» »

Kako pričakate novo leto?

Kako pričakate novo leto?

«
1
2 3

PreviousUser ::

Kaj počnete na Silvestrovo? Vam ta dan pomeni kaj posebnega ali pa je to pač samo eden izmed 365 dni v letu?

Včasih sem pričakal novo leto na kakšnih žurkah s kolegi, zadnja leta pa mi praznovanje novega leta ne pomeni veliko. Pač spet novo leto, gremo jovo na novo, zakaj bi se tega veselil... Ponavadi 31.12. delam, pridem pozno popoldne domov, nekaj pojem, nato pa iz utrujenosti zaspim. Ko se zbudim, pa je že novo leto in to je to.

Torej kaj vam pomeni novo leto in kako ga pričakate?

_Denny_ ::

Čisto navaden dan kot vsak drug, razen tega, da se še tam do enega tedna po njem motiš pri pisanju nove letnice. Tako tretiram čisto vse praznike in vikende zaradi narave mojega dela; ko dobiš nalogo jo moraš čimprej končati in nobenega ne zanima, če je nedelja, božič ali pa imaš rojstni dan...glavno, da je narejeno.

Drugače pa 31.12. in 01.01. zadnje čase preživljam sam v tišini in s preverjanjem trenutnih varnostnih kopij ter morebitnim kreiranjem novih. To bi lahko seveda počel čisto vsak drug dan, a nekako pri datumih novih fajlov hočem 01/01/xxxx.
Asrock X670E Taichi, Ryzen 9 7950X3D + NH-D14, 96GB Corsair DDR5-6400 CL32
RTX 2070S 8GB, 2TB Kingston KC3000, 2TB ADATA SX8200 Pro, 4TB Micron 5200
Seasonic Focus Plus 850W, Corsair Air 540, Logitech Z-2300, Samsung UE65H6400

scipascapa ::

Z leti zagnanost praznovanja upade, to je dejstvo. Enim pomeni vrhunec leta, da si dajo duška....meni osebno je do 30 leta še nekaj pomenilo, potem pa vsako leto manj, zdaj po 40 nič fancy....another day. Je pa dosti odvisno če imaš družino, otroke ipd, kjer ti "držijo" pokonci "Silvestrovo"....

Zgodovina sprememb…

Crossfire ::

Biftek, toast, penina, družabne faking igre. Bolje skoraj ne gre ;)

2dark ::

Novoletna vecerja, druzenje doma, potem pa malo na trg se veselit, spijes malce ( letos sem odkril tekilo liker iz mandeljnov ). Zato pa ni dobro, da je človek sam in osamljen.

Mi se bomo imeli super.

Crossfire je izjavil:

Biftek, toast, penina, družabne faking igre. Bolje skoraj ne gre ;)

Pa tole tudi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 2dark ()

edi45 ::

2dark je izjavil:

Novoletna vecerja, druzenje doma, potem pa malo na trg se veselit, spijes malce ( letos sem odkril tekilo liker iz mandeljnov ). Zato pa ni dobro, da je človek sam in osamljen.

Mi se bomo imeli super.

Crossfire je izjavil:

Biftek, toast, penina, družabne faking igre. Bolje skoraj ne gre ;)

Pa tole tudi.


wow welcome to 21st century. Mandljeva tekila je že dolgo okoli..

Old Spice ::

Z mojo sva 3 leta zapored preživela ali pri frendih ali na prostem. Letos sva se odločila, da bova sama doma. Penina, malo boljša večerja, kak film ali serija na kavču pod toplo deko. Kaj češ lepšega :D

zobnik ::

Nič kaj konkretno posebnega, skoraj podobno kot vsak dan.

2dark ::

edi45 je izjavil:

2dark je izjavil:

Novoletna vecerja, druzenje doma, potem pa malo na trg se veselit, spijes malce ( letos sem odkril tekilo liker iz mandeljnov ). Zato pa ni dobro, da je človek sam in osamljen.

Mi se bomo imeli super.

Crossfire je izjavil:

Biftek, toast, penina, družabne faking igre. Bolje skoraj ne gre ;)

Pa tole tudi.


wow welcome to 21st century. Mandljeva tekila je že dolgo okoli..

Verjamem. Samo ne pijem veliko alkohola , pa nisem vedel. 3 leta nazaj sem odkril jagodno vino, 1 teden nazaj pa šampanjec iz jagod.

PH03N1X ::

Nič posebnega ne delam. Malo pred polnočjo grem ven na "pašo" za oči, ki se začne 01.01. ob 00:00 pa to je to. Ti prazniki so zvodeneli do amena za mene.

jype ::

PreviousUser je izjavil:

Kaj počnete na Silvestrovo?
Filmi, spolnost, spanje, ne nujno v tem vrstnem redu, tako kot pravi kolega:

zobnik je izjavil:

Nič kaj konkretno posebnega, skoraj podobno kot vsak dan.


PH03N1X je izjavil:

Ti prazniki so zvodeneli do amena za mene.
Ja, novo leto ni več to, kar je bilo, odkar se je celotno osončje zamaknilo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

PH03N1X ::

jype je izjavil:


PH03N1X je izjavil:

Ti prazniki so zvodeneli do amena za mene.
Ja, novo leto ni več to, kar je bilo, odkar se je celotno osončje zamaknilo.

Mogoče tudi ker snega praktično za božič in NL (oz. celoten 12. mesec v letu) več ni.

jype ::

PH03N1X je izjavil:

Mogoče tudi ker snega praktično za božič in NL (oz. celoten 12. mesec v letu) več ni.
To je stvar vremena in se lahko kadarkoli spremeni.

starfotr ::

Scorpy84 ::

Delam danes do 19ih, pol domov otroke dat spat in jim voščit, z očetom v ankaran s prikolico v kamp pa na trg malo poslušat glasbo kaj spit, pa še malo okrog po kopru, zjutraj ena kavica ob morju, pa pop v službo.

Cruz ::

Večerja z domačimi, nato malo zelenja, potem pa bom videl, če bom šel v družbo ali bom kar doma ostal. Lani sem padel v FL Studio in nisem šel nikamor.
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

PreviousUser ::

starfotr je izjavil:

OP: https://svetovalnica.zrc-sazu.si/topic/...


starfotr, evo iz tvojega vira:

Z veliko začetnico so pisani danes le še tisti svojilni pridevniki v stalnih besednih zvezah, ki so izpeljani iz imen, npr. Prešernov dan, Marjino vnebovzetje, Martinova sobota, Silvestrov večer.


Oziroma povedano drugače, prazniki, ki so izvedeni iz osebnih imen, se pišejo z veliko.


Vsak dan se kaj novega naučimo, kajne?

Zgodovina sprememb…

IL_DIAVOLO ::

Tradicionalna silvestrska večerja s francosko solato in pohanim mesom, za naprej se ne vem :)

Evolve ::

kišta pira pa gasa

Vazelin ::

Trava, alkohol, muca. Ne nujno v tem vrstnem redu
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Riff ::

pr nas največkrat doma mal posebna večerja pa nazdravimo , nazadne sm bil pa v LJ na prostem :)

AmokRun ::

Metal bom petarde.

HotBurek ::

Novo leto bom pričakal v zoknih.
root@debian:/# iptraf-ng
fatal: This program requires a screen size of at least 80 columns by 24 lines
Please resize your window

PreviousUser ::

Vazelin je izjavil:

Trava, alkohol, muca. Ne nujno v tem vrstnem redu


Da ne boš zjutraj slabe volje, če bo v tem vrstnem redu. Kdosipati press [:D]

jype ::

Fun fact: Silvestrovo je ime dobilo po Rambotu, zato je pokanje za novo leto postalo šega in običaj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Vazelin ::

Zanimivosti:

o Prvi je fenomen omenil že grški zdravnik Galen; zapisal je, da je "vsaka žival po koitusu žalostna, razen ženske in petelina".

o Filozof Baruch Spinoza je zapisal, da "ko čutni užitek mine, sledi največja žalost".
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

jype ::

Eni imamo srečo, da lahko par ur skupaj "čutno uživamo", potem pa zaspimo.

Vazelin ::

Praznujte po pameti. Jaz se ga bom danes napil for sure :D
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

jype ::

Jaz pa ne, pijete lahko šibki, če se drugače ne zmorete spoprijeti z eksistencialno paniko.

mzakelj ::

Večerja, kozarec ali dva, na plac pogledat in počakat 0.0 nato pa še nekaj spit, pa spat. Jutri so sarme za kosilo :))

ziga1990 ::

par piv potem pa na stražo
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

Sheteentz ::

Pedenam bejbiko, ki ima očitno neko atipično pljučnico (z vročino čez 39 in z jetičnim kašljanjem, dohtarji pa trobijo, da gre samo za prehlad, gnide lene nesposobne) in poslušam pokanje, kot da gre za tretjo svetovno vojno.

Imam me da bi se spravil brat Cankarja.

jype ::

Sožalje. Moji so zdravi, tako da lahko smetim po forumu.

b3D_950 ::

Zdaj ko je mir, jemo samo krompir.

kuall ::

Novo leto je dobra priložnost, da ljudje jasno opazijo, kako so se postarali in kako stari ljudje čutijo manj kot 5% navdušenja, ki ga čutijo otroci. Starim postane vse brezveze, mladim je vse zanimivo. To se kaj hitro zgodi. To se zgodi, ko nehaš rasti, ko te igra več ne zanima, tam okoli 30ga, kot so že eni napisali v tej temi.

Jaz to že dolgo govorim, kako manj globoka čustva imam kot ko sem jih imel kot otrok. Če se s kom o tem pogovarjam mu ne bo nič jasno o čem govorim. Šele potem takole za novo leto bo priznal, da je bilo včasih res bolj zanimivo. No jaz sem sposoben to razliko opaziti vsak dan, ne samo za novo leto. Pa po moje ni pri meni tak ekstrem, da zato bolje opazim to, ampak znam bolje opazovat kot povprečen človek.

Starost in osamljenost, 2 največji bedi na svetu.

Ampak ni vse negativno. Saj igra sama po sebi je tudi zguba časa in butalska stvar. Ko se otrok podi za žogo ves navdušen, kot da je to najbolj važna stvar na svetu. Objektivno gledano tista žoga (ali novo leto) sigurno ni najbolj važna stvar in malo je dobro zgubit tiste mladostniške norosti, ko ti je vse neverjetno zanimivo, da se nehaš ukvarjat z nepomembnimi stvarmi in da se ukvarjaš samo še s stvarmi, ki so res pomembne (=res zanimive).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kuall ()

jype ::

kuall je izjavil:

ljudje jasno opazijo, kako so se postarali in kako stari ljudje čutijo manj kot 5% navdušenja, ki ga čutijo otroci.
Ne smeš drugih soditi po sebi. Jaz sem si za dedka mraza kupil 60226 in komaj čakam, da odpakiram.

kuall ::

ti si tudi izvrsten dokaz, kako leta škodijo človeku

Buggy ::

Imam to sreco da imam v bajti man's cave, kjer je na ta dan vsako leto druzinski "dzumbus". Trenutno se rezimo na polno zaradi takih in drugacnih zgodbic, ki smo jim bili prica v tem letu. Z zeno pleseva. Otroci DJ-ajo, ter se zgrazajo nad najinimi custvenimi pozornostmi in plesu :D


...zaobljub za novo leto ni, ker delujemo po principu uzivanja dneva kot takega. Kaksen strateski nacrt za naslednje leto pade to je pa vse.

petard ni, cakamo novoletni objem...se 10min :D

Srecno v 2020 Slo-tech!

spenstar ::

Srecno 2020!
SPENSTAR--builder

darkolord ::

Srečno!

profii ::

Srečno. Še nas je nekaj tukaj :)

xardas ::

Vsega dobrega vsem.

__Devil__ ::

Praznujemo doma. Res je, da z leti mine zagon do praznovanja. Nekaterim je ta dan kot priložnost, da se kolektivno napijejo. Mi smo nekaj spili, vendar le za vzorec. Odvisno je predvsem od tega v kakšni družbi si.

Sicer pa srečno 2020 vsem Slo-techovcem in veliko uspeha pri sestavljanju novih PC-jev! :D

stalker ::

Srečno in poskočno 2020!

Ker je socialna kriza sem se zapeljal v 2 mesti, kjer ni bilo nič od nič in sem se zadnjo minuto odločil, da grem na en hrib. Videl sem celo vipavsko dolino, kras in obalo in žnj ognjemetov! Namesto šampanjca me je do kosti ohladila burja :D

__prlek__ ::

Srečno 2o2o!!!

WizzardOfOZ ::

Srečnga pa zdravga vsem skupaj!!!

Buggy ::

WizzardOfOZ je izjavil:

Srečnga pa zdravga vsem skupaj!!!


Tebi zelim cimvec potovanj po novih dezelah. Moram reci, da mi je vsec kako si se lotil pustolovscin. Postni kdaj se kake slike.

WizzardOfOZ ::

Hvala, hvala. Tudi tebi vso srečo.

tetriandoch ::

Počakam do polnoči in potem spat. Do takrat pač nekaj počnem. Vsako leto mi gre bolj na jetra. Lučke postavljajo že sredi septembra in potem še dva meseca govorijo po medijih o prižiganju.
Seveda nakladajo tudi o božičnih nakupih in darilih. Vzporedno pisarijo še o osamljenosti kot da ljudje niso osamljeni skozi celo leto. Potem sledi saga o "družinskem prazniku" ter pričakovanju novega leta, kjer bo bojda vse oh in sploh drugače. Za poobedek pa doza moraliziranja o svetlobnem onesnaževanju, pirotehnični izdelkih in onesnaževanju le teh. In to se ponavlja leto za letom. Potem sledijo še novoletne zaobljube in kupovanje tehtnic, fitnes naprav in prehranskih dodatkov. Ko pride pomlad bo pa počasi čas za Greto, podnebne sporazume in seveda nove okoljske davke, ker pač plebejski prašiči preveč onesnažujemo kot pravijo vrli globalisti. Nove vojne, novo klanje itd. In tako naprej do naslednjega novega leta.

Sicer sem šel pa letos na lokalni hribček.

Zgodovina sprememb…

Personanonim ::

Srečno 2020!
"The internet - like a training camp for never amounting to anything."

oglaf.com
«
1
2 3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Samsko življenje brez resne zveze (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
35068933 (11375) BigWhale
»

Izolacija in monotonost krči možgane in slabša kognitivne funkcije

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
356642 (4207) poweroff

Rekreativne dejavnosti in navezovanje stika (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
27137572 (33236) jype

Več podobnih tem