» »

N26 z novimi storitvami za Slovence

N26 z novimi storitvami za Slovence

Slo-Tech - Nemška digitalna banka, ki je pri nas pritegnila že 40.000 uporabnikov, razširja ponudbo svojih storitev pri nas. Če smo si doslej lahko omislili le brezplačni račun in osnovno debetno kartico, z današnjim uvajajo še tri nove kartice oz. storitve, gre za N26 You, N26 Business You in N26 Metal.

Dosedanji osnovni račun poleg plačevanja s kartico omogoča še do pet dvigov gotovine v tujini in obveščanje o porabi. N26 You pa temu (za 9,9 evra mesečno) dodaja še brezplačne dvige tuje valute v tujini, zdravstveno zavarovanje na potovanjih in pri zimskih športih, pa zavarovanje pri izgubi prtljage ali zamudi letala. N26 Metal, ki stane 16,90 evra mesečno, zajame tudi zavarovanje najetega vozila, pa tudi krajo ali poškodovanje mobilnega telefona. Razlika je tudi v zunanjem videzu kartic; pri paketu You izbiramo med petimi barvami, medtem ko so pri Metal kartice kovinske, izbiramo pa lahko med tremi barvami.

Pri N26 še ugotavljajo, da Slovenci njihove račune uporabljamo pogosteje kot uporabniki v drugih državah, najpogosteje v navadnih trgovinah, medtem ko pri spletnih nakupih vodi AliExpress.

136 komentarjev

«
1
2 3

"NaN" ::

Plačan prispevek?

feryz ::

Kako 40k, če je ravno zadnjič tu pisalo, da vas je preko 100k s temi računi v Sloveniji!? Dajte se odločiti.

Bobr123 ::

Žal mi je samo, da ne morem odpreti več kot 1 osebni/business račun na N26. Če bi lahko, bi že zdavnaj zaprl ostale račune v Sloveniji. Bomo počakali, pa furali tačas samo enega.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Bobr123 ()

BoLhCa ::

Bah nič koristnega zame. Ostajam pri basic s katero sem več kot zadovoljen.

HotBurek ::

Čist iz firbca me zanima, če se da ta račun odpret brez pametnega telefona?
root@debian:/# iptraf-ng
fatal: This program requires a screen size of at least 80 columns by 24 lines
Please resize your window

kixs ::

Ne. Ker ga tudi ne mores uporabljti brez pametnega telefona.

lolipop2 ::

A po tanovem že lahko sprejemaš dolarje na Business?

Tomay ::

N26 such thing as a free lunch!

HotBurek je izjavil:

Čist iz firbca me zanima, če se da ta račun odpret brez pametnega telefona?
Voodoo 4Ever

Matwic ::

10€ mesečno, to se pravi 120€ na leto, za funkcionalnost, ki jo recimo pri Delavski Hranilnici že leta standardno vključena... ni ravno poceni. Edino za zavarovanje se mogoče splača, bi si moral prebrat pogoje (malo sumim pa, da je to zavarovanje bolj nateg kot ne).

Tudi "zastonjska" N26 ni ravno tako poceni, ko prekoračiš tiste limite ali pa veliko potuješ. Ne ponujajo prave kreditne kartice (ponujajo debetno MasterCard), kar pomeni, da odpadejo kakšni rent-a-cari, hoteli, ...

Res se sprašujem zakaj je ta stvar tako popularna pri nas?

OracleDev ::

ker je zastonj

drvo ::

kixs je izjavil:

Ne. Ker ga tudi ne mores uporabljti brez pametnega telefona.


Seveda ga lahko.

Mare2 ::

drvo je izjavil:

kixs je izjavil:

Ne. Ker ga tudi ne mores uporabljti brez pametnega telefona.


Seveda ga lahko.


Nastavitve se naredi s posredovanjem telefona. :)
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

drvo ::

Uporablja se lahko brez telefona.

buttcrack ::

Tudi za rentacar je uporabna.

Res ni potrebe kar tako nekaj na pamet.

metalc ::

HotBurek je izjavil:

Čist iz firbca me zanima, če se da ta račun odpret brez pametnega telefona?


Uporabljati se preverjeno da, če imaš emulator za Android, npr. BlueStacks.

Glede odpiranja pa bi se morda tudi dalo, če to delaš na laptopu s kamero in je le-ta dovolj kakovostna za tistega, ki preverja tvojo identiteto. V vsakem primeru pa zraven rabiš še nek telefon, kamor ti med identifikacijo pošljejo SMS z neko kodo. SMS kode dobivaš tudi kasneje, ko uparjaš svojo "mobilno" aplikacijo.

Heisenberg ::

Zakaj točno to ljudje imajo?
Potem skenslajo SLO banko?
Prejemate plačo tja?

nsa_ag3nt ::

Heisenberg
Ker je vodenje računa 0 ur/mesec + imaš ebanko.
Da.
Da.
https://gizmodo.com/c/goodbye-big-five

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nsa_ag3nt ()

Matwic ::

buttcrack je izjavil:

Tudi za rentacar je uporabna.

Res ni potrebe kar tako nekaj na pamet.

Res? Torej tebi ni problema začasno nakazati recimo 2000 € (kavcija) nekemu podjetju direktno iz tvojega računa in upati, da ti ostane dovolj za ostale stroške, ali da sploh dobiš to nazaj? Tudi pozabljaš, da veliko število teh podjetij preprosto ne sprejema debetnih kartic, in N26 Mastercard je samo debetna kartica z možnostjo kupovanja po spletu (pa še to ne v vseh trgovinah).

Matwic ::

V primeru klasicne kartice ti ne blokirajo nic manj sredstev, tako je to precej kilav argument. Tudi rziko ali ti "vrnejo" je v obeh primerih enak.

Predvsem pa nihce nikogar v nic ne sili.

Če si spregledal moj prvi komentar v tej novici. Kot slabost N26 omenjam tudi to, da ne ponujajo prave kreditne kartice, kar druge banke jih. In seveda so "klasične" in N26 kartice enake, saj so vse debetne (kolikokrat naj še omenim to besedo?).

Ne rečem, da kdo sili koga v kaj, samo nekateri se sprašujemo kaj tako zelo zanimivega je na temu N26, da ima tako norijo v Sloveniji. Pravite, da je zastonj? Osnovna "free" varianta bi me stala več pri moji uporabi kot standardna slo banka. Tudi N26 You, 120 € na leto, me stane več. In obe varianti ne ponujajo prave kreditne kartice.

Zgodovina sprememb…

  • odbrisal: Mavrik ()

Invictus ::

N26 je uporabna dokler ne rabiš kredita.

Potem naenkrat ugotoviš, da nimaš nobene bonitete in da zadeve pstanejo malo bolj komplicirane...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

louser ::

Pač nisi ciljna publika.

YuriY ::

Kot da vsi potrebujejo kreditno kartico, kredite in še ne vem kaj. Jaz vse to potrebujem in imam, pa še vedno vidim velik smisel N26 brezplačnega računa za veliko ljudi. Super je.

Mikrohard ::

Matwic je izjavil:

Osnovna "free" varianta bi me stala več pri moji uporabi kot standardna slo banka. Tudi N26 You, 120 € na leto, me stane več. In obe varianti ne ponujajo prave kreditne kartice.

Sicer ne vem, kakšna je tvoja uporaba, da ti brezplačen N26 račun stane več kot slovenska banka... ampak to niti ni važno. Ker N26 ni potrebno vzeti kot zamenjavo za trenutno banko... preprosto ga vzameš za znižanje stroškov (v okviru brezplačnih storitev). Jaz recimo ga uporabljam za Apple Pay (česar večina slovenskih bank noče uvesti)... hkrati koristim brezplačne dvige na € bankomatih. Prav tako ga koristim za trajnike brez provizije. Za ostale stvari imam pa še vedno slovensko banko (cca. 3.5€ mesečno).

Zgodovina sprememb…

  • odbrisal: Mavrik ()

Matwic ::

Jaz pa hočem poudariti, da N26 ni brezplačna v redni realni uporabi. Oz. je brezplačna v ozkih primerih, mogoče kot hranilni račun (sicer misel na to, da bi prihranke nalagal v izključno online banko... haha niti slučajno), mogoče kot sredstvo za nakupe v amazonu in mikrotransakcije?

Groot ::

Matwic je izjavil:

Jaz pa hočem poudariti, da N26 ni brezplačna v redni realni uporabi. Oz. je brezplačna v ozkih primerih, mogoče kot hranilni račun (sicer misel na to, da bi prihranke nalagal v izključno online banko... haha niti slučajno), mogoče kot sredstvo za nakupe v amazonu in mikrotransakcije?


Kje si pa to neumnost pobral? Sam jo uporabljam redno in moj mesečni strošek je točno 0,00 eur. Kar v nobenem primeru ne bi mogel reči za katerokoli SLO banko, ker če ne drugega bi mi zaračunali vsaj cca. Nekje 1,50-2 eur za plačilo mesečnih položnic.

Ampak ja še vedno je lažje govoriti na pamet, ker je zelo jasno da nikdar nisi bil niti blizu uporabi.

gtu ::

Matwic je izjavil:

Jaz pa hočem poudariti, da N26 ni brezplačna v redni realni uporabi. Oz. je brezplačna v ozkih primerih, mogoče kot hranilni račun (sicer misel na to, da bi prihranke nalagal v izključno online banko... haha niti slučajno), mogoče kot sredstvo za nakupe v amazonu in mikrotransakcije?

C'mon. Zaprl sem slovensko banko in plačo že več kot 2 leti dobivam na N26. Stroški slovenske banke cca 180€ letno (račun, ebanka, UPN, direktne obremenitve...). Strošek z N26 = 0€.

Pa velik plus je to, ker te ne kličejo vsak mesec pod pretvezo, da moraš posodobiti svoje podatke, potem ti pa prodaja varnostni SMS za 1€ na mesec.

Plačeval sem kavcije za hotele na francoskih smučiščih, rentacarje v Španiji, dvigal lokalno gotovino v Uzbekistanu...
Vse brez težav.

To mislim, da je realna redna uporaba.

user427615 ::

Slow clap. Še vedno brez podpore za Garmin Pay :/

mailer ::

Je ta zadeva kaj bolj varna kot razne coin denarnice? Ali se boste nekega dne zbudili s praznimi računi sledi za denarjem pa ne bo? Ustvarjanje in brisanje številk je na spletu tako enostavno.
Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz

FastWIND ::

Matwic je izjavil:

10€ mesečno, to se pravi 120€ na leto, za funkcionalnost, ki jo recimo pri Delavski Hranilnici že leta standardno vključena... ni ravno poceni. Edino za zavarovanje se mogoče splača, bi si moral prebrat pogoje (malo sumim pa, da je to zavarovanje bolj nateg kot ne).

Tudi "zastonjska" N26 ni ravno tako poceni, ko prekoračiš tiste limite ali pa veliko potuješ. Ne ponujajo prave kreditne kartice (ponujajo debetno MasterCard), kar pomeni, da odpadejo kakšni rent-a-cari, hoteli, ...

Res se sprašujem zakaj je ta stvar tako popularna pri nas?


To tudi mene zanima. A lahko kdo odgovori, hvala.

jukoz ::

FastWIND je izjavil:

Matwic je izjavil:

10€ mesečno, to se pravi 120€ na leto, za funkcionalnost, ki jo recimo pri Delavski Hranilnici že leta standardno vključena... ni ravno poceni. Edino za zavarovanje se mogoče splača, bi si moral prebrat pogoje (malo sumim pa, da je to zavarovanje bolj nateg kot ne).

Tudi "zastonjska" N26 ni ravno tako poceni, ko prekoračiš tiste limite ali pa veliko potuješ. Ne ponujajo prave kreditne kartice (ponujajo debetno MasterCard), kar pomeni, da odpadejo kakšni rent-a-cari, hoteli, ...

Res se sprašujem zakaj je ta stvar tako popularna pri nas?


To tudi mene zanima. A lahko kdo odgovori, hvala.


Ker ke plačevanje položnic drago (UPN). Pri tej banki je pa zastonj.

Kot drugi račun, preko katerega plačaš vse položnice itd za celo familiko je super.

Potem imaš pa še nek navaden račun za kredit in ostale zadeve na slo banki.

Ko bo tudi za poslovno rabo bom pa še tam prešel, trenuten business paket aploh ni biznis =)

WhiteAngel ::

FastWIND je izjavil:

Matwic je izjavil:

10€ mesečno, to se pravi 120€ na leto, za funkcionalnost, ki jo recimo pri Delavski Hranilnici že leta standardno vključena... ni ravno poceni. Edino za zavarovanje se mogoče splača, bi si moral prebrat pogoje (malo sumim pa, da je to zavarovanje bolj nateg kot ne).

Tudi "zastonjska" N26 ni ravno tako poceni, ko prekoračiš tiste limite ali pa veliko potuješ. Ne ponujajo prave kreditne kartice (ponujajo debetno MasterCard), kar pomeni, da odpadejo kakšni rent-a-cari, hoteli, ...

Res se sprašujem zakaj je ta stvar tako popularna pri nas?


To tudi mene zanima. A lahko kdo odgovori, hvala.


Jaz imam za s.p. N26 business, privat pa Sparkasse (+kredit) za fallback. Pač za s.p. se mi zdi trapasto plačevati 10+eur na mesec samo za vodenje/ebanko. Potem pa še vse stroške transakcij, dvige itd. V bistvu še tistih 0,1% money back na debetni MC dobim povrnjeno, kar je več od obresti na bankah :)

user427615 ::

FastWIND je izjavil:

Matwic je izjavil:

10EUR mesečno, to se pravi 120EUR na leto, za funkcionalnost, ki jo recimo pri Delavski Hranilnici že leta standardno vključena... ni ravno poceni. Edino za zavarovanje se mogoče splača, bi si moral prebrat pogoje (malo sumim pa, da je to zavarovanje bolj nateg kot ne).

Tudi "zastonjska" N26 ni ravno tako poceni, ko prekoračiš tiste limite ali pa veliko potuješ. Ne ponujajo prave kreditne kartice (ponujajo debetno MasterCard), kar pomeni, da odpadejo kakšni rent-a-cari, hoteli, ...

Res se sprašujem zakaj je ta stvar tako popularna pri nas?


To tudi mene zanima. A lahko kdo odgovori, hvala.


Na prvem mestu zaradi nivoja storitve. S tem imam v mislih, da ne rabim jemat dopusta, da grem lahko v poslovalnico, kjer mi takoj dajejo občutek, da sem nezaželen, zaželeni pa so vedno drugi. Na drugem mestu pa me to, da imam pri njih spravljen denar, za razliko od prejšnje (slovenske s storitve) ne stane nič, s tem da je tudi zapravljanje (UPN/direktne bremenitve/uporaba storitev) brezplačno. Več kot 2 dvigov na bankomatu mesečno (brez potrebe po samo-omejevanju) v zadnjih 3 letih nisem opravil. Ko bom potreboval kredit, bom pa kot nov komitent, pri katerikoli slovenski banko, zopet vreden več, kot obstoječi.

Zgodovina sprememb…

St235 ::

Matwic je izjavil:

buttcrack je izjavil:

Tudi za rentacar je uporabna.

Res ni potrebe kar tako nekaj na pamet.

Res? Torej tebi ni problema začasno nakazati recimo 2000 € (kavcija) nekemu podjetju direktno iz tvojega računa in upati, da ti ostane dovolj za ostale stroške, ali da sploh dobiš to nazaj? Tudi pozabljaš, da veliko število teh podjetij preprosto ne sprejema debetnih kartic, in N26 Mastercard je samo debetna kartica z možnostjo kupovanja po spletu (pa še to ne v vseh trgovinah).


V primeru klasicne kartice ti ne blokirajo nic manj sredstev, tako je to precej kilav argument. Tudi rziko ali ti "vrnejo" je v obeh primerih enak.

Predvsem pa nihce nikogar v nic ne sili.

mailer je izjavil:

Je ta zadeva kaj bolj varna kot razne coin denarnice? Ali se boste nekega dne zbudili s praznimi računi sledi za denarjem pa ne bo? Ustvarjanje in brisanje številk je na spletu tako enostavno.


Kako tocno je to kakorkoli drugace od elektronskega poslovanja na katerikoli slovenski banki?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()

bosmla ::

Samo malo - na DEBETNO kartico je sel rentacar skozi? Kako? Sem ze za stos tiscal debetno na saltalju pa ni slo, se manj pa rezervacija preko spleta. (recimo v Franciji, Angliji, Nemciji, nordijske drzave,...)

Zlate ::

N26 kartico uporabljam približno 3 leta in do zdaj načeloma nisem imel pripomb. Se mi je pa pred dnevi zgodila nevšečnost na hrvaški avtocesti v Istri, kjer nisem mogel plačati cestine. Po nekajkratnem poskušanju, sem pritisnil gumb za pomoč in jim povedal, da imam težave s plačilom. Pogovor:

"Ali imate N26 kartico?"
"Da."
"Je kartica prišla ven?"
"Da."
"Imate srečo. Večini ostane notri. Imate kako drugo kartico s katero bi lahko plačali?"
"Imam. Viso."
"Ta bi morala delati - težave so skoraj vedno z N26 karticami."
"Zakaj pa z N26?"
"Nimam pojma."
"Aha. No, hvala."
"Srečno pot."
:|
"Ne dovoli, da bi te šolanje oviralo pri izobraževanju."
_______________________ Mark Twain________

Glugy ::

FastWIND je izjavil:

Matwic je izjavil:

10EUR mesečno, to se pravi 120EUR na leto, za funkcionalnost, ki jo recimo pri Delavski Hranilnici že leta standardno vključena... ni ravno poceni. Edino za zavarovanje se mogoče splača, bi si moral prebrat pogoje (malo sumim pa, da je to zavarovanje bolj nateg kot ne).

Tudi "zastonjska" N26 ni ravno tako poceni, ko prekoračiš tiste limite ali pa veliko potuješ. Ne ponujajo prave kreditne kartice (ponujajo debetno MasterCard), kar pomeni, da odpadejo kakšni rent-a-cari, hoteli, ...

Res se sprašujem zakaj je ta stvar tako popularna pri nas?


To tudi mene zanima. A lahko kdo odgovori, hvala.


Čisto preprosto. Članek govori o plačljivih računih; velika večina je pa šla na N26 za tisto kar ponuja že brezplačni račun ( torej popolnoma brezplačno mastercard kartico + 0 EUR stroškov vodenja + zastonj spletna banka + zastonj plačevanje položnic + lahko kadarkol spremeniš nastavitve posebej za koliko lahko dnevno dvigneš/zapraviš s kartico/ na spletu. ) V bistvu ne vidm nobene prave prednosti v slovenskih bankah napram temu. Razen mogoče za kredit al pa neki sam jz sm tak da rajš si vzamem čas pa pršparam k pa da si kredit vzamem. To ni nič "hipster" zadeva; enostavno je ceneje; neumn bi bil če bi denar puščal na pladnju bank za nič dela. Ker imajo kao da stroške z "vodenjem računa". Potem pa bi moral vprašat slovenske banke kaj to mutijo..kakšno delo je to..vodenje. Koliko časa mesečno zapravijo za vodenje enega računa? Seveda je odgovor nič. Sam nategoval bi. Tle res vidš kok so slovenske banke požeruške.

Drgač pa tle si poglej podrobnosti: https://docs.n26.com/legal/06+EU/01+Acc...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Glugy ()

spamer ::

Matwic je izjavil:

10€ mesečno, to se pravi 120€ na leto, za funkcionalnost, ki jo recimo pri Delavski Hranilnici že leta standardno vključena... ni ravno poceni. Edino za zavarovanje se mogoče splača, bi si moral prebrat pogoje (malo sumim pa, da je to zavarovanje bolj nateg kot ne).

Tudi "zastonjska" N26 ni ravno tako poceni, ko prekoračiš tiste limite ali pa veliko potuješ. Ne ponujajo prave kreditne kartice (ponujajo debetno MasterCard), kar pomeni, da odpadejo kakšni rent-a-cari, hoteli, ...

Res se sprašujem zakaj je ta stvar tako popularna pri nas?



Stvar je najboljsa, BREZ STROSKOV VODENJA, BREZPLACEN DVIG NA BANKOMATIH PO CELI EU do 5 dvigov mesecno, BREZPLACNO NAKAZILO DENARJA, enostavno in transparentno in po novem lahko koncno nakazemo tudi socialno pomoc gor, tako da bom kmalu zaprl racun pri slovenski banki, ker nas samo ropajo, medtem, ko tle imas prakticno vse zastonj, tudi placilo poloznic, torej lahko ze tle presparas 5€ na mesec recimo, ce placas 10 poloznic, ter presparas z vodenjem racuna minimalno 2,5€ na mesec, itd..., ter z vsako transakcijo. Med N26 racuni je pa sploh zelo enostavno nakazovanje denarja, res odlicna BANKA, pa ne vem kaj ti sanjas, da prekoracis limit, ce pa to ni kreditna kartica, ne moras iti v minus, razen, ce si res nek mojster.

Slovenske banke so pac zastarele, za casom in predrage. Na intesa sanpaolo je mama imela online banko, ki je morala placevati in je bila katastrofa, prakticno neuporabno, pa se citalec, ki so ti ga dali se je kmalu pokvaril in novega ti niso hoteli dati, si ga moral kao kupiti novega, tako, da katastrofa res. Se ko sem hotel nakazati denar na moj N26 racun, so neki komplicirali in mi hoteli zaracunati 2€, da nakazem 10€, torej 20% provizije!!! In se so mi rekli, da pridejo lahko dodatni stroski iz moje banke in tuje, ce ne uspe transakcija. So me prav prestrasili, ker ze tako gledam za vsak evro.

Sedaj ko sem pa dobil N26 racun, sem koncno SVOBODEN, SAM SVOJ GOSPODAR, saj imam vse pod kontrolo in lahko samostojno razpolagam z mojim racunom vse lahko sam delam in brez provizij. Ne rabimo vec zaposlenih na banki, ker lahko vse to pocnemo sami, ker sploh ni tezko in je zelo enostavno, saj v nekaj minutah se lahko vse naucis sam, medtem, ko na slovenski banki si moral izpolniti obrazec za nakazilo in vse komplicirano v bozjo mater in pol se ona mora rocno prepisovati v racunalniku. Stopimo v korak s casom in gremo na N26 VSI, da nase banke zaprejo.
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

spamer ::

Matwic je izjavil:

Jaz pa hočem poudariti, da N26 ni brezplačna v redni realni uporabi. Oz. je brezplačna v ozkih primerih, mogoče kot hranilni račun (sicer misel na to, da bi prihranke nalagal v izključno online banko... haha niti slučajno), mogoče kot sredstvo za nakupe v amazonu in mikrotransakcije?


Realno je brezplacna, saj sem nakazal denar iz banke n26 na slovenski racun za 1EUR in mi niso vzeli nobene provizije. Imam ze vec kot 3 mesece racun in nisem placal se nobene provizije, opravil nakup v trgovini in na spletu enostavno brez provizije.

PRIPOROCAM.

Morate razumeti, da nase banke so pac zastarele in neucinkovite, imajo prevec poslovalnic in prevec zaposlenih, katere morajo placevati, zato so tako drage. Online banka je pac bolj ucinkovita, ker ne rabis placevati poslovalnic in zaposlenih na okencih, denar dvigujem iz bankomata najraje in placujem z gotovino, ker to je najboljsa kombinacija ali pa z kartico. Ce imas probleme v skrajnem primeru, pa nakazes denar nekomu drugemu in pol on namesto tebe dvigne denar in ti da gotovino, tako da brez skrbi, je zelo enostavno za uporabo, kartico dobite kmalu po posti in jo prvic menda aktivirate na bankomatu, pol pa jo lahko tudi uporabljate.
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: spamer ()

spamer ::

mailer je izjavil:

Je ta zadeva kaj bolj varna kot razne coin denarnice? Ali se boste nekega dne zbudili s praznimi računi sledi za denarjem pa ne bo? Ustvarjanje in brisanje številk je na spletu tako enostavno.


To je prava banka, za razliko od tistih BITCOIN nategov, ki jih lahko naredi kdorkoli. Za to banko stoji drzava, ki garantira denar do 100.000€ ali koliko ze, ter vse transakcije so transparentne in sledljive, saj ni to bitcoin, kjer ti lahko kdorkoli ukrade denar in ga skrije med anonimne uporabnike.

In se to, to ni slovenska banka, tako, da bolj zaupam njej kot pa slovenski banki, katere bodo vsak cas bankrotirale.
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

OK.d ::

Dokler ne rabiš kreditov je super, dugače pa pride prav pri online nakupih, pač naložih koliko potrebuješ in te ni strah da ti spraznijo račun.
LPOK.d

krucymucy ::

spamer je izjavil:


Stvar je najboljsa, BREZ STROSKOV VODENJA, BREZPLACEN DVIG NA BANKOMATIH PO CELI EU do 5 dvigov mesecno

No tole ni cisto res. Pet dvigov mesecno je brez provizije na bakomatih v evro obmocju, ne EU.
Hrvaška, Madžarska, Švedska, Danska, Češka ... recimo nimajo evra.

Bobr123 ::

Preseneča me, koliko uporavbnikov Slo-techa še vedno živi v luknji.

krucymucy je izjavil:

spamer je izjavil:


Stvar je najboljsa, BREZ STROSKOV VODENJA, BREZPLACEN DVIG NA BANKOMATIH PO CELI EU do 5 dvigov mesecno

No tole ni cisto res. Pet dvigov mesecno je brez provizije na bakomatih v evro obmocju, ne EU.
Hrvaška, Madžarska, Švedska, Danska, Češka ... recimo nimajo evra.


Res je. Res je pa tudi, da uporabljajo Interbank menjalni tečaj. Kljub proviziji N26, bankomat še vedno izpljune več penezov, kot bi ti jih Slovenska banka.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Bobr123 ()

FireSnake ::

Matwic je izjavil:


Res se sprašujem zakaj je ta stvar tako popularna pri nas?


Zastonj trajniki in nakazila.
Kdo v Sloveniji to ponuja?

Drugače pa naštevaš scenarije, ki jih zaračunavajo. A pri slovenskih ponudnikih je pa vse zastonj, al kako?

Heisenberg je izjavil:

Zakaj točno to ljudje imajo?
Potem skenslajo SLO banko?
Prejemate plačo tja?


Najbolj razširjeno je, po moje, zaradi zastonj trajnikov.
SLO banko sem jaz obdržal. Eni pa res prejemajo plačo kar na n26.

Matwic je izjavil:

Jaz pa hočem poudariti, da N26 ni brezplačna v redni realni uporabi.


Jaz jo čisto lepo realno uporabljam. Ne boš verjel: brezplačno.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()

krucymucy ::

Bobr123 je izjavil:


Res je. Res je pa tudi, da uporabljajo Interbank menjalni tečaj. Kljub proviziji N26, bankomat še vedno izpljune več penezov, kot bi ti jih Slovenska banka.

Jp, njihova provizija je manjsa od slovenskih bank.
Za take primere imam jaz se revolut, ker se lepo dopolnjuje z N26.

Heisenberg ::

OK, I'll bite.
Kak refferal link? (naj vam bo) :P

St235 ::

Klasičen referal link za slovenijo kot vem ne deluje. Imajo pa nek program ambasadorjev, kjer oba dobila par € ob otvoritvi računa. In potem je nekaj uporabnikov forumu na čelu z našim agentkom, ki spama te linke in posiljuje z njimi ter povsem po nepotrebnem meče slabo luč na povsem dobro storitev.

Heisenberg ::

St235 je izjavil:

Klasičen referal link za slovenijo kot vem ne deluje. Imajo pa nek program ambasadorjev, kjer oba dobila par EUR ob otvoritvi računa. In potem je nekaj uporabnikov forumu na čelu z našim agentkom, ki spama te linke in posiljuje z njimi ter povsem po nepotrebnem meče slabo luč na povsem dobro storitev.




no saj kaj takega mislim, da imava oba kaj od tega...

sicer pa pričakujem spam v PM v kratekm :D

Zgodovina sprememb…

MIHAc27 ::

Jaz tudi razmišljam o N26... zaenkrat imam Viso elektron, ki me pride 10€/ 4 leta, pa ravno letos moram podaljšat.
Edino kar me zanima, za Viso včasih rabim OTP generator (un kalkulatorček) pri nekaterih plačilih, ki ga pa trenutno nimam. A se ga tukaj tudi rabi ali odpade?

tomazic89 ::

Jaz pa hočem poudariti, da N26 ni brezplačna v redni realni uporabi.

Tale in podobne izjave so ze skoraj za v kategorijo "saj ni res, pa je". Sploh, ker to pisejo ljudje, ki s to banko se niso imeli neposrednega stika.

Kmalu bo 3 leta odkar imam N26, kaksni 2 leti na ta racun prejemam tudi placo in Slo. racuna nimam vec.
Kompletni stroski N26 v teh treh letih so priblizno taksni, kot so bili prej v dveh mesecih na SKB (s trajniki, UPN-ji, spletno banko, SMS obvescanjem, dvigi, VISO me je stala med 9 in 13 EUR mesecno).

Ti stroski so za ves cas uporabe 24.36 EUR:
- 6 EUR: postnina za novo kartico, kateri je NFC cip crknil po dveh letih (na SKB, me je samo preklic VISE stal 20EUR, ko sem jo izgubil).
- 18.36 EUR: 8x dvig tujih valut na bankomatih (Ceske krone in Hrvaske kune). Nikoli ne grem menjati na banko, ker mi je skoda casa in ker je N26 tecaj ugodnejsi.
Kasneje sem odprl se Revolut in se znebil tega drugega stroska, saj Revolut ponuja brezplacne dvige tujih valut.

V treh letih sem na racun uporabe N26 in Revolut prihranil med 350 in 450EUR...

MIHAc27 je izjavil:

A se ga tukaj tudi rabi ali odpade?

Odpade, ker placilo potrdis preko mobilne aplikacije, katero imas zasciteno z geslom/prstnim odtisom.

Zgodovina sprememb…

«
1
2 3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katera banka? (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Loža
469139048 (2299) TrumpDonald
»

N26 z novimi storitvami za Slovence (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
13626776 (12786) dr.Akula
»

NLB paketi (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
19843811 (19421) harvey

Več podobnih tem