» »

Škandal slovenskega nogometnega sodnika

Škandal slovenskega nogometnega sodnika

«
1
2 3 4

Vazelin ::

https://ekipa.svet24.si/clanek/nogomet/...
https://siol.net/novice/slovenija/vinci...
https://www.rtvslo.si/sport/nogomet/saj...

Cliffs:
- sestanek s "poslovnimi partnerji"
- povabilo na "zabavo"
- na zabavi droge, orožje in prostitutke
- in srbske starlete za češnjo na torti

Priznani nogometni sodnik se brani z:
Po sestanku z nekimi poslovnimi partnerji je sledilo povabilo na neko slavje na nekem ranču, na katerega smo se odzvali

neki neki8-)

Bil je ob nepravem času na nepravem mestu
:)

Tile izgovori so malo, kako se reče, za lase privlečeni?

Nisem si mislil, da priznani nogometni sodniki živijo tako hedonistično življenje v precej sumljivih okoliščinah
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...
  • spremenilo: Vazelin ()

Cruz ::

Insert trash balkan turbo folk song here

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Cruz ()

Horas ::

nič takega. tudi jaz bi si privošu kaj takega če bi lahko. tako kot vsak moški.
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

FormerUser ::

Indeed,za moške zloraba žensk ni nič takega, podobne dogodke z obrnjenimi vlogami pa lahko iščete z lučjo pri belem dnevu.

Kar se tiče sodnika je pa udeležba na takšnih "zabavah" odlična priložnost, da se zbira material s katerim se ga lahko izsiljuje in tako vpliva na njegovo sojenje.

Vazelin ::

Mislim, da je on že odsodil svoje:D
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

FormerUser ::

Ne vemo pa na koliko takšnih dogodkih je bil v preteklosti in kako so vplivali na njegovo delo.

Zgodovina sprememb…

nergac ::

FormerUser je izjavil:

Indeed,za moške zloraba žensk ni nič takega, podobne dogodke z obrnjenimi vlogami pa lahko iščete z lučjo pri belem dnevu.

Kar se tiče sodnika je pa udeležba na takšnih "zabavah" odlična priložnost, da se zbira material s katerim se ga lahko izsiljuje in tako vpliva na njegovo sojenje.


Kaj pa tisto bičanje v naci-uniformah v Formuli 1.
(Ne spomnim se imena funkcionarja, nekaj takega kot Čeferin v fuzbalu).
V bran funkcionarju se je postavil samo Schumacher.

nirm ::

si je pač prvošču to, kar bi si tudi pol tipov na tem forumu sodeč po eni drugi temi :)

sicer pa to, da se je znašel v taki družbi je na daleč jasno, da so nekaj mutljali in bi moralo voditi vsaj v začasni suspenz in preiskavo sodnika.

nergac ::

Seveda so tudi obrnjene vloge.
Ženska si kupi spremljevalca za čez vikend: obisk Opere, pa skupna večerja s prijateljico in njenim možem ...

Okapi ::

Horas je izjavil:

nič takega. tudi jaz bi si privošu kaj takega če bi lahko. tako kot vsak moški.

Saj vazelin bi se tudi, če bi ga kdaj kdo povabil. Tako pa se pač iz bedne nevoščljivosti dela pravičnika.;((

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Okapi ()

nergac ::

Me zanima če bo Hipatija naredila domačo nalogo ...

FormerUser ::

@depakin
Pojma nimam o čem govoriš ampak predvidevam, da so bile vloge iste in je moški najel prostitutko in ne obratno.
In ja, primerov ko ženske najamejo " spremljevalca" je samo za vzorec, da ne bi preveč pametoval.

Zgodovina sprememb…

nergac ::

Bravo.
Imaš prav.

Kaj pa meniš glede kupljenega spremljevalca?

FormerUser ::

Isto.

Vazelin ::

Tuki se človek bolj vpraša kaj je v ozadju, da nek sodnik hodi na party-e s prostitutkami, drogo in orožjem. So odzadaj navzkrižja interesov? Je bil na zabavi kak lastnik kakšnega kluba in podobno? Veliko je vprašanj, ki terjajo odgovore.
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

FormerUser ::

Denar je v ozadju, saj se ve,da so določeni sodniki podkupljivi, tole so pa verjetno bonusi.

Zgodovina sprememb…

nergac ::

Bravo.
Tudi v drugo imaš prav.
Ne rabiš več nalog. Tudi izpita si oproščena.

Iskreno ti želim uspešno in bogato ter plodno kariero.

Okapi ::

Vazelin je izjavil:

Tuki se človek bolj vpraša kaj je v ozadju, da nek sodnik hodi na party-e s prostitutkami, drogo in orožjem. So odzadaj navzkrižja interesov? Je bil na zabavi kak lastnik kakšnega kluba in podobno? Veliko je vprašanj, ki terjajo odgovore.

Človek se bolj vpraša, kaj te boli q#&*@ , na kakršne zabave hodi nek nogometni sodnik?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Okapi ()

Vazelin ::

Okapi je izjavil:

Vazelin je izjavil:

Tuki se človek bolj vpraša kaj je v ozadju, da nek sodnik hodi na party-e s prostitutkami, drogo in orožjem. So odzadaj navzkrižja interesov? Je bil na zabavi kak lastnik kakšnega kluba in podobno? Veliko je vprašanj, ki terjajo odgovore.

Človek se bolj vpraša, kaj te boli q#&*@ , na kakršne zabave hodi nek nogometni sodnik?



Haha nek mednarodno priznan sodnik je šel na fuk partyi z drogami in orožjem in tebi se to ne zdi čudno, da ne gre za kako navzkrižje interesov? Njegovi izgovori so še bolj bedni. Pač so jih ujeli. Verjetno ena zabavica od mnogih. Sedaj bo verjetno preiskava na tem, kdo je to organiziral in ali vpliva na karkoli. Dvomim, da bo on še sodil na največji sceni.
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Utk ::

Kaka preiskava o čem? Policiji je dal izjavo in spustili so ga domov. Če mu niso našli koke v žepu ali s tičem v priznani prostitutki, bi ga lahko obdolžili česa točno?

Okapi ::

Za tercialke tipa vazelin je dovolj, da si bil blizu;((

Vazelin ::

bi ga lahko obdolžili česa točno?

Pa taki partyi stanejo več 10k eur. A misliš resno, da te to kar tam tko povabijo?:)) Verjemi, da bo imela sodniška organizacija oči na pecljih, če so bila kakšna navzkrižja interesov. Se bo videlo v naslednjih mesecih.

ps: ne, jaz osebno se ne bi udeležil zabave z orožjem, drogo in srbskimi starletami, ker bi se najprej vprašal who the fuck me vabi in zakaj in kaj hoče. Je pa seveda možno, da so bili zavedeni, recimo.

Okapi je izjavil:

Za tercialke tipa vazelin je dovolj, da si bil blizu;((

we will see;) Moje mnenje je, da je to tako ali drugače velik udarec za kariero.
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Utk ::

Verjemi, da bo imela sodniška organizacija oči na pecljih, če so bila kakšna navzkrižja interesov. Se bo videlo v naslednjih mesecih.

To je neka interna stvar neke privatne organizacije kaj bojo naredili s tem. Zakaj bi bilo to pomembno ali zanimivo za kogarkoli izven fuzbala?

Okapi ::

Vazelin je izjavil:

bi ga lahko obdolžili česa točno?

Pa taki partyi stanejo več 10k eur. A misliš resno, da te to kar tam tko povabijo?:))

:)) vazelin je črtico koke, pištolo in striptizeto videl samo na tv, pa misli, da je to nekaj strašno groznega, da moraš biti hud mafijec, da sploh zraven prideš.

shadeX ::

FormerUser je izjavil:

Indeed,za moške zloraba žensk ni nič takega.


Kako veš da so bile zlorabljene?

sunshine403 ::

V temi o 5mio eur vsak drugi sanja o kokainu in kurbah, tu se pa vsi zgrazate, ko clovek, ki ima priblizno tako kolicino denarja, naredi tocno to.

Utk ::

sunshine403 je izjavil:

V temi o 5mio eur vsak drugi sanja o kokainu in kurbah, tu se pa vsi zgrazate, ko clovek, ki ima priblizno tako kolicino denarja, naredi tocno to.

V bistvu se zgražata samo 2.

Badwolff ::

Vinčič ma 5m?

Ales ::

shadeX je izjavil:

FormerUser je izjavil:

Indeed,za moške zloraba žensk ni nič takega.


Kako veš da so bile zlorabljene?

Ne razumeš, po njenem so vse ženske privzeto prizadete samo zato, ker so ženske in ker živijo na tem planetu v tem trenutku. Ženske nimajo nič pri tem, zlorabljene so in prav nič ni odvisno od njih. Sploh take kot Tijana Ajfon.

solatko ::

Večina poslov v Srbiji se začne in konča z zabavo, če hočeš bit čistun, nema ništa od posla. Sem bil sam kar nekaj krat v podobni situaciji, še v prejšnji skupni državi, sedaj, ko je pa večino prihvatiziranega, tako kot pri nas pa sploh. Srbi so znani po tem, da hočejo v vsakem poslu pokazat, kako dobri gostitelji so, to jim je pač v naravi, tako kot je hrvatom, da te nategnejo, če se le da (tudi iz lastnih izkušenj poslovanja z brati z Balkana).
Delo krepa človeka

Horas ::

FormerUser je izjavil:

Indeed,za moške zloraba žensk ni nič takega, podobne dogodke z obrnjenimi vlogami pa lahko iščete z lučjo pri belem dnevu.

Kar se tiče sodnika je pa udeležba na takšnih "zabavah" odlična priložnost, da se zbira material s katerim se ga lahko izsiljuje in tako vpliva na njegovo sojenje.


o kaki zlorabi je tu govora ti hinavka?? dobr sama veš da so tole fine prostitutke višjega ranga. po domače radodajke za vlk dnarja
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

FormerUser ::

Utk je izjavil:

sunshine403 je izjavil:

V temi o 5mio eur vsak drugi sanja o kokainu in kurbah, tu se pa vsi zgrazate, ko clovek, ki ima priblizno tako kolicino denarja, naredi tocno to.

V bistvu se zgražata samo 2.

Itak, ostali ste že davno moralno bankrotirali.

shadeX ::

a so tole fine prostitutke višjega ranga. po domače radodajke za vlk dnarja


K bi jaz imel tako možnost, izkoristit svoj spolni organ, da bi zaslužil kakšen cekin ali pa dva. Ampak glede na to da sem na drugi strani, kjer je povpraševanje po tem majhno, potem si to težko oz. nemogoče privoščim.

Hipatija se pa jezi nad tem, ker imajo ženske možnost svobodne odločitve, da lahko v težkih finančnih pogojih izkoristijo tudi to možnost.

In potem bo kdo men govoril o enakopravnosti!

tone31 ::

saj pa si lahko tudi ti das vecje zize montirati pa bos lahko prodajal telo

shadeX ::

Sicer to mi ni namen, gre se pa zato da ženska ima tukaj možnost, medtem ko jo jaz nimam. V skrajni sili preživetja, bi lahko pograbil tudi to možnost, če bi jo lahko. Diskriminacija spolov na višku, hipatija pa se še pritožuje.

Govora je seveda o svodobnih odločitvah človeka, ne o kakršnih koli zlorabah.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

nergac ::

shadeX je izjavil:

Sicer to mi ni namen, gre se pa zato da ženska ima tukaj možnost, medtem ko jo jaz nimam. V skrajni sili preživetja, bi lahko pograbil tudi to možnost, če bi jo lahko. Diskriminacija spolov na višku, hipatija pa se še pritožuje.

Govora je seveda o svodobnih odločitvah človeka, ne o kakršnih koli zlorabah.


Napačno.
Ne gre za diskriminacijo spolov, ampak za biologijo.
Moški sproducira ohoho spermijev v življenju in lahko razmetava z njimi od svoje spolne zrelosti pa do smrti.
Pri ženski je pa malce drugače, v svoji spolni zrelosti sproducira omejeno število jajčec.

Velja:
ponudba-povpraševanje, "moški izbira, ženska izbere", pa še kaj bi se našlo ...

tone31 ::

kak nimas ce pa sem ti ravno povedal da si gres namontirati vlke zize pa bos se lahko prodajal

ne rabis nic druga narediti

shadeX ::

Ne gre za diskriminacijo spolov, ampak za biologijo.


Seveda. Mati narava je diskriminirala ko je "delala" oba spola. Men je z biološkega vidika povsem jasno kako te stvari delujejo.

Ampak če že gremo na nivo hipatije, potem imamo take debate.

nergac ::

Sami smo si krivi, da gremo na nivo Hipatije.

Dobro bi bilo, da si ogledamo Felinijev Amarcord znova (tisti del v javni hiši) ...

Sicer pa, moški bi se morali boriti z drugimi moškimi, ženske pa z drugimi ženskami, kar se tega tiče. Enako kot pri športu. Ne pa da nekateri jokcajo ženske so take, moški so taki ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: nergac ()

vostok_1 ::

FormerUser je izjavil:

Indeed,za moške zloraba žensk ni nič takega, podobne dogodke z obrnjenimi vlogami pa lahko iščete z lučjo pri belem dnevu.

Kar se tiče sodnika je pa udeležba na takšnih "zabavah" odlična priložnost, da se zbira material s katerim se ga lahko izsiljuje in tako vpliva na njegovo sojenje.


Vplival na njegovo delo? Namišljeno sojenje odraslih ljudi, ki brcajo žogo po tleh?

Girl...you're in the wrong business.
Jaz bi tudi orožje, droge in prostitutke laufal, če bi mastno služil s takim poslom. Damn.
Grow the fuck up already.

Če bi pa to počel pravni sodnik, then it's another story.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Slopek ::

vostok, ampak pri tem brcanju žoge, se vrti veliko denarja, se obvladuje mase ljudi, pa so tako sporočila namenjena širšim množicam. Saj folk več da na sojenje finala lige prvakov, kot pa na kak odmeven soden primer s pravimi sodniki, ki pa ima več skupnega z njimi in se dejansko tiče njihovega življenja.
Ni pa nič čudnega, da višje greš po sledi denarja, bolj bizarne so tovrstne zabave.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Slopek ()

IL_DIAVOLO ::

V tistem ko je videl kam je prišel, bi se lahko in moral obrniti ter oditi. Ker tega ni storil, je isti kot vsi drugi.

vostok_1 ::

Slopek je izjavil:

vostok, ampak pri tem brcanju žoge, se vrti veliko denarja, se obvladuje mase ljudi, pa so tako sporočila namenjena širšim množicam. Saj folk več da na sojenje finala lige prvakov, kot pa na kak odmeven soden primer s pravimi sodniki, ki pa ima več skupnega z njimi in se dejansko tiče njihovega življenja.
Ni pa nič čudnega, da višje greš po sledi denarja, bolj bizarne so tovrstne zabave.


To je vse res. Zgolj meni se jebe, če oni imajo kokainske orgije. Dokler to ostane znotraj njihove sfere, ne kompliciram. Have fun i'd say.

Je pa res, da z denarjem pridejo bizarne reči. Kdo je že razlagal (pokazal članek), da neki šejki plačujejo najstniškim prostitutkam, da jim tlačijo ribe v rit (da ne bo pomote....prostitutka kupcu, ne obratno...as far as the information given).

I suspect things go way beyond this.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

shadeX ::

Men je tud smešno, kako folk pride do nekih zaključkov, brez informacij. 24kur da nek senzacionalen naslov in folk pograbi in v trenutku je kariera človeka lahko (in velikokrat uničena).

Kaj je bilo v TOČNO tem primeru lahko samo špekuliramo, vsekakor pa bi se sam vzdržal širjenja kakršnih koli informacij (takih in drugačnih).

Lahko povem svoj primer pred desetletjem, ko me je prijatelj povabil na nek privat žur, pa sem sprejel. Ko sva z boljšo polovico prišla tja (takrat sva ravno hodit začela), se mi že avtomobili parkirani pred tistim objektom (ni bila hiša ampak kot nek večji bar), bili sumljivi (BMW, Mercedezi, itd), sicer večje pozornosti temu nisem posvečal.

Nekdo nam pride odklenit vrata in reče da ven se gre samo kadar se gre domov. Ok to je bilo čudno, ampak moji takrat 18 letni možgani so začeli biti excited.

Hodimo po nekem hodniku, muzika vse bolj glasna, pridemo v nek večji prostor. Miza na sredini, folk okol nje, belega gor da dol padeš, alkohola tudi ni manjkalo. Kaj takega nisem še videl v lajfu, strah je bil prisoten, takih občutkov še nisem imel.

Well sem si rekel, greva z boljšo polovico do šanka, kjer je bilo tudi nekaj ljudi in so "casual" pili. Vsedeva se , naročiva jager in preživiva noč ravno tam. Oba sva bila trda na koncu ampak žur ni bil slab :)

Kakorkoli, da me bo ta prijatelj peljal na tak žur mi v sanjah ni bilo jasno. Da bi se takrat obrnil ko sem prišel tja, bi izpadel pička. Torej..drugega mi ni preostalo kot it s tokom ;((, pa folk je bil čist kul, čeprav vsi naspidirani ko zmaji.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

Kurzweil ::

Fešta pač! Je pa prav retardirano, kako mali so nekateri ljudje, in koliko se ukvarjajo s privat življenji drugih. Bi bili verjetno presenečeni, če bi vedeli, na kakšnih vse nivojih se vleče koka, glede seksa verjetno ne rabim pisat, če je šlo za prostitutke pa imamo tu tako borko za ženske pravice Hipatijo :))

Mene bolj skrbi to, kaj folk bere, zapravlja čas in na koncu to še širi z veliko mero histerije. Folk je v povprečju pač butast, zato pa prosperirajo rezne Nova24, Slovenske Novice, 24ur in podoben sekret. Nimate zdrave pameti? Svojih življenj? Tendence po bolj intelektualnem branju? Škoda!

Raptor F16 ::

Cruz je izjavil:

Insert trash balkan turbo folk song here


:D Challenge accpeted









U r welkam ! 8-)
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

Raptor F16 ::

shadeX je izjavil:

FormerUser je izjavil:

Indeed,za moške zloraba žensk ni nič takega.


Kako veš da so bile zlorabljene?


Če je bla tam prisilno zvlečena in jo pimp izkorišča za mastno provizijo... To je legitimno izkoriščanje iin kriminal. Kadarkoli je vključen element prisile, gre za izkoriščanje položaja ali pa izsiljevanje.


Kurba kot radodajka... Keep in mind, razlika med "kurbo" in "prasico" je samo v tem da kurba nastavi vsem, prasica pa se sam tebi noče. ;)

In dejansko obstaja tak tip ljudi, ki hedonistično gravitira tam kjer se troši denar, organizirajo partyji, deli droga in obstaja možnost da se bodo dobro poseksali. Raznih "daril" se seveda čisto nič ne branijo, ampak nekaterim je v tej temi to čisto nepredstavljivo. Nikakor ne pravim da je to vzor v stilu "how things should be", ampak realnost "how things are".
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

kamiKaZaA ::

Badwolff je izjavil:

Vinčič ma 5m?

Tu neki. Je podjetnik. Ima izposojo delavcev v tujini preko (kovinarska stroka, katera je zelo iskana - varilci, cevarji, kjučavničarji,...) in več kot 50 ljudi posoja po tujini.

http://www.latromont.si/sl/storitve
https://www.stop-neplacniki.si/latro-mo...
Število zaposlenih: 50 do 99 zaposlenih

According to Wikipedia, Forbes, IMDb & Various Online resources, famous Association Football Referee Slavko Vinčić's net worth is $1-5 Million at the age of 40 years old. He earned the money being a professional Association Football Referee. He is from Slovenia.

avom23 ::

Mirela in njen bivsi izbranec Tigar. Starleta in neandertalec

Vazelin ::

Sem bral, da estradne sponzorušice lahko zaslužijo tudi par jurjev ali cel več na noč.
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...
«
1
2 3 4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

a se nam res krčijo možgani ? Evolucija (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12913192 (7923) showsover

Sejem erotike Celje 2018 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
35457484 (49237) BigWhale

Več podobnih tem