» »

Dnevna krema za obraz

Dnevna krema za obraz

«
1
2 3 4

metsis ::

Dnevna in nočna negovalna krema za obraz, ki zmanjšuje gube.

Kupil sem kremo za obraz v enem od tistih dveh diskontarjev, ki prihajate iz severa Evrope.
Stala je nekaj čez 2 evra in po 20 min sem jo spral. Čutil sem prav slabost, res pa, da mi je malo kreme zašlo v oko. Jaz ne vem kaj dajejo notri, a tole bo verjetno romalo kar v smeti. Mislim, da v resnici v ta dva diskonta razen po kakšno specifično malenkost ne bom več zahajal.

Ne verjamem, da je cena v resnici vedno pokazatelj koliko je izdelek kvaliteten, saj veste koliko stanejo razne ure dizajnerskih znamk, privlačnega dizajna in zelo povprečne kvalitete. Pa to velja za vsa področja. In zaradi tega se na ceno nisem oziral.

Nisem mahnjen na kakšne lepotne kozmetične in druge tretmaje, niti plastične operacije. Edino kar kupujem je negovalna dnevna in nočna krema za obraz, ki malo deluje na starostne gube. Pred časom sem kupil profesionalno dnevno kremo za 60 evrov, v enaki količinski vrednosti kot ta za nekaj čez 2 evra. Razlika je očitna. Včasih cena le nekaj sporoča.
  • zaklenil: bluefish ()

jype ::

48

Cruz ::

... si prebral sestavine? Verjetno je bila kakšna, ki ni vplivala dobro na tvojo kožo.
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

IL_DIAVOLO ::

Junk food, alkohol, cigareti, stres. To daj na minimum in ne boš rabil nobenih krem.

10 years younger guranteed.

Ce pa maš globoke zepe:

https://www.tiege.com/collections/syste...

metsis ::

Cruz je izjavil:

... si prebral sestavine? Verjetno je bila kakšna, ki ni vplivala dobro na tvojo kožo.


Ne vem, koža me začne tako mravljinčasto peči, malo pa mi je zašlo tudi v oko in verjetno zato slabost.

Gre bolj za to, da tem tujim nizkocenovnim diskonatrjev preprosto ne zaupam.

jype je izjavil:

48


48 ZAŠČITNA KREMA ZA OBRAZ IN TELO
https://www.ilirija.si/sl/blagovna-znam...

Tole naneseš vsako jutro na obraz?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: metsis ()

Ganon ::

"Nizkocenovni diskontar" nima nobene zveze z reakcijo kože na dotično kremo. Težava je v tvoji koži. Sem že preizkusil tester kreme, ki je dvajsetkrat zdražja od tvoje, pa ni ustrezala moji koži.

Razmišljaš zelo primitivno.

Cruz ::

metsis je izjavil:

Cruz je izjavil:

... si prebral sestavine? Verjetno je bila kakšna, ki ni vplivala dobro na tvojo kožo.


Ne vem, koža me začne tako mravljinčasto peči, malo pa mi je zašlo tudi v oko in verjetno zato slabost.

Gre bolj za to, da tem tujim nizkocenovnim diskonatrjev preprosto ne zaupam.
Pri kremi so najpomembnejše sestavine. Imaš ogromno odličnih ugodnih krem, je pa res, da jih v veliko dajo alkohol, ki ima pri veliko ljudeh slab vpliv.

Če ti je tista "profesionalna" krema všeč, si poglej sestavine in ciljaj na podobne. Prosi za pomoč punco, kolegico ali prodajalko.
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Cruz ()

jype ::

metsis je izjavil:

Tole naneseš vsako jutro na obraz?
Ne, seveda ne.

Samo takrat, ko se mislim ornk zašmerat po obrazu.

donvito ::

Sam uporabljam TO, mi edina odgovarja, je pa res, da imam težave s suho kožo. Sem imel pripravljene v lekarni, pa so mi vse zategovale kožo.
Kar uporabljam omenjeno, težav s suho kožo nimam več. Namažem pa se zjutraj, zvečer nikoli.

Pika na i ::

jype je izjavil:

48

69




Dnevna, nočna, proti gubam? WTF? Ko to ne prime, pa plastični kirurg?
Moškim se je odpeljalo.
Nahajate se v štabu SDS.
Pravila ne veljajo za naše.
Troli dobrodošli.

PINki ::

donvito je izjavil:

Sam uporabljam TO, mi edina odgovarja, je pa res, da imam težave s suho kožo. Sem imel pripravljene v lekarni, pa so mi vse zategovale kožo.
Kar uporabljam omenjeno, težav s suho kožo nimam več. Namažem pa se zjutraj, zvečer nikoli.

Se mi zdi to marketinški nateg, da je krema specifično za moške ali ženske?

jype ::

PINki je izjavil:

Se mi zdi to marketinški nateg, da je krema specifično za moške ali ženske?
Seveda je nateg, nikakor ni nujno, da krema ne deluje, če gor piše, da je za spol, s katerim se ne identificiraš.

Pika na i ::

Ne vem če je natega. Leta in leta so/smo se mazali z isto kremo, pa zgleda da nekaj ni
bilo ok, vsaj po tej temi sodeč.
Nahajate se v štabu SDS.
Pravila ne veljajo za naše.
Troli dobrodošli.

FormerUser ::

2 evra za kremo je premalo, dobra krema za osnovno nego se dobi za cca. 15 evrov, najbolje v lekarni, od znamk kot so Eucerin, Eubos, La Roche-Posay..., izbira se takšne brez alkohola, parfumov, eteričnih olj, ker vse to lahko draži kožo. Kakšne bolj specifične zadeve za anti-aging so pa tam 20, 30, 40 evrov, krema za 60 evrov je nateg.

Za preprečevanje gub je pa ključno izogibanje soncu in uporaba zaščitnega faktorja širokega spektra 50+, najbolje skozi vse leto, med aprilom in oktobrom pa absolutno obvezno. In to se uporablja kot dnevna krema, zaželeno je celo, da se nanese večkrat na dan, sploh če se gibaš zunaj.

Cruz ::

PINki je izjavil:

donvito je izjavil:

Sam uporabljam TO, mi edina odgovarja, je pa res, da imam težave s suho kožo. Sem imel pripravljene v lekarni, pa so mi vse zategovale kožo.
Kar uporabljam omenjeno, težav s suho kožo nimam več. Namažem pa se zjutraj, zvečer nikoli.

Se mi zdi to marketinški nateg, da je krema specifično za moške ali ženske?
Seveda, v smislu, da se zaradi "for men" plača več kot za identičen "ženski" izdelek. Lagano lahko kupuješ "ženske" kreme, saj spol nima veze.
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

jype ::

Cruz je izjavil:

Seveda, v smislu, da se zaradi "for men" plača več kot za identičen "ženski" izdelek. Lagano lahko kupuješ "ženske" kreme, saj spol nima veze.
Vostok ti bo povedal, da te bo estrogen v kremicah spremenil v soyboya.

ice queen ::

http://naturasiberica.si/krema-za-obraz...

Jaz mojemu kupim to, pravi da je ok. Ampak to isto reče tudi za Niveo soft

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: ice queen ()

Cruz ::

ice queen je izjavil:

http://naturasiberica.si/krema-za-obraz...

Jaz mojemu kupim to, pravi da je ok. Ampak to isto reče tudi za Niveo soft ??
Nivea Soft vsebuje "slab" alkohol. Mogoče je to. Naj poskusi "obično".
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Cruz ()

Cruz ::

jype je izjavil:

Vostok ti bo povedal, da te bo estrogen v kremicah spremenil v soyboya.
Soyboyi so opasni.
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

tikitoki ::

Tip si uspe zanesti kremo v oko in se čudi.
Sicer pa kaj pričakujete od diskont uh krem za 2 EUR?

Pika na i je izjavil:

jype je izjavil:

48

69




Dnevna, nočna, proti gubam? WTF? Ko to ne prime, pa plastični kirurg?
Moškim se je odpeljalo.


Se preveč družimo z ženskami.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tikitoki ()

Krele ::

Težko je dobit poceni "moško" kremo brez nafte. Tiste z mineralnimi olji so pa slabše kot nič. Te pa v DM prodajalke mal posrečeno gledajo, če kupiš "žensko" kremo za obraz, sploh nočno, takoj ko se odpraviš, tečejo kolegicam povedat, kaj si kupil. Jest mam tako suho kožo, da so mi nočne ravno prav intenzivne za čez dan, brez pa žal enostavno ne gre, dobim prhljaj in razpoke po faci.
Pri "ženskih" kremah je treba paziti, da niso parfumirane, dosti jih ima tudi rahel "tanning" efekt, čeprav na embalaži to sploh ni omenjeno.
Pri vsaki izvoljenki sem stestiral njene kremce za obraz, v rangu od 30 do 100€ in sčasoma ugotovil, da mi je daleč najboljša neka naturkosmetik za ... okol 4€.

imagodei ::

FormerUser je izjavil:

2 evra za kremo je premalo, dobra krema za osnovno nego se dobi za cca. 15 evrov, najbolje v lekarni, od znamk kot so Eucerin, Eubos, La Roche-Posay..., izbira se takšne brez alkohola, parfumov, eteričnih olj, ker vse to lahko draži kožo. Kakšne bolj specifične zadeve za anti-aging so pa tam 20, 30, 40 evrov, krema za 60 evrov je nateg.

Še dobro, da uleti Hipatija in nas poduči, do katerega zneska se sme kupovat kreme in od kod naprej je zadeva nateg. Zgleda, da so vsi proizvajalci zmenjeni med sabo, kaj je še OK cena, kje pa se začne nategovanje strank.

In seveda, krema za 40 evrov še ni nateg.

Pa jasno, pozabite na zakon ponudbe in povpraševanja. To nima nobene zveze.
- Hoc est qui sumus -

Cruz ::

Krele je izjavil:

Te pa v DM prodajalke mal posrečeno gledajo, če kupiš "žensko" kremo za obraz, sploh nočno, takoj ko se odpraviš, tečejo kolegicam povedat, kaj si kupil.
Ti si pa paranoik. :) Sem že kupoval tudi vazelin(za obraz, sicer sem poskusil tudi za tisto, ampak ne razumem zakaj bi naj s tem bilo boljše) pa ni nič bilo. Če pa so se za tem pogovarjale o meni, pa jih itak nisem slišal, zato mi je vseeno. Pokončno, naj se zna!
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Cruz ()

FormerUser ::


Še dobro, da uleti Hipatija ...


Prosim, ni za kaj, rade volje pomagam nepoučenim.

imagodei ::

Da ne boš v tolmun padla in se utopila...
- Hoc est qui sumus -

FormerUser ::

Saj znam plavati, tudi proti toku in v globokih vodah, pride prav tudi na tem forumu.

Zgodovina sprememb…

Cruz ::

imagodei je izjavil:

Da ne boš v tolmun padla in se utopila...
Sori @imagodei, trenutno je glavni "villain" med slo-tech moderatorji @perci. Boš moral konkretno up-ati svoj game, če boš hotel prevzeti prestol.
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

imagodei ::

FormerUser je izjavil:

Saj znam plavati, tudi proti toku in v globokih vodah, pride prav tudi na tem forumu.

Srečna boš šele, ko boš spoznala, da se v resnici že celo življenje prepiraš sama s sabo in da tisti tok, proti kateremu plavaš, izvira v tebi sami.

Več ljubezni pa manj sovraštva, pa bo.
- Hoc est qui sumus -

Pika na i ::

tikitoki je izjavil:

Tip si uspe zanesti kremo v oko in se čudi.
Sicer pa kaj pričakujete od diskont uh krem za 2 EUR?

Pika na i je izjavil:

jype je izjavil:

48

69




Dnevna, nočna, proti gubam? WTF? Ko to ne prime, pa plastični kirurg?
Moškim se je odpeljalo.


Se preveč družimo z ženskami.

Z avšami mogoče.
Greš, kupiš kremo, če ti ne ustreza, kupiš drugo, tretjo....
A je treba delat iz tega celo dramo?
Nezdravega življenja pa ne bo nobena krema spremenila. Niti ona ne, na kateri piše for real men.
Nahajate se v štabu SDS.
Pravila ne veljajo za naše.
Troli dobrodošli.

FormerUser ::

imagodei je izjavil:

FormerUser je izjavil:

Saj znam plavati, tudi proti toku in v globokih vodah, pride prav tudi na tem forumu.

Srečna boš šele, ko boš spoznala, da se v resnici že celo življenje prepiraš sama s sabo in da tisti tok, proti kateremu plavaš, izvira v tebi sami.

Več ljubezni pa manj sovraštva, pa bo.

In kaj ima to veze z dnevno kremo za obraz? Recepte za srečno življenje podajaj v ustreznih temah, tistim, ki zanje prosijo.

imagodei ::

Saj tudi tebe nismo, o mi nevedni, prosili za razlago tega, pri katerem znesku se začnejo pri kremah za obraz nategi in pri katerih zneskih gre še za legitimne ponudbe.

Če se že trudiš, moraš drugič napisat tudi gramaturo oziroma volumen kreme.
- Hoc est qui sumus -

Krele ::

Po nekaterih kremcah res izgledaš za nekaj ur kot dojenček (ti speglajo kožo in zaprejo pore). Desetletja delaš na karakterju - alkohol, čiki, neprespane noči, kebabi - pol ti ga pa ena kremca v trenutku izbriše. Je treba pazit.

FormerUser ::

imagodei je izjavil:

Saj tudi tebe nismo, o mi nevedni, prosili za razlago tega, pri katerem znesku se začnejo pri kremah za obraz nategi in pri katerih zneskih gre še za legitimne ponudbe.

Če se že trudiš, moraš drugič napisat tudi gramaturo oziroma volumen kreme.


Wtf se pa potem odpirajo takšne teme, če nočete slišati mnenj tistih, ki nekaj vemo o teh rečeh? In ja, še enkrat bom ponovila, krema za gube, ki stane 60 evrov je NATEG. Zakaj? Zato ker je edina, do sedaj znana učinkovina, ki klinično dokazano zmanjšuje gube, tretionin, ki se dobi pri dermatologu in stane 30 evrov(50g), ja, prav detajle sem šla izbrskat.

imagodei ::

FormerUser je izjavil:

Wtf se pa potem odpirajo takšne teme, če nočete slišati mnenj tistih, ki nekaj vemo o teh rečeh?

Ah, ne, jaz sem skeptičen glede nasvetov, ki prihajajo od tebe. Ker ne verjamem, da so podani v dobri veri, ampak menim, da gre zgolj za pametovanja, ko si pumpaš svoj ego.

Sori, tak vtis daješ.
- Hoc est qui sumus -

FormerUser ::

Sej ti se rad motiš o stvareh, zakaj bi bilo glede tega drugače.

metsis ::

Oligodermie, naj bi bila dobra krema


Tretinoin pa ni naveden pod sestavo

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: metsis ()

ejresnevem ::

čisto iskreno vprašam, kaj je razlog, da se (možakarji) mažete z mažami...
če bo tema derailala, tole pobrišite in ostalo, kar se navezuje...
urejenost? občutljiva koža (v kakšnem smislu)? starost (če, koliko)?
osebno sem au naturel, dobro; vtisa s pojavo res sicer ne morem (več) delati;
če odmislim vodo, peno za britje in alkohol za po britju...

Cruz ::

Jaz trenutno redno uporabljam edino sončno kremo(med sezono), sem pa uporabljal tudi dnevno kremo, ko sem imel zelo suho kožo.

Imam pa prijatelja, ki uporablja več krem od nekaterih žensk. Obseden s higieno. :)
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Cruz ()

Gagarin ::

Koji vam..ma kakšne nočne kreme poženščeni metroseksualci.

FormerUser ::

metsis je izjavil:

Oligodermie, naj bi bila dobra krema
Tretinoin pa ni naveden pod sestavo


Vitamin C je dober za kožo, popravlja poškodbe od sonca, jo svetli, izenačuje ten, nima pa, kolikor mi je znano, nekega hudega učinka na gube. Problem je tudi v tem, da je precej nestabilen, tako da vprašanje kolikšno koncentracijo v končni fazi dobiš v kožo. V tej konkretni kremi je tudi nekaj snovi, ki so lahko potencialno dražeče, tako da je verjetno najbolje kupovati čim čistejšo varianto.

Tretionina ni v takšnih kremah, dobi se posebej, v lekarni ga pripravijo in se uporablja kot zdravilo, nekateri ga tudi ne prenašajo, ker je precej močan in lahko draži kožo, jo suši, povzroča fleke in luščenje.

IL_DIAVOLO ::

Softici.

Ganon ::

Gagarin je izjavil:

Koji vam..ma kakšne nočne kreme poženščeni metroseksualci.


Tako, le poslušajte ga. Pravi moški je neurejen, umazan, smrdljiv in kosmat kot medved.

Cruz ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Softici.
Vsi nimajo sreče s kožo in morajo uporabljati kremo, hočeš nočeš. Je pa sicer dobro gledati na stara leta. Zato sem povečal uporabo sončne kreme, ko je potrebna.
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Cruz ()

FormerUser ::

Da zaključim s temo, en video za "softiče", glede uporabe tretionina ima tale tip veliko povedat, če bi ga radi kupili in ga drugje ne dobite, mi pa lahko pišete na zs in vam povem kje ga matka kupuje.


Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: tikitoki ()

IL_DIAVOLO ::

Ganon je izjavil:

Gagarin je izjavil:

Koji vam..ma kakšne nočne kreme poženščeni metroseksualci.


Tako, le poslušajte ga. Pravi moški je neurejen, umazan, smrdljiv in kosmat kot medved.


Prosim, ne enači ženskih ritualov s splošno higieno moškega.

kamiKaZaA ::

Jaz si že ene 15+ let zjutraj, ko se vstanem namažem obraz in preden grem spat. Obstajajo kakšni dnevi v letu, da si le 1x dnevno namažem obraz in mislim, da 1x na par let, da si ne namažem. To mi je postalo že rutinsko opravilo in vedno storim takoj za tem, ko si umijem zobe.

Uporabljal sem naprej Nivea soft kakšnih 10+ let, sedajv zadnjih letih pa Nivea Care. Krema je v rangu 5-6€ za 200ml.

Bi sedaj izkoristil temo in če kdo ve, če so kakšne slabosti te kreme (da vsebuje nekaj slabših sestavin, kar dražje kreme ne vsebujejo). S samo kremo sem zadovoljen, navlaži obraz, se pa ne obremenjujem z gubicami in starostjo. Meni je bolj pomemben občutek udobja na obrazu in da nimam suhega obraza. Tako, da nekih krem proti staranju in proti gubicam niti ne razmišljam, da bi kdaj koli kupil.

Najraje bi slišal mnenje in kakšen nasvet od Hipatije.

Glugy ::

Poceni kreme so čist ok če je tvoja koža zadovoljna z njimi. Nimamo vsi enakih reakcij na vse kreme. Morš pa razumet da 99% krem ne manjša gub. Nekatere ; predvsem dražje znajo mal napet kožo / jih mal navlažit da je za nekaj ur mal manj vidt gub to je pa to. Edino kar mogoče deluje ko so že gube nastale je tisto ( Tretinoin ) kar je Hipatija povedala. Vse ostale kremce so pa bolj kot ne neučinkovite al pa če imaš srečo da si na dobro naletel neke vrste preventiva. Sam to morš pol nanašat preden se ti pojavijo gube drgač nisi nč naredu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Glugy ()

Pika na i ::

kamiKaZaA je izjavil:



Najraje bi slišal mnenje in kakšen nasvet od Hipatije.
Pošlji mu ZS, saj je povedal.
Nahajate se v štabu SDS.
Pravila ne veljajo za naše.
Troli dobrodošli.

kamiKaZaA ::

Glugy

Hvala za odgovor. Krem pa tak al tak ne kupujem, da bi prekrival gube, ampak zaradi občutka navlaženosti obraza, ker če si ne mažem redno, imam suho kožo in čez zimo se zna začet luščiti, pokati. S to nizkocenovno kremo Nivea, pa sem več kot zadovoljen, mi res čez dan drži in nimam nobenih stranskih reakcij na to kremo. Potem takem je boljše, da se držim te preverjene, kot pa kupiti kakšno za 10-15EUR, to mi je tudi nekje zgornja meja.

Zgodovina sprememb…

Pika na i ::

Pa ne moreš nivee. Je treba najnovejše, najdražje, najbolj izpopolnjene.
Pa ne pozabit na čistilni tonik.
Nahajate se v štabu SDS.
Pravila ne veljajo za naše.
Troli dobrodošli.
«
1
2 3 4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Depilacijska krema

Oddelek: Loža
163179 (2789) metsis
»

Katera krema za roke in obraz? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11619464 (15829) Miha 333
»

Make up pri puncah (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10912335 (9236) Kamran
»

opečen od sonca (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
517962 (6209) Paramedic

Več podobnih tem