» »

COD Warzone problem grafična

COD Warzone problem grafična

davvid ::

Pozdravljeni.
Imam r5 2600x, 32gb rama in RX 5700XT.

Pred 1 tednom sem si inštaliral COD Warzone. Prvi dan se mi je grafična grela na 85°C in bila na 99%. Tudi če sem nastavil vse na low je bilo isto.
Drugi dan pa se je grafična grela samo na 60°C in bila na 55%, vse sem imel na high.(100fps)
Danes pa mi je igra crashala in ko sem jo ponovno zagnal mi je javilo, če jo hočem zagnati v safe modu in sem ponesreči kliknil da.
Spremenilo mi je resolucijo in vse na low. Igro sem ponovno zagnal, saj sem mislil da bo vse kot prej ampak ni bilo.
Ko sem spremenil vse nastavitve nazaj tako kot je bilo prej pa se mi je grafična ponovno grela na 85°C in 99%. Imam tudi samo 30fps.

Kako naj naredim da bo tako kot prej?

mailer ::

Odstrani vse stare gonilnike in jih namesti na novo.
Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz

romex ::

Imel podoben problem na 1080ti takoj po updejtu driverjev. Naredil rollback in od takrat nobenih težav.

gregc1 ::

imam rx5700xt r7 3800x 16gb rama. špil konstantno šteka, neglede na nastavitve. high ali low. ni pomembno. odklenil sem tudi rytec amr sniper, vendar mi noče instalirati explozivne municije, terminte magazine pa dela. Pri ammunition, stock, perk, tam imam zeleno pikico, kot da sem odklenil novo zadevo, in te pikice se ne morem znebiti.

računalnik je nov. sestavil sem ga sam.

Naj vržem računalnik v smeti, ali obstaja kakšna druga rešitev? pregledal sem celi internet, vendar rešitve ni. mogoče sem kaj spregledal :)

hojnikb ::

ja, menjaj spil.
#brezpodpisa

gregc1 ::

haha ta je pa dobra. Treba ta spil zrihtat :)

gregc1 ::

ima mogoče kakšen šil da je zastonj podobne zahteve kot cod warzone?

DarwiN ::

Apex Legends
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

TOP ::

gregc1 je izjavil:

imam rx5700xt r7 3800x 16gb rama. špil konstantno šteka, neglede na nastavitve. high ali low. ni pomembno. odklenil sem tudi rytec amr sniper, vendar mi noče instalirati explozivne municije, terminte magazine pa dela. Pri ammunition, stock, perk, tam imam zeleno pikico, kot da sem odklenil novo zadevo, in te pikice se ne morem znebiti.

računalnik je nov. sestavil sem ga sam.

Naj vržem računalnik v smeti, ali obstaja kakšna druga rešitev? pregledal sem celi internet, vendar rešitve ni. mogoče sem kaj spregledal :)

Če bi imel Nvidia grafično teh problemov ni z RX5700XT polni forumi raznih težav.

gregc1 ::

DarwiN je izjavil:

Apex Legends

hvala. ze delam install :)

TOP je izjavil:

gregc1 je izjavil:

imam rx5700xt r7 3800x 16gb rama. špil konstantno šteka, neglede na nastavitve. high ali low. ni pomembno. odklenil sem tudi rytec amr sniper, vendar mi noče instalirati explozivne municije, terminte magazine pa dela. Pri ammunition, stock, perk, tam imam zeleno pikico, kot da sem odklenil novo zadevo, in te pikice se ne morem znebiti.

računalnik je nov. sestavil sem ga sam.

Naj vržem računalnik v smeti, ali obstaja kakšna druga rešitev? pregledal sem celi internet, vendar rešitve ni. mogoče sem kaj spregledal :)

Če bi imel Nvidia grafično teh problemov ni z RX5700XT polni forumi raznih težav.


a res? shit. no ne vem. ostali spili mi delajo lepo na high nastavitve. ta pa nekaj serje. upam da bodo zrihtal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gregc1 ()

gregc1 ::

DarwiN je izjavil:

Apex Legends

ta spil mi dela lepo na high. mogoče še kakšen?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

AMD Radeon

Oddelek: Strojna oprema
291953 (995) strumf666
»

AMD najavil Radeone RX 5500 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Grafične kartice
9610120 (7364) Mr.B
»

AMD najavil Radeona RX 5700 XT (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Novice / Grafične kartice
33947994 (39431) Mr.B
»

nakup grafične v letu 2019 (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Kaj kupiti
26746247 (39481) Glugy

Več podobnih tem