» »

V Sloveniji se bodo odvijali spletni igričarski turnirji LockDown

V Sloveniji se bodo odvijali spletni igričarski turnirji LockDown

LockDown turnirji

vir: HOP.si
HOP.si - Spletna stran HOPsi in gaming bar StageOne v prihodnjih dneh organizirata vrsto spletnih turnirjev (igra se od doma), ki bodo popestrili te karantenske dneve. Igrali bomo: GTA 5, Call of Duty Warzone, Counter Strike: Global Offensive, League of Legends, Fortnite, Rainbow Six Siege in Asseto Corsa Competizione. Turnirji bodo potekali od 25. marca do 6. aprila.

Poskrbljeno bo tudi za številne materialne nagrade za najboljše igralce iz vsakega naslova. Sodelovanje je povsem brezplačno. Obiščite uradno spletno stran dogodka za prijavo.

24 komentarjev

m0LN4r ::

nice nice
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

janezvalva ::

ne, ker nimam ustrezneha hardweara
IQ test: v enem vedru imaš 2l vode, v drugem 1l vode. koliko veder imaš?

Vazelin ::

Bravo kul. Upam da se bo dalo to kje gledat
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

matobeli ::

PUBG pa ne bo? :(

DeeCoy ::

Kakršen sloves ma hopsi bo udeležba dobrih igralcev ničelna.

Evolve ::

DeeCoy je izjavil:

Kakršen sloves ma hopsi bo udeležba dobrih igralcev ničelna.


bo bolj zabavno za nas nube :D

opeter ::

Pohvale organizatorjem! Veliko sreče in zabave vsem, ki bodo sodelovali/igrali.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

ShowDown ::

Upam na streame in komentatorje.

VelkBla ::

Kdo je pa takrat zelel izvesti CSGO turnir v Sloveniji, ki se je kasneje izkazalo za totalen polom?

Gejspodar ::

Ah, zloglasni Tadej Martinčič. Gospod poštenjak. Gospod legit marketing. Gospod rebrandani Uvi stoli in tipkovnice.

Naredimo obvoz...

Half-Saint ::

Gejspodar je izjavil:

Ah, zloglasni Tadej Martinčič. Gospod poštenjak. Gospod legit marketing. Gospod rebrandani Uvi stoli in tipkovnice.

Naredimo obvoz...


Čaki, hočeš rečt, da prodaja Uvi stole pod drugim brandom? Sm prav razumel?
Moj blog: http://onlyageek.blogspot.com

matobeli ::

Seveda če odlimaš Razer nalepko je spodaj od UVIja.

A110 ::

fifa? :'(

Half-Saint ::

matobeli je izjavil:

Seveda če odlimaš Razer nalepko je spodaj od UVIja.


Mnja, vidim zdej da je lastnik uvichairs.com
Moj blog: http://onlyageek.blogspot.com

matobeli ::

Aja, sem mislil da sem se samo na troll wagon priklopil.

Gejspodar ima neke zamere do tistih ki jim je vsaj malo uspelo v tej branži. Kako dela pisarniške stole 3/4 podjetji mu je verjetno tudi jasno, pa vseeno rajš malo špukne sem in tja, čisto tako, za dobro voljo.

abyssus ::

Lepo in pohvalno! Škoda, da je pogoj streaming - žal smo nekateri še vedno na linijah 10/1.

Gejspodar ::

matobeli je izjavil:

Aja, sem mislil da sem se samo na troll wagon priklopil.

Gejspodar ima neke zamere do tistih ki jim je vsaj malo uspelo v tej branži. Kako dela pisarniške stole 3/4 podjetji mu je verjetno tudi jasno, pa vseeno rajš malo špukne sem in tja, čisto tako, za dobro voljo.



Tip je navaden drekator, otrokom prodaja kitajske zadeve z 250% maržo, medtem ko jih oklicuje za "slovenski" proizvod.

Ne gre smao za rebrande, gre tudi za šikaniranje drugih organizatorjev gaming dogodkov (spid.si), ker nočjo sodelovat z njim, pljuvanje po njih (hop.si platforma) in druge "legit" taktike, ki jih njegov Legit Marketing d.o.o. izvaja.

matobeli ::

Sej pravim, ustaljena poslovna praksa v današnjih časih pri 3/4 v tej (širši) panogi.

Mogoče bi bil pa čas za ustanovit društvo gejmerjev slovenije. Za članstvo morš bit pa obvezno vsaj 25+ :))

DeeCoy ::

matobeli je izjavil:

Aja, sem mislil da sem se samo na troll wagon priklopil.

Gejspodar ima neke zamere do tistih ki jim je vsaj malo uspelo v tej branži. Kako dela pisarniške stole 3/4 podjetji mu je verjetno tudi jasno, pa vseeno rajš malo špukne sem in tja, čisto tako, za dobro voljo.

Očitno nimaš pojma o tej sceni, to niso osebne zamere. Preveri, kaj so na hop.si pisali o epicenter lanih. Laž na laž, tehnično take bedarije da jih otrok iz 2. razreda nese, itd. Nimajo podpore niti enega boljših igralcev. Lp

matobeli ::

Nisem pisal o slabi ali dobri poslovni praksi podjetja in me tudi najmanj ne briga kaj pišejo o svoji konkurenci.

Pisal sem o tem da vsi vemo da praktično vsi proizvajalci takih stolov kupijo komponente na kitajskem, sešraufajo in obesijo na net. Ponavad jim še vezenje kitajc zrihta.

Govorit torej o "rebrandih" kot nekaj slabega, čeprav je to defacto standard, ne more bit drugo kot osebna zamera.

ahac ::

DeeCoy je izjavil:

Očitno nimaš pojma o tej sceni, to niso osebne zamere. Preveri, kaj so na hop.si pisali o epicenter lanih. Laž na laž, tehnično take bedarije da jih otrok iz 2. razreda nese, itd. Nimajo podpore niti enega boljših igralcev. Lp


Tisto je bilo res otročje in primitivno.
Če so organizatorji največjih gaming eventov v SLO taki kot so, potem res ni čudno, da smo pri tem skoraj na repu Evrope.

matobeli je izjavil:

Mogoče bi bil pa čas za ustanovit društvo gejmerjev slovenije. Za članstvo morš bit pa obvezno vsaj 25+ :))

Mislim, da bi tudi po takem novem društvu nekateri takoj začel pljuvat, ker bi ga vidl kot konkurenco in ne kot nekaj, kar bi pomagalo razvoju gaming scene. Potem ti pa ne bi ostalo drugega kot, da se tudi sam nonstop kregaš s hop.si in mogoče še spid.si... :))
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

matobeli ::

Sem v društvih že celo življenje, vem kako je, eni bi se najraj požrl za 20eur :))

Vseen bi bila pa boljša varjanta za povprečnega gejmerja kot pa "profi" dogodki.

Vsi športi imajo amaterske lige ki jih prirejajo bolj ali manj velika društva z namenom izboljšanja kvalitete igre, druženja...

To pomojem bolj manjka v sloveniji kot pa še ena "Liga Prvakov".

martincic7 ::

Hvala vsem za pozitivne komentarje, lepo je videti, da se tudi na Slotechu zadržujete "giki" :)

Turnirji so končani udeležba pa več kot impresivna :D

Statistika turnirjev:
Rainbow Six Siege: 48 ekip (240 tekmovalcev)
COD Warzone: 60 ekip (180 tekmovalcev)
GTA 5 RP: 100 udeležencev dogodka (55 tekmovalcev na tekmovanju)
Assetto Corsa Competizione: 16 tekmovalcev
League of Legends: 45 ekip (225 tekmovalcev)
Counter Strike GO: 75 ekip (375 tekmovalcev)
Fortnite: 170 ekip (340 tekmovalcev)

Skupaj: 1476 sodelujočih

Upam, da bo v prihodnje več tovrstnih turnirjev tudi iz strani drugih društev kajti interes je ogromen nam pa žal časa primanjkuje :)

Zgodovina sprememb…

DeeCoy ::

martincic7 je izjavil:

Hvala vsem za pozitivne komentarje, lepo je videti, da se tudi na Slotechu zadržujete "giki" :)

Turnirji so končani udeležba pa več kot impresivna :D

Statistika turnirjev:
Rainbow Six Siege: 48 ekip (240 tekmovalcev)
COD Warzone: 60 ekip (180 tekmovalcev)
GTA 5 RP: 100 udeležencev dogodka (55 tekmovalcev na tekmovanju)
Assetto Corsa Competizione: 16 tekmovalcev
League of Legends: 45 ekip (225 tekmovalcev)
Counter Strike GO: 75 ekip (375 tekmovalcev)
Fortnite: 170 ekip (340 tekmovalcev)

Skupaj: 1476 sodelujočih

Upam, da bo v prihodnje več tovrstnih turnirjev tudi iz strani drugih društev kajti interes je ogromen nam pa žal časa primanjkuje :)

Če bi bilo manj korupcije bi bilo lepo.
Drugače pa vse pohvalno.
Lp


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pisarna informacijskega pooblaščenca ponovno presegla samo sebe

Oddelek: Novice / Zasebnost
136280 (4443) terryww
»

Cena izdelave spletne strani (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
5115055 (8105) FX6300B
»

Računalniška trgovina

Oddelek: Pomoč in nasveti
182975 (2529) N0t0ri0us
»

Problemi s stranjo

Oddelek: Izdelava spletišč
151461 (1138) Vice
»

Zaslužek spletnih strani

Oddelek: Izdelava spletišč
472828 (1620) zinko

Več podobnih tem