» »

TOP 100 najslabših pesmi

TOP 100 najslabših pesmi

«
1
2

CaqKa ::

Heh..
'YO-ZO's friend - GRANDMASTER_B - Trese, trese'

slabšega skropucala še pa nisem slišal, čeprav tisti beat odzadaj je prav všečen.

napišite še vi svoje kandidate.

perci ::

Victory: Helena (al neki takega) - tako ogabno zanič kopija (ne priredba ampak plagiat) Sultans of Swing, da sem hotu kozlat ko sem to prvič (in hvalabogu edinkrat) slišal.

Vse od Zlatka Dobriča, Brendija, Walterja (al kaj je že).

Myth ::

Hmm... opažam da smo slovenci res čuden narod. Svoje glasbe ne maramo, svašta... 8-O

Jaz nimam top100 bedne lestvice, ker verjamem, da ni nič tako slabo.
¤ Space is Mystery. And Myth is on Earth. ¤

perci ::

Hmm... opažam da smo slovenci res čuden narod. Svoje glasbe ne maramo, svašta...
A zdej nej mamo pa radi muzko sam zato k jo je slovenc napisu? Ja, pa smo res čudni. Hell, cel svet je čuden.
Jaz nimam top100 bedne lestvice, ker verjamem, da ni nič tako slabo.
Hočeš reči, da je vse enako dobro? Ker če ni vse enako dobro, to pomeni, da je nekaj slabše od drugega. Ergo, mogoče je sestaviti lestvico najslabših komadov.

Tomay ::

Saj ni čudno, da svoje glasbe z nekaj izjemami ne maramo, ker vsak ki misli da zna igrat instrument in malo pet misli, da je glasbenik. Aja veliki joški pa miganje z ritjo so tudi potrebni. Sploh narodnozabavna scena ima zadnji čas take, da bo nedeljsko popoldne le še za polnoletne.

Mislim da bi bil seznam dobrih skupin in pesmi dosti krajši.
Voodoo 4Ever

Myth ::

Saj sem vedel, da boš se piknil v slabo stvar. A brendi pa je tudi eden izmed totih "turbofolka"?? Pa ravno njega si mogo not dat. >:D :D

Če se že gremo bedno listo sestavit.

Atomik Harmonik, Fredy Miller, Alya... pa verjetno bi še lahko našteval cvetke novodobne muzike. Ja, kaj čmo, če pa tko nič ne morm, pravi en rek.
¤ Space is Mystery. And Myth is on Earth. ¤

Vikking ::

ni mi všeč vse kar je "instant" muska.

CCfly ::

http://www.thebestpageintheuniverse.net/c.cgi?u=11worst
Drugače pa zadnje čase bolj stežka prenašam Maroon 5. Kar pogosto moram menjati radio postajo, da jim uidem.
"My goodness, we forgot generics!" -- Danny Kalev

Kaufmann ::

Večina od Black eye peas, sploh tista (mama,papa,...). Pa maroon5 je tut kr težk za poslušat.
ni podatka

Stampl ::

izvajalcev prevec, vse kar spada pod balkan:\

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Stampl ()

Phoebus ::

CCFly: Tale ima pa rad U2 :D

Všeč mi je tale slikca:

bfd

CaqKa ::

huh. v bistvu je fredy boljši od tega kar sem tam zgoraj omenil.

dela ::

Sam ne prenesem:

-Coolio: Gangsta`s paradise (pa mi je hip hop zelo všeč)
-Life is life (vse izvedbe)
-Eminem- Without me
-Black eyed peas- shut up
-Gwen Stefani- what are you waiting for
-Gigi d` Agostino- the riddle
-O-zone- dragostea din tei
.
.
.

Slovenske glasbe ne omenjam, ker je nikoli ne slišim. Preventiva pač. :)

NeOman ::

soul control - chocholate
yo-zo - *.* ;((
damjan murko - *.* ;((

OwcA ::

Prižgeš TV ali radio in začneš pisati. 100, 1000 ... najbolj abotnih skrupucal dobiš za šalo. Kakšno resno rangiranje, pa zahteva večkratno poslušanje. Ne hvala, se raje malo sprehodim po bližnjem gradbišču. ;)
Otroška radovednost - gonilo napredka.

Tear_DR0P ::

Menb je slovenska glasba všeč, s tem da helene blagnetovič in njenega brata hajnija ne štejem med avtorja slovenske glasbe, tudi zladko tobrič in podobni niso ravno avtorji slovenske glasbe. Mi je pa všeč Adi Smolar al pa Neca Falk.

Kar pa se tuje scene tiče mi MTV ne diši najbolj. In tko kot je ovca reku top 100 shit music nardiš takoj, top 10 good pa že kr težko.
"Figures don't lie, but liars figure."
Samuel Clemens aka Mark Twain

CreamTeam ::

ma na MTV-ju gre predvsem za dnar in popularnost. npr. siddharta se je neki gor štulila k hoče bit neki rock pa je zame bol pop k krkoldruzga. poj maš pa razne atomik harmonik, une dol južnake k itak nevejo kaj je muska k nažigajo njihov cvrlacvrla pa cigumigu itd. oteh pa škoda besed. sej mamo avtobuse k se jim dajo izklopt zvočniki>:D >:D >:D
Komercjalno usmerjen podpis!

urbybaby ::

FREDDY MILLER?

b0B3k ::

The worst:
"Smradonik harmonik" in seveda njihove angleške priredbe + vse kar izhaja iz bivše juge.
8-)

A. Smith ::

Ej sej ne rečem, povsod je več slabe kot dobre glasbe, ampak kaj za boga mate pa proti Helenci? Proti popu ala Zladko Tobrič je to muzka za klobuk dol!!!

Sicer sem pa razvil sovraštvo do Brendija. Zadnjič na Trenjih je pribil, da bi lahko pljuval po slovenski sceni pa bi ljudje vse pokupili. Pozivam vas torej k uporu: naj se kesa baraba zaradi svojih besed!!!

Aja, vidim, da marsikdo razlaga, da določenih pesmi ne more (VEČ) slišat. To ni isto, pomeni, da se jih je že preveč naposlušal. Za zanič komad je dovolj da ga slišiš samo enkrat.

Ledeni, če se razpizdi kdo čez slovenski pop, še ne pomeni, da slovenci nimamo dobre glasbe. Pa ne se mi jokcat če ti kdo tvojega najljubšega zanič glasbenika skritizira!

Sicer pa ugotavljam, katera glasba drži žurke pokonc: tista tanajbolj gnila, abotna, itd! Po katerih oštarijah pa ne vrtijo Navihank (ok, če izvzamemo Hard Rock Caffe :D ) ? Pa kaj poslušamo, če organizatorji želijo plesišče napolnt? Yozo-ta al pa še kakšen bolj butast MTV hip-hop.

Metal je sicer fajn zadeva, samo plesat se ne da nanj :P
"Be professional, be polite,
but have a plan to kill everyone you meet".
- General James Mattis

A. Smith ::

Aja. Pozabil dodat.

KINGSTON

A se zmenmo za kakšno peticijo, da jih ne bi več na radio spustili?

Myth ::

Ledeni, če se razpizdi kdo čez slovenski pop, še ne pomeni, da slovenci nimamo dobre glasbe. Pa ne se mi jokcat če ti kdo tvojega najljubšega zanič glasbenika skritizira!


Hvala, da si mi popestril jutro. Kar dobro sem se nasmejal. :D Jaz nimam nič proti drugim kakšno mnenje imate. Samo vedno bolj ugotavlam, kako slovenci svoje "estradnike" ne maramo.

Če si že omenjal trenja, mene pa je razjezil Predin, ki mu ni pustil do besede. Zdela sta se mi ko dva petelina. :D
¤ Space is Mystery. And Myth is on Earth. ¤

Alexius Heristalski ::

Mene pa zanima, zakaj na športnih priredtvah vrtijo ravno te zanič glasbenike? V Trbovljah na rokometni tekmi Rudar - Gorenje so vrteli digi-dagi, brizgalno, na juriš, ... Na Zlati lisici sem tudi slišal brizgalno in podobne bisere, prav tako v Planici. Niti na tekmi U-21 reprezentanc Slovenije in Belorusije se ni bilo moč izogniti brizgalni. Verjetno je še ogromno takih primerov.
Zanimivo je tudi, da te komercialne bruhe ponavadi slišiš v paketu, npr. kingston-yozo-atomik harm.

Helenca? Fuj! Mačo, zgrabi za krtačo vse pove o "kvaliteti". Sicer pa je takih div še kar nekaj, značilen primer je Saša Lendero.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

b0B3k ::

Močno upam, da se bo kvaliteta poslušane slovenske glasbe dvignila.
Slovenci imamo kar precej dobrih glasbenikov in glasbenic, ki pa so, žal nekje v ozadju. S tem mislim na dobre vokaliste in vokalistke ter izvajalce in ne na besedila raznih komadov, ki jim jih drugi kekci pišejo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: b0B3k ()

suntrace1 ::

Smokie - Living Next Door To Alice (i would kill my self with a toothpick into my ear)

Satanovo delo, enako kot bundesliga frizure, medvedki čevlji in 3/4 hlačnice za tipe, še posebej raperske.

Od naših - Jan Plestenjak - Pleši z mano latina

Kaj je s tabo Jan, v disku polnem pohotnih bejb se ti zvijaš na stolu, kot da te daje driska in si z roko prikrivaš svoj patetično spačen obraz. Kot da ti smrdijo lepa dekleta. Samo eno mi pade na pamet - gay, gay, gay. Ostale pesmi pa tud niso kaj več kot neskončna repeticija refrena.

b0B3k ::

@A. Smith: A ni zanimivo to, da na vrhuncu žura najbolj zažge komad "Čebelica Maja" :D

A. Smith ::

Odgovor na (bolj kot ne, retorično) vprašanje "Zakaj na prireditvah vedno >te komercialne bruhe ponavadi slišiš v paketu, npr. kingston-yozo-atomik harm< ?"

Recimo, da je tam 30% ljudi, ki posluša samo rock, 30% samo hip-hop in 30 pop. Recimo. Če zavrtiš eno od treh možnosti, potem bo 60% folka besnih. Če pa zavrtiš nekaj, česar nihče ne mara, so pa vsi na istem. Začnejo se zabavat, pa čeprav je organizator "en gnoj".

Na svetu st dve vrsti glasbe: Tista, ki jo poslušam, in tista, ki sem jo primoran poslušati, kadarkoli imam opravka s širšo družbo.

Kar se pa tistih trenj tiče... tudi Predina ne maram (glasbo že še...)... politika.
"Be professional, be polite,
but have a plan to kill everyone you meet".
- General James Mattis

Tear_DR0P ::

Najbolj mi je pa všač to da je slovenska mladina (11-16let) ful mahnjena na srbski turbofolk. Če jim pa ponudiš slovensko folk glasbo al pa turbofolk, se pa zgražajo.

Drgač pa Atomik Harmonik so tud v nemčiji uspel :)) So skor tolk dobri ko Avseniki al pa Laibach
"Figures don't lie, but liars figure."
Samuel Clemens aka Mark Twain

Daedalus ::

>Mene pa zanima, zakaj na športnih priredtvah vrtijo ravno te zanič glasbenike? V Trbovljah na rokometni tekmi Rudar - Gorenje so vrteli digi-dagi, brizgalno, na juriš, ... Na Zlati lisici sem tudi slišal brizgalno in podobne bisere, prav tako v Planici. Niti na tekmi U-21 reprezentanc Slovenije in Belorusije se ni bilo moč izogniti brizgalni. Verjetno je še ogromno takih primerov.

Zato ker taka glasba dosledno izraža stanje duha navijačev, he he:D Sej športne prireditve v Slo se ponavadi sprevržejo v gasilsko veselico (hint: Planica, kak nogomet, sploh vaške žnj lige0:) ) Komerciala je pač sranje, v bilokeri zvrsti že pač je. Če folk banalnosti ala turbofolk, narodnozabavna, poceni pop, osladne rock balade, ipd... ne bi poslušal, se taka muska pač ne bi snemala. Pa se in to v ogromnih nakladah.

Kot bi rekel Šalamun - Barok prehrana naroda;)
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

PhotoBlaz ::

Grozno je slisat razne slovenske komade ki so bili narejeni pod prisilo kot jaz temu pravim,...v bistvu za denar in nic vec in nic manj.
Razlaga: to so tisti komadi napol med slovensko domaco glasbo in nekim pop-technom)......oooojoj,...to pa boli glava!

pa da ne bo kdo narobe razumel, Avseniki so perfektni,..sploh kaksne tiste hitre poskocne alpske pesmi, v katerih se karmonika in klarinet "nateravata" en drugega. Samo je zal tako, da teh ta dobrih nikoli ne vrtijo. od Avsenikov ponavadi slisim samo 3 znane komade....za ostale folk sploh ne ve.

Ima slovenija kar nekaj dobrih glasbenikov, vsakega na svojem podrocju, ampak kaj,...ko pride enkrat do televotinga....zmaga najbolj obupen!

Kar drzi tista: Le čevlje sodi naj K/kopitar.
Clovek z glasbeno izobrazbo zna vsak presodit kvalitetnost komada/izvajalca, a vecina te glasbene izobrazbe nima - zal

Lith ::

tista groza od J'Lo ki se vsak dan vrti
Jennifer Lopez - Get Right

obupno nadležen da sem skor radio ven fuknu
¤ black holes rule; I like the speed, speed kills ¤

Sc0ut ::

Haha, onega gradmaster b - ja jaz celo poznam. mi je bla pesem ful ful smešna, ko sem jo slišal. On pa je te pesmi itak nareo samo za foro. Drugač pa je ta človek en sam smeh, nonstop sami vici.
1231 v3, Z97 A, 16GB ram 1600mhz, 3070 RTX, HX850

b0B3k ::

Hja, žal je tako, da se muizka trenutno gleda, in ne posluša. In vsaka, ki mal kosmate kože pokaže takoj zmaga 8-) ni važno kako poje in kaj poje, če sploh. Pol pa take "hudo-dobre-mega-hite" še po radiu vrtijo. K sreči imajo vse te naprave, ki nas s tako glasbo posiljujejo, gumb za premikanje postaj ali pa vsaj za izklop...

P.S. Ko bom velik bom kupu CD z ultra-hudimi-megazavričnimi-ohinsploh-dabest nemškimi uspešnicami ansambla Atomik Harmonik!

trpo ::

Saša Lendero - Metulj ;((
www.LOST-serija.net

kuglvinkl ::

Se strinjam z Owco, da so današnje radijske postaje resen ekološki problem.
Your focus determines your reallity

STASI ::

Se strinjam z Owco, da so današnje radijske postaje resen ekološki problem.

Zato pa obstaja ARS oziroma Radio SLO 3.
"WAR IS PEACE, FREEDOM IS SLAVERY, IGNORANCE IS STRENGTH"

abcčdefghijklmnoprsštuvzž

Ch4N93 ::

hja, zadnjič sem gledal po tv (ali poslušal po radiu), da v bistvu "neznani" izvajalci plačujejo radijskim postajam za predvajanje "skladbe"
torej kot nekakšna (slaba) reklama persil/pril/calgon/cillit bang and such

pol pa je tu še glasovanje samega izvajalca za čimvišje mesto na glasbeni (spot) lestvici samo da se čimvečkrat predvaja

pa ehhh...

vsak naj posluša kar mu ugaja, samo ne preveč naglas da ne bo drugih motil...
Ni nam lahko...

ripmork ::

po pravici povedano(malo grdo se sliši) težko prenašam katerokoli današnjo musko ki se kjerkoli vrti,tako po TV kot po radiu...danes dobiš le še remake priredbe kakega dobrega komada,ali pa ogabne mešanice večih zvrsti...ko pa slišim brizgalno brizgo se pa sam smejem...:D
in ja maroon 5 resno najeda...o kaki Heleni pa sploh nebi...

reperjev pa tudi slišat ne morem....sorry 50 cent,u suck.

Dr Evil ::

Rich girl od Gwen Steffani.Ta novi komad od Britney Spears,itd.

SebaR ::

Da bi začeli o GLASBI Britney Spears bibil moj monitor pri priči umazan od hrane iz želodca, da prosimne začnemo govorit na splošno o tisti glasbi ki se vrti na MTV-ju ki je sama komerciala

Pri slovenski glasbi bi se dalo marskikoga popluvat (tisti ki ste jih že našteli pa še kak agropop v starih časih in pa Power Dancers, itd,itd,itd)ampak edini pravi ki pa ve kaj dela je pomoje Adi Smolar :)
Povej ti to raje komu brez nog, da bo lahko skakljal po cesti...
:>

Malner ::

Če hočte poslušat raznoliko nekomercialno muzko preklopte na Radio študent, 89.3MHz.

Link

Definitivno ne bote slišali nobene pesmi, ki ste jo omenili v tej temi.

Program u žilo

Alexius Heristalski ::

ŠTAJERSKI BRENDI

Na začetku vas prav vse lepo pozdravljam.
Tudi sam se ukvarjam s glasbo, star sem 23 let, doma iz Hajdine-okolica Ptuja, nastopam pa pod imenom ŠTAJERSKI BRENDI, kot neke vrste one man band..... Igram na raznih feštah, kot one man band. Sam imam kar dosti materiala, veliko midijev, veliko mp3-jev, besedil.... Vaši komadi so mi ful dobri zato me zanima če lahko od vas dobim kakšen midi ali pa vsaj studijski aranžma pa si bom pol sam naredil midi... Zanimajo me tudi matrice, če imate kakšno matrico mi jo prosim pošljite. Trenutno delam spremembo na svojih špilih pol programa bom pel na matrice pol pa na midije-seveda poleg bom igral na klaviature. SEVEDA MATRIC KI JIH BOM DOBIL OD VAS NE BOM NIKOMUR DAL IMEL JIH BOM SAMO ZA SVOJE ŠPILE, TO VAM OBLJUBIM!!! Matric že zdaj imam kar dosti, imam veliko od Brendija, pa od Korada imam cel nov projekt samo te matrice vam ne smem dati. Dam vam lahko samo matrice, ki so vpisane na seznamu. V prilogi vam pošiljam moje sezname midi datotek. Imam skoraj vse kar je bilo in kar je popularno v Sloveniji in na Hrvaškem.... Imam pa tudi okoli 40 000 tujih midijev. Navedel vam bom nekaj novitet, ki jih lahko najdete na mojih seznamih, npr.
SLOVENSKE MIDI DATOTEKE: HOP MARINKA-ATOMIK HARMONIK ENA SAMA JE SLOVENIJA-ATOMIK HARMONIK OD HRMA DO HRMA-ATOMIK HARMONIK NA SENIKU-ATOMIK HARMONIK VENČEK VALČKOV-ATOMIK HARMONIK PA SI ŠEL-ALENKA KOLMAN ČAKALA BOM-HELENA BLAGNE OPROSTI MI-KORADO BUZETI LEPI IN DEBELI-KORADO BUZETI VEDNO SI SANJALA NJEGA-FREDY MILLER ONA JE KOT SLADKA KAVA-VICTORY PRAVLJICA-NATALIJA KOLŠEK MACHO, MACHO PRIMI ZA KRTAČO-HELENA BLAGNE BRIZGALNA BRIZGA-ATOMIK HARMONIK DIGI DAGI-YOZO MARJANCA-BRENDI KJE SI NAŠLA TEGA KRETENA-BRENDI KAKO SI LEPA-BRENDI ZIMA JE-BRENDI SE ZGODI-BRENDI KDO VE KAM POTUJEVA-BRENDI DALMATINCI-BRENDI NE IŠČEM TE-BRENDI KDO JE KRIV-BRENDI OJ KOZARČEK MOJ-KORADO IN BRENDI LAŽNIVCA-KORADO IN BRENDI ZATE NA TRIGLAV-NATALIJA VERBOTEN ŠE MALO BLIŽJE-NATALIJA VERBOTEN MENI JE BILA VŠEČ-ROCKN BAND ACAPULCO-MAMBO KINGS MALA-ROK KOSMAČ NIKOLI NE RECI NE-ROK KOSMAČ BISERI V OČEH-ROK KOSMAČ MOJA SIMPATIJA-FOXY TEENS ENO SAMO JE ŽIVLJENJE-WERNER IN MAJA BLAGDAN REPUBLIKA BANANA-KINGSTON EUROSONG MIX-NUŠA DERENDA IN DARJA ŠVAJGER KAMEN-HELENA BLAGNE ZA STARE ČASE-HELENA BLAGNE TI NISI VREDEN MOJIH SOLZ-HELENA BLAGNE NE ZALJUBI SE V OBRAZ-PETOVIO VEŠ OČE-MATEJA JAN SONCE IZ SRCA-NATALIJA VERBOTEN STARI PRIJATELJI-POP DESIGN KAMEN-HELENA BLAGNE ZA STARE ČASE-HELENA BLAGNE EVRO KOLO-KORADO BUZETI DOBRI STARI ČASI-MALIBU V NEDELJO BOM SINA KRSTIL-MALIBU POVABI ME-IRENA VRČKOVNIK LEPI IN DEBELI-KORADO BUZETI TUJI MIDIJI: Dragostea Din Tei - O-Zone (Haiducii) Wild dance - Ruslana (Eurosong 2004) CRO MIDIJI: VUKOVI-BORIS NOVKOVIČ I ZA STO GODINA-ZEČIČ PARTY ZA EKIPU-SAJETA ADAM I SEVA-SEVERINA TI SI MENE-DINO MERLIN IN NINA BADRIČ OSTARIT ČU NIKAD NEČU ZNATI-MATE BULIČ SVE BI SEKE LJUBILE MORNARE-MAGAZIN 365-SAŠA, TIN KEDŽO BUDI UZ MENE-TONY CETINSKI POKIDAT ČU LANCE SVE-ZEČIČ PRIKAZE-EDO MAJKA PREVIŠE SUZA U MOM PIVU-PRLJAVO KAZALIŠTE DOLJE NA KOLJENA-VESNA PISAROVIČ LJUBOMORA-VESNA PISAROVIČ MALO POMALO-KARMA Doslo vrijeme - Magazin Da li znas da te ne volim - Magazin Kljuc zivota - Oliver Dragojevic Najljepse su oci moje majke - Miso Kovac Cacine rici - Mladen Grdovic Nema veze zlato - Ivana Banfic Jedina - Petar Graso Ovih dana - Petar Dragojevic Ne vjeruje srce pameti - Miroslav Skoro.... BORNO DANCE MIX-BORNO nežno, nežnije-IVANA BRKIČ VAGABUNDOV SIN-BORNO ta midi mi še delajo.... HRVATICA-SEVERINA
VEČ NOVITET NAJDETE NA SEZNAMIH!!!! Imam pa tudi kar lepo zbirko mp3-jev, ki sem jih sam naredil iz "originalnih" cd-jev.... Če rabite kakšen mp3, cd vam ga lahko posnamem ZASTONJ!!!! S PIRATSVOM SE NE UKVARJAM!!!!! kot boste lahko videli imam kar dosti "originalnih" cd-jev, na seznamih imam napisane samo SLO in CRO mp3-je in pa cd-je, imam pa tudi okoli 200 tujih cd-jev, ki pa jih nisem vpisal na sezname Če rabite kakšen text mi samo javite, trenutno imam napisanih že okoli 10 000 SLOVENSKIH textov, če pa kakšen text, ki bi ga rabili mogoče še nimam napisanega pa ga bom napisal.... V upanju, da mi boste odgovoril na moj email vas prav lepo pozdravljam....
Javi kaj rabite pa dobite ZASTONJ!!!

LP
RENATO LEBER
ŠTAJERSKI BRENDI
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

b0B3k ::

S PIRATSVOM SE NE UKVARJAM!!!!!

Ha, ta mail sem pa tud js že videl, ZAKON ....

Alexius Heristalski ::

To sem pobral s strani skupine Zmelkoow, se mi zdi, da lepo objame delček leve scene.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

Zgodovina sprememb…

b0B3k ::

Nekdo, ki ga poznam, se ukvarja z narodno-zabavno glasbo, pa je tudi dobil tale email ...
Kvalitetno sporočilo ...0:)

Alexius Heristalski ::

Verjetno so ga tudi Zmelkoowi dobili. Nad LP je še pisalo: Se da od vas dobit vaš zadnji cd zmelkoow plošča...
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

Avenger ::

Kingston, oziroma Zvone, ki je zadolžen za specialne zvoke z glasilkami - če hočte komad - Cela ulica nori

Eminem v tistem komadu, ko se nekdo vsake 5 sekund zadere aaaAAAaaaAAaaAAAaaaAAAA.

Nevemkaterodnašihkekcev: plejboj.
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

LeBIgMac ::

Mislim da je Damjan Murko absolutni zmagovalec...
Debil je dal svoji torti ime 'Lepi Damjan'.

Sergio ::

Hahaha, ti dam prav ;-)
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Tic ::

LeBIgMac: Tudi če je še tak debil, mu je uspelo, da si ga opazil in zdaj o njemu govoriš ter mu delaš reklamo naprej ;)
persona civitas ;>
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

dvoumne slovenske pesmi (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7710899 (5868) A. Smith
»

slovenska glasba (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
554921 (4826) 'FireSTORM'
»

Kvalitetna narodnozabavna glasba

Oddelek: Sedem umetnosti
72222 (2110) OldSkul
»

Number 1 v Sloveniji! (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
585527 (4271) jype
»

Eurosong 2005 / Omar je dobil svoj "stop" (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
936908 (4946) BigWhale

Več podobnih tem