» »

Paypal racun

Paypal racun

Ballin ::

Pozdravljeni,

Nevem ce je ta tema aktivna zato pisem se enkrat. Zanima me ce je potrebno prijaviti paypal racun na FURS. Racun na katerega se prejema placila. Zanima me se ce paypal poroca stanje racuna nasi drzavi.

Vem da ni potrebno ker nimas IBAN stevilke in nevem kaj, ampak ce nanj prejemam placila sem preprican da mores ampak nevem ce je res potrebno. Prosim ce ki lahko kdo iz lastnih izkusenj pove kaj o tem.

Lep pozdrav in hvala.
  • poskusilo klonirati: Ballin ()

Pro ::

Kaj pa ko bi vprašanje naslovil na FURS?

Mare2 ::

Ballin je izjavil:

Pozdravljeni,

Nevem ce je ta tema aktivna zato pisem se enkrat. Zanima me ce je potrebno prijaviti paypal racun na FURS. Racun na katerega se prejema placila. Zanima me se ce paypal poroca stanje racuna nasi drzavi.

Vem da ni potrebno ker nimas IBAN stevilke in nevem kaj, ampak ce nanj prejemam placila sem preprican da mores ampak nevem ce je res potrebno. Prosim ce ki lahko kdo iz lastnih izkusenj pove kaj o tem.

Lep pozdrav in hvala.


Samega računa ni potrebno prijaviti. Plačila pa odvisno, kakšna so. Če slučajno prodaš kak star USB ključek tudi ne. Če pa opravljaš kako dejavnost ali delo na črno, pa seveda moraš prijaviti te prihodke. :)
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

Bizkit45 ::

Da. Če prejemaš plačila in je logično da moraš odvajati davek? Če gre to za delo. Drugače je delo na črno. Nimam pojma, glede prejemanja plače na paypal, ampak zdi se mi logično, da tudi ti polniš erar, saj iz njega tudi črpaš (zdravstvo, policija, ..) Če pa ni potrebno, pa odprimo vsi paypal? :)
Kot pa je že Mare povedal, za minimalne zneske, ki so ob kakšni prodaji pa res ni potrebno.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Internetni zaslužek in davki (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9223891 (14498) St235
»

Prijava računov iz tujine - Leupay

Oddelek: Loža
489463 (7072) jype
»

Odprtje bančnega računa v tujini (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
388134610 (80110) BlaY0
»

Prenakazilo iz Paypala (Zaslužek z Youtubom) (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6016991 (14675) čuhalev

Več podobnih tem