» »

Bi se cepili, če bi obstajalo cepivo za COVID-19 ?

Bi se cepili, če bi obstajalo cepivo za COVID-19 ?

Temo vidijo: vsi
««
31 / 43
»»

Poldi112 ::

bigsmally je izjavil:

Poldi112 je izjavil:


Žal čez lužo kar veselo prakticirajo prisilno sterilizacijo:
https://theintercept.com/2020/09/17/for...


Ko so sterilizirali drugi, si bil pa tiho.

How Israel Forcibly Sterilized Ethiopian Jews


Kolega, se oproščam, da ne poznam vseh primerov teh zločinov. Saj veste, mediji svoje raje zamolčijo, medtem ko na polno tolčejo po drugih.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

vostok_1 ::

https://www.investmentwatchblog.com/vic...

The Victorian government will debate a new bill in the State Parliament this week which would hand authorities the power to forcibly detain "conspiracy theorists" and people suspected to likely spread coronavirus, such as anti-lockdown protesters and their close contacts.

If passed, the Omnibus (Emergency Measures) Bill will allow the state to detain anyone they suspect of being "high risk" or likely to negligently spread COVID-19, either if they have the virus or have been in contact with an infected person.


Brez skrbi normiji. Kmalu vas bo država zaščitila pred slabimi informacijami.
Saj itak so samo flat-eartherji ane...

:))
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

zasekaroza ::

A zdaj te bodo zaprli že če je tvoj znanec na protestih :))

vostok_1 ::

Lahko. Za vsak slučaj, da ne bi širili informacijo o Billijevih investicijah v Wuh....err....i mean...v ravno zemljo. Seveda. Jasno.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Poldi112 ::

vostok_1 je izjavil:

https://www.investmentwatchblog.com/vic...

The Victorian government will debate a new bill in the State Parliament this week which would hand authorities the power to forcibly detain "conspiracy theorists" and people suspected to likely spread coronavirus, such as anti-lockdown protesters and their close contacts.

If passed, the Omnibus (Emergency Measures) Bill will allow the state to detain anyone they suspect of being "high risk" or likely to negligently spread COVID-19, either if they have the virus or have been in contact with an infected person.


Brez skrbi normiji. Kmalu vas bo država zaščitila pred slabimi informacijami.
Saj itak so samo flat-eartherji ane...

:))


Kolega, to je predvidljiva posledica tega, da osli ignorirate varnostne predpise, ker padate na teorije zarote.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

vostok_1 ::



Ta slika vas in podobne povzame povsem 100%. Rekordna imbecilnost, ne pa covid okuženi.

Ampak nič za to. Bom vsaj imel lepe vojne slike vas v jarkih.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

HappyPills ::

Hehe evoga Vostoka.

zasekaroza ::

Poldi112 je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

https://www.investmentwatchblog.com/vic...

The Victorian government will debate a new bill in the State Parliament this week which would hand authorities the power to forcibly detain "conspiracy theorists" and people suspected to likely spread coronavirus, such as anti-lockdown protesters and their close contacts.

If passed, the Omnibus (Emergency Measures) Bill will allow the state to detain anyone they suspect of being "high risk" or likely to negligently spread COVID-19, either if they have the virus or have been in contact with an infected person.


Brez skrbi normiji. Kmalu vas bo država zaščitila pred slabimi informacijami.
Saj itak so samo flat-eartherji ane...

:))


Kolega, to je predvidljiva posledica tega, da osli ignorirate varnostne predpise, ker padate na teorije zarote.

Raje sem osel kot ovca

Poldi112 ::

Žal ste oboje.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Mr.B ::

vostok_1 je izjavil:

Od kje dobiva EU ta denar za protikoronsko pomoč državam?
IMF by any chance?

Ne, ampak sej veš da ni edina luknja v tvojem zanju,. Sploh če ti take osnove delajo težave.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

zasekaroza ::

A to so ti na tv povedali? Pol bo že držalo.

Mr.B ::

vostok_1 je izjavil:

https://www.investmentwatchblog.com/vic...

The Victorian government will debate a new bill in the State Parliament this week which would hand authorities the power to forcibly detain "conspiracy theorists" and people suspected to likely spread coronavirus, such as anti-lockdown protesters and their close contacts.

If passed, the Omnibus (Emergency Measures) Bill will allow the state to detain anyone they suspect of being "high risk" or likely to negligently spread COVID-19, either if they have the virus or have been in contact with an infected person.


Brez skrbi normiji. Kmalu vas bo država zaščitila pred slabimi informacijami.
Saj itak so samo flat-eartherji ane...

:))


Predlagam da isklopiš blokado ogalsov na straneh ki jih gledaš. Potem ti bo jasno, kakšen vir si si ozel za novo teorijo zarote.

zasekaroza je izjavil:

A zdaj te bodo zaprli že če je tvoj znanec na protestih :))

Ja, če boš bral take viri, ki jih vostok lima, zagotovo.

vostok_1 je izjavil:



Ta slika vas in podobne povzame povsem 100%. Rekordna imbecilnost, ne pa covid okuženi.

Ampak nič za to. Bom vsaj imel lepe vojne slike vas v jarkih.

Sreča da v srednjem veku ni bilo bolnic za navadne plebejce.... Zato so jih zapirali v cerkev in ko so vse dali, so jih tudi skupaj zakopali.

zasekaroza je izjavil:

A to so ti na tv povedali? Pol bo že držalo.

Na viru, ki ga je vostok prilimal..
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mr.B ()

zasekaroza ::

A si že namestil aplikacijo? Masko nosiš na prostem, doma,..?

vostok_1 ::

Ni ne namestil appa, ne cepil se, ne zaplodil afričanko.
Mr.B je eden najbolj dosadnih trol hipokritov na forumu.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: jest10 ()

Slopek ::

Je migrant, ki pogreša Slovenijo ;)
Doma je pa pogrešal denar :)

vostok_1 ::

@kamiKaZaA

Haha, slika je legendarna ja.

Zaradi covid-govnov treba sedaj prisilno odpuščati ljudi, zapirati podjetja. Pač, tko nekako kot je bil namen tistih, ki so ga spustili...prestrukturiranje sveta. Koliko jim bo uspelo še ne vem. Definitivno pa smo na pravi poti.

Že marca/aprila smo lahko videli in trdili, da hude apokalipse ne bo, covid paničarji pa še vedno vstrajajo.
Pač, čestitam, sedaj boste več obdavčeni za nadomestila novih brezposelnih.
Predvidevam, da ni še konec ekonomske zgodbe...
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Slopek ::

"Ekonomska zgodba" se šele začenja, tako kot temperature pod 15°C. To se ne more dobro končat. Sam si ne znam zamislit happy endinga. To bi bil čudež!
Do recimo cepiva, bo full folka brez joba, brez osnov za življenje. Do takrat, pa je ta žalost naša realnost. Zmeraj več bo izgredov.......to ne more iti kar v neko normalo nazaj. Seveda! New normal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Slopek ()

Miki N ::

Žal se bojim, da bodo naši vrli "reševalci življenj" imeli še mnogo priložnosti, da pokažejo drugo smer solidarnosti. Žal.

Nekaj mi pravi, da bodo verjetneje isti tipi, ki so druge obtoževali egoizma ali celo umora njihovih mam brez kančka sramu zahtevali od drugih še več "solidarnosti". Češ "bodimo spet prijatelji, pomagajmo si!".

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

Mr.B ::

zasekaroza je izjavil:

A si že namestil aplikacijo? Masko nosiš na prostem, doma,..?

Sem povedal, da ga ne morem.

vostok_1 je izjavil:

Ni ne namestil appa, ne cepil se, ne zaplodil afričanko.
Mr.B je eden najbolj dosadnih trol hipokritov na forumu.

Da sem kliknil na tvojnzadnji vir. Na desni strani web strani tvojega vira, je odraz budale kot si ti, ki kot budale smatras sponzorje strani kot verodostojni vir.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mr.B ()

Mr.B ::

Slopek je izjavil:

Je migrant, ki pogreša Slovenijo ;)
Doma je pa pogrešal denar :)

V bistvu ne, politicna opcija v avstriji je zelo proti socialnim migrantom, ki so prisli ziveti da se usedejo na socialno pomoc. V slovenijo hodijo samo tisti migranti, kot oskocna deska z delovno vizo za severnejse drzave. Ampak ja, kok vas v Sloveniji nategujejo, no po ofcah za strizenje se mi ne kolca.

vostok_1 je izjavil:

@kamiKaZaA

Haha, slika je legendarna ja.

Zaradi covid-govnov treba sedaj prisilno odpuščati ljudi, zapirati podjetja. Pač, tko nekako kot je bil namen tistih, ki so ga spustili...prestrukturiranje sveta. Koliko jim bo uspelo še ne vem. Definitivno pa smo na pravi poti.

Že marca/aprila smo lahko videli in trdili, da hude apokalipse ne bo, covid paničarji pa še vedno vstrajajo.
Pač, čestitam, sedaj boste več obdavčeni za nadomestila novih brezposelnih.
Predvidevam, da ni še konec ekonomske zgodbe...

Odpusca se v podjetjih, ki so ze prej zivela v sloveniji od sociale ali od studentskega dela, od katerega drzava ni imela koristi, pa se kaj se najde, preden preidemo za slovenijo na delovna mesta, ki so dejansko izpuhtela zaradi covida. Ampak ja ti niti ne ves od kot evropi denar, pa komentiras..
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mr.B ()

Slopek ::

Miki N je izjavil:

Žal se bojim, da bodo naši vrli "reševalci življenj" imeli še mnogo priložnosti, da pokažejo drugo smer solidarnosti. Žal.

Nekaj mi pravi, da bodo verjetneje isti tipi, ki so druge obtoževali egoizma ali celo umora njihovih mam brez kančka sramu zahtevali od drugih še več "solidarnosti". Češ "bodimo spet prijatelji, pomagajmo si!".

Seveda bo tako, ampak za mnoge bo prepozno. Sam sem odločen, da spremenim svoj lajf, to je pa vse kar zares lahko naredim. Nekak pobeg pred to norostjo. Upam samo, da prej ne znorijo vsi okoli mene, morda znorim celo sam. Nekako si ne predstavljam življenja v mestu čez 10let. Kaj šele 20. Res ne vidim rožnate prihodnosti. Sem pa odprt za kakšen dober happy scenarij, če se komu da.

Slopek ::

Mr.B, meni je popolnoma jasno, da je to odskočna deska za njih in so tukaj samo toliko, da papirje dobijo, potem pa, ko je prva šansa, grejo naprej. Mi se bomo pač polnili pozneje, do takrat, pa bomo imeli cel kup omenjenih. Vse to, pa ne pomeni, da mnogi z družinami, ne ostajajo tudi v Slo.

Čisto vseeno je odkod je denar. Vse bomo krvavo preplačali. In ja, to da cimos ni sposoben plačevati niti spodobnih plač(ne poznam zares), je zame zadosten razlog za zaprtje. Za ta pok ekonomskega balona pa korona seveda ni, oz. ne bo kriva, bo samo pospešila. Super situacija. Glej, meni je vseeno, če je tebi ql v centru Vienne. Meni ne bi bilo, nimam niti te možnosti, a imam drugo. Svojo možnost, svoje sanje. Ni mi ok niti v mestu v Slo. In sploh ne jamram ;)
Dol mi visi za državo, če govorimo o ljudeh, ki so kao oblast, ki nima niti interesa branit slovenske zemlje in njenega bogatstva. Nič nisem dobil od te države. Vse sem si pošteno pridelal. Od zdaj naprej minimalca za državo, ostalo meni.

Poldi112 ::

Happy scenarij - nič lažjega kot to. Cepili se bomo in vrnili nazaj v normalno življenje.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

zasekaroza ::

Mr.B je izjavil:

zasekaroza je izjavil:

A si že namestil aplikacijo? Masko nosiš na prostem, doma,..?

Sem povedal, da ga ne morem.

vostok_1 je izjavil:

Ni ne namestil appa, ne cepil se, ne zaplodil afričanko.
Mr.B je eden najbolj dosadnih trol hipokritov na forumu.

Da sem kliknil na tvojnzadnji vir. Na desni strani web strani tvojega vira, je odraz budale kot si ti, ki kot budale smatras sponzorje strani kot verodostojni vir.

A maske tudi ne moreš nosit?

Slopek ::

Poldi112 je izjavil:

Happy scenarij - nič lažjega kot to. Cepili se bomo in vrnili nazaj v normalno življenje.

Kaj ko bi zavrtel film za par mesecev nazaj? It will never be the same again. Normal life, no more. Its time for New normal. Pa tudi pred ali brez korone, ne bi govoril o happy eri za humanity.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Slopek ()

Mr.B ::

zasekaroza je izjavil:

Mr.B je izjavil:

zasekaroza je izjavil:

A si že namestil aplikacijo? Masko nosiš na prostem, doma,..?

Sem povedal, da ga ne morem.

vostok_1 je izjavil:

Ni ne namestil appa, ne cepil se, ne zaplodil afričanko.
Mr.B je eden najbolj dosadnih trol hipokritov na forumu.

Da sem kliknil na tvojnzadnji vir. Na desni strani web strani tvojega vira, je odraz budale kot si ti, ki kot budale smatras sponzorje strani kot verodostojni vir.

A maske tudi ne moreš nosit?

In kaj ima mentalno to veze ?
Vzam amerikance, ko je trump dal gor madko je jasno statistika pokazala ali je nosenje koristno ali ne. Samo budale pac neocete sprejeti dejstva in se potem zgovarjate na strice iz ozadja ki manipulirajo rezultate. Verjamete pa virom, kot jih lepi vostok.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

zasekaroza ::

Se pravi ne nosiš maske, morilec

Senior Dev ::

Marko Potrč se sigurno ne bi dal cepiti. Raje bi si vbrizgal notri proteine da bi imel večje mišice in bi šel 3x do bruhanja trenirat na orbitrek.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

vostok_1 ::

Poldi112 je izjavil:

Happy scenarij - nič lažjega kot to. Cepili se bomo in vrnili nazaj v normalno življenje.


Po kaki logiki?
Po logiki cepiv za gripo?
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Miki N ::

Hja po vsej tej reklami.. BOLJE da deluje! Za njih.

Res je, da bodo za morebiten nezadosten kumulativen biološki učinek cepiva krive kar cepljene ovčke same (že nekako, ni važno)... ampak vseeno - BOLJE, da dela - preveč so to prodajali svetu kot odrešitev in tokrat bo "učinkovite" nebiološke ukrepe še težje prodati kot že itak. Oprostite, gremo nazaj na nagobčnike, vse v redu! Ovce pa ostrižene do krvavega.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

blackbfm ::

Do recimo cepiva, bo full folka brez joba, brez osnov za življenje. Do takrat, pa je ta žalost naša realnost. Zmeraj več bo izgredov.......to ne more iti kar v neko normalo nazaj. Seveda! New normal.


Vsaka nova kriza je hujsa, a istocasno se iz vsake poberemo relativno hitro IN mocnejsi.. Edino fake news in razni forumski false prophets nabijajo svoje agende in tezijo vsem okoli z negativizmom

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: blackbfm ()

Slopek ::

blackbfm je izjavil:

Do recimo cepiva, bo full folka brez joba, brez osnov za življenje. Do takrat, pa je ta žalost naša realnost. Zmeraj več bo izgredov.......to ne more iti kar v neko normalo nazaj. Seveda! New normal.


Vsaka nova kriza je hujsa, a istocasno se iz vsake poberemo relativno hitro IN mocnejsi.. Edino fake news in razni forumski false prophets nabijajo svoje agende in tezijo vsem okoli z negativizmom

Vi se kar pustite naprej zajebavat. Vedno bolj neumni, se vedno hitreje pobirate, da vas čimprej lahko spet zrušijo. Je to ta logika?
Pa ko govoriš fake news, mi povej kako je kaj lahko fake, če vse obvladuje par možicov. Vse MSM medije sveta, si lastijo štirje? Verjetno gledaš in verjameš tem medijem. Sam jim ne, ker se njihova poročila ne skladajo z mojo realnostjo. Če pa se s tvojo, pa sočustvujem.

vostok_1 ::

blackbfm je izjavil:

Do recimo cepiva, bo full folka brez joba, brez osnov za življenje. Do takrat, pa je ta žalost naša realnost. Zmeraj več bo izgredov.......to ne more iti kar v neko normalo nazaj. Seveda! New normal.


Vsaka nova kriza je hujsa, a istocasno se iz vsake poberemo relativno hitro IN mocnejsi.. Edino fake news in razni forumski false prophets nabijajo svoje agende in tezijo vsem okoli z negativizmom


Na precej trhlih temeljih postavljaš svojo tezo.
Hiša se že nagiba.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Poldi112 ::

Slopek je izjavil:

Poldi112 je izjavil:

Happy scenarij - nič lažjega kot to. Cepili se bomo in vrnili nazaj v normalno življenje.

Kaj ko bi zavrtel film za par mesecev nazaj? It will never be the same again. Normal life, no more. Its time for New normal. Pa tudi pred ali brez korone, ne bi govoril o happy eri za humanity.


In kaj bo tako drugačnega, ko premagamo covid-19? Menda ne pričakuješ, da bomo še naprej nosili maske?
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

vostok_1 ::

Kako boš premagal covid?
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Slopek ::

Poldi112 je izjavil:

Slopek je izjavil:

Poldi112 je izjavil:

Happy scenarij - nič lažjega kot to. Cepili se bomo in vrnili nazaj v normalno življenje.

Kaj ko bi zavrtel film za par mesecev nazaj? It will never be the same again. Normal life, no more. Its time for New normal. Pa tudi pred ali brez korone, ne bi govoril o happy eri za humanity.


In kaj bo tako drugačnega, ko premagamo covid-19? Menda ne pričakuješ, da bomo še naprej nosili maske?

Nočeš niti slišati, kaj jaz pričakujem. Just another conspiracy theory.
Ampak tvoja pričakovanja, so verjetno bolj utopična kot moja, če misliš, da bo vse ok :)

Poldi112 ::

vostok_1 je izjavil:

Kako boš premagal covid?


Simple, počakal bom na cepivo.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Slopek ::

Poldi112 je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Kako boš premagal covid?


Simple, počakal bom na cepivo.

Srečno!

Poldi112 ::

China and Russia have begun a mass rollout of their coronavirus vaccines before clinical tests are complete, in what is emerging as an unexpectedly complex geopolitical challenge for the United States.

https://www.washingtonpost.com/world/as...
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Poldi112 ()

vostok_1 ::

Poldi112 je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Kako boš premagal covid?


Simple, počakal bom na cepivo.


Počakal boš na slabo testirano eksperimentalno cepivo, za bolezen ki je vsake pol leta drugačna, še za sorodnike bolezni katere nimamo dobrega cepiva in povrh še temu, da je vaš šef Tedros povedal, cepivo ne bo srebrni metek?

Ali si plačan propagandist.
Ali si imbecil prve kategorije.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

zasekaroza ::

Poldi112 je izjavil:

Slopek je izjavil:

Poldi112 je izjavil:

Happy scenarij - nič lažjega kot to. Cepili se bomo in vrnili nazaj v normalno življenje.

Kaj ko bi zavrtel film za par mesecev nazaj? It will never be the same again. Normal life, no more. Its time for New normal. Pa tudi pred ali brez korone, ne bi govoril o happy eri za humanity.


In kaj bo tako drugačnega, ko premagamo covid-19? Menda ne pričakuješ, da bomo še naprej nosili maske?

Če izhajamo iz tega, da je vsako življenje pomembno, boš tudi potem nosil masko. A mrtvi od drugih okužb dihal niso pomembni al kaj? Morilec, ti bi kar prenehal nosit masko!

vostok_1 ::

Poldi je tako enodimenzionalen, sem skoraj prepričan, da gre za plačanca. To ali there's something really wrong with him.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Poldi112 ::

vostok_1 je izjavil:

Poldi112 je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Kako boš premagal covid?


Simple, počakal bom na cepivo.


Počakal boš na slabo testirano eksperimentalno cepivo, za bolezen ki je vsake pol leta drugačna, še za sorodnike bolezni katere nimamo dobrega cepiva in povrh še temu, da je vaš šef Tedros povedal, cepivo ne bo srebrni metek?

Ali si plačan propagandist.
Ali si imbecil prve kategorije.


Zgolj zaupam stroki, namesto teoretikom zarot. Cepivo se pa itak že testira in glede na to, kje živimo, me ne skrbi za njegovo kakovost.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Poldi112 ()

Utk ::

Poldi se bo cepil samo, če bo Janša reku, da se ni pametno cepit. Če bo hotel obvezno cepljenje, se že ne bo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

Slopek ::

Poldi112 je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Poldi112 je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Kako boš premagal covid?


Simple, počakal bom na cepivo.


Počakal boš na slabo testirano eksperimentalno cepivo, za bolezen ki je vsake pol leta drugačna, še za sorodnike bolezni katere nimamo dobrega cepiva in povrh še temu, da je vaš šef Tedros povedal, cepivo ne bo srebrni metek?

Ali si plačan propagandist.
Ali si imbecil prve kategorije.


Zgolj zaupam stroki, namesto teoretikom zarot. Cepivo se pa itak že testira in glede na to, kje živimo, me ne skrbi za njegovo kakovost.

Prav brez besed ostajam.
Cepljena je že prva hčer Rusije. To je povedal sam Putin. Konec je testiranj. Vsaj v Rusiji.

Poldi112 ::

Ne vem če ravno verjamem, da je cepil hčer (jaz je nebi, bi ji raje dal placebo).
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Slopek ::

Poldi112 je izjavil:

Ne vem če ravno verjamem, da je cepil hčer (jaz je nebi, bi ji raje dal placebo).

To bi ti. On je zatrjeval že avgusta, da je cepljena. Jaz pač ne verjamem. Zdej ti lahko prebiraš in izbiraš, kaj boš verjel. Jaz lažnivcem ne verjamem nič.

vostok_1 ::

Poldi112 je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Poldi112 je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Kako boš premagal covid?


Simple, počakal bom na cepivo.


Počakal boš na slabo testirano eksperimentalno cepivo, za bolezen ki je vsake pol leta drugačna, še za sorodnike bolezni katere nimamo dobrega cepiva in povrh še temu, da je vaš šef Tedros povedal, cepivo ne bo srebrni metek?

Ali si plačan propagandist.
Ali si imbecil prve kategorije.


Zgolj zaupam stroki, namesto teoretikom zarot. Cepivo se pa itak že testira in glede na to, kje živimo, me ne skrbi za njegovo kakovost.


Fine. Zaupaj stroki, ki nima pojma kaj počne že pol leta.
Glej da boš prvi v vrsti.
Ne bit kot Mr.B, ki je govori eno, počne ravno obratno.

Do takrat pa predlagam, da zapreš sebe in svoje v bajto, naročaš živila zgolj preko dostave, in ko greš v službo imaš ustrezen PPE za koronaviruse. Po službi pa takoj razkužit in se domov nazaj zapret.

I'm serious. Zaradi koronabedakov tvojega kova nam so kratene pravice ne biti nadlegovan brez razloga.
98.78% asimptomatičnost ali koliko že ima covid-19 je povsem sprejemljivo tveganje.
Resno resno mislim. Korona paničarji...v današnji družbi imate vse možnosti ostati zaklenjeni doma do konca Billyjeve pandemije. Čemu nas vlečete dol v blato z vami?

Je to morda, ker bomo zasedli kapacitete zdravstva, vam pa ne bo moral doktor pregledati hemeroide pravočasno?

Resno, prosim odgovor?
Poldi, imagodei, ...

Čemu nas držite za nogo kadar skušamo spezati vn iz gnojnice v katero smo padli?
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

zasekaroza ::

Jaz bi raje Putiovo cepivo kot pa Billovo

vostok_1 ::

@koronabedaki

Kje je problem?

Ne morete v trgovino?
Tako merkator, merkur, mimovrste amazon...vse dostavljajo na dom.

Problem dostop v službi?
Tyvek dobite za cirka 7EUR in je večkratno uporaben z primerno dezinfekcijo. Ustrezne HEPA maske so dandanes tudi na voljo. Delo od pa je idealno, če imate možnost.

Spoznavanje partnerjev?
Dve leti al kolko že je Billy povedal, boste ja zdržali brez seksa. Pornhub je zadnje čase poln vseh možnih zvrsti. Step brother fuck step sister. Triple penetration. Anything you want.

Želite na predstave?
Ravno tako boste preživeli brez live eventov. Netflix je poln zanimivih serij. Ravno dodali critically acclaimed Cuties, ki prikazuje comming of age punc v današnji (degenerirani, izpirjeni in dekadentni) družbi.


Resno...kje je problem, da preživite 66% vašega dneva v zeleni coni? Preostali del pa v rumeni?

zasekaroza je izjavil:

Jaz bi raje Putiovo cepivo kot pa Billovo


Jz mislim, da je narejeno po istem templateu.
Čemu...i'm not allowed to say.

Resno, vas ne trolam.


Kje je problem?
Če 66% dneva preživite v povsem varnem balončku, so možnosti toliko manjše.

Imagodei...čemu hodiš ven in večaš nevarnosti širitve?
Poldi? Čemu?
Prosim odgovor.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()
««
31 / 43
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Uvaja se obvezno cepljenje (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Loža
45662159 (47398) vostok_1

Več podobnih tem