» »

Idealo.de in geizhals.eu - je to vse?

Idealo.de in geizhals.eu - je to vse?

Marko84 ::

Pokrijeta idealo.de in geizhals.eu vse ponudnike v Evropi, ki so ugodni? Ali kdo ve še za kakšna podjetja, ki dostavljajo v SLO po ugodnih cenah, ki jih ni na spisku?

bastadu ::

Vsekakor nobeden izmed njiju ne pokrije vseh ponudnikov ... mislim, da morajo ponudniki tem stranem plačevati določen fee, če želijo biti prikazani na teh straneh ....

Ali kdo ve še za kakšna podjetja, ki dostavljajo v SLO po ugodnih cenah, ki jih ni na spisku?
Tukaj ti lahko IMHO pomaga samo temeljitejše guglanje ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bastadu ()

Bwaze6 ::

Jaz sem poiskal precej ne-Geizhals trgovin iz Nemčije in Avstrije s pošiljanjem v Slovenijo pred leti, pa sem ob ponovnem preverjanju ugotovil, da jih je velika večina ukinila pošiljanje k nam. Ob ponovnem iskanju pa sem našel zelo malo trgovin s pošiljanjem v Slo, ki ne bi bile na Geizhals.eu, pa še te niso bile prav ugodne.

bastadu ::

Za tiste, ki ne pošiljajo (več) v SLO je vredno uporabiti mailboxde.com, saj je poštnina po DE velikokrat free, poštnina od mailboxde.com pa do tebe pa razmeroma precej ugodna in čisto verjetno je, da prideš celo ceneje skozi kot pa prej, ko so pošiljali direktno v SLO ...

lolipop2 ::



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

mailboxde.com (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
30774426 (1098) cortez
»

MindFactory mnenje (strani: 1 2 3 452 53 54 55 )

Oddelek: Kaj kupiti
2733468796 (5438) darkolord
»

Spletni trgovec noče prodati naročenega blaga (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
5212014 (8545) DeeJay
»

Poštno ležeče - Spielfeld (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
8434294 (17414) AgiZ
»

tuje trgovine

Oddelek: Kaj kupiti
376509 (5281) kmetek

Več podobnih tem