» »

Walkman Sony NWD-B103F popravilo

Walkman Sony NWD-B103F popravilo

Barbarpapa2 ::

Pozdravljeni.

Moja hčera ima Sonyjew walkman tip NWD-B103F, ki ji je že pred leti odpovedal pokorščino. Gre za to zadevo:



Nekaj tednov nazaj mi je prišel ponovno v roke in me je zanimalo, če je zadeva še živa. Seveda je baterija bila po več letih neuporabe prazna, zato sem zadevo vtaknil v USB vrata, kjer se je pričela polniti in je tudi oživela, v raziskovalcu se je pojavila kot USB ključ in delo z datotekami je bilo povsem normalno. Po nekaj urah je bil predvajalnik napolnjen, ko sem ga odstranil iz USB vrat se je takoj izklopil. Pri poskusu vklopa se je na zaslončku pojavilo: "Walkman", nato čez nekaj trenutkov "HOLD" in nato "POWER OFF", nakar se je predvajalnik izklopil. Hčerka mi je rekla, da ni več mogoče premakniti HOLD drsnika, ki je ostal v zaklenjenem položaju (v tem položaju ne deluje nobena tipka razen vklopa/izklopa). Zadevo sem razstavil (ohišje je zvijačeno z dvema vijakoma) in videti je bilo, da HOLD drsnik premika malo drsno stikalo. Tega mi je uspelo razmigati in po sestavi je drsnik HOLD spet deloval. Prestavil sem ga v nezaklenjen položaj in pognal predvajalnik, vendar brez uspeha, dogajanje je bilo isto kot pred tem. Sem priklopil slušalke, a se je še naprej obnašal enako. Sem šel googlat za tem modelom in možnimi popravili, a sem bil neuspešen, razen navodil za uporabo nisem našel nič koristnega. Mogoče ima kdo tukaj kakšne izkušnje s tem, kakšen nasvet, kako zadevo popraviti...

Lp

Jože

mr_chai ::



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

tp-link TL-WA730RE kot Wireless Range Extender

Oddelek: Omrežja in internet
315164 (3845) Mikec17
»

ntldr is missing, kaj storiti?

Oddelek: Pomoč in nasveti
162139 (1690) solatko
»

Walkman star 30 let

Oddelek: Novice / Ostale najave
465222 (3532) opeter
»

Audigy 2 ZS, Presketanje na obroke (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
635195 (4192) hyphh
»

D600 ne morem OCat

Oddelek: Navijanje
212029 (1756) legenda

Več podobnih tem