» »

Drugorazredni delavci

Drugorazredni delavci

Temo vidijo: vsi
1 2
3
»

mirzad ::

-valvoline- je izjavil:

Knjiznicarka letna placa 50K+ =0 dela.

Zakaj nisi tudi ti knjižničarka?

Vazelin ::

mirzad je izjavil:

-valvoline- je izjavil:

Knjiznicarka letna placa 50K+ =0 dela.

Zakaj nisi tudi ti knjižničarka?

V knjižnico prideš izključno po vezah, saj stojijo v vrstah. Običajno ko se gre v penzijo.
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Mr.B ::

WizzardOfOZ je izjavil:

-valvoline- je izjavil:

Vsi k delajo/mo v gospodarstvu smo ne drugo ampak desetorazredni. Izjema zgolj ulaufani ITjevci. V slo se ne splaca delat,period. Lenuhi zmagajo, 200.000+ v js/ju/drzavni monopolisti ter lehuhi k cohajo jajc na socijalo.


Gasilci so lenuhi? Medicinske sestre tudi? Se ti dvoji čohajo po jajcih?

Ja nekaj je res; Len ima čas razmišljat o opravičilih, delavni tega časa nima, ker dela.

Kaj ima to v3ze s plačo. A ti resno mislis, da ce si "pošteno" delal, ti za to pripada placilo, katerega TI mislis si " pošteno" zasluzil.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

louser ::

secops je izjavil:

Medtem ko sem v OŠ delal domačo nalogo, so moji sošolci na igrišču pili in kadili. Medtem ko sem se na gimnaziji učil za test iz zgodovine, so moji sošolci smučali v Avstiji. Medtem ko sem pisal diplomo iz umetne inteligence, so bili moji sošolci na road tripu na Tajskem.

Got the point?

Ne, priviligqrncev ne razumemo. Vam bi trebalo nabiti 70% davka.

Mr.B ::

louser je izjavil:

secops je izjavil:

Medtem ko sem v OŠ delal domačo nalogo, so moji sošolci na igrišču pili in kadili. Medtem ko sem se na gimnaziji učil za test iz zgodovine, so moji sošolci smučali v Avstiji. Medtem ko sem pisal diplomo iz umetne inteligence, so bili moji sošolci na road tripu na Tajskem.

Got the point?

Ne, priviligqrncev ne razumemo. Vam bi trebalo nabiti 70% davka.

Seveda jih ne razumeš, ti samo misliš da ti pripada.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

GrX ::

Gone je izjavil:

Ma dejte že nabijat no. v celem svetu je 6k mrtvih, velika večina takšnih, ki bi bili tako ali tako v letu ali prej....

To lahko napiše samo človek brez čustvene inteligence..

zobnik ::

Težava je v tem, da se brez ukrepov ko strela bi širil virus....da je "samo" toliko mrtih je to zaardi ukrepov.

Včeraj sem videl v Horjulu, proizvodnja s 100+ ljudi, se sprehajal, ker je bila izmena iz ene tovarne v drugo...le 100m stran pa ukrepi, v trgovino so spuščal posamezno, na pošti ssamo eden notri...a za delavce pa ko jih je*e bi vodilni pravli.

[Michael] ::

GrX je izjavil:

Gone je izjavil:

Ma dejte že nabijat no. v celem svetu je 6k mrtvih, velika večina takšnih, ki bi bili tako ali tako v letu ali prej....

To lahko napiše samo človek brez čustvene inteligence..

Čustvena inteligenca ne pomeni, da nimaš čustev ampak, da se kontrolirano odzivaš na svoja čustva.
In glede na napisano bi rekel, da ima Pavle91 višji EI kot ti.
To je dejstvo, da zaradi virusa umirajo starejši.

Zgodovina sprememb…

thetech ::

[Michael] je izjavil:

GrX je izjavil:

Gone je izjavil:

Ma dejte že nabijat no. v celem svetu je 6k mrtvih, velika večina takšnih, ki bi bili tako ali tako v letu ali prej....

To lahko napiše samo človek brez čustvene inteligence..

Čustvena inteligenca ne pomeni, da nimaš čustev ampak, da se kontrolirano odzivaš na svoja čustva.
In glede na napisano bi rekel, da ima Pavle91 višji EI kot ti.
To je dejstvo, da zaradi virusa umirajo starejši.

Ti lahko tvoje pošlješ v k**, jaz svojih še ne mislim. Imajo še 10 let pred seboj.....

WizzardOfOZ ::

Mr.B je izjavil:

WizzardOfOZ je izjavil:

-valvoline- je izjavil:

Vsi k delajo/mo v gospodarstvu smo ne drugo ampak desetorazredni. Izjema zgolj ulaufani ITjevci. V slo se ne splaca delat,period. Lenuhi zmagajo, 200.000+ v js/ju/drzavni monopolisti ter lehuhi k cohajo jajc na socijalo.


Gasilci so lenuhi? Medicinske sestre tudi? Se ti dvoji čohajo po jajcih?

Ja nekaj je res; Len ima čas razmišljat o opravičilih, delavni tega časa nima, ker dela.

Kaj ima to v3ze s plačo. A ti resno mislis, da ce si "pošteno" delal, ti za to pripada placilo, katerega TI mislis si " pošteno" zasluzil.


Kje si pa ti tukaj plačo našel? Odgovor je bil valvolineu, ki trdi, da se vsi v js/ju praskajo po jajcih in da so leni.

Gone ::

thetech je izjavil:

[Michael] je izjavil:

GrX je izjavil:

Gone je izjavil:

Ma dejte že nabijat no. v celem svetu je 6k mrtvih, velika večina takšnih, ki bi bili tako ali tako v letu ali prej....

To lahko napiše samo človek brez čustvene inteligence..

Čustvena inteligenca ne pomeni, da nimaš čustev ampak, da se kontrolirano odzivaš na svoja čustva.
In glede na napisano bi rekel, da ima Pavle91 višji EI kot ti.
To je dejstvo, da zaradi virusa umirajo starejši.

Ti lahko tvoje pošlješ v k**, jaz svojih še ne mislim. Imajo še 10 let pred seboj.....


Ti razmišljaš samo s čustvi, inteligence ni nikjer opaziti. Še enkrat govorimo (res da zaenkrat) o dosedaj 7000 smrti po celem svetu! Ti je sploh jasno kako malo je to. Vsak dan (!) na svetu umre 146.000 ljudi.

thetech ::

Gone je izjavil:

thetech je izjavil:

[Michael] je izjavil:

GrX je izjavil:

Gone je izjavil:

Ma dejte že nabijat no. v celem svetu je 6k mrtvih, velika večina takšnih, ki bi bili tako ali tako v letu ali prej....

To lahko napiše samo človek brez čustvene inteligence..

Čustvena inteligenca ne pomeni, da nimaš čustev ampak, da se kontrolirano odzivaš na svoja čustva.
In glede na napisano bi rekel, da ima Pavle91 višji EI kot ti.
To je dejstvo, da zaradi virusa umirajo starejši.

Ti lahko tvoje pošlješ v k**, jaz svojih še ne mislim. Imajo še 10 let pred seboj.....


Ti razmišljaš samo s čustvi, inteligence ni nikjer opaziti. Še enkrat govorimo (res da zaenkrat) o dosedaj 7000 smrti po celem svetu! Ti je sploh jasno kako malo je to. Vsak dan (!) na svetu umre 146.000 ljudi.

7000 ljudi je umrlo, ker so se nekateri basali s fucking netopirji. Več kot dovolj!!! Ja? Koliko bi jih pa moralo po tvoje? 1 milijon? Res si inteligenten ni kaj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: thetech ()

Gone ::

matr eni ste pa res trdi... Kolk jih umre pa zaradi malarije, prometnih nesreč, ja, tudi gripe, lakote...Pa se svet ne ustavlja. Ni i od inteligence...

louser ::

Mr.B je izjavil:

louser je izjavil:

secops je izjavil:

Medtem ko sem v OŠ delal domačo nalogo, so moji sošolci na igrišču pili in kadili. Medtem ko sem se na gimnaziji učil za test iz zgodovine, so moji sošolci smučali v Avstiji. Medtem ko sem pisal diplomo iz umetne inteligence, so bili moji sošolci na road tripu na Tajskem.

Got the point?

Ne, priviligqrncev ne razumemo. Vam bi trebalo nabiti 70% davka.

Seveda jih ne razumeš, ti samo misliš da ti pripada.

Menda spadam v zgornjih 10 %.
Ampak nekdo, ki mu je v življenju uspelo pridobiti zgolj neko formalno izobrazbo se potem zaradi tega počuti nadmočnega.
Si predstavljate, da bi to izobrazbo prejel nekdo, ki je pametnejši in izhaja iz slabših družbenih razmer?
Država bi imela enega izobraženega in pametnega človeka več.

jojw ::

Ja ta je res debilna do kraja..
Jebeš korono, če pa cesta ubije več ljudi. Še dobro, da večina ljudi ne razmišlja tako.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jojw ()

Mr.B ::

thetech je izjavil:

Gone je izjavil:

thetech je izjavil:

[Michael] je izjavil:

GrX je izjavil:

Gone je izjavil:

Ma dejte že nabijat no. v celem svetu je 6k mrtvih, velika večina takšnih, ki bi bili tako ali tako v letu ali prej....

To lahko napiše samo človek brez čustvene inteligence..

Čustvena inteligenca ne pomeni, da nimaš čustev ampak, da se kontrolirano odzivaš na svoja čustva.
In glede na napisano bi rekel, da ima Pavle91 višji EI kot ti.
To je dejstvo, da zaradi virusa umirajo starejši.

Ti lahko tvoje pošlješ v k**, jaz svojih še ne mislim. Imajo še 10 let pred seboj.....


Ti razmišljaš samo s čustvi, inteligence ni nikjer opaziti. Še enkrat govorimo (res da zaenkrat) o dosedaj 7000 smrti po celem svetu! Ti je sploh jasno kako malo je to. Vsak dan (!) na svetu umre 146.000 ljudi.

7000 ljudi je umrlo, ker so se nekateri basali s fucking netopirji. Več kot dovolj!!! Ja? Koliko bi jih pa moralo po tvoje? 1 milijon? Res si inteligenten ni kaj.

In, poglej kdo po svetu še je Netopirje. V italiji so jih prepovedali, ker je prišlo do istrebljanja.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Gone ::

jojw je izjavil:

Ja ta je res debilna do kraja..
Jebeš korono, če pa cesta ubije več ljudi. Še dobro, da večina ljudi ne razmišlja tako.


Še dobro da večina ljudi zna brati. Se pa umikam iz teme ker je nivo razumevanja tukaj ekstremno nizek tudi za slo-tech standarde.

Vazelin ::

Amazon zaposluje v ZDA novih 100k ljudi zaradi povpraševanja :D
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Pika na i ::

Drugorazredni delavci so tisti ki skrbijo za to, da karantena nemoteno teče.
Nahajate se v štabu SDS.
Pravila ne veljajo za naše.
Troli dobrodošli.

-valvoline- ::

s1m0n ::

Pri nas je trgovina od danes začela bolj strog nadzor.
- pred vhodom stoji zaposlen z rokavicami masko, zraven pa mizica z razkužilom in rokavice.
- vstop v trgovino je omejen na število ljudi
- na blagajni ima masko/rokavice prodajalka
- razkužujejo vse ročaje / tipkovnico za pin...

Panike nikjer ljudje lepo čakajo z ustrezno razdajo pred vhodom.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: s1m0n ()

tikitoki ::

Gone je izjavil:

Ni problema fantje, lahko tud zapremo. Sam pol plač pač ne bo. Brez skrbi da "kapitalistekom" ne bo hudega, ne vem pa kako boste vi brez plač. Aja, bo dala država hehe, le odkod...


Država lahko kadarkoli pobere kapitalistekom, Al pa dopusti, da to naredi drhal. Sam, da eni ne dojamete pomena iger in kruha

hamez66 ::

II. ZAHTEVE V ZVEZI Z DELOVNIMI MESTI

A) Splošno o urejenosti delovnih mest

4. člen

(1) Delodajalec mora delovna mesta urediti tako, da ni ogrožena varnost in zdravje delavcev pri delu na takšnih delovnih mestih.

(2) Delodajalec mora z ustrezno organizacijo dela preprečiti ali omejiti tveganja, ki lahko nastopijo na delovnih mestih, in predvideti ukrepe za izredne okoliščine, ki se lahko pojavijo na delovnih mestih.

(3) Delovna mesta, na katerih delavci opravljajo delo, mora delodajalec urediti in vzdrževati tako, da sama po sebi ne predstavljajo tveganj za varnost in zdravje pri delu.


Tisti delodajalec, ki ne omogoča varovanja v stilu:

- testiranja vročine
- dostopnost razkuževalnih sredstev
- zaščitna oprema: maske, zaščitna očala, zaščitne rokavice
- prezračevanje okolja
- razkuževanje delovnih mest

(po mojem mnenju) Krši vse tri naštete člene. Jaz ne bi šel v službo, dokler niso zagotovljeni ti pogoji (recimo če bi bil proizvodni delavec ali kaj podobnega). Pa verjetno bi bilo treba dodati še kakšen pogoj zraven.

Naši delodajalci pa silijo celo nosečnice, da hodijo. Ko nosečnica vpraša zdravnika za bolniško, ji ta pove, da za njih tveganje ni nič večje, kot za ostale ljudi. Kako pa pri 2.5 mesece starem virusu vejo, kako zadeva vpliva na plod?

Šef firme pa tudi zahteva, da nosečnica pride delat.

Na položajih v Sloveniji so očitno res sami idioti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: hamez66 ()

Dr_M ::

Pri nas v firmi imamo umivalnike z milo in razkuzilna sredstva. To je pa tudi vse.


Ce slucajno se ni bilo... Clanek pove vse.
https://www.zurnal24.si/slovenija/koron...
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

mirzad ::

Dr_M je izjavil:

Pri nas v firmi imamo umivalnike z milo in razkuzilna sredstva. To je pa tudi vse.


Ce slucajno se ni bilo... Clanek pove vse.
https://www.zurnal24.si/slovenija/koron...

Delavci so zakenljivi..

r3dkv1c4 ::

Dr_M je izjavil:

Pri nas v firmi imamo umivalnike z milo in razkuzilna sredstva. To je pa tudi vse.


Ce slucajno se ni bilo... Clanek pove vse.
https://www.zurnal24.si/slovenija/koron...

še en pokazatelj, kako se judje ne znajo postavit zase
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

WizzardOfOZ ::

mirzad je izjavil:

Dr_M je izjavil:

Pri nas v firmi imamo umivalnike z milo in razkuzilna sredstva. To je pa tudi vse.


Ce slucajno se ni bilo... Clanek pove vse.
https://www.zurnal24.si/slovenija/koron...

Delavci so zakenljivi..


V bistvu so delavci nenadomestljivi, vodje pa lahko zamenjaš kadarkoli, če hočeš, da ti bo proizvodnja laufala.
To je že jankovič v merkatorju ugotovil (ko je bil tam direktor) in je v parih trgovinah imel razgovor z delavci brez vodij (ko je šlo trgovini slabo), pa je zamenjal vodjo trgovine in je trgovina kr naenkrat začela delat veliko bolje.

Gone ::

WizzardOfOZ je izjavil:


V bistvu so delavci nenadomestljivi, vodje pa lahko zamenjaš kadarkoli, če hočeš, da ti bo proizvodnja laufala.
To je že jankovič v merkatorju ugotovil (ko je bil tam direktor) in je v parih trgovinah imel razgovor z delavci brez vodij (ko je šlo trgovini slabo), pa je zamenjal vodjo trgovine in je trgovina kr naenkrat začela delat veliko bolje.


LOL, in kdo je zdaj zaslužen da je trgovina bolje laufala? Novi vodja ali stari delavci? Bi trgovina bolje laufala če vodje sploh ne bi bilo? Nisi zastonj samo delavec s takšno logiko.

WizzardOfOZ ::

Delavci so tisti, ki peljejo trgovino naprej. Brez njih ne bi nič prodali in ker so se z novim vodjem popravili odnosi med delavci in vodstvom, je vse začelo delovat.

Problem je v tem da večina vidi delavce kot strošek. In dokler se to ne bo popravilo in bodo dobri delaci tretirani kot investicija, v katero se splača vlagat, toliko časa bodo še problemi.

showsover ::

Wizzardofoz, ljudje vedno kupujemo robo, ce so ljudje tam ali ne, sploh preko spleta.
Vending machines rabijo samo refillerje pa amazon grocery shops tudi.
Veliki web shopi pa samo operaterje masinerije.

WizzardOfOZ ::

showsover je izjavil:

Wizzardofoz, ljudje vedno kupujemo robo, ce so ljudje tam ali ne, sploh preko spleta.


Jaz v trgovino, kjer so neprijazni ne grem. In če imajo v taki trgovini slabe odnose, se to pozna tudi na prodaji.

Tudi na bankah se je to poznalo. Bolje plačani delavci na šalterju so imeli odnos čisto drugačen (kaj lahko danes storim za vas) kot slabo plačani (kaj sploh sem hodiš, a ne vidiš da počivam v službi)

Zgodovina sprememb…

showsover ::

jaz v bistvu hodim bolj v nakupovalne centre, neke intimne trgovine niti ne poznam kaj posebej.
moj pristop je ze tak, da so trgovci prijazni, ceprav sem zelo jasen v svojih zeljah.
vcasih poklicejo tudi sefa na pomoc, ne v smislu,da sem nadlezen (menda ne no),
ampak da lahko zadevo izpeljemo...
vcasih celo dam kaksen (pozitiven) zapisek v knjigo mnenj in se mi potem po mailu zahvaljujejo se sefi trgovcev in to.

je pa res, da se vedno hecam na zunaj, cetudi je situacija lahko resna.

Mr.B ::

WizzardOfOZ je izjavil:

mirzad je izjavil:

Dr_M je izjavil:

Pri nas v firmi imamo umivalnike z milo in razkuzilna sredstva. To je pa tudi vse.


Ce slucajno se ni bilo... Clanek pove vse.
https://www.zurnal24.si/slovenija/koron...

Delavci so zakenljivi..


V bistvu so delavci nenadomestljivi, vodje pa lahko zamenjaš kadarkoli, če hočeš, da ti bo proizvodnja laufala.
To je že jankovič v merkatorju ugotovil (ko je bil tam direktor) in je v parih trgovinah imel razgovor z delavci brez vodij (ko je šlo trgovini slabo), pa je zamenjal vodjo trgovine in je trgovina kr naenkrat začela delat veliko bolje.

Proutvodnja in filanje polic ?
Glede da delavcu nakladaš, pridno dela in se veseli...
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Mato989 ::

Vsi ti državni ukrepi za odloge plačil za 12 mesecev in ostalo sranje je BREZVEZE... naredit bi morali IZKLJUČNO 2 ukrepa:

- Oprostit plačilo prispevkov in davkov podjetij za čas trajanja ukrepov zaprtja trgovin ipd... +1 mesec po tistem ko se ukrepi sprostijo da zalaufa
- Plačat 100% nadomestilo za čakanje vsem delavcem ki so šli po začetku ukrepov na čakanje ker ni dela...

To je vse kar bi morali storit... tole kar se pa grejo je pa neumnost...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Vazelin ::

Ja, to da plača 40% država in 60% podjetje je precej kislo, če ima podjetje 0eur prihodkov.
Ti ukrepi so itak premalo.
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

tikitoki ::

Dr_M je izjavil:

Pri nas v firmi imamo umivalnike z milo in razkuzilna sredstva. To je pa tudi vse.


Ce slucajno se ni bilo... Clanek pove vse.
https://www.zurnal24.si/slovenija/koron...


LEK je eno takšnih podjetij.

BorutO ::

Šmorn je izjavil:

@secops
In kaj zdaj? A ti je žal? Ko boš enkrat razumel, da nekateri v življenju nimajo zvrhane mere sreče in na sploh kapacitete za učenje, boš mogoče gledal drugače na vse skupaj.

Taki, kot je on, bi bili kot direktorji porazni … dleavci bi mogli delati, pa če bi jih tam takoj pobralo ali pa ne. Najslabši direktorji so tisti, ki so iz šole direkt prešli na stolček, delovne dobe nimajo nobene, in so prepričani, da za direktorja obvladajo več kot dovolj, če delo v sami proizvodnji obvladajo napol ...

sbawe64 ::

Mali privatniki direktorji so tudi zgodba zase.

WizzardOfOZ ::

Meni je najbolj ostala v spominu firma, kjer je direktor zbiral novo tajnico. Prvih nekaj je odšlo z razgovora domov in se ni več vrnilo. Ena je pa ostala. Ampak kaj je tisto, zaradi česar so ostal šle domov; direktno jim je povedal, da naj drug dan pridejo v športnih oblačilih (trenerkah), ker bodo pol leta delale v obratu, da se bodo vsega naučile in da bodo vedele kaj sploh prodajajo in o čem se pogovarjajo. Ženska, ki je želela službo, je res pol leta delala v obratu, po 2 do 3 tedne za vsako mašino. Ampak danes pa pozna ves potek dela, vse materiale, vse kar delajo in četudi ni šefa, se ona lahko zmeni vse.
In to se mi zdi pravilen pristop.

In te novodobne direktorčke, bi jaz prvo poslal delat za vsaj pol leta, da bi potem lahko sploh vedeli o čem se pogovarjajo. Ni vse samo v cifrah in kako stroške zmanjšat.

gruntfürmich ::

mislim da v resnih top firmah menedžment tudi gre po tej poti, oz je vsaj tehnične stroke.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Osnove avtomobilskega motorja

Oddelek: Loža
344710 (3169) Unknown_001
»

Plače - mcdonalds (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9340754 (26488) D3m
»

Microsoftov Messenger se poslavlja 15. marca (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
5012988 (10202) energetik
»

4. letnik gimnazije (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
6926287 (25056) Smurf

učitelj me je brcnil v trebuh (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Šola
16122925 (20105) kuglvinkl

Več podobnih tem