» »

Primeri inšpektorja Vrenka

Primeri inšpektorja Vrenka

««
8 / 8
»
»»

gruntfürmich ::

predi je izjavil:

Dober zvok je pomemben pri akcijskih scenah, kot je tista, ko krimiča že drugič zbije pohorc s 4x4 Ford Rangerjem in quadom v prtljažniku, ker je kreten pustil motor sredi vinske ceste, da opravi telefonski pogovor, ki predstavlja bistven del zgodbe...
v katerem delu je to?
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

RedDrake ::

To bi se moralo zgoditi glede na to kako je parkiral motor sred ceste.
Ampak ker je bila cesta zaprta se ni zgodilo nič.
Jaz gledam pa zato, ker so snemal tako prvo sezono kot to sezono tudi v moji hiši.
V LJ.
Maribor, lol.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: RedDrake ()

sbawe64 ::

Kateri model vozi Vrenko (nekako ne najdem) ?
2020 is new 1984
Corona World order

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sbawe64 ()

c3p0 ::

Daljna znanka se na FB hvali kako je zdaj igralka, igra neko tajnico v Vrenku. Še tistih par sekund, kolikor traja njena vloga, je čisto lesena in brez kančka igralske žilice. Vlogo je očitno dobila le zaradi znatnega oprsja. Ampak... velika igralka.

predi ::

Nje se pa spomnim. Sem si mislil, glej, so dali malo več za statistke. Uniformirana policistka je bila sicer bolj luštna. V zadnjih dveh delih je bilo manj cringe materije. Ni pa bilo Maribora. Minus. Ampak vožnje na brodu z ninja krmarjem popravijo vtis.

gruntfürmich ::

vrenko je čisto slovenski. za v nedeljo da te uspava pred počitkom. nič se ne dogaja, dolgi razvlečeni kadri, brezvezno brez ideje vse vkupaj, samo da se zapravi državni denar...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

sbawe64 ::

c3p0 je izjavil:

Daljna znanka se na FB hvali kako je zdaj igralka, igra neko tajnico v Vrenku. Še tistih par sekund, kolikor traja njena vloga, je čisto lesena in brez kančka igralske žilice. Vlogo je očitno dobila le zaradi znatnega oprsja. Ampak... velika igralka.

Regina (je iz MS).

https://365.rtvslo.si/arhiv/primeri-ins...
43:18
2020 is new 1984
Corona World order

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sbawe64 ()

gruntfürmich ::

nova zvezda! slovenski jet-set! tik pred tem da uspe v holivudu...;((
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

bambam20 ::

Tale druga sezona je pa obupno zanič. Razlogi zakaj je nekdo moril so pa tako amaterski.

c3p0 ::

sbawe64 je izjavil:

c3p0 je izjavil:

Daljna znanka se na FB hvali kako je zdaj igralka, igra neko tajnico v Vrenku. Še tistih par sekund, kolikor traja njena vloga, je čisto lesena in brez kančka igralske žilice. Vlogo je očitno dobila le zaradi znatnega oprsja. Ampak... velika igralka.

Regina (je iz MS).

https://365.rtvslo.si/arhiv/primeri-ins...
43:18


Eva... Mogoče zdaj tam živi, drugače je iz Ptuja.

oo7 ::

Jaz sem zdaj pred kratkim pogledal Jezero a je Vrenko kaj boljši ? Ali se pri Vrenku vsaka epizoda zaključi ali se zgodba nadaljuje iz epizode v epizodo ?

APPluk ::

Pri Vrenku traja ene zgodba - en umor dve epizodi. In te zgodbe so nepovezane, edina povezava med zgodbami je Vrenkov oče (Rifle) in ljubica (Katarina Čas), ki pa sta v kadru vsega skupaj 5 min na epizodo, tako, da neke povezave iz epizod v epizodo ni.

bambam20 ::

oo7 je izjavil:

Jaz sem zdaj pred kratkim pogledal Jezero a je Vrenko kaj boljši ? Ali se pri Vrenku vsaka epizoda zaključi ali se zgodba nadaljuje iz epizode v epizodo ?


Prva sezona Inšpektorja VRenka je bila dobra, tale ta druga je pa obupna. Razlogi zakaj so morili so tako neumni, da ni vredno ogleda druge sezone. Prva sezona je veliko boljša, zato sem precej razočaran.

Pa še to. Pri Vrenku se serija osredotoča na raziskovanje umorov, medtem ko je pri tarasu Birsi v veliki meri vpleteno še osebno življenje.
««
8 / 8
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

V imenu ljudstva, nova slovenska miniserija (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
10115535 (2425) gruntfürmich
»

Doctor Who (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
6710982 (3062) oo7
»

Nadaljevanka Jezero (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Sedem umetnosti
32449680 (21330) gruntfürmich

Več podobnih tem