» »

Snowfall' | | fx networks | renewed for season 4

Snowfall' | | fx networks | renewed for season 4

WallSreet ::

SNOWFALL



Snowfall is an American crime drama television series, created by John Singleton, Eric Amadio, and Dave Andron, that was first broadcast on FX on July 5, 2017. Set in Los Angeles in 1983, the series revolves around the first crack epidemic and its impact on the culture of the city. The series follows the stories of several characters whose lives are fated to intersect: 19-year-old drug dealer Franklin Saint, Mexican luchador Gustavo "El Oso" Zapata, CIA operative Teddy McDonald, and a Mexican crime boss's niece, Lucia Villanueva.

SEASON 01: TRAILER/PROMO


SEASON 02 TRAILER:


SEASON 03 TRAILER:


SERIES CAST:

Franklin Saint


Leon Simmons


Lucia Villanueva


Gustavo "El Oso" Zapata


Teddy McDonald


Jerome Saint


Aunt Louie


Avi Drexler
  • vrnil v prejšnje stanje: bluefish ()

Outcast ::

Jo imam že en čas na lagerju, upam da je res tolk dobra....ta vikend Bosch S06!:D

WallSreet ::

Outcast je izjavil:

Jo imam že en čas na lagerju, upam da je res tolk dobra....ta vikend Bosch S06!:D


Lahko ti povem da je serija odlična. Sicer ni na ravni Atlante oziroma The Wire ampak je nekje vmes. Lahko ti povem da se vse skupaj lepo stopnjuje iz dela v del. Mislim da te bo potegnilo pri drugem in predvsem tretjem delu (tako kot je mene). V štirih dneh sem pogledal obe sezoni. Danes zvečer začnem tretjo sezono. Je pa glavni karatker Franklin "top notch" in ti bo hitro postal car (izredno talentiran igralec btw). Cinematografija je pa popolna, LA, poletje, sonce, palme... :D

PS: Jaz se spomnim ko sem gledal Boscha ko je bila prva sezona zunaj. Pogledal sem mislim da prvih šest delov in se mi je zdela serija solidna. Nehal gledati ker nisem imel časa in sem potem na vse skupaj pozabil. Kako se ti zdi Bosch?

Outcast ::

Hvala za razlago se jo pomoje kar kmalu lotim; zdj je res dosti serij zuni;)

Bosch....best policijska serija zunaj; z več-istočasnimi zgodbami, ki gredo tudi iz ene sezone v drugo, tako da je potrebno biti kar priseben/pozoren pri gledanju. Ni za vsakogar, igralci top vsi po vrsti, nekaj znanih obrazeh tudi iz The Wire;) Je pa vedno malo 'visela' iz sezone v sezono, ali bo naslednja ali ne...upam da 6. sezona ni zadnja.

WallSreet ::

Outcast je izjavil:

Hvala za razlago se jo pomoje kar kmalu lotim; zdj je res dosti serij zuni;)

Bosch....best policijska serija zunaj; z več-istočasnimi zgodbami, ki gredo tudi iz ene sezone v drugo, tako da je potrebno biti kar priseben/pozoren pri gledanju. Ni za vsakogar, igralci top vsi po vrsti, nekaj znanih obrazeh tudi iz The Wire;) Je pa vedno malo 'visela' iz sezone v sezono, ali bo naslednja ali ne...upam da 6. sezona ni zadnja.


Vem da je bil v prvi sezoni Boscha "Marlo" iz The Wire-ja. Bom videl, morda bom še enkrat začel gledati Boscha (vem da ni slaba serija) potem ko končam z Snowfallom. ;)

Outcast ::

Jst mam še drugo sezono Money Heist-a, zadnjo Ozark in se potem lotim Snowfall-a:D

WallSreet ::

SNOWFALL Season 4 Official Teaser Trailer

WallSreet ::

V sredo se začne četrta sezona, komaj čakam

Outcast ::

Same here:); je ta sezona zadnja, se že kaj ve?

WallSreet ::

Outcast je izjavil:

Same here:); je ta sezona zadnja, se že kaj ve?


Sem prepričan da to ni zadnja sezona :). Upam da se vse skupaj nebo kaj dosti spremenilo kar se tiče zgodbe, kinematografije itd, glede nato da smo vmes izgubili režiserja John Singletona, ki je med drugim sproduciral filme kot so Boyz n the Hood, Poetic Justice, Baby Boy, Shaft, 4 brothers. Singleton je imel takšne filme (bazirane v LA-ju) v malem prstu tako da bi se znalo poznati.

Off Topic: Zadnjič sem ti v temu "TV Serije" napisal da imam zate en dober album (očitno si spregledal moj post), če te morda zanima povej, pa ti magari odgovorim na pm :)

Outcast ::

WallSreet je izjavil:

Outcast je izjavil:

Same here:); je ta sezona zadnja, se že kaj ve?


Sem prepričan da to ni zadnja sezona :). Upam da se vse skupaj nebo kaj dosti spremenilo kar se tiče zgodbe, kinematografije itd, glede nato da smo vmes izgubili režiserja John Singletona, ki je med drugim sproduciral filme kot so Boyz n the Hood, Poetic Justice, Baby Boy, Shaft, 4 brothers. Singleton je imel takšne filme (bazirane v LA-ju) v malem prstu tako da bi se znalo poznati.

Off Topic: Zadnjič sem ti v temu "TV Serije" napisal da imam zate en dober album (očitno si spregledal moj post), če te morda zanima povej, pa ti magari odgovorim na pm :)


Sorry spregledal očitno da; hit me on PM please:D:8)

kevin55 ::

zdaj je na FX in hulu, lahko si ga ogledate s to metodo zunaj ZDA

https://www.purevpn.com/blog/how-to-wat...

c3p0 ::

Ali pa na travniku, brez metode. Kar krvav začetek sezone sicer.

WallSreet ::

Tale 8 del je bil res top. Jerome boutta turn into a demon ;(. Teddy McDonald je pa karakter pa pol, hvala bogu je poskrbel za tisto novinarko. Všeč mi je kako vedno pravi da bo poskrbel za problem. Kolikokrat bo še rešil rit Franklinu, CIA je top dog tako da me niti ne čudi da na koncu vedno on počisti zadevo. Khadijah je pa večji psiho od Skullya, Lee bi jo moral poslati na oni svet ko je imel priložnost. Fatback a real one took one for the team

Khadijah: where is Leon ?
Fatback: Alaska bitch so dress warm

Fatback bi moral vedeti da gre za set up, sem vedel že od samega začetka. Saintov oče je pa tudi ena navadna reva, pravilno da ga je vsekal in brcnil ven.

WallSreet ::

Najboljša epizoda to sezono hands down. Napeto od začetka do konca, komaj čakam naslednji teden.

WallSreet ::

Danes ponoči finale sezone zadnji trije deli so bili res izjemni. Še ena odlična sezona upam da bombastičen zaključek. Peto sezono so pa tudi že napovedali.

GrX ::

Odlična serija, začuda celo vse sezone..!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: GrX ()

WallSreet ::

GrX je izjavil:

Odlična serija, začuda celo vse sezone..!


Ravnokar pogledal zadnji del, jaooo komaj čakam naslednjo sezono. Reed Thompson is a serial killer, človek te bo našel pa če greš na drugo stran sveta, trenutno hands down najljubši karakter. Reed je tisti ki vleče niti, Franklin, Gustavo in ostali...they are nothing but pawns on a chessboard led by Reed. Naslednjo sezono pričakujem Lucio v vlogi Griselda Blanco, ki bo konkretno zamajala Saintov drug empire. Franklin je pa čustveno mrtev in je pripravljen za svoj del iti do konca. Morda ima pa še nekaj čustev v sebi glede nato da je oprostil svojemu očetu. Z Reedom se lahko kosa samo Avi če bi imel za sabo Mossada. Všeč mi je kako se razvija Saintov karakter, v prvi sezoni je bil čisti rookie in nedolžen otrok, to zdaj je pa čisto druga slika, pogrešam tistega Franklina. Sem pa pričakoval da bo Skully stisnil na triggerja, očitno ni blefiral ko je pribijal tiste križe na steno, na koncu se je dobro izšlo. Komaj čakam naslednjo sezono.

WallSreet ::

Če je komu dolgčas in ne ve kaj bi gledal, priporočam Snowfall. Sem včeraj začel ponovno od začetka.

WallSreet ::

Trailer za 5 sezono so objavili danes, tole bo noro četrta sezona je bila izjemna, peta bi bila lahko še boljša.

grobijan ::

6. Sezona se končuje in predvidevam da s tem tudi serija. V mojih očeh je vsaj tako dobra, če ne boljša od Breaking Bad. In moram prav obuditi temo za tiste, ki serije še ne poznajo.

WallSreet je izjavil:

Če je komu dolgčas in ne ve kaj bi gledal, priporočam Snowfall. Sem včeraj začel ponovno od začetka.

Outcast ::

grobijan je izjavil:

6. Sezona se končuje in predvidevam da s tem tudi serija. V mojih očeh je vsaj tako dobra, če ne boljša od Breaking Bad. In moram prav obuditi temo za tiste, ki serije še ne poznajo.

WallSreet je izjavil:

Če je komu dolgčas in ne ve kaj bi gledal, priporočam Snowfall. Sem včeraj začel ponovno od začetka.


Lol mi2 pa nisva gledala isti BB očitno:))


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Serija: True Detective - spoiler contaminated (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Sedem umetnosti
511113942 (2385) HitroDihanje
»

Sons of Anarchy - serija (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
9021966 (1162) Likalnik
»

Stranger Things (2016) (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
10518774 (3502) Voss
»

12 monkeys (2015) (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
14732756 (17688) Izi

Več podobnih tem