi raje šel k nam na obalo, ampak da bi dal toliko za eno noč? Ne, hvala.


Primerjaš Hrvaško decembra in Slovenijo v top sezoni?

Decembra sem lepo doma na toplem ;) Lahko pa primerjam Slovenijo decembra in Hrvaško sredi sezone, pa bo Hrvaška še vedno cenejša.
««
27 / 27
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ideje za izkoristit te bone

Oddelek: Loža
469808 (2256) SmolWhale
»

Covid boni 2021 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12216417 (5670) V-i-p
»

Booking - odpoved

Oddelek: Loža
385263 (4259) ogorazd1
»

Odnos do slovenskih turistov, vkljucno s Slovenijo (kako izboljsati odnos) (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
1309700 (6800) SuperKripto
»

Turizem na Bledu, leta 2017 izjava, da naj hodijo Slovenski turisti raje izven sezone (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
21722240 (15652) Vazelin

Več podobnih tem