» »

Charging loop

Charging loop

A110 ::

Na mojem 4 leta starem lenovo flex 2 14 se je kar naenkrat začelo mešati bateriji. Polnilec je vklopljen ampak se izmenično par sekund polni in potem par sekund ne polni. to se je zacelo dogajati kar naenkrat sredi uporabe. baterijo sicer drzi konstantno na 7%

Han ::

Po toliko letih je kaj takega za pričakovat. Menjaj baterijo...

dxx ::

Poskusiš lahko tudi z drugim polnilcem, lahko je tudi polnilec kriv za zgoraj navedeno.

A110 ::

na sreco je sel samo tisti del polnilca ki gre v racunalnik. napajalni kabel pa se dela. ocitno je res da ko nekaj najmanj rabis se zgodi. sem ze skoraj sel narocit nov racunalnik ;((

A110 ::

ali ja kakšna razlika ce vzamem polnilec ki je 60w ali 90w? racunalnik je ves cas priklopljen na napajanje saj je baterija po vseh letih ze cisto zanic tako da hitrost polnjenja ne igra neke vloge. baterija drugace zdrzi 1h lahke uporabe in recimo 30min zahtevne uporabe

Han ::

Ne, bolj pomembna podatka sta tok (A) in napetost (V).

A110 ::

bi bil tale primeren? na prejsnje napajalniku pise input 1,3a, output 20v, 2,25a. Ali se morajo številke povsem ujemati?

Han ::

Dvomim, ker jih na veliko vračajo... Pazi na priključek!

https://www.outletshop.si/Racunalnistvo...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Han ()

Han ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Han ()

Karen ::

Sem imel podoben problem na Yogi 910, pa ni bila niti baterija niti napajalnik, ampak modul za napajanje baje... mislim da so cel motherboard menjali, tako da mogoče ni smiselno kupovati na slepo pa izločati kaj je narobe in kaj ni.

A110 ::

Sem poskusil z drugim polnilcem in normalno dela

Karen ::

Pol pa ni kaj razmišljat, kupi polnilec :-).


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ponudba Lidl (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Kaj kupiti
31971640 (1931) d4vid
»

Hišni polnilec

Oddelek: Strojna oprema
143121 (2001) radmannsdorf
»

Kateri brezžični polnilec za 2 ali 3 telefone?

Oddelek: Kaj kupiti
8834 (743) Han
»

Nakup novega PSU?

Oddelek: Strojna oprema
91527 (1241) VANR
»

polnjenje dslr fotoaparata s prenosnimi solarnimi celicami?

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
5676 (591) N0t0ri0us

Več podobnih tem