» »

Nadaljevanka Jezero

Nadaljevanka Jezero

««
«
1 / 7
»»

Yossarian ::

Pravkar pogledal tretji del. Napeto kot sto zlodjev, kar se mene tiče, verjetno najboljša slovenska kriminalna nadaljevanka do zdaj. Le kedo je truplo? Kdo je morilec? Zakaj tako slabo razumem, kaj govori Cavazza (ki sicer igra odlično)?
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

Vazelin ::

Jp zadeva na nivoju. Že začetek je hud.
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Han ::

Kavac pred sinhronizacijo zeksa dva ledeno mrzla pira.

Ganon ::

Všečno. Bi si želel več podobnih.

Vazelin ::

Baje je tudi knjiga zelo dobra:)

Še več takih nadaljevank
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Yossarian ::

Sem si nastavil podnapise na teletekstu, pa prehitevajo za dobro sekundo, tako da sem jih takoj izklopil.
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

BuDi79 ::

Yossarian je izjavil:

Sem si nastavil podnapise na teletekstu, pa prehitevajo za dobro sekundo, tako da sem jih takoj izklopil.
Video zapostaja za dobro sekundo. Zaradi procesiranj.

Utk ::

Vazelin je izjavil:

Jp zadeva na nivoju. Že začetek je hud.

Je to kaka nova bolna oblika sarkazma?

2dark ::

Tam kjer igra sebastjan Cavazza ni kvalitete. Tip ne zna igrat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 2dark ()

Machete ::

Vazelin je izjavil:

Baje je tudi knjiga zelo dobra:)

Še več takih nadaljevank

Vredu, ampak dela se malce preveč pompa (dobri agentje al nevem kdo). Prebereš jo hitro in te spelje, da hočeš konec, ni pa visoka literatura, niti kritično napeto.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Vazelin ::

Utk je izjavil:

Vazelin je izjavil:

Jp zadeva na nivoju. Že začetek je hud.

Je to kaka nova bolna oblika sarkazma?

Men je tisti dialog pred kočo ko pijejo oz gresta na čik kul
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

harvey ::

Fotografija je zelo lepa, bravo M. Srdić.
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

FormerUser ::

Jaz sem pa povsem hajpu, ki se je zganjal mesece, pa premiera v kinu, pa prebiranje zvočne knjige vsak večer, pa intervjuji s pisateljem, režiserjem, glavnim igralcem... pričakovala precej več in sem že po prvem delu vrgla puško v koruzo. Dialogi in igralci se mi zdijo prisiljeni, pa bi še potrpela, če ne bi bil zvok tako zanič, da pol ne vem kaj govorijo, pa sem daleč od tega, da bi vse kar je slovenskega želela apriori skritizirat. Saj verjetno za naše razmere je kar ok, ampak britanske/skandinavske kriminalke te pač razvadijo.

Konlov ::

Igralci: ali so jim povedali, katero vlogo mora kdo igrati?
Zvok: težko razumljivo
Nadaljevanka: razvlečeno, premalo napetosti
Kri: barva ni ravno bingo

harvey ::

FormerUser je izjavil:

Jaz sem pa povsem hajpu, ki se je zganjal mesece, pa premiera v kinu, pa prebiranje zvočne knjige vsak večer, pa intervjuji s pisateljem, režiserjem, glavnim igralcem... pričakovala precej več in sem že po prvem delu vrgla puško v koruzo. Dialogi in igralci se mi zdijo prisiljeni, pa bi še potrpela, če ne bi bil zvok tako zanič, da pol ne vem kaj govorijo, pa sem daleč od tega, da bi vse kar je slovenskega želela apriori skritizirat. Saj verjetno za naše razmere je kar ok, ampak britanske/skandinavske kriminalke te pač razvadijo.

Se razvadiš in pričakuješ več. Najbolj so me presenetile v pozitivnem Sence / Umbre, romunska serija. Seveda bi bilo potrebno pogledati primerjalno proračune in potem podati še kakšno bolj poglobljeno oceno. Preseneča me ta hajp, ki ga razumem kot, evo tole je top, kdor ima pa drugačno mnenje, je pa zadrtež, ki povsod išče dlako...po videnem ni to to, svetlo izjemo sem že izpostavil in jo pohvalil.
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

Vazelin ::

FormerUser je izjavil:

Jaz sem pa povsem hajpu, ki se je zganjal mesece, pa premiera v kinu, pa prebiranje zvočne knjige vsak večer, pa intervjuji s pisateljem, režiserjem, glavnim igralcem... pričakovala precej več in sem že po prvem delu vrgla puško v koruzo. Dialogi in igralci se mi zdijo prisiljeni, pa bi še potrpela, če ne bi bil zvok tako zanič, da pol ne vem kaj govorijo, pa sem daleč od tega, da bi vse kar je slovenskega želela apriori skritizirat. Saj verjetno za naše razmere je kar ok, ampak britanske/skandinavske kriminalke te pač razvadijo.

So te zmotili seksisticni komentarji, ko pride krimnalistka prvič v pisarno?
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

PrihajaNodi ::

To se na travniku se ne dobi? Bom pa pogledal Umbre, tudi razumem kaj se menijo notri:)
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Vazelin ::

Ja Cavazza govori bolj tko po badassovsko da majo eni težave z razumevanjem lol
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

PrihajaNodi ::

Vazelin mislim, da si zgresil kontekst mojega posta. Ampak hvala, Cavaza mi je bil vedno odlicen igralec, still Sean Connerija.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Konlov ::

Like iz knjige preveč poizkušajo ujeti, kar pa včasih ni za TV...

Vazelin ::

Proračun serije naj bi bil 750k eur. Če koga zanima sem nekje prebral. Torej sladkih 125k na del.
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

poweroff ::

Pa napravi!
sudo poweroff

MTB ::

Kaj imate vsi težave z nizkimi frekvencami, da ne slišite besedila???
Po drugem pogledanem delu sem opazil te komentarje, pa sem šel še enkrat pogledat za nazaj. Ni mi uspelo najti besedila, ki ga ne bi razumel.

otago ::

Cavazza govori obcasno tiho in hitro, da vsaj jaz nisem mogel ujeti vsega. Se dobro da je na arhivu MMC, da gres pogledat nazaj.
Nadaljevanka je super. Me ima kupit vikend v Bohinju, tako idilicno ...

gruntfürmich ::

z mojo nadaljevanko spremljava in nama je zanimiva.
kar pa se tiče igralcev pa v moderni sloveniji praktično nikoli nismo imeli oz nimamo pravih filmskih igralcev ampak samo gledališke. in zato je njihovo igranje čisto nepristno.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Smurf ::

Meni se zdi za slovenske razmere nadaljevanka precej kvalitetna in gledljiva.

sm4rt4ss ::

Kr kul zadeva za pogledat ob nedeljah zvečer. Ni pa zaj baš nešto. Primerno za slovenski trg. Edino kar mi gre na živce je nadležno sponzorstvo s strani Cafe+co pa njihov lonček in avtomati v vsaki drugi sceni. Bodite pozorni. Prav smešno je že.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sm4rt4ss ()

3p ::

sm4rt4ss je izjavil:

Kr kul zadeva za pogledat ob nedeljah zvečer. Ni pa zaj baš nešto. Primerno za slovenski trg. Edino kar mi gre na živce je nadležno sponzorstvo s strani Cafe+co pa njihov lonček in avtomati v vsaki drugi sceni. Bodite pozorni. Prav smešno je že.


Hehe, ja, marketing pač. Saj potem so zgleda šli s temi posnetki z delokomatovimi lončki v "avtomatik servis" in v trejtem delu pijejo tudi njihovo kavo. :D Tako pač to gre dandanes, ne?

Nadaljevanka pa vizalno zelo v redu (kamera ali kako bi se temu prav reklo). Vsebinsko zaenkrat zelo v okviru tega žanra. Igra je tudi v redu, malo slovenske "gledališkosti" seveda ostaja. Ampak to so malenkosti. Osebno me je še najbolj zmotilo nekaj nepotrebnih spodrsljajev, kot recimo prizor, ko najdejo truplo. Sprehajalka truplo najde očitno podnevi. Ko se Birsa ponoči vrača z žurke, sta na prizorišče ravno prispela prekarikirana "bolj nova" policaja. V primerjavi z našo običajno "zabavno produkcijo" skratka zelo v redu.

Za globalno konkurenco pa si, tisti ki še niste, poglejte recimo islandski "Trapped".

Vazelin ::

Nadaljevanka pa vizalno zelo v redu (kamera ali kako bi se temu prav reklo).

Ja, precej pro deluje. To mi je takoj padlo v oči, da je kamera precej filmska
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Smurf ::

Bolj za salo kot zares. A to, da imata en inspektor+zdravnica tako luksuzno hiso v Murglah pa nobenega ne mot :P?

ToniT ::

Smurf je izjavil:

Bolj za salo kot zares. A to, da imata en inspektor+zdravnica tako luksuzno hiso v Murglah pa nobenega ne mot :P?

Si prebral knjigo?

Smurf ::

ToniT je izjavil:

Smurf je izjavil:

Bolj za salo kot zares. A to, da imata en inspektor+zdravnica tako luksuzno hiso v Murglah pa nobenega ne mot :P?

Si prebral knjigo?

Ne.

Vazelin ::

Me veseli, da se je nacionalka dala v ta projekt. Folk rad gleda tovrstne zadeve, ker so v slovenščini. Verjamem pa, da je za 750k eur lažje pripraviti en shithole od Kmetije ali nekaj v tem smislu, ker imaš namesto 6 ur materiala za 200 eur.
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Pika na i ::

Kje pa to gledate, če nimate TV?
Nahajate se v štabu SDS.
Pravila ne veljajo za naše.
Troli dobrodošli.

Vazelin ::

Pika na i je izjavil:

Kje pa to gledate, če nimate TV?

Plačaj prispevek
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

LeXani ::

Preveč volvota.
Čas prve prijave 04.11.2005

Pika na i ::

Vazelin je izjavil:

Pika na i je izjavil:

Kje pa to gledate, če nimate TV?

Plačaj prispevek

Jaz imam TV, vi se ponavadi oglašujete, da ga nimate. Kje to potem gledate?
Nahajate se v štabu SDS.
Pravila ne veljajo za naše.
Troli dobrodošli.

Vazelin ::

Mimogrede... Jaz recimo bi tako nadaljevanko komot gledal v kinu (tam na premieri v CD so imeli prvi in drugi del). Recimo trije deli v enem dnevu in trije potem čez dva tedna npr.
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

ToniT ::

Smurf je izjavil:

ToniT je izjavil:

Smurf je izjavil:

Bolj za salo kot zares. A to, da imata en inspektor+zdravnica tako luksuzno hiso v Murglah pa nobenega ne mot :P?

Si prebral knjigo?

Ne.

Če bi, bi vedel, zakaj imata tako luksuzno hišo...

Cruz ::

V arhivu je samo 3. del. ;((

Vazelin ::

Lepo, glih tretjega še nisem gledal:D
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

MadMax ::

Cafe, avtomatikservis, volvo... Jap, reklama.
Vseeno bolje kot turki, ki v svojih čiguminadaljevankah prelepijo vse znake na avtih, spredaj/zadaj/na feltnah, s črnim selotejpom, skozi je pa videt olimpijske kroge, 3 Vje, renojevo dvigalko...
Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo.

dexterboy ::

Meni je nadaljevanka top, je pa res, da ne gledam veliko filmov niti nadaljevank.
POGREŠAM pa informacije, kje bi lahko pogledal prvi del, ki ga sem ga samo na pol...
Ne vem, kaj se grejo na RTV SLO, da imajo v arhivu samo zadnji del, na travnikih pa tega ni...
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

Vazelin ::

Sam slovenska torrent scena je šla res v K, če tega ni na kakšnemu Partisu
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Dag ::

Je včeraj med predvajanjem preko neta (rtvslo.si "v živo") še komu večkrat prekinjalo? Je preveč ljudi gledalo in jim je server počepnil?

Glede Partisa ... malo imam na sumu, da imajo producenti kakšen gentlemanski dogovor s Partisom, da se ne objavlja, ker najbrž želijo prodati zadevo še v tujino.

Vazelin ::

Čist možno ja. Ker meni se zdi neverjetno, da to ne bi nekdo ripnil in vrgel na partis
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

MTB ::

Dag je izjavil:

Je včeraj med predvajanjem preko neta (rtvslo.si "v živo") še komu večkrat prekinjalo? Je preveč ljudi gledalo in jim je server počepnil?

Glede Partisa ... malo imam na sumu, da imajo producenti kakšen gentlemanski dogovor s Partisom, da se ne objavlja, ker najbrž želijo prodati zadevo še v tujino.


Verjetno je podobno, kot je bilo s Hostarjem, Sencami nad Balkanom 2. sezona, ki jih je moč dobiti drugje že kar precej časa.

dexterboy ::

ToniT je izjavil:

Smurf je izjavil:

ToniT je izjavil:

Smurf je izjavil:

Bolj za salo kot zares. A to, da imata en inspektor+zdravnica tako luksuzno hiso v Murglah pa nobenega ne mot :P?

Si prebral knjigo?

Ne.

Če bi, bi vedel, zakaj imata tako luksuzno hišo...

Na ta del sem premišljeval par dni. Nisem bral knjige, ampak iz pogovora je bilo razvidno, da je bil fotr od žene "loudid s kešem" in je odprl mošnjiček 3 dni preden se je stegnil. Ona 2 sta pa prej 20 let "žrla drek", on se je odrekel alpinizmu, vprašanje, čemu se je ona... res, fenomenalno za vse familije, kjer je denarja dovolj, le možgani so ostali v četrtem osnovne :(
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

borisk ::

no, glede na ostalo slovensko produkcijo je tole vredno da dajo še na DVD, skupaj s podcasti in OST. Kamera oziroma fotografija je čudovita, zadnič sm poslušal v avtu, da so za jasen pogled iz ljubljane čakal 3mesece al neki takega...

Smurf ::

Pika na i je izjavil:

Vazelin je izjavil:

Pika na i je izjavil:

Kje pa to gledate, če nimate TV?

Plačaj prispevek

Jaz imam TV, vi se ponavadi oglašujete, da ga nimate. Kje to potem gledate?

rtvslo.si: https://4d.rtvslo.si/arhiv/jezero/17466...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Smurf ()
««
«
1 / 7
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

V imenu ljudstva, nova slovenska miniserija (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
10115559 (2449) gruntfürmich
»

Primeri inšpektorja Vrenka (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Sedem umetnosti
36244057 (8410) bambam20
»

Kaj počnete ko vam je dolgčas? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5611477 (8393) tpleko
»

Težave pri angleščini (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
5118592 (17857) Phantomeye

Več podobnih tem