» »

Spremljanje cen v spletni trgovini

Spremljanje cen v spletni trgovini

aljaz33 ::

Pozdravljeni.

Imam postavljeno spletno trgovino z Woo Commerce-om. Ker mi uvoznik ne pošilja cen artiklov, ker se le-te dnevno spreminjajo, jih moram spremljati na njegovi spletni trgovini. Težava je, ker imam sam preko 100 artiklov v trgovini in mi spremljanje in popravljanje cen artiklom vzame preveč časa in jih ne morem imeti ažuriranih. Obstaja kakšen program, ki bi mi npr. na e-pošto javljal spremembe cen v spletni trgovini uvoznika? Ali pa še boljše, menite, da bi bilo možno sprogramirati vtičnik, ki bi mi cene spreminjal direktno v moji spletni trgovini?

solatko ::

Samo tako, da daš cenik uvoznika + tvoj rabat.
Delo krepa človeka

showsover ::

aljaz33 je izjavil:

Ali pa še boljše, menite, da bi bilo možno sprogramirati vtičnik, ki bi mi cene spreminjal direktno v moji spletni trgovini?

Absolutno.

aljaz33 ::

solatko je izjavil:

Samo tako, da daš cenik uvoznika + tvoj rabat.

Jaz bi samo želel, da mi javi, kdaj je uvoznik spremenil ceno določenega artikla, nič drugega. Ker sedaj moram "ročno" pregledovati cene artiklov v njegovi spletni trgovini, za vsakega posebej.

showsover je izjavil:

aljaz33 je izjavil:

Ali pa še boljše, menite, da bi bilo možno sprogramirati vtičnik, ki bi mi cene spreminjal direktno v moji spletni trgovini?

Absolutno.


Koliko pa bi prišel tak vtičnik cenovno? Vsaj približno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: aljaz33 ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Transparentna Slovenija #5: Spletni trgovini s spolnimi pripomočki razkrili svoje kup (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Zasebnost
12547857 (25571) Saul Goodman
»

Izdelava mobilne spletne trgovine

Oddelek: Izdelava spletišč
424557 (3240) 111111111111
»

prestashop, opencart, magento...?

Oddelek: Izdelava spletišč
163627 (2981) Netrunner
»

Vrnitev artikla (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
567260 (5542) St235
»

Slovenski trgovci ter tujina (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
19539249 (35573) s51as

Več podobnih tem