» »

Covid boni 2021

Covid boni 2021

1
2
3

stevemcq_ ::

Je bilo že potrjeno, da se bonov ne bo prenašalo v naslednje leto in bodo veljavni do 31.12. Lp

tomlin ::

Mogoče pa bodo "natisnili" še nove bone 2022. Boni 2020 in 2021 so mi kar prav prišli. Upam in zaupam Počivavšku! ;)

DamijanD ::

Ampak če bi jim podaljšali veljavnost, bi potencialno malo sprostili gužvo nekaterih nastanitvah.

feryz ::

V tem primeru se jih ne bi dovolj okužilo. Kar spet ni fajn.

Jaz sem moje dal našim, so jih nekje zaplavali. In zaziplajnali.
Bratranec pa v jok. Ker mi jih je uspelo porabiti.

solatko ::

111111111111 - Za karkoli kupit, ne rabim bonov fašistov, ki jih bojo tako 3x-no zaračunal.
Delo krepa človeka

koyotee ::

solatko je izjavil:

111111111111 - Za karkoli kupit, ne rabim bonov fašistov, ki jih bojo tako 3x-no zaračunal.

Jaz sem ih z veseljem porabil, da bos se moje lahko odplacal.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

solatko ::

koyotee - Kar veselo, nisem nobenemu fovš. Naslednji test poslušnosti bo skok s padalom, sledi skok brez padala, za preživele še skok s skakalnice na mokro cujno, saj v ristankah vsi preživijo.
Delo krepa človeka

6bt9hmDwY ::

Ja, če komurkoli odveč hodijo covid boni 2020 in 2021, vzamem, napišite davčno in podpišite, prinesem vam kak pir ali poceni viski.

Tule prav veliko povezav skokov s padalom ne vidim (bom pa šel na tečaj, dobra ideja).

;-) ::

Glede bonov 2021 bo tako, evo iz prve roke podaljšani ne bodo. Kdor rezervira pred LD bo lahko šel normalno in bo to izjema.

feryz ::

solatko je izjavil:

111111111111 - Za karkoli kupit, ne rabim bonov fašistov, ki jih bojo tako 3x-no zaračunal.
Saj ne gre za to, da jih ti porabiš, ampak da jih nekdo dobi. Najdi takšnega, ki jih res rabi.

Gagatronix ::

Meni so te boni navadna bedarija. Bi bilo vec ucinka ce bi vsakomur nakazali na TRR 200 eur.

koyotee ::

Gagatronix je izjavil:

Meni so te boni navadna bedarija. Bi bilo vec ucinka ce bi vsakomur nakazali na TRR 200 eur.


Za 2g koke?
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

111111111111 ::

solatko je izjavil:

111111111111 - Za karkoli kupit, ne rabim bonov fašistov, ki jih bojo tako 3x-no zaračunal.

Vidiš to je pa prednost, da je meni vseeno kateri kekec je na oblasti. Ti si pač ideološko opredeljen. NAši kekci še f od fašistov niso. Znajo pa na prave gume pritiskat, da partizančki skočite v zrak.

solatko je izjavil:

koyotee - Kar veselo, nisem nobenemu fovš. Naslednji test poslušnosti bo skok s padalom, sledi skok brez padala, za preživele še skok s skakalnice na mokro cujno, saj v ristankah vsi preživijo.

Skakali boste stari zakrknjeni komunisti v jame k svojim nedolžnim povojnim žrtvam.

Gagatronix je izjavil:

Meni so te boni navadna bedarija. Bi bilo vec ucinka ce bi vsakomur nakazali na TRR 200 eur.

V turizmu so izredno zadovoljni z boni.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

Scaramouche ::

Ok če ne bo noben vprašal, bom jaz, se jih da kje vnovčit?

delavec44 ::

Ja, za hofer bone lahko dobiš. Poguglaj.

Gagatronix ::

koyotee je izjavil:

Gagatronix je izjavil:

Meni so te boni navadna bedarija. Bi bilo vec ucinka ce bi vsakomur nakazali na TRR 200 eur.


Za 2g koke?


Ne, ker bi mi teh 300 eur, ki jih oni na neko debilno birokracijo pod pretvezo "resevanja turizma" in bogami cega nakladajo na te bone, dosti bolj prav prislo kot pa neko navidezno dobropisje pri storitvah, ki me sploh ne zanimajo.

feryz ::

A bi ti 300 evrov res tako pomagalo, ali se samo hecaš?
V resnici to ni bila slaba ideja (ni pa naša ali puklavčeva, da ne bi kdo to mislil), mnogo ljudi je v življenju določene stvari probalo prvič v lajfu.
Ni glih pogosto, da videvaš švede v hotelih s štirimi zvezdicami.

Gagatronix ::

Ja saj hotelirji si manejo roke, ampak so istocasno tudi nabili cene do neba.

In ja, meni 300 eur v denarnici pomeni vec kot pa v nekih imaginarnih bonih do katerih nimam nikakrsnega interesa.

solatko ::

neMeDelat - Prenosljivi so samo v prvem dednem redu, tako, da sorry ti jih ne morem dati.
111111111111 - Zakrknjeni komunist ti je dal bone, o katerih je debata, sicer se pa ve, kdo je bil na pravi strani. Zadovoljni so v tistem delu turizma, ki je dve leti nazaj, odganjal slovenske goste, tudi zato ne dobijo mojih bonov.
Delo krepa človeka

BCSman ::

Tej boni so ena najbolj genialni potez, da malo odkrijemo kotičke Slovenije, ki jih še ne poznamo in obenem še pomagamo slovenskemu turizmu.
Če bi bila levica na oblasti bi namesto bonov, ki jih je dobil VSAK državljan, denar raje namenila raznim narkomanskim raperjem in ostalim antikulturnikom, ki jim je "izpadel dohodek".

solatko ::

BCSman - Pomagati istemu turizmu, ki nas je dve leti nazaj zavračal, kot nazaželjene?
Delo krepa človeka

DamijanD ::

Dosti ljudi je bone koristilo na dragih destinacijah, ki jih drugače ne bi niti povohali. Bojim se, da je samo določen del turizma profitiral od teh bonov. Določen pa ni od tega imel skoraj nič.

jotunn ::

Gagatronix je izjavil:

In ja, meni 300 eur v denarnici pomeni vec kot pa v nekih imaginarnih bonih do katerih nimam nikakrsnega interesa.

Ce ti po letu in pol teh bonov do danes se vedno ni jasno, da ti boni niso pomoc tebi, pac pa doloceni gospodarski panogi, ti pac ni pomoci. Ce bi zeleli pomagati tebi, bi ti nakazali 100, 200 ali pa 100.000eur na tvoj racun. Z boni pa pac zelijo pomagati gospodarstvu ne pa tebi. Jebat ga verjamem, da je tezko razumeti, zato dajta z matotom se naprej nabijat, kako bi bilo boljse, ce bi vlada vama nakazala denar direktno na racun.

Gagatronix ::

jotunn je izjavil:

Gagatronix je izjavil:

In ja, meni 300 eur v denarnici pomeni vec kot pa v nekih imaginarnih bonih do katerih nimam nikakrsnega interesa.

Ce ti po letu in pol teh bonov do danes se vedno ni jasno, da ti boni niso pomoc tebi, pac pa doloceni gospodarski panogi, ti pac ni pomoci. Ce bi zeleli pomagati tebi, bi ti nakazali 100, 200 ali pa 100.000eur na tvoj racun. Z boni pa pac zelijo pomagati gospodarstvu ne pa tebi. Jebat ga verjamem, da je tezko razumeti, zato dajta z matotom se naprej nabijat, kako bi bilo boljse, ce bi vlada vama nakazala denar direktno na racun.


Jebe se meni za slovenski turizem, ki me je vedno tretiral kot drugorazrednega gosta, zdaj pa mi proba rdeco preprogo poriniti pod noge.

rejven ::

Jaz močno upam, da jih ne bodo podaljšal. Enostavno ne moreš nikamor več it, al je vse zafilan, če pa je prosto pa je vsaj pol zafilan z ljudmi, ki se ne znajo obnašat.
Tako, da dost ste mel cajta, da jih porabite, naročte dunajce, če ne veste kam bi šli ali vam ni zapustit rodne grude, drugo leto pa pustite lepo pri miru.

Poleg tega je vsakomur jasno, da so boni cene storitev poslale v nebo tako, da nekega hudega profita za uporabnika ravno ni.

111111111111 ::

solatko je izjavil:


111111111111 - Zakrknjeni komunist ti je dal bone, o katerih je debata, sicer se pa ve, kdo je bil na pravi strani. Zadovoljni so v tistem delu turizma, ki je dve leti nazaj, odganjal slovenske goste, tudi zato ne dobijo mojih bonov.

Sem vesel da mi jih je dal, pa da mi je dal dodatke. Res jih bom vračal, ampak bom vsaj vedel kaj vračam, ne tako kot pod tvojo oblastjo, ko smo imeli pufe in smo dajali v banke, pa elektrarne in narod ima sedaj najdražji štrom in najdražje bančne storitve.

solatko je izjavil:

BCSman - Pomagati istemu turizmu, ki nas je dve leti nazaj zavračal, kot nazaželjene?

Da. V času krize je treba biti solidaren. In jaz s slovensko ponudbo nisem imel nikoli težav.

Gagatronix je izjavil:


Jebe se meni za slovenski turizem, ki me je vedno tretiral kot drugorazrednega gosta, zdaj pa mi proba rdeco preprogo poriniti pod noge.

Pa kje ste vi to hodili?

rejven je izjavil:

Jaz močno upam, da jih ne bodo podaljšal. Enostavno ne moreš nikamor več it, al je vse zafilan, če pa je prosto pa je vsaj pol zafilan z ljudmi, ki se ne znajo obnašat.
Tako, da dost ste mel cajta, da jih porabite, naročte dunajce, če ne veste kam bi šli ali vam ni zapustit rodne grude, drugo leto pa pustite lepo pri miru.

Poleg tega je vsakomur jasno, da so boni cene storitev poslale v nebo tako, da nekega hudega profita za uporabnika ravno ni.

Kaj pa vem. Nočitev v prekmurju: 35€ na noč z zajtrkom. večerja 10€ po osebi in 5€ po otroku. Juha, glavna jed sladica. Spodobno in meni osebno nič pretirano.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

Scaramouche ::


Kaj pa vem. Nočitev v prekmurju: 35€ na noč z zajtrkom. večerja 10€ po osebi in 5€ po otroku. Juha, glavna jed sladica. Spodobno in meni osebno nič pretirano.


Link?

Gagatronix ::

Ne vem kam si TI hodil. Jaz pac ne sprejmem vode iz korita za konje, samo zato ker je v Sloveniji.

6bt9hmDwY ::

Ne vem, odkod vam tako slabe izkušnje in zakaj, vendar tudi nas niso nikdar nikjer obravnavali kot drugo-(ali 'starejše')-razredne goste...

Seveda bi bilo lepše 100-200-100KEUR direktno v denarnico za prosto potrošnjo, morda se vam želja uresniči ampak bo zelo verjetno nekaj zelo narobe potem.

Je že bilo razloženo, komu dejansko so boni namenjeni. Verjetno je tudi predvideno, da nekaj bonov ne bo unovčenih, inflaciji navkljub.

Zgodovina sprememb…

rejven ::

Lepše bi blo za ta denar postav v tem času eno ornk mobilno (kontejnersko) bolnico, omejit trošarine na energente podjetij, ne pa talat neke bone...

zuz3k ::

a za prenos bonov se izpolni samo tisti list-obrazec pa da gostincu in se boni prenesejo, je to to?

a fotokopijo osebne se prepise številke al kako ker se ne vidi
Life is a psychological game.

mikhail ::

Ali kdo ve mogoče, če je bone možno porabiti v knjigarnah?

koyotee ::

mikhail je izjavil:

Ali kdo ve mogoče, če je bone možno porabiti v knjigarnah?


Samo v trafikah za tobak in kondome.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

;-) ::

Imamo 57x več mrtvih kot Uzbekistan, prebivalce pa skrbi samo kako bojo skoristili bone. Noro. Bone bi dal samo polno cepljenim in adijo.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Kayzon ()

mikhail ::

koyotee je izjavil:

mikhail je izjavil:

Ali kdo ve mogoče, če je bone možno porabiti v knjigarnah?

Samo v trafikah za tobak in kondome.

Zelo smešno. Si pomislil, da bi izvajal komedijo na kakšni veselici?

Imamo 57x več mrtvih kot Uzbekistan, prebivalce pa skrbi samo kako bojo skoristili bone. Noro. Bone bi dal samo polno cepljenim in adijo.

Kakšen smetnjak je postal ST, to je neverjetno.

ripmork ::

mikhail je izjavil:

Ali kdo ve mogoče, če je bone možno porabiti v knjigarnah?

V nekaterih je; jih par poznam, ki so jih tako izkoristili.

Gagatronix ::

zuz3k je izjavil:

a za prenos bonov se izpolni samo tisti list-obrazec pa da gostincu in se boni prenesejo, je to to?

a fotokopijo osebne se prepise številke al kako ker se ne vidi


Fotokopiranje osebne po ZOIzk ni dovoljeno, razen specificno v primerih, ki jih ta zakon doloca.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: zuz3k ()

rejven ::

Gagatronix je izjavil:

zuz3k je izjavil:

a za prenos bonov se izpolni samo tisti list-obrazec pa da gostincu in se boni prenesejo, je to to?

a fotokopijo osebne se prepise številke al kako ker se ne vidi


Fotokopiranje osebne po ZOIzk ni dovoljeno, razen specificno v primerih, ki jih ta zakon doloca.

In v tem primeru kpk to omogoča.

filip007 ::

Furman Lukovica, pa dobropis za 100, bomo šli trikrat po eno pico in 2x kalamari pa je.
Palačinka z Ajvarjem in stopljenim sirom v mikrovalovki.

koyotee ::

mikhail je izjavil:

koyotee je izjavil:

mikhail je izjavil:

Ali kdo ve mogoče, če je bone možno porabiti v knjigarnah?

Samo v trafikah za tobak in kondome.

Zelo smešno. Si pomislil, da bi izvajal komedijo na kakšni veselici?

Imamo 57x več mrtvih kot Uzbekistan, prebivalce pa skrbi samo kako bojo skoristili bone. Noro. Bone bi dal samo polno cepljenim in adijo.

Kakšen smetnjak je postal ST, to je neverjetno.


Če po vsem tem času nisi sposoben ugotoviti kje porabiti bone, pol si jh ne zaslužiš.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

solatko ::

koyotee - Zaslužil si jih ni noben.
Delo krepa človeka

mikhail ::

koyotee je izjavil:

mikhail je izjavil:

koyotee je izjavil:

mikhail je izjavil:

Ali kdo ve mogoče, če je bone možno porabiti v knjigarnah?

Samo v trafikah za tobak in kondome.

Zelo smešno. Si pomislil, da bi izvajal komedijo na kakšni veselici?

Imamo 57x več mrtvih kot Uzbekistan, prebivalce pa skrbi samo kako bojo skoristili bone. Noro. Bone bi dal samo polno cepljenim in adijo.

Kakšen smetnjak je postal ST, to je neverjetno.


Če po vsem tem času nisi sposoben ugotoviti kje porabiti bone, pol si jh ne zaslužiš.


Ti si res ena uboga duša.

tomlin ::

Folk, iz sive cone eno vprašanje. Nek gostilniški zašankar mi je pravil, da je bon 2020 porabil za gostije s telečjimi pečenkami etc., ni pa prespal. Slabo pokretna sorodnica, rahlo v letih - 80+, me vprašala, če lahko podobno tudi ona ponuca bone 2020???!

Unchancy ::

Eno vprašanje za "teoretike" - a ste vnovčili COVID bone v kakšni gostilni ali restavraciji? Ker ob tem je treba celo kopijo osebne izkaznice pustiti v gostilni. Kaj če jo dobi v roke študent natakar?
To je še hujši vdor v zasebnost kot pokazati osebno varnostniku na vhodu v trgovski center...
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

__Devil__ ::

Ponekod lahko na bone kupite pice, hrano iz domačije, meso ipd. Naredijo ti dobropis. Sam še letošnjih nisem porabil, ampak bom najbrž za pice izkoristil, samo, da ne gre v nič :D

zuz3k ::

a je pravilno koriščenje bonov da če greva dva jest, jaz želim da se oba kosila
koristita na moje bone. Se sam jaz podpišem pa skupen znesek? brez prenosa bonov na osebo
Life is a psychological game.

tikitoki ::

Mislim, da ni potrebno, da vse sam pojes.

Master_Yoda ::

mikhail je izjavil:

Ali kdo ve mogoče, če je bone možno porabiti v knjigarnah?


Nisem videl da bi ti kdo odgovoril: Ja, letosnjega gre porabiti v knjigarnah za knjige. Jaz sem ga porabil za eno lepo izdajo treh Mistborne knjig z trdimi platnicami, pa se 2 paperbacka sem vzel. Bi me ceneje prisli iz bookdepository, ampak potem bi bon ki ga bom pol preko davkov/dajatev preplaceval propadel.

Lanskih pa na silo nisem porabil za neke izlete na katere nisem imel namena iti, in bi potem se doplaceval zraven ...
Dovie'andi se tovya sagain.

Zgodovina sprememb…

Mare2 ::

Če kdo ne ve, kje bi vnovčil bone. Za 100 EUR mu poudim 35 EUR gotovine. Edino ena pot ga čaka do lokacije Ljubljana Bežigrad z osebno izkaznico.

Seveda, vsakomur želim, da bone izkoristite učinkovito. Če pa imaš raje gotovino, sporoči na zasebno sporočilo. :)
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

koyotee ::

Mare2 je izjavil:

Če kdo ne ve, kje bi vnovčil bone. Za 100 EUR mu poudim 35 EUR gotovine. Edino ena pot ga čaka do lokacije Ljubljana Bežigrad z osebno izkaznico.

Seveda, vsakomur želim, da bone izkoristite učinkovito. Če pa imaš raje gotovino, sporoči na zasebno sporočilo. :)


Ti pa si pošten dečko, tolk te nikjer ne nategnejo.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!
1
2
3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ideje za izkoristit te bone

Oddelek: Loža
469823 (2271) SmolWhale
»

Turistični boni

Oddelek: Loža
323123 (1757) LeQuack
»

Kdo jemlje BON21? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7817785 (9967) zuz3k
»

Reševanje slovenskega turizma z 200e vavčerji (strani: 1 2 3 424 25 26 27 )

Oddelek: Loža
1312121417 (50694) DePalmo
»

So darilne kartice ena velika potegavščina? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5912188 (10167) 111111111111

Več podobnih tem