» »

Katere položnice so obvezne za vsakega državljana?

Katere položnice so obvezne za vsakega državljana?

1
2
»

Lonsarg ::

Tukaj: http://pisrs.si/Pis.web/pregledPredpisa...

Drgač pa folk, odjavte se, v 99.999% primerih noben ne pride preverjat, če pa kdo pride pa rečeš "prejšni teden sem dobil elektronsko napravo, lahko me prijavite nazaj" (1 mesece je namreč uradno časa za prijavo).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

abyssus ::

Lonsarg je izjavil:

Tukaj: http://pisrs.si/Pis.web/pregledPredpisa...

Drgač pa folk, odjavte se, v 99.999% primerih noben ne pride preverjat, če pa kdo pride pa rečeš "prejšni teden sem dobil elektronsko napravo, lahko me prijavite nazaj" (1 mesece je namreč uradno časa za prijavo).


Cenik za prekrške je v tem pravilniku še v tolarjih. So kar predani.


(1) Z globo od 30.000 do 100.000 tolarjev se kaznuje za prekršek posameznica oziroma posameznik (v nadaljnjem besedilu: posameznik), ki ima sprejemnik in je podal neresnično izjavo iz četrtega odstavka 31. člena tega zakona.

(1) Z globo od 10.000 do 50.000 tolarjev se kaznuje za prekršek posameznik, ki pridobi sprejemnik, vendar sprejemnika v zakonskem roku ne prijavi (peti odstavek 31. člena), in posameznik, ki ravna v nasprotju s prvim odstavkom 37. člena tega zakona.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: abyssus ()

Lonsarg ::

Dejansko stanje je da ne dajo globe ampak te nazaj prijavijo (da bi ti dali globo bi te morali tožiti, ker samo policaj ima pooblastila za direktno globo). Maksimalna globa pa je tudi zgolj dobrih 2 leti prispevkov (400 v evrih). Dejansko stanje je tudi da je pregledov ultra malo, odjav pa več desettisoč letno, ker je treba na 3 leta odjavljat (razn tisti ki so bili sneaky in so naredili stalno odjavo takrat ko niso imeli stalnega prebivališča na tistem naslovu).

blackbfm ::

Obrazec za odjavo ima postavko če dovoljuješ preverbo DA/NE, izgleda da rtv nima podlage za tak poseg v zasebnost na svojo roko, sicer te postavke ne bi blo.. ne vidim problema, se pač ne strinjaš in kaj ti kdo more

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: blackbfm ()

Gagatronix ::

Se policija potrebuje sodno odredbo oz. nalog za preiskavo da lahko vstopijo v tvoje prebivalisce. RTV lahko samo po posti gaga.

Lonsarg ::

Kot rečeno, vse kar lahko naredijo je da te nazaj prijavijo na prispevek zaradi nevpogleda.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

RTV prispevek (strani: 1 2 3 457 58 59 60 )

Oddelek: Loža
2970284361 (1048) PovemVfaco
»

Peticija za ukinitev RTV prispevka (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Problemi človeštva
14733899 (29282) radmannsdorf
»

rtv mesečni prispevki (položnica) in paket televizija

Oddelek: Pomoč in nasveti
447166 (5964) fosil
»

Buzoranca s prisilno RTV naročnino- je to sploh v skladu s pravicami posasmeznika ? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Problemi človeštva
10218168 (15635) TESKAn
»

RTV naročnina in IP TV

Oddelek: Pomoč in nasveti
308013 (5530) Tarzan

Več podobnih tem