» »

Alternativa Skrillu

Alternativa Skrillu

ananchel ::

A obstaja kakšna kartica, podobna Skrillu, ki omogoča, da ti denar nakazujejo tudi drugi (ne mislim internih transakcij)?
  • predlagal izbris: DeeCoy ()

buttcrack ::

Neteller :)

DeeCoy ::

Prosim če nehaš goljufati državo in nas, davkoplačevalce in če nekaj prodajaš, odpri vsaj popoldanski sp.

ananchel ::

buttcrack je izjavil:

Neteller :)

hvala :)

DeeCoy je izjavil:

Prosim če nehaš goljufati državo in nas, davkoplačevalce in če nekaj prodajaš, odpri vsaj popoldanski sp.

Tebe, DeeCoy, pa je lahko sram - samo to ti rečem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ananchel ()

DeeCoy ::

ananchel je izjavil:

DeeCoy je izjavil:

Prosim če nehaš goljufati državo in nas, davkoplačevalce in če nekaj prodajaš, odpri vsaj popoldanski sp.

Tebe, DeeCoy, pa je lahko sram - samo to ti rečem.

Če nebi goljufala, potem tega nebi potrebovala, ker bi enostavno uporabljala slovenski trr. Tako da je lahko tebe sram, sploh pa taka tema ne spada pod pomoč in nasveti na slo-TECH.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DeeCoy ()

ananchel ::

DeeCoy je izjavil:

ananchel je izjavil:

DeeCoy je izjavil:

Prosim če nehaš goljufati državo in nas, davkoplačevalce in če nekaj prodajaš, odpri vsaj popoldanski sp.

Tebe, DeeCoy, pa je lahko sram - samo to ti rečem.

Če nebi goljufala, potem tega nebi potrebovala, ker bi enostavno uporabljala slovenski trr. Tako da je lahko tebe sram, sploh pa taka tema ne spada pod pomoč in nasveti na slo-TECH.

Ma kdo si ti, da boš mene po krivem obsojal in sodil o tem, če tema spada sem ali ne.
Še enkrat: sram te je lahko za tako grd napad.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: DeeCoy ()

DeeCoy ::

No, če je vse tako čisto, čemu potem potrebuješ račun v tujini, na katerega ti lahko pošta nakazuje plačila po povzetju? Zanima me tudi, če bo ta račun prijavljen FURSu?
Verjetno tega ne boš hotela pojasniti niti v zs, tako da bom tukaj zaključil z odgovarjanjem na tvoje primitivno branjeje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DeeCoy ()

hamez66 ::

DeeCoy je izjavil:

No, če je vse tako čisto, čemu potem potrebuješ račun v tujini, na katerega ti lahko pošta nakazuje plačila po povzetju? Zanima me tudi, če bo ta račun prijavljen FURSu?
Verjetno tega ne boš hotela pojasniti niti v zs, tako da bom tukaj zaključil z odgovarjanjem na tvoje primitivno branjeje.


Glede na to, da si popolnoma nekoristen, bi bilo bolje, če drugič sploh ne bi odgovarjal.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

počasen računalnik

Oddelek: Pomoč in nasveti
292171 (1650) opeter
»

Vosek od sveče po vezju...

Oddelek: Pomoč in nasveti
292985 (1337) filip007
»

Monitor black screen?

Oddelek: Strojna oprema
152580 (2290) DeeCoy
»

no post

Oddelek: Pomoč in nasveti
121442 (1032) memnon
»

Kako bannati ip ali mac? interventno

Oddelek: Pomoč in nasveti
192719 (2224) DeeCoy

Več podobnih tem