» »

Brezžične slušalke - katere?

Brezžične slušalke - katere?

brett ::

V kratkem bi kupil nove brezžične slušalke in v ožji izbor so prišle te slušalke:

- Sony WH-1000X M3 Bluetooth
in
- BOSE QuietComfort 35 II

Cenovno sta tam-tam. Kaj bi priporočali?

LP A

DOOM_er ::

Imam BOSE qc 35 II, lahko samo pohvalim. Sem kolebal med Sennheisercam, vendar so neudobne če nosiš očala, plus zvok je malenkost bolj plehek ter noise canceling je slabši kot pri BOSE. Žal Sony nisem preizkusil, vendar sem sam tudi kolebal med BOSE, Sony in Sennheiser, baje so Sony še za odtenek boljše, nevem pa kako je z udobnostjo.
Robots will steal your job. But that's OK

Kvinta ::

Jaz sem kupil Marshall Monitor II ANC predvsem zato ker niso tak bulky kot večina vseh teh slušalk na trgu ,pred nakupom sem probal vse ki so jih tam meli pa so mi ble te edine ok slušalke je treba probat is slišat v živo si dat gor očala itd in pol kupit tak je vsaj moje mnenje.

JamesTheKing ::

Pozdravljeni,

Ker dnevno v avtu preživim 2 uri za službene namene iščem nove brezžične slušalke (in-ear), ki bodo namenjene predvsem poslušanju podcastov in pogovorom, prav tako tudi za poslušanje glasbe. Slušalke se bodo uporabljale v povezavi z Iphone 12.

Budget je nekje okoli 100€. Kaj priporočate za ta denar?

Hvala

Lp

Yossarian ::

Moram kupiti brezžične slušalke za tulifona Samsung S23+ in Huawei P20. Ne rabijo bit ekstrakvalitetni, bolj za vsakdanjo rabo pa še to verjetno samo za enkrat uporabit, potem pa jih najverjetneje ne bom več rabil. Dobiti jih moram do četrtka, zato bi najraje kupil preko mimovrste ali Enaa. Mogoče kaj takega? Ali pa takega?
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katere slušalke in kje kupiti? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Kaj kupiti
30171134 (14099) Banza
»

Gaming Slušalke

Oddelek: Pomoč in nasveti
445585 (3888) darkz
»

Katere slušalke

Oddelek: Kaj kupiti
263065 (1604) T_F_7
»

[Slušalke] Brezžične - Wireless

Oddelek: Zvok in slika
208760 (4702) Miha J
»

[Slušalke] do 10K SIT (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
739546 (6070) Fatboyslim

Več podobnih tem