» »

MIDI download

MIDI download

Rott-von-weiler ::

al mogoče ve kiri kje si lahko kake midije downloadam saj ne za mene ampak za enga frenda ki bi jih pol v klaviature pelo nekak tak on že ve:O
-------------------------------
piši kao što govoriš

Yohan del Sud ::

lahko probaš z moje prve strani (zato je grda)

mislim da še dela na tem naslovu

ampak pazi, to so avtorska dela, če bo hotel služit dnar z njimi bo imel z mano opravka

tomaz255 ::

V katerem koli iskalniku napiši midi files, pa jih boš našel cel kup.

Rott-von-weiler ::

Yohan del Sud



pa on to glih za neke špile nuca ohceti pa pogrebi pa kaj jaz vem kaj še sam on ti nebo vzel avtorskega dela brez dovoljenja al kak to že gre sicer pa je gor kolk sn vido ogromno nekih povezav tak da ma kaj za delat



hvala :O

ja pa še nekaj sn pozabo naj mi to negdo pove če se čuje razlika med mp3 in midi al to razliko pokaže samo merilni instrument en moj sodelavec je reko da čuje to razliko :O
-------------------------------
piši kao što govoriš

MadMax ::

Odvisno od zvocne: Creative ima na splosno "kovinske" MIDIje, lahko pa uporabis nek (Rolandov-se mi zdi) program, ki ti MIDI predvaja kot WAVE (ne uporablja SB MIDI generator ampak softversko pretvarja-sicer rabi kar nekaj proc. moci, ampak razlika na bolje je res slisna...)

Yohan del Sud ::

Med midiji in mp3 je vedno slišat neko razliko, razen če je midi konvertiran v mp3. Če so midiji slabše kvalitete od mp3 je pa stvar zvočne kartice (lahko tudi softverske) in okusa.

Jinxy ::

Poglej na Midi Farm.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

TOP 100 najslabših pesmi (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
6317920 (9841) Nikec3
»

Audigy soundfont ali kaj boljšega-profi???

Oddelek: Pomoč in nasveti
352119 (1742) matrix2
»

MIDIji slovenskih komadov... kje?

Oddelek: Mobilne tehnologije
113707 (2967) nodrim
»

MIDI

Oddelek: Zvok in slika
71390 (1321) wonderboy
»

midi->wav?

Oddelek: Programska oprema
5820 (769) Rott-von-weiler

Več podobnih tem