» »

Primeri inšpektorja Vrenka

Primeri inšpektorja Vrenka

Zvezdica27 ::

stari moj, če pa je kaj katastrofa, je pa slovenski film, to je pa škoda vsakega evra za to... Pri tem, da je Pr Hostar celo nadpovprečna zadeva. Proti evropi, bolje da se tega sploh ne gremo. Raje naj dajo v gledališča ta keš.

zz

Gagatronix ::

Kar je mlajsih reziserjev, ki delujejo izven Slovenije (tudi po zaslugi katastrofe, ki se ji rece Filmski Sklad RS) so dejansko stvari kvalitetne. Ne vem kdo je v eni temi nekomu predlagal Slovenko kot dober film, HAHAHA.

Zvezdica27 ::

se strinjam. SLovenka je eden najbolj bednih produktov ever. Še Končarjeve zadeve so bile boljše. Kdor je dober, mura vun pa je.

zz

Han ::

Wikipedia in IMDB pravita drugače. :P

Gagatronix ::

Na Wikipediji in IMDB lahko zaradi mene pise, da je zadeva vredna vseh moznih Oskarjev, pa to ne bo drzalo.

IL_DIAVOLO ::

No ja Mitja Okorn je dober režiser, pa dela slabe filme, pa Jan Belcl je tudi isti smorn "poljskega ponosa".
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Zgodovina sprememb…

Hypathia ::

gruntfürmich je izjavil:

Hypathia je izjavil:

Če bi se pri nas zgodil Metoo bi bili že vsi ti tipi v zaporu.

pri nas še ni tolikšnega poneumljanja in politične korektnosti, zato na življenje še vedno gledamo normalno in ne dovolimo, da bi retardirane feministke postale preglasne.


LOL, bolj pa ne bi mogel v meglo brcnit. Seveda tega niso mogli načrtovati, ampak referenca na metoo pa v času predvajanja res ne bi mogla biti bolj aktualna.

Za češnjo na vrh torte pa še feministična kritika nadaljevanke, s strani Simone Rebolj, s katero se lahko zgolj strinjam, ob dodatku, da se je meni zdel osrednji lik Vrenko, pa tudi igralec, ki ga je uprizoril, najšibkejši člen serije, medel in dolgočasen AF, pa zasebno očitno en velik seksistični pacek, zato so me presenetile teze, ki so jih skušali nekateri lansirati, da je ravno njegova mačo pojava razlog velike gledanosti nadaljevanke, ki da ugaja ženski publiki.

Ker je Slovenija patriarhalno patološka, ni neobičajno, da smo kronično zalagani z domačimi serijami, ki kar naprej preigravajo zlizane patriarhalne klišeje brez kakršne koli refleksije. Podobno je s trenutnim domačim hitom Primeri inšpektorja Vrenka. Enako je bilo z Jezerom. Obrt in embalaža štimata, vsebina nas predvidljivo pusti na cedilu. Patriarhalni stereotipi spolnih vlog brez posebne psihološke poglobitve v like se vrstijo v takšnem tempu nizanja karikatur, da jih lahko dojemamo celo kot kritiko. Dojemanje stereotipnih karakterjev je seveda odvisno od okolja, kamor jih postaviš na promocijski oltar. To določa mejo med samoumevnim sprejemanjem ali kritiko. Prav gotovo ne pomaga, da se skušajo avtorji izmuznit tako, da podtaknejo omembo gibanja Metoo v tekst junakinje, preden je umorjena. Hvala za smeh! Prav nič tudi ne pomaga, da Vrenko glede na predlogo romanov ni več poročen (uh, kakšen dolgčas), ker je treba pihat na dušo starejšim moškim, jim porinit v naročje dobrodušno, domačno in kronično nasmehljano mlajšo lepotico, da bo nesojeni dedek, ki uspešno osvaja s svojo nenadjebljivo mistično inteligenco, lahko postal oče. Vsiljevana priporočila za odnos med spoloma postajajo prozorna in patetična!

Recenzij nove nanizanke praktično ni, promocijskih vsebin pa malo morje in veliko intervjujev z glavnim igralcem. Promocijski pristop plasiranja zvezdnika torej. Ker sem Daria Vargo nekoč predobro spoznala, si lahko svoje pač mislim. Rojen za slovensko zvezdo. Brez dvoma. Vse je simptomatično. Dario Varga je moral kot gost v Odmevih na njegovo žalost odgovorit na hudomušno vprašanje, ali bi inšpektor Vrenko odprl preiskavo o spolnem nadlegovanju igralca na AGRFT. Varga je dobro demonstriral klasičen problem. Povedal je, da igralca pozna že trideset let, igralke pa ne. Med njim in kolegom obstaja povezava, gotovo zelo naklonjena. Poudaril je, da je treba primer obravnavat zelo subtilno, ker gre za igralca in igralko. Zakaj pa?! Mia Skrbinac je javno povedala, da jo je profesor in bodoči kolega nadlegoval ob različnih priložnostih, Varga pa je seveda izpostavil posebno subtilnost le na tisti del nadlegovanja, ki se je odvijal na odru pred pričami, kar bi lahko bilo interpretirano kot zgolj uprizarjanje vloge, študentka igre pa malček preobčutljiva morda.

Varga je torej za dragega kolega storil največ, kar je bilo v Odmevih mogoče. Povedal je tudi, da bi se v vlogi inšpektorja izločil iz preiskave, ker pač igralca pozna že dolgo. Še dobro, saj je tudi sam zgleden primerek toksične patriarhalno puritanske, osupljivo šovinistične in don juanovske mentalitete. Nočna mora gibanja Metoo. V promocijskem intervjuju na nacionalnem radiu je voditelj izjavil, da naj bi bilo zelo zanimivo, ker je Varga odigral toliko vlog negativcev v filmih. Nekateri znanci so mu baje rekli, da je Varga nežna panonska dušica, ki še mravlji ne bi skrivil lasu na glavi. Nekateri so rekli? Kateri nekateri? Blablabla ...

Se popolnoma strinjam, da Varga frizuri na glavi mravlje ne bi storil nič žalega, ker mravlja nima las. Niti pomotoma pa Varga ni nikakršna nežna dušica niti si kar koli podobnega ne želi bit, razen če nežno dušico po potrebi uprizarja. Ko sem kot honorarna sodelavka preko študentskega servisa v Slovenskem mladinskem gledališču svojega šefa prosila, naj Vargo opozori, da bi prenehal s seksističnimi verbalnimi izbruhi nad menoj, ki jih je izvajal zlobno in z namenom, da bi me čim bolj prizadel in ponižal tudi pred drugimi, je nežna panonska dušica servirala pameten predlog. Naj me odpustijo, pa ne bo več problema. Hihihi ...
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Groot ()

D3m ::

Kero je tvoje mišlenje kero pa copy-paste? :)
|HP EliteBook|R5 6650U|

gruntfürmich ::

Hypathia je izjavil:

Za češnjo na vrh torte pa še feministična kritika nadaljevanke...

češnja na torti? prej zadnji pljunek v wc.
mnenje retardirane feministke je pač vredno samo toliko...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

Hypathia ::

LOL.

If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

bambam20 ::

Gagatronix je izjavil:

Kar je mlajsih reziserjev, ki delujejo izven Slovenije (tudi po zaslugi katastrofe, ki se ji rece Filmski Sklad RS) so dejansko stvari kvalitetne. Ne vem kdo je v eni temi nekomu predlagal Slovenko kot dober film, HAHAHA.


Slovenki nič manjka. Samo tebi ni všeč.

Ko so pevki v seriji zaprli dekolte, pa tudi Hipa nima več kaj za mijavkat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

Gagatronix ::

Slovenka je tipicen slovenski zamorjen-do-podna film.

donvito ::

D3m ::

Gagatronix je izjavil:

Slovenka je tipicen slovenski zamorjen-do-podna film.


Aja? Nisem še gledal.
|HP EliteBook|R5 6650U|

donvito ::

bambam20 je izjavil:

Gagatronix je izjavil:

Kar je mlajsih reziserjev, ki delujejo izven Slovenije (tudi po zaslugi katastrofe, ki se ji rece Filmski Sklad RS) so dejansko stvari kvalitetne. Ne vem kdo je v eni temi nekomu predlagal Slovenko kot dober film, HAHAHA.


Slovenki nič manjka. Samo tebi ni všeč.

Ko so pevki v seriji zaprli dekolte, pa tudi Hipa nima več kaj za mijavkat.

Pusti ti njo, najbrž nima sama kaj za pokazat in je ljubosumna.

bambam20 ::

Gagatronix je izjavil:

Slovenka je tipicen slovenski zamorjen-do-podna film.


če misliš, da je Slovenka zamorjen film, potem še nisi pogledal Inferna. ta je šele preklemano zamorjen in moreč.



donvito je izjavil:

bambam20 je izjavil:

Gagatronix je izjavil:

Kar je mlajsih reziserjev, ki delujejo izven Slovenije (tudi po zaslugi katastrofe, ki se ji rece Filmski Sklad RS) so dejansko stvari kvalitetne. Ne vem kdo je v eni temi nekomu predlagal Slovenko kot dober film, HAHAHA.


Slovenki nič manjka. Samo tebi ni všeč.

Ko so pevki v seriji zaprli dekolte, pa tudi Hipa nima več kaj za mijavkat.

Pusti ti njo, najbrž nima sama kaj za pokazat in je ljubosumna.


Saj se ne gre zato. tako se vpiknala v preglobok dekolte, potem pa ko so ta dekolte odstranili in pevko spodobno oblekli pa nima več o čem pisat. Razen , da je Vrenko pokvarjen seksist, ki žoka ostarelo časovo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

Gagatronix ::

> potem še nisi pogledal Inferna

In tudi nimam namena. Razen ce me bo dajala nespecnost in bom potreboval uspavalo.

Hypathia ::

bambam20 je izjavil:


Ko so pevki v seriji zaprli dekolte, pa tudi Hipa nima več kaj za mijavkat.

Kaj je pa sploh za "mijavkat"? Povsem neatraktiven glavni lik, bolj ali manj brezvezni, nelogično izpeljani primeri.... še dobro, da se jutri v tem terminu začne predvajati Genialna prijateljica, da si popravim slab priokus.

Slovenke nisem gledala, je bil pa v sredo na sporedu še en film tega režiserja, Polsestra in kljub depresivni tematiki petkrat bolj gledljiv od Vrenka, ravno tako predzadnji slovenski film, ki sem ga gledala, Jaz sem Frenk, tako da sploh ni res kar eni tukaj nabijajo, da so filmi še slabši od nadaljevank.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

FireSnake ::

Predvaja se nova sezona.
Prejšnja mi je bila všeč.

Kje je gostilna, kjer popiva s Katarinco?
Ostalo vse poznam.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

otago ::

Notranjost: 46.558812226165664, 15.6420549622969 mogoče? Prej je bil tam kul pub (šlo se je v klet)
Zunanjost: Picerija Verdi, Rooster Cafe. 46.55694150754895, 15.645655299886137

gruntfürmich ::

jah, pač gledamo ker je to produkcija našega denarja. se pa morda vidi, da so izbrali dela najslabšega slovenskega pisca kriminalk. malo razvlečeno, malo otročje...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

5erson ::

Notranjost je Blunout Domžale.

bambam20 ::

gruntfürmich je izjavil:

jah, pač gledamo ker je to produkcija našega denarja. se pa morda vidi, da so izbrali dela najslabšega slovenskega pisca kriminalk. malo razvlečeno, malo otročje...


A, ha. NAjslabšega. Seveda. Potem pa prenehaj gledat, če je tako slabo in razvlečeno. Pri tarasu Birsi je bilo pa vse briljantno, ko se tip večino serije ukvarja z osebnim ćivljenje, primeri so pa za lase privlečeni, dialogi pa otročji.

Tale serija svaj deluje kot približek kriminalni seriji.

gruntfürmich ::

bambam20 je izjavil:

Tale serija svaj deluje kot približek kriminalni seriji.

tale serija niti približno ne deluje kot približek kriminalni seriji, ampak bolj kot neuspeli poiskus opravičenja trošenja našega denarja.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Yossarian ::

Serija je odlična, osebno mi je malce boljša od Tarasa Birse. Zaplet je prepričljiv, konec nepredvidljiv, igralci dobri, raziskovanje zločina pa je takšno, kot je v Sloveniji. Pisatelj Avgust Demšar je bil pri pisanju romana kar nekajkrat na policiji, da je videl, kako imajo urejeno delo oz. kako raziskujejo zločin. Ne morejo pa dat neke naspidirane akcije, ker pri nas pač ni divjanja z avti in masovnega streljanja. Vsaka uporaba strelnega orožja je strogo nadzirana in je potrebmo pisat kup poročil, ustanovi pa se tudi preiskovalna komisija, ali je bila uporaba orožja upravičena. Tako da kar tako naprej. Vse pohvale.
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

donvito ::

Malo off, samo vseeno parkiranje motorja kriminalista takole za ovinkom na cesti, ne vem no?

kajtimara ::

Glih tako, kot Kaj dogaja, tisto, ko se eni pogovarjajo ... takole .... iskreno ... k eni....detektivi.

Zgodovina sprememb…

c3p0 ::

donvito je izjavil:

Malo off, samo vseeno parkiranje motorja kriminalista takole za ovinkom na cesti, ne vem no?



Ni problema, ker so cesto zaprli zaradi snemanja.

donvito ::

Že, že, ampak vseeno ni ravno vzgledno, eni si bojo to predstavljali čisto drugače ... 8-)

Yossarian ::

Prvi del druge sezone je bil premierno predvajan v Lutkovnem gledališču v Maribor (bil sem gledalec na tem dogovdku) in priznam, da je tudi mene zmotila ta scena, ko motor pusti kar skoraj sredi ceste. Tega pozneje režiserja oz. igralca nisem vprašal, ampak po mojem gre bolj za spodrsljaj. V realnem življenju bi skoraj gotovo motor pustil ob strani.
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

gruntfürmich ::

point je da zapravijo naš denar in se fino imajo. kaj pa ob tem prikazujejo pa ni važno...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: negot ()

Map ::

Zakaj različne kadro tako kombinirajo, da se takoj vidi, da ni posneto v enem šusu? Recimo v enem kadru oseba gleda levo, v drugem desno. Sem opazil tako v Vrenku kot v dosti boljših produkcijah.

Mislim, saj vem, da je nemogoče vse posnet naenkrat, ampak ti detajli znajo bit moteči in ne bi bilo tako težko pravilno posnet/skombinirat. Podobno kot tale motor, te hitro zmoti.

gruntfürmich ::

Map je izjavil:

Zakaj različne kadro tako kombinirajo, da se takoj vidi, da ni posneto v enem šusu? Recimo v enem kadru oseba gleda levo, v drugem desno. Sem opazil tako v Vrenku kot v dosti boljših produkcijah.

Mislim, saj vem, da je nemogoče vse posnet naenkrat, ampak ti detajli znajo bit moteči in ne bi bilo tako težko pravilno posnet/skombinirat. Podobno kot tale motor, te hitro zmoti.

preberi še enkrat moj prejšnji post in se ne sprašuj neumnosti :))
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

buttcrack ::

mene osebno pa bolj moti, ko igralec pije in ima samo 1/3 vsebine, v naslednjem zornem kotu pa je več kot pol :D... ampak jebiga, tko pač je

bambam20 ::

Yossarian je izjavil:

Prvi del druge sezone je bil premierno predvajan v Lutkovnem gledališču v Maribor (bil sem gledalec na tem dogovdku) in priznam, da je tudi mene zmotila ta scena, ko motor pusti kar skoraj sredi ceste. Tega pozneje režiserja oz. igralca nisem vprašal, ampak po mojem gre bolj za spodrsljaj. V realnem življenju bi skoraj gotovo motor pustil ob strani.


Policaj si to lahko privošči. Saj veš. Moral je nujno telefonirat. ROFl.

Yossarian ::

Ne sme si tega privoščit, pa čeprav je policaj.
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

sparklyslo ::

Pogledal prvi in drugi del.
Grozno slabo, priznam knjige nisem bral, upam da ni tako zanic kot je tv serija.
Zgodba ima uvod in nek slab konec. Vmes pa dolgočasje brez kakšnega zapleta, zasuka, prikaza motiva... še največji zaplet je s kozarcem porezana roka od debele kelnarce...mislm no...kaka detektivka pa je to, skoda denarja za snemanje.

Groot ::

Se strinjam, tole je čista katastrofa. Prav nobene zgodbe, nobene osnove kako je bil zločin sploh rešen. Skoraj kot da so vprašali vedeževalko pa je ona povedala kdo je kriv.

Res škoda denarja da se snema samo zato da se. Potem se pa tlači celo knjigo v 2 nesmiselna dela.

bambam20 ::

Yossarian je izjavil:

Ne sme si tega privoščit, pa čeprav je policaj.


Saj si je v drugem delu tudi.

sparklyslo je izjavil:

Pogledal prvi in drugi del.
Grozno slabo, priznam knjige nisem bral, upam da ni tako zanic kot je tv serija.
Zgodba ima uvod in nek slab konec. Vmes pa dolgočasje brez kakšnega zapleta, zasuka, prikaza motiva... še največji zaplet je s kozarcem porezana roka od debele kelnarce...mislm no...kaka detektivka pa je to, skoda denarja za snemanje.


Nočem vedet, kakšna je knjiga in še huje je to, da nekdo to prebere in reče, vau dobra knjiga in gre potem to naokoli in tip od takšnih zmazkov živi.

Prva sezona je imela sicer boljše zgodbe ampak tale je pa res popolnoma mimo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

Yossarian ::

bambam20 je izjavil:

Yossarian je izjavil:

Ne sme si tega privoščit, pa čeprav je policaj.


Saj si je v drugem delu tudi.


Pa res, sem rekel, ko sem včeraj gledal. Drugače pa presenetljiv razplet.
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

Gagatronix ::

Slovenska produkcija obstaja striktno samo zato, da Slovenski Filmski Sklad crpa denar iz EU.

Rezultati so v 99% drek.

gruntfürmich ::

od 'znanih' slovenskih piscev kriminalk je demšar kje najslabši. ampak tako pač je, če volite svobodo...:))

ne vem zakaj rabi pisati svoja dela pod psevdonimom...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

bambam20 ::

gruntfürmich je izjavil:

od 'znanih' slovenskih piscev kriminalk je demšar kje najslabši. ampak tako pač je, če volite svobodo...:))

ne vem zakaj rabi pisati svoja dela pod psevdonimom...


Ne bi rekel, da je najslabši. tadej Golob, ki piše prigode Tarasa Birse je slabši. Njegove zgodbe so še slabše.

gruntfürmich ::

pa mislim da večina bolj priznava goloba kot demšarja.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

no comment ::

gruntfürmich je izjavil:

od 'znanih' slovenskih piscev kriminalk je demšar kje najslabši. ampak tako pač je, če volite svobodo...:))

Hočeš rečt, da SDS klika parkirana na RTV nalašč sabotira kvaliteto programa?

(hmmm, to se niti ne sliši tako neverjetno)

Groot ::

bambam20 je izjavil:

gruntfürmich je izjavil:

od 'znanih' slovenskih piscev kriminalk je demšar kje najslabši. ampak tako pač je, če volite svobodo...:))

ne vem zakaj rabi pisati svoja dela pod psevdonimom...


Ne bi rekel, da je najslabši. tadej Golob, ki piše prigode Tarasa Birse je slabši. Njegove zgodbe so še slabše.


Aha zato je trenutno praktično edini slovenski pisatelj, ki od pisanja res živi. Ne rečem da je Tadej Golob super kvaliteta, ampak napram Demšarju je pa samo smešno, da trdiš da bi bil slabši. Bo potrebno najprej kaj prebrati, pa potem komentirati.

Hypathia ::

Tadej Golob ne živi samo od pisateljevanja, tip se tudi (politično) prostituira, ni čudno da so njegove knjige, vsej fami navkljub, za en drek:

"Ne spremljam družbenih omrežij, nisem dejaven na njih, ker se mi preprosto ne da. Berem časopisje, poslušam radio in do nedavnega sem gledal poročila na nacionalki. Zdaj ne več. Ne da se mi zaletavati v ljudi po nepotrebnem, ampak tisti, ki dobimo priložnost javnega govora, in to intervju, ne smemo molčati. Tega luksuza si ne moremo več privoščiti. Zato bom zdaj rekel, zavedajoč se posledic, da je svet, ki ga je ustvaril Janez Janša, grozljiv in da je strašljivo tudi to, koliko je ljudi, ki mu ga pomagajo soustvarjati. Od najbolj gorečih v parlamentu do različnih zajcev, ki jih potegne iz rokava, ko jih potrebuje, pa tistih, ki vse to pasivno podpirajo, nič ne naredijo in obkrožijo SDS na volitvah. In tudi če se Janša nekega dne odloči in preseli na Mavricij, bom moral živeti s temi dvajsetimi odstotki, ki se jim zdi sprejemljiv. Bolj slaba tolažba je, da nas je drugih vendarle več." https://www.mladina.si/220754/svet-ki-g...
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Groot ()

Groot ::

Saj bi rekel da malo bolj razloži tele svoje blodnje, ampak ti se s svojim trol profilom ne uspeš niti odločit glede svojega spola. Tako da dvomim da bi dobil karkoli pametnega v odgovor.

harvey ::

gruntfürmich je izjavil:

pa mislim da večina bolj priznava goloba kot demšarja.

Golob se je popolnoma izpel z Virusom, občutek imam, da ga sploh ni sam dokončal, ker se kar spremeni slog pisanja. Demšar je bolj ljudski, ekranizaciji pa manjka nit.
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

predi ::

Končno je nekomu kapnilo, da je maksimalno 720p v letu 2023 malce mimo, zato so zdaj na RTV 365 dodali 1080p različico. Lahko tudi uživam ob poslušanju globinskega stereo zvoka. Dober zvok je pomemben pri akcijskih scenah, kot je tista, ko krimiča že drugič zbije pohorc s 4x4 Ford Rangerjem in quadom v prtljažniku, ker je kreten pustil motor sredi vinske ceste, da opravi telefonski pogovor, ki predstavlja bistven del zgodbe.

Priznam, da tole gledam samo zaradi tega, da vidim Maribor na TV, četudi v odsotnosti Mariborčanov. Iz vseh drugih vidikov je zadeva porazna. Zadnja dva dela sta bila najslabša do sedaj. Scenarij popolnoma brez repa in glave.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

V imenu ljudstva, nova slovenska miniserija (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
10115585 (2475) gruntfürmich
»

Doctor Who (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
6711030 (3110) oo7
»

Nadaljevanka Jezero (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Sedem umetnosti
32449880 (21530) gruntfürmich

Več podobnih tem