» »

Dnevna krema za obraz

Dnevna krema za obraz

1
2
3 4

kamiKaZaA ::

Pika na i je izjavil:

Pa ne moreš nivee. Je treba najnovejše, najdražje, najbolj izpopolnjene.
Pa ne pozabit na čistilni tonik.

Zakaj me zafrkavaš, če pa resno sprašujem, če že teče debata o kremah. Sam sem videl priložnost, da kaj več izvem, ker se nikoli nisem poglebljal v te kreme, čeprav jih redno uporabljam. In uporabljam jih izključno, da nimam suhe kože, neke dnare metat, da bom zgedal po 10 letih uporabe za 3 dni mlajši, mi je brezveze, ker vidim v teh proti staranju kremah en veliki nateg. Če bi to obstajajo, bi 80+ letni ljudje zgledali stari le 50 let. Takšnih pa ni (razen če si zategnejo faco z botoksom in zgledajo naslednje 3 dni; 10 let mlajši, pol se pa v Jokerja spremenijo). Vsi se bomo enkrat postarali in starosti nebomo mogli skriti, prav tako ne gub. Enkrat pa bomo tudi zapustili ta planet in prepustili prostor drugim. Pričakujem resno debato v nadaljevanju. Hvala.

Pika na i ::

kamiKaZaA je izjavil:

. Pričakujem resno debato v nadaljevanju. Hvala.

Moraš biti pa res izjemno brihten, da nekaj uporabljaš in sploh ne veš kaj uporabljaš.
Nahajate se v štabu SDS.
Pravila ne veljajo za naše.
Troli dobrodošli.

kamiKaZaA ::

Pika na i je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

. Pričakujem resno debato v nadaljevanju. Hvala.

Moraš biti pa res izjemno brihten, da nekaj uporabljaš in sploh ne veš kaj uporabljaš.

Kako to misliš? Imel sem suh obraz, sem šel v trgovino in vzel kremo, ter ker mi je odgovarjala, ni se mi sprožila nobena stranska reakcija, jo še zato danes uporabljam, občutek na obrazu pa je boljši kot prej, ko si nisem nič mazal.

Tu se pa sedaj omenja, da ni dobro, če je alkohol not, pa neka olja... in sem sedaj po vseh teh letih pogledal sestavine Nivea Care in med drugim je tudi to: Cetyl alcohol, Olus oil,... in pričakoval sem, da bo v tej debati vse potekalo in bilo obrazloženo, zakaj ni alkohol dober v kremi, pa ta neka olja,...

dexterboy ::

faaaak.... moški furajo nočno kremo?
adijo pamet, temu planetu res ni več pomoči...
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

Pika na i ::

kamiKaZaA je izjavil:

ko si nisem nič mazal.
.

Takoj od rojstva naprej, so te mazali. Najbolje, da greš zdaj raziskat, s čim vse.
Nahajate se v štabu SDS.
Pravila ne veljajo za naše.
Troli dobrodošli.

kuall ::

čist nič narobe s tem, samo meni se ne da. je pa nekaj narobe z loleki, ki se zgražajo nad tem. ko se pogledaš v ogledalo in vidiš postaran obraz je to kar hud udarec za psiho.

loleki, ki se zgražajo nad tem so isti kot uni v seinfeldu, ki se zgražajo brez razloga zarad raznih čist logičnih stvar, kot npr ko je seinfeld punci na zmenku povedal, da imajo nofap tekmovanje in se je una na polno zgražala. ali ameriški, slovenski levičarji, ki se brez razloga zgražajo nad trumpom ali janšo.

to zgražanje je res zanimiv fenomen, značilen za neumne ljudi

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kuall ()

Pika na i ::

kuall je izjavil:

čist nič narobe s tem, samo meni se ne da. je pa nekaj narobe z loleki, ki se zgražajo nad tem. ko se pogledaš v ogledalo in vidiš postaran obraz je to kar hud udarec za psiho.

loleki, ki se zgražajo nad tem so isti kot uni v seinfeldu, ki se zgražajo brez razloga zarad raznih čist logičnih stvar, kot npr ko je seinfeld punci na zmenku povedal, da imajo nofap tekmovanje in se je una na polno zgražala. ali ameriški, slovenski levičarji, ki se brez razloga zgražajo nad trumpom ali janšo.

to zgražanje je res zanimiv fenomen, značilen za neumne ljudi

Odrasti, fantek.
Nahajate se v štabu SDS.
Pravila ne veljajo za naše.
Troli dobrodošli.

jype ::



Mal smrdi po limu (karbofix), dojenčki OK prenašajo.

imagodei ::

FormerUser je izjavil:

Sej ti se rad motiš o stvareh, zakaj bi bilo glede tega drugače.

Motim se o mnogočem, o tvoji slabi samopodobi, ki jo rešuješ s toksičnim odnosom do moških, pa zagotovo ne. ;)
- Hoc est qui sumus -

Webmojster ::

Dnevna krema je brezveze. Uporabi raje make up

Cruz ::

kamiKaZaA je izjavil:

Tu se pa sedaj omenja, da ni dobro, če je alkohol not, pa neka olja... in sem sedaj po vseh teh letih pogledal sestavine Nivea Care in med drugim je tudi to: Cetyl alcohol, Olus oil,... in pričakoval sem, da bo v tej debati vse potekalo in bilo obrazloženo, zakaj ni alkohol dober v kremi, pa ta neka olja,...
Evo, ti simpl razlago: Alcohol in skincare – The Good, the Bad and the Ugly

Recimo Nivea Soft vsebuje alcohol denat(denatured alcohol), zato zna slabo vplivati na kožo nekaterih.

Če ti ustreza Nivea Care, jo uporabljaj dalje, znanje glede izdelkov za nego kože pa ni nikoli odveč, tako da si kaj preberi. Le ne omenjaj preveč pred punco oz. je ne popravljaj, če se bo kdaj kaj zmotila. :))
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

kamiKaZaA ::

Pika na i je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

ko si nisem nič mazal.
.

Takoj od rojstva naprej, so te mazali. Najbolje, da greš zdaj raziskat, s čim vse.

Pa kaj ti res misliš, da se bom jaz zdaj šel prerekati s teboj? Boš si morala drugega najti :P

Cruz - hvala za razlago in nasvet. Tudi tebi hvala Glugy. Dobil sem vse odgovore.

Ganon ::

Jaz že od nekdaj uporabljam kreme za obraz, imam pa občutljivo kožo. Zadnja leta uporabljam kremo, ki mi jo je priporočil dermatolog. Ni mi žal denarja.

ETI3n ::

Nivea je odlična za tipa bolj mlade kože, za zrelo kožo bo treba poseči po malce kvalitetnejši kremi, sedaj teh znamk je ogromno, od pregrešno dragega la prairie, La mer, CellCosmet (Cellmen kolekcija za moške), pa do srednjega budgeta krem kot je shiseido men, ki je odličen za svojo ceno.Vsekakor pa čim več pitje vode, se izogibati alkoholu, stresu (je jeba ja)

FormerUser ::

imagodei je izjavil:

FormerUser je izjavil:

Sej ti se rad motiš o stvareh, zakaj bi bilo glede tega drugače.

Motim se o mnogočem, o tvoji slabi samopodobi, ki jo rešuješ s toksičnim odnosom do moških, pa zagotovo ne. ;)

Ponovno, kaj ima to veze z dnevno kremo za obraz?
Si morda v žlahti z lastnikom foruma, a si dejansko moral seksat z njim, da so te nastavili za moderatorja?

Zgodovina sprememb…

korenje3 ::

metsis je izjavil:

Dnevna in nočna negovalna krema za obraz, ki zmanjšuje gube.

Kupil sem kremo za obraz v enem od tistih dveh diskontarjev, ki prihajate iz severa Evrope.
Stala je nekaj čez 2 evra in po 20 min sem jo spral. Čutil sem prav slabost, res pa, da mi je malo kreme zašlo v oko. Jaz ne vem kaj dajejo notri, a tole bo verjetno romalo kar v smeti. Mislim, da v resnici v ta dva diskonta razen po kakšno specifično malenkost ne bom več zahajal.

Ne verjamem, da je cena v resnici vedno pokazatelj koliko je izdelek kvaliteten, saj veste koliko stanejo razne ure dizajnerskih znamk, privlačnega dizajna in zelo povprečne kvalitete. Pa to velja za vsa področja. In zaradi tega se na ceno nisem oziral.

Nisem mahnjen na kakšne lepotne kozmetične in druge tretmaje, niti plastične operacije. Edino kar kupujem je negovalna dnevna in nočna krema za obraz, ki malo deluje na starostne gube. Pred časom sem kupil profesionalno dnevno kremo za 60 evrov, v enaki količinski vrednosti kot ta za nekaj čez 2 evra. Razlika je očitna. Včasih cena le nekaj sporoča.


gub se ne boš znebil. edini način je mogoče če se začneš nažirat do večje debelosti. tako ti bo podkožna mast napela kožo. te "magične" kreme za odpravo gub zapolnijo gube z neko kvaziplastično maso, ki se potem strdi in da občutek negubastega obraza.
Obstaja lasersko odstranjevanje gub, kjer ti izžgejo zgornjo plast kože. temu se reče prisilno celjenje kože. samo verjetno je učinek kratkoročen.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

imagodei ::

FormerUser je izjavil:

Si morda v žlahti z lastnikom foruma, a si dejansko moral seksat z njim, da so te nastavili za moderatorja?

Kako sem že napisal nedolgo nazaj... Aja:
Motim se o mnogočem, o tvoji slabi samopodobi, ki jo rešuješ s toksičnim odnosom do moških, pa zagotovo ne.


Jaz takšnega gnilega vprašanja nekomu, ki sodeluje na forumu, moškemu ali ženski, nikdar ne bi postavil. Morda imam premalo umazano "dušo", da bi mi kaj takega prišlo na pamet. Bo že držalo, da hujše stvari od strupenega babjega jezika še nismo pogruntali.

Se pa sprašujem, na kakšno reakcijo bi naletel jaz, če bi te vprašal, kolikim si ga potegnila, da še nimaš oznake Persona Non Grata? In da ti admini non-stop gledajo skozi prste, ko strešaš tovrstne svinjarije po sogovornikih?

FormerUser je izjavil:

Ponovno, kaj ima to veze z dnevno kremo za obraz?

Popolnoma nobene. Ima pa vezo s tvojim popolnoma neprebavljivim odnosom, ki si ga vesoljnemu S-T občestvu tako krasno spet sama demonstrirala.
- Hoc est qui sumus -

FormerUser ::

imagodei je izjavil:



Jaz takšnega gnilega vprašanja nekomu, ki sodeluje na forumu, moškemu ali ženski, nikdar ne bi postavil. Morda imam premalo umazano "dušo", da bi mi kaj takega prišlo na pamet. Bo že držalo, da hujše stvari od strupenega babjega jezika še nismo pogruntali.

Indeed, ničesar hujšega na tem svetu ne obstaja od "babjega jezika", vsaj po mnenju mizoginov ne.

4th rule of misogyny: Women's opinions are violence against men thus male violence against women is justified.

imagodei je izjavil:

Se pa sprašujem, na kakšno reakcijo bi naletel jaz, če bi te vprašal, kolikim si ga potegnila, da še nimaš oznake Persona Non Grata? In da ti admini non-stop gledajo skozi prste, ko strešaš tovrstne svinjarije po sogovornikih?

Očitno ti tudi to ni jasno, da sva v rahlo različnih položajih, če se moraš ti, vsaj pretvarjati, da si objektiven in se držati pravil foruma, ker je to tvoja služba, meni tega pač ni treba. Lahko pa zatrdim, da bi bila moja reakcija precej manj žolčna od tvoje, ki stresanje domnevnih "svinjarij" očitno jemlješ hudo resno in osebno.

imagodei ::

FormerUser je izjavil:

Indeed, ničesar hujšega na tem svetu ne obstaja od "babjega jezika", vsaj po mnenju mizoginov ne.

Zagotovo sem poln predsodkov, ki se jih ne zavedam, sem samo človek. Poskušam se stalno izboljševati. Ziher pa nisem mizogin. Ženske ocenjujem tako, kot vse ostale, individualno. In ti si pač neprebavljiv osebek.

FormerUser je izjavil:

4th rule of misogyny: Women's opinions are violence against men thus male violence against women is justified.

Žal, kaže da se tega bolj držiš ti, le da so vloge obrnjene.

FormerUser je izjavil:

Očitno ti tudi to ni jasno, da sva v rahlo različnih položajih, če se moraš ti, vsaj pretvarjati, da si objektiven in se držati pravil foruma, ker je to tvoja služba, meni tega pač ni treba.

Oh, naivno dete. Spet, sem samo človek z vsemi svojimi napakami. Če bo kdo mislil, da sem prestopil meje dobrega okusa, se bom pač spet bral v rdečem odtenku, kot že tolikokrat doslej.

Je pa v tvojem vesolju verjetno fino, ko vedno znova iščeš izgovore, zakaj se ti lahko obnašaš pod vsakim nivojem, drugi pa moramo s tabo delat v rokavicah, kajne?
- Hoc est qui sumus -

FormerUser ::

imagodei je izjavil:


Zagotovo sem poln predsodkov, ki se jih ne zavedam, sem samo človek. Poskušam se stalno izboljševati. Ziher pa nisem mizogin. Ženske ocenjujem tako, kot vse ostale, individualno. In ti si pač neprebavljiv osebek.

Trditev, da je najhujša stvar, ki obstaja, ženski komentar/opazka/žaljivka, hujša od genocida, umora, posilstev, pedofilije.. nima nobene veze z ocenami individualnih ženskih osebkov, ampak gre za dobro staro mizoginijo.

imagodei je izjavil:


Oh, naivno dete. Spet, sem samo človek z vsemi svojimi napakami. Če bo kdo mislil, da sem prestopil meje dobrega okusa, se bom pač spet bral v rdečem odtenku, kot že tolikokrat doslej.

Je pa v tvojem vesolju verjetno fino, ko vedno znova iščeš izgovore, zakaj se ti lahko obnašaš pod vsakim nivojem, drugi pa moramo s tabo delat v rokavicah, kajne?

Človek na poziciji moči, ki se predstavlja kot žrtev, je verjetno ena bolj bednih in pokvarjenih manipulacij, ki obstajajo.

jype ::

imagodei je izjavil:

Kako sem že napisal nedolgo nazaj... Aja:
Daj ti raje briši histerične šoviniste v ostalih temah, recimo v Kako posoditi denar?, kjer še vedno harajo kreteni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

imagodei ::

FormerUser je izjavil:

Trditev, da je najhujša stvar, ki obstaja, ženski komentar/opazka/žaljivka, hujša od genocida, umora, posilstev, pedofilije.. nima nobene veze z ocenami individualnih ženskih osebkov, ampak gre za dobro staro mizoginijo.

Zadevo napihuješ, kakor ti pač v trenutku paše. Če želiš, da ti črkujem, je zagotovo dosti stvari hujših od "strupenega babjega jezika", sem pa to zapisal v afektu.

FormerUser je izjavil:

Človek na poziciji moči, ki se predstavlja kot žrtev, je verjetno ena bolj bednih in pokvarjenih manipulacij, ki obstajajo.

Ženska, ki svoje sovraštvo do moških in polivanje gnojnice po njih opravičuje s tem, da fura vlogo večne žrtve, je na popolnoma isti ravni.
- Hoc est qui sumus -

jype ::

imagodei je izjavil:

Ženska, ki svoje sovraštvo do moških in polivanje gnojnice po njih opravičuje s tem, da fura vlogo večne žrtve, je na popolnoma isti ravni.
Jebiga, če moškim pustiš, da šovinistično mizogino govno razmažejo po forumu, potem moraš pustiti tudi obratno, če nočeš, da te zmerjam z nacijem.

FormerUser ::

imagodei je izjavil:


Zadevo napihuješ, kakor ti pač v trenutku paše. Če želiš, da ti črkujem, je zagotovo dosti stvari hujših od "strupenega babjega jezika", sem pa to zapisal v afektu.

Nič ne napihujem, zgolj tebe citiram, drugič pa malo premisli preden pišeš bedarije.

imagodei je izjavil:

Ženska, ki svoje sovraštvo do moških in polivanje gnojnice po njih opravičuje s tem, da fura vlogo večne žrtve, je na popolnoma isti ravni.

Tudi to ni res, ženske imajo moralno pravico do misandrije, glede na to kako so jih in jih še moški tretirajo, mizoginija nima nobenega utemeljenega razloga.

Zgodovina sprememb…

imagodei ::

FormerUser je izjavil:

Tudi to ni res, ženske imajo moralno pravico do misandrije, glede na to kako so jih in jih še moški tretirajo, mizoginija nima nobenega utemeljenega razloga.

Tu je srž tvoje zablode. Gre za maščevanje in v tvoji subjektivni realnosti imaš očitno do tega maščevanja neko neodtujljivo pravico. To je težko sranje in nima nobene zveze s kakršno koli moralo.

An eye for an eye leaves the whole world blind.
- Hoc est qui sumus -

kuall ::

Eni se samo radi kregajo in rabijo za to nek višji cilj, da se počutijo bolje glede sebe. Vzorec, ki se stalno ponavlja.
Hipatija, nehaj delat škodo feminizmu s svojim grdim značajem.

imagodei ::

jype je izjavil:

imagodei je izjavil:

Ženska, ki svoje sovraštvo do moških in polivanje gnojnice po njih opravičuje s tem, da fura vlogo večne žrtve, je na popolnoma isti ravni.
Jebiga, če moškim pustiš, da šovinistično mizogino govno razmažejo po forumu, potem moraš pustiti tudi obratno, če nočeš, da te zmerjam z nacijem.

Eh, s tvojo inflacijo besede nazi sem že opravil. Kamot ti pa poskušam pomagat, če mi pošlješ direkt link na post, ki te moti - in ne na celo temo.
- Hoc est qui sumus -

jype ::

imagodei je izjavil:

Eh, s tvojo inflacijo besede nazi sem že opravil. Kamot ti pa poskušam pomagat, če mi pošlješ direkt link na post, ki te moti - in ne na celo temo.
Polovica teme je tega sranja. Linkov na poste nimam, ker me je šovinističen mizogin kreten zaklenil iz teme.

FormerUser ::

imagodei je izjavil:

FormerUser je izjavil:

Tudi to ni res, ženske imajo moralno pravico do misandrije, glede na to kako so jih in jih še moški tretirajo, mizoginija nima nobenega utemeljenega razloga.

Tu je srž tvoje zablode. Gre za maščevanje in v tvoji subjektivni realnosti imaš očitno do tega maščevanja neko neodtujljivo pravico. To je težko sranje in nima nobene zveze s kakršno koli moralo.

An eye for an eye leaves the whole world blind.

Zabloda je kvečjemu tvoja, maščevanje oko za oko pomeni vračanje z istimi sredstvi, umor za umor, posilstvo za posilstvo, manocid za femicid in kaj takega jaz nisem nikjer zagovarjala, niti opravičevala. Ampak ker si mizoginist, ti že same besede žensk, ki so kritične do moških ali pa tudi dejansko sovražne, dobesedno enačiš z nasiljem.

imagodei ::

Ne, že dolgo ne pomeni tega, sploh pa ne v tistem citatu, ki ga nekateri pripisujejo Gandhiju. Gre za točno to, kar sem želel povedat: maščevanje ne vodi nikamor, razen da na dolgi rok obe strani izgubljata, kdo je začel, pa ne ve nihče več...

Relevant (kaki dve minutki posnetka).
- Hoc est qui sumus -

FormerUser ::

Kritika moških in njihovih dejanj ni maščevanje.

imagodei ::

Širjenje misandrije in mema kolektivne krivde moških na javnem forumu pa.
- Hoc est qui sumus -

FormerUser ::

Dejstva niso misandrija.

[Michael] ::

Fuj in fej. Tole je pod nivojom.
Hipatija, probaj raje tisto torto, bolje se boš počutila.

jype ::

[Michael] je izjavil:

Hipatija, probaj raje tisto torto, bolje se boš počutila.
Prav ima, žal.

imagodei ::

FormerUser je izjavil:

Dejstva niso misandrija.

Dejstva ... to misliš tvojo subjektivno realnost?

Mimogrede (ne da bi pričakoval, da boš dejansko kliknila, tudi na prejšnji link nisi): od cca tule dalje (za celoten kontekst bo treba prebrat malo več) si lahko prebereš za to temo relevantna mnenja samozavestne, samostojne, inteligentne ženske, ki jo dejansko cenim, čeprav se z njo kdaj ne strinjam.

Skratka, edino dejstvo tule je, da so večino časa tvoji prispevki pod vsem nivojem, edino kar počneš je, da iščeš razloge in kanal, kako in kje bi lahko pljuvala čez moške. Žal ti Slo-tech to zaradi politične korektnosti omogoča.

jype je izjavil:

Prav ima, žal.

Sem ter tja zagotovo. Tudi pokvarjena ura je 2x dnevno točna.
- Hoc est qui sumus -

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: imagodei ()

FormerUser ::

Če že, mi omogoča zaradi svobode govore, kar gre zagovornikom totalitarizma seveda zelo v nos.

imagodei ::

Komuniciraš na forumu, ki je v lasti posameznika. Svoboda govora tule gor nima kaj dosti veze. To so že 100x predebatirane zadeve, zveniš smešno.

EDIT: Nadvse zgovorno je pa, kako si se obesila na očitan razlog, da se ti prispevke pušča (politična korektnost), nisi pa zanikala, da iščeš razloge za pljuvanje po moških in kanal, ki bi ti to omogočal. Spet, Pravila 1. odstavek 1. člen. :\
- Hoc est qui sumus -

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: imagodei ()

jype ::

imagodei je izjavil:

Sem ter tja zagotovo. Tudi pokvarjena ura je 2x dnevno točna.
V tej temi pogosteje kot ti, čeprav glede krem zagotovo ne.

FormerUser ::

@imagodei

Kritika moških je enaka pljuvanju po njih samo iz tvojega zornega kota, prav tako mnenje, da jaz spadam med najbolj problematične uporabnike tega foruma.

korenje3 ::

Sem mislil da je tema o kremah...

to da so moderatorji biased se itak ve.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

jype ::

korenje3 je izjavil:

Sem mislil da je tema o kremah...
Saj je. Ne vidiš, da smo z vsemi žavbami namazani?

imagodei ::

jype je izjavil:

imagodei je izjavil:

Sem ter tja zagotovo. Tudi pokvarjena ura je 2x dnevno točna.
V tej temi pogosteje kot ti, čeprav glede krem zagotovo ne.

Boš moral biti pa natančnejši, glede česa ima prav. Ker, glede tega, da ima pravico zganjat vsesplošno mizandrijo zato, ker so bili neki neimenovani moški nekoč mizogini ali pa so še, pa ker ima nemara neke osebne zamere do točno določenih moških - well, that shit doesn't fly. Da bi ženske imele do tega celo neko moralno pravico, pa še manj.
- Hoc est qui sumus -

jype ::

imagodei je izjavil:

glede česa ima prav.
Glede tega, da nima smisla čakat, ko te obmetavajo z iztrebki, ampak je najbolj racionalna poteza, da jih začneš metat nazaj.

imagodei je izjavil:

Ker, glede tega, da ima pravico zganjat vsesplošno mizandrijo zato, ker so bili neki neimenovani moški nekoč mizogini ali pa so še, pa ker ima nemara neke osebne zamere do točno določenih moških - well, that shit doesn't fly.
It flies only when you do it, because men have greater grip strength on average?

imagodei je izjavil:

Da bi ženske imele do tega celo neko moralno pravico, pa še manj.
Ženske imajo moralno pravico posilit in umorit še kako milijardo moških, preden bodo kvit, če sem prav računal (in v računstvu se ne motim). Krščanska morala naj sicer ne bi delovala tako, ampak kristjani jo vsekakor vedno tako interpretirajo, kadar imajo to možnost.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

imagodei ::

FormerUser je izjavil:

Kritika moških je enaka pljuvanju po njih samo iz tvojega zornega kota,

Konstruktivna kritika se izraža z navajanjem konkretnih dejanj konkretnih ljudi. Ne pa z izjavami, da imajo ženske moralno pravico do vsesplošne mizandrije.



FormerUser je izjavil:

prav tako mnenje, da jaz spadam med najbolj problematične uporabnike tega foruma.

Ah ne, spet ta tvoja grandioznost. O tebi teče beseda, zato si pač ta hip na tapeti.
- Hoc est qui sumus -

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: imagodei ()

Raptor F16 ::

metsis je izjavil:

Dnevna in nočna negovalna krema za obraz, ki zmanjšuje gube.


 Nivea Crem

Nivea Crem


Izvolite.


metsis je izjavil:

Ne verjamem, da je cena v resnici vedno pokazatelj koliko je izdelek kvaliteten, saj veste koliko stanejo razne ure dizajnerskih znamk, privlačnega dizajna in zelo povprečne kvalitete. Pa to velja za vsa področja. In zaradi tega se na ceno nisem oziral.


Če se kot stranka ne pozanimaš, boš žal to tudi izkusil.


metsis je izjavil:

Razlika je očitna. Včasih cena le nekaj sporoča.


Placebo
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

FormerUser ::

@imagodei
Kritika posamičnih primerov je kritika posamičnih primerov, splošna kritika pa splošna kritika. Ali imajo denimo tisti, ki so preživeli holokaust moralno pravico sovražiti svoje krvnike ali so zaradi tega slabi ljudje, ki jih je treba kritizirati, ker ne marajo nacistov?

Raptor F16 ::

jype je izjavil:

48


48 je parafinska krema za zaščito kože pred kemikalijami (nevarne kapljevine) in ostrimi vlakni.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

Zgodovina sprememb…

imagodei ::

jype je izjavil:

imagodei je izjavil:

glede česa ima prav.
Glede tega, da nima smisla čakat, ko te obmetavajo z iztrebki, ampak je najbolj racionalna poteza, da jih začneš metat nazaj.

Motiš se.

Veliko je še treba postoriti glede spoštovanja in enakopravnosti žensk. Ampak, objektivno pa živijo boljše kot pred 100 leti. Boljše kot pred 50 leti. Ne pravim, naj utihnejo, nikakor! Ne pravim, da je proces končan! Me pa zanima - zakaj je iztrebke treba metat nazaj ravno zdaj in ne pred 50 ali 100 leti? Ravno zdaj, ko so v najboljši poziciji v zabeleženi zgodovini, da proces nadaljujejo relativno kulturno?!

Saj nič hudega, par besnih Hipatij bomo že preživeli. Kar se mene tiče, ima vso pravico zmerjat, kričat, pljuvat, suvat, žalit... No ja, OK, sovražni govor in nestrpnost, tu bi bilo treba počasi zarisat mejo; je pa res, da zatiranim skupinam malo pogledamo skozi prste. Priviligirane bele moške je treba strožje presojat, to drži. Ampak, popotnica, ki jo predlaga Hipatija, ni dobra.

Mamice morajo predvsem svoje sinove naučit izražat čustva.

jype je izjavil:

imagodei je izjavil:

Ker, glede tega, da ima pravico zganjat vsesplošno mizandrijo zato, ker so bili neki neimenovani moški nekoč mizogini ali pa so še, pa ker ima nemara neke osebne zamere do točno določenih moških - well, that shit doesn't fly.
It flies only when you do it, because men have greater grip strength on average?

Voham požgano slamo. Jaz kritiziram posameznico. Trudim se, da bi se omejil na njene ideje, a si žal (še) ne morem kaj, da mi ne bi ušla kakšna opazka na njen račun. Ni mi namreč jasno, kako bi lahko normalno funkcionalen človek zlival toliko žolča po neki skupini ljudi. Enako bi z mentalim bolnikom označil nekoga, ki bi pozival k sovraštvu do Romov. Ali Sircev.

jype je izjavil:

imagodei je izjavil:

Da bi ženske imele do tega celo neko moralno pravico, pa še manj.
Ženske imajo moralno pravico posilit in umorit še kako milijardo moških, preden bodo kvit, če sem prav računal (in v računstvu se ne motim). Krščanska morala naj sicer ne bi delovala tako, ampak kristjani jo vsekakor vedno tako interpretirajo, kadar imajo to možnost.

Krščanstvo in morala gresta skupaj približno toliko kot kopalna čepica in plezanje po severni triglavski steni februarja. To, da hočeš sarkastično združit to dvoje, samo po nepotrebnem zapleta sliko.

Če namreč resno tako misliš, tudi ti verjetno potrebuješ zvišat odmerke litija.
- Hoc est qui sumus -

Raptor F16 ::

imagodei je izjavil:

zakaj je iztrebke treba metat nazaj ravno zdaj in ne pred 50 ali 100 leti? Ravno zdaj, ko so v najboljši poziciji v zabeleženi zgodovini, da proces nadaljujejo relativno kulturno?!


Ker sedaj to upajo storiti tisti posamezniki, ki pred 50 leti ne bi upali spregovoriti. Torej gre se samo zato, da bodo na stara leta rekli da so naredili nek "contribution". Gre pač za prehodno obdobje, I guess ?
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

Zgodovina sprememb…

1
2
3 4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Depilacijska krema

Oddelek: Loža
163179 (2789) metsis
»

Katera krema za roke in obraz? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11619464 (15829) Miha 333
»

Make up pri puncah (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10912335 (9236) Kamran
»

opečen od sonca (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
517962 (6209) Paramedic

Več podobnih tem